autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  Mazurczak Michał
 17.0
 17
 31910
 5
 17
 2
  Horemski Tomasz
 24.0
 24
 20610
 5
 24
 3
  Franek Tomasz
 26.0
 26
 19485
 5
 26
 4
  Napierała Andrzej
 28.0
 28
 17365
 5
 28
 5
  Jagodziński Tomasz
 15.5
 15.5
 13365
 4
 30.5
 6
  KOWALCZYK Janusz
 31.0
 23
 13665
 5
 23
 7
  Lipiecki Grzegorz
 31.0
 31
 20335
 5
 31
 8
  Gierz Marek
 33.0
 19
 22325
 5
 19
 9
  Roszak Jacek
 35.0
 22
 12460
 5
 22
 10
  Maćkowiak Przemysław
 20.0
 20
 13105
 4
 35
 11
  Zazula Tomasz
 36.0
 36
 19330
 5
 36
 12
  Kubaś Patryk
 22.5
 22.5
 10965
 4
 37.5
 13
  Walkowiak Ireneusz
 39.0
 26
 26290
 5
 26
 14
  Kurasiak Zdzisław
 40.0
 40
 19765
 5
 40
 15
  Przybylski Artur
 26.0
 26
 8350
 4
 41
 16
  Dworczak Jacek
 43.0
 43
 12210
 5
 43
 17
  Korzuchowski Marek
 28.0
 28
 8215
 4
 43
 18
  Kubasiński Marcin
 28.0
 28
 14220
 4
 43
 19
  Zamiara Eugeniusz
 29.0
 29
 5755
 4
 44
 20
  Kubiak Zbigniew
 29.0
 29
 8480
 4
 44
 21
  Leńczuk Monika
 29.0
 29
 13465
 4
 44
 22
  Waligóra Krzysztof
 44.0
 44
 13825
 5
 44
 23
  Piechnik Marcin
 45.0
 45
 3495
 5
 45
 24
  Wajman Dawid
 30.0
 30
 17895
 4
 45
 25
  Napierała Jakub
 15.0
 15
 19325
 3
 45
 26
  Mocek Dominik
 30.0
 30
 9010
 4
 45
 27
  Musiał Jerzy
 46.0
 46
 13450
 5
 46
 28
  Ruszczyński Jacek
 46.0
 6
 88110
 5
 6
 29
  Grendas Robert
 47.0
 16
 21445
 5
 16
 30
  Skrzypczak Waldemar
 47.0
 5
 41370
 5
 5
 31
  Piotrowski Mariusz
 47.0
 47
 8950
 5
 47
 32
  Dąbrowski Karol
 48.0
 20
 16535
 5
 20
 33
  Nowicki Błażej
 33.0
 33
 12065
 4
 48
 34
  Paprocki Jędrzej
 18.0
 18
 9060
 3
 48
 35
  Nowacki Marek
 48.0
 26
 12460
 5
 26
 36
  Gabiś Marcin
 48.0
 18
 33675
 5
 18
 37
  Rutkowski Zenon
 48.0
 48
 13965
 5
 48
 38
  Szymczak Tomasz
 49.0
 7
 65605
 5
 7
 39
  Bzykowski Krzyszof
 34.0
 34
 6130
 4
 49
 40
  Hudzik Łukasz
 49.0
 35
 18140
 5
 35
 41
  Kubala Sławomir
 34.0
 34
 14095
 4
 49
 42
  Dwornik Jarosław
 50.0
 10
 28975
 5
 10
 43
  Horemski Grzegorz
 5.0
 5
 7775
 2
 50
 44
  Tórz Jacek
 50.0
 35
 18660
 5
 35
 45
  Pawłowski Daniel
 50.0
 32
 11170
 5
 32
 46
  Kmieć Włodzimierz
 51.0
 29
 14985
 5
 29
 47
  Rembas Dawid
 51.0
 25
 12075
 5
 25
 48
  Słomka Daniel
 20.5
 20.5
 9085
 3
 50.5
 49
  PRZYBYLSKI DAMIAN
 6.0
 6
 2055
 2
 51
 50
  Berdych Dariusz
 8.0
 8
 9360
 2
 53
 51
  Bojarojć Mirosław
 38.0
 38
 11905
 4
 53
 52
  Łój Mariola
 54.0
 31
 10290
 5
 31
 53
  Jagodziński Jakub
 54.0
 54
 13270
 5
 54
 54
  Chytry Sebastian
 54.0
 42
 13205
 5
 42
 55
  Radziejewski Łukasz
 39.0
 39
 14695
 4
 54
 56
  Kuta Dawid
 55.0
 15
 26690
 5
 15
 57
  Stankowski Robert
 10.0
 10
 2315
 2
 55
 58
  Kańduła Paweł
 55.0
 55
 7945
 5
 55
 59
  Górny Ariel
 10.0
 10
 7225
 2
 55
 60
  SZCZERBA Krzysztof
 55.0
 23
 36990
 5
 23
 61
  Karpiński Janusz
 41.0
 41
 4500
 4
 56
 62
  Peta Krzysztof
 26.0
 26
 3255
 3
 56
 63
  Bugajewski Bartosz
 11.0
 11
 9135
 2
 56
 64
  Kmieciak Krzysztof
 11.0
 11
 6285
 2
 56
 65
  Dopierała Mateusz
 57.0
 34
 19820
 5
 34
 66
  Andrzejewski Ireneusz
 28.0
 28
 5105
 3
 58
 67
  Stanikowski Andrzej
 13.0
 13
 3150
 2
 58
 68
  Roszak Artur
 43.0
 43
 4870
 4
 58
 69
  Onnsorge Leszek
 43.0
 43
 3845
 4
 58
 70
  Spieczyński Tomasz
 28.0
 28
 2980
 3
 58
 71
  Wieczorek Marcin
 29.0
 29
 3200
 3
 59
 72
  Sworowski Cyprian
 44.0
 44
 8555
 4
 59
 73
  Masterniak Jacek
 15.0
 15
 5450
 2
 60
 74
  KOWALSKI Krzysztof
 15.0
 15
 8765
 2
 60
 75
  Gabryś Rafał
 46.0
 46
 4615
 4
 61
 76
  Brodowski Tomasz
 16.0
 16
 1785
 2
 61
 77
  Brzykowski Michal
 31.0
 31
 5485
 3
 61
 78
  WITCZAK ŁUKASZ
 1.0
 1
 4550
 1
 61
 79
  Najewski Jarosław
 31.0
 31
 8210
 3
 61
 80
  Awgul Ireneusz
 16.0
 16
 5500
 2
 61
 81
  Sikorski Rafał
 46.0
 46
 4640
 4
 61
 82
  Czubek Dariusz
 2.0
 2
 8870
 1
 62
 83
  Piguła Andrzej
 32.0
 32
 1005
 3
 62
 84
  Skrzypczak Grzegorz
 17.0
 17
 8285
 2
 62
 85
  Fechner Marcin
 62.0
 48
 6575
 5
 48
 86
  Wajder Ryszard
 2.0
 2
 1135
 1
 62
 87
  Rybarczyk Maciej
 17.0
 17
 4710
 2
 62
 88
  MUSIELA Piotr
 2.0
 2
 6280
 1
 62
 89
  Stańczyk Marcin
 3.0
 3
 5635
 1
 63
 90
  Piątkowiak Arek
 63.0
 28
 11800
 5
 28
 91
  Kordylewski Mirosław
 33.0
 33
 2775
 3
 63
 92
  Kowalski Marek
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 93
  Stankowski Radosław
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 94
  Ludek Jan
 63.0
 63
 3345
 5
 63
 95
  Magdziarz Adam
 18.0
 18
 2535
 2
 63
 96
  Antkowiak Przemysław
 33.0
 33
 4705
 3
 63
 97
  Rebas Dawid
 3.0
 3
 2730
 1
 63
 98
  TULISZKA Jakub
 33.0
 33
 8945
 3
 63
 99
  Józefiak Dominik
 3.0
 3
 13105
 1
 63
 100
  Olczak Marcin
 19.0
 19
 2385
 2
 64
 101
  Brachaczek Bartosz
 4.0
 4
 8580
 1
 64
 102
  Dąbrowski Dariusz
 34.0
 34
 7395
 3
 64
 103
  Golon Michael
 63.5
 10
 67000
 5
 10
 104
  Szczęsny Sylwester
 4.0
 4
 9530
 1
 64
 105
  Pogonowski Michał
 49.0
 49
 3020
 4
 64
 106
  Płótniak Robert
 5.0
 5
 970
 1
 65
 107
  Nowak Tadeusz
 5.0
 5
 2955
 1
 65
 108
  Szajda Piotr
 65.0
 49
 7535
 5
 49
 109
  Bugajewski Bartosz
 5.0
 5
 3750
 1
 65
 110
  Pazoła Arkadiusz
 35.0
 35
 3475
 3
 65
 111
  GIBKI Grzegorz
 20.0
 20
 7620
 2
 65
 112
  SZYMANOWSKI Roman
 5.0
 5
 7530
 1
 65
 113
  Winkiel Artur
 21.0
 21
 2565
 2
 66
 114
  Więckowski Dariusz
 51.0
 51
 5120
 4
 66
 115
  Matuszewski Krzysztof
 21.0
 21
 2390
 2
 66
 116
  Maciejewski Marek
 66.0
 52
 9200
 5
 52
 117
  Liśkiewicz Ireneusz
 66.0
 19
 21565
 5
 19
 118
  Gąsiorek Piotr
 6.0
 6
 2915
 1
 66
 119
  Juskowiak Sylwester
 65.5
 33
 19500
 5
 33
 120
  Banasik Bartosz
 65.5
 26
 25095
 5
 26
 121
  Michalski Artur
 6.0
 6
 5985
 1
 66
 122
  Garczarek Wojciech
 22.0
 22
 1770
 2
 67
 123
  Gałanik Andrzej
 22.0
 22
 2305
 2
 67
 124
  Jankowiak Waldemar
 7.0
 7
 715
 1
 67
 125
  Szymański Daniel
 67.0
 41
 11715
 5
 41
 126
  Laskowski Ryszard
 37.0
 37
 1450
 3
 67
 127
  WŁODARCZAK Mateusz
 7.0
 7
 6905
 1
 67
 128
  KUBAŚ Andrzej
 22.0
 22
 4920
 2
 67
 129
  Juzkowiak Sylwester
 7.0
 7
 4020
 1
 67
 130
  Rynarzewski Przemysław
 8.0
 8
 1740
 1
 68
 131
  Psiarski Tomasz
 68.0
 7
 82810
 5
 7
 132
  Szymanowski Daniel
 38.0
 38
 2045
 3
 68
 133
  Ludeg Jan
 38.0
 38
 1750
 3
 68
 134
  Fiebig Jan
 8.0
 8
 2365
 1
 68
 135
  Czekalski Michał
 8.0
 8
 3980
 1
 68
 136
  Zalewska Ewa
 9.0
 9
 1465
 1
 69
 137
  Nowak Dariusz
 9.0
 9
 1125
 1
 69
 138
  Łój Ryszard
 9.0
 9
 420
 1
 69
 139
  Purol Dariusz
 69.0
 54
 4790
 5
 54
 140
  Jackowiak Waldemar
 9.0
 9
 1220
 1
 69
 141
  Sikorski Marek
 69.0
 45
 19900
 5
 45
 142
  Kleszcz Mirosław
 39.0
 39
 105
 3
 69
 143
  Konuchowski Marek
 9.0
 9
 35
 1
 69
 144
  KARDASZ Marcin
 9.0
 9
 465
 1
 69
 145
  KWIECIAK Paweł
 24.0
 24
 1195
 2
 69
 146
  Labrzycki Marek
 10.0
 10
 725
 1
 70
 147
  Kubiak Artur
 25.0
 25
 1275
 2
 70
 148
  Kiełpiński Dariusz
 10.0
 10
 2130
 1
 70
 149
  Kubala Sławomir
 10.0
 10
 1740
 1
 70
 150
  Szulc Patryk
 10.0
 10
 1910
 1
 70
 151
  TROJANOWICZ Andrzej
 10.0
 10
 2970
 1
 70
 152
  TULISZKA Jakob
 10.0
 10
 2350
 1
 70
 153
  Lima Piotr
 70.0
 31
 17455
 5
 31
 154
  Cichy Adrian
 25.0
 25
 2070
 2
 70
 155
  Piel Anna
 10.0
 10
 535
 1
 70
 156
  Piel Sławomira
 10.0
 10
 1595
 1
 70
 157
  Kurasiak Piotr
 40.0
 40
 7375
 3
 70
 158
  Tais Łukasz
 55.0
 55
 3445
 4
 70
 159
  Zalewski Paweł
 11.0
 11
 705
 1
 71
 160
  Mazurek Ryszard
 71.0
 53
 4355
 5
 53
 161
  Dańczak Grzegorz
 11.0
 11
 280
 1
 71
 162
  Araszkiewicz Paweł
 11.0
 11
 1015
 1
 71
 163
  Tarka Waldemar
 11.0
 11
 1270
 1
 71
 164
  WITCZAK ŁUKASZ
 26.0
 26
 1875
 2
 71
 165
  Kabiński Tomasz
 11.0
 11
 770
 1
 71
 166
  Jakubowski Marcin
 11.0
 11
 695
 1
 71
 167
  KARDASZ Jan
 11.0
 11
 1830
 1
 71
 168
  Fabiś Maciej
 11.0
 11
 3680
 1
 71
 169
  KRYGIER GRZEGORZ
 11.0
 11
 1930
 1
 71
 170
  Kubas Andrzej
 27.0
 27
 1375
 2
 72
 171
  Matuszewski Ireneusz
 12.0
 12
 2390
 1
 72
 172
  Powałowska Marlena
 12.0
 12
 1250
 1
 72
 173
  Grobelny Sebastian
 12.0
 12
 1045
 1
 72
 174
  Stachowiak Andrzej
 12.0
 12
 810
 1
 72
 175
  SKAŁECKI Artur
 12.0
 12
 1600
 1
 72
 176
  Szymański Juliusz
 12.0
 12
 395
 1
 72
 177
  Wrotyński Waldemar
 12.0
 12
 3665
 1
 72
 178
  Strużyk Paweł
 12.0
 12
 2635
 1
 72
 179
  Rut Maciej
 43.0
 43
 1370
 3
 73
 180
  Pawlak Wojciech
 13.0
 13
 1105
 1
 73
 181
  Hachuj Przemysław
 13.0
 13
 1275
 1
 73
 182
  Sadowczyk Adam
 13.0
 13
 280
 1
 73
 183
  ZACHARIASZ Mariusz
 13.0
 13
 1960
 1
 73
 184
  Bartel Maciej
 42.5
 42.5
 2825
 3
 72.5
 185
  Plank Sławomir
 28.0
 28
 2475
 2
 73
 186
  Rut Maciej
 74.0
 58
 4025
 5
 58
 187
  Pazgrod Marek
 14.0
 14
 15
 1
 74
 188
  Żychliński Daniel
 14.0
 14
 295
 1
 74
 189
  Andrzejczak Edmund
 14.0
 14
 655
 1
 74
 190
  Kolat Mateusz
 14.0
 14
 440
 1
 74
 191
  Flaum Krystian
 28.5
 28.5
 3545
 2
 73.5
 192
  Mierzejewski Jacek
 15.0
 15
 0
 1
 75
 193
  Gierwazik Tomasz
 15.0
 15
 5485
 1
 75
 194
  Cieszko Mieczysław
 15.0
 15
 75
 1
 75
 195
  Żychliński Marek
 15.0
 15
 430
 1
 75
 196
  Piotrowski Mariusz
 15.0
 15
 0
 1
 75
 197
  Ciećmierowski Paweł
 15.0
 15
 945
 1
 75
 198
  Barłóg Henryk
 15.0
 15
 0
 1
 75
 199
  Sadowczyk Jacek
 15.0
 15
 60
 1
 75
 200
  Bąk Czesław
 45.0
 45
 4460
 3
 75
 201
  BĄK Czesław
 45.0
 45
 3045
 3
 75
 202
  BENEDYKCZAK JAKUB
 15.0
 15
 1205
 1
 75
 203
  Szymkowiak Arkadiusz
 76.0
 29
 18515
 5
 29
 204
  Olma Roman
 16.0
 16
 70
 1
 76
 205
  Mielcarek Ireneusz
 61.0
 61
 2455
 4
 76
 206
  Dziuba Zbigniew
 16.0
 16
 175
 1
 76
 207
  Cieślarczyk Bartłomiej
 16.0
 16
 3170
 1
 76
 208
  KŁOSOWSKI Adam
 16.0
 16
 5390
 1
 76
 209
  BRZYKOWSKI Michał
 31.0
 31
 75
 2
 76
 210
  JACKOWIAK ZBIGNIEW
 15.5
 15.5
 915
 1
 75.5
 211
  Dukarski Adam
 17.0
 17
 530
 1
 77
 212
  Kawrath Jacek
 17.0
 17
 20
 1
 77
 213
  Andrzejak Edward
 47.0
 47
 675
 3
 77
 214
  Ciosek Mieczysław
 17.0
 17
 385
 1
 77
 215
  Podlak Damian
 17.0
 17
 1085
 1
 77
 216
  KOŁODZIEJ Katarzyna
 17.0
 17
 3805
 1
 77
 217
  JASIŃSKI Leszek
 17.0
 17
 1765
 1
 77
 218
  Dopierała Mariusz
 17.0
 17
 2715
 1
 77
 219
  Brachaczek Rafał
 78.0
 21
 25175
 5
 21
 220
  Sikorski Tomasz
 18.0
 18
 0
 1
 78
 221
  Stróżyk Paweł
 33.0
 33
 2295
 2
 78
 222
  Rosnowski Michał
 18.0
 18
 0
 1
 78
 223
  Ryba Dariusz
 80.0
 25
 29170
 5
 25
 224
  Powałowski Daniel
 81.0
 13
 45770
 5
 13
 225
  Konieczny Michał
 50.5
 50.5
 4735
 3
 80.5
 226
  Grylewicz Piotr
 82.0
 5
 115265
 5
 5
 227
  Dopierała Jacek
 82.0
 24
 30740
 5
 24
 228
  Małecki Krzysztof
 84.0
 10
 28785
 5
 10
 229
  Bugajewski Paweł
 84.0
 20
 17870
 5
 20
 230
  Przybylak Marcin
 84.0
 49
 14380
 5
 49
 231
  Matuszak Rafał
 87.0
 9
 58995
 5
 9
 232
  Żmudzki Krystian
 87.5
 9
 64475
 5
 9
 233
  Pazderski Włodzimierz
 88.0
 54
 11430
 5
 54
 234
  SZULC Przemysław
 93.0
 16
 38415
 5
 16
 235
  Szymanowski Romuald
 95.0
 13
 25125
 5
 13
 236
  Majewski Bogusław
 96.0
 11
 40640
 5
 11
 237
  Łabiński Tomasz
 99.0
 27
 19295
 5
 27
 238
  Masternak Jacek
 99.0
 22
 38628
 5
 22
 239
  Gulik Arkadiusz
 98.5
 21
 50250
 5
 21
 240
  Trajnerowicz Andrzej
 100.0
 27
 36925
 5
 27
 241
  Walczak Tomasz
 103.0
 19
 46285
 5
 19
 242
  Begier Rafał
 103.0
 21
 32865
 5
 21
 243
  Kożuchowski Marek
 105.0
 27
 33510
 5
 27
 244
  Feliczak Grzegorz
 106.0
 16
 37630
 5
 16
 245
  Zajdel Ryszard
 107.0
 48
 10525
 5
 48
 246
  Ostrowski Janusz
 108.0
 5
 192625
 5
 5
 247
  Filipiak Cezary
 108.0
 17
 34900
 5
 17
 248
  Lach Paweł
 111.0
 5
 109320
 5
 5
 249
  Simiński Rafał
 112.0
 33
 30075
 5
 33
 250
  Rybka Michał
 113.5
 26
 26720
 5
 26
 251
  Wilczyński Sylwester
 116.0
 12
 41860
 5
 12
 252
  Leńczuk Marek
 116.0
 18
 45700
 5
 18
 253
  Koprowicz Sylwester
 117.0
 48
 21700
 5
 48
 254
  Wawrzyniak Kazimierz
 120.5
 53.5
 22305
 5
 53.5
 255
  Skrzypczak Jacek
 123.0
 12
 42660
 5
 12
 256
  Kuflowski Bartosz
 125.0
 37
 23115
 5
 37
 257
  Braniewicz Tomasz
 132.0
 15
 37325
 5
 15
 258
  Bąk Artur
 136.0
 24
 43810
 5
 24
 259
  Brudniewicz Marcin
 139.0
 45
 19475
 5
 45
 260
  Rębas Dawid
 142.0
 18
 61720
 5
 18
 261
  Przybylski Marcin
 143.0
 9
 60015
 5
 9
 262
  Baum Dawid
 144.0
 25
 32870
 5
 25
 263
  Maćkowiak Dominik (Mosina)
 145.0
 18
 57930
 5
 18
 264
  Nowak Mariusz
 151.0
 30
 22420
 5
 30
 265
  Nowicki Tadeusz
 152.5
 12
 93845
 5
 12
 266
  Michalski Piotr
 152.5
 6
 96965
 5
 6
 267
  Zalewski Andrzej
 158.0
 33
 34500
 5
 33
 268
  Szczęsny Sławomir
 175.0
 5
 86105
 5
 5
 269
  Nowicki Tomasz
 178.0
 8
 77450
 5
 8
 270
  Kosicki Dawid
 195.0
 6
 95845
 5
 6
 271
  Stanisławski Krzysztof
 197.0
 13
 53915
 5
 13
 272
  Podbylski Tadeusz
 215.5
 9
 66930
 5
 9
 273
  Nowicki Wojciech
 234.5
 8
 104685
 5
 8
 274
  Kaźmierczak Zbigniew
 262.0
 13
 78330
 5
 13
 275
  Grupiński Franciszek
 367.5
 31
 47125
 5
 31
 276
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 Ostrowski Dawid
 8.0
 3
 12500
 4
 8
 2
 Mroczyński Tomasz
 9.0
 9
 10660
 4
 9
 3
 Zalewski Mateusz
 20.0
 8
 6830
 4
 20
 4
 Kosicki Filip
 21.0
 8
 8245
 4
 21
 5
 Bugajski Bartosz
 26.0
 10
 7405
 4
 26
 6
 Bugajewski Bartosz
 28.0
 6
 20180
 4
 28
 7
 Stefaniak Damian
 28.0
 14
 5160
 4
 28
 8
 Łabiński Jakub
 38.0
 24
 8580
 4
 38
 9
 Rajewicz Kamil
 0.0
 0
 1115
 2
 38
 10
 Walkowiak Marcin
 0.0
 0
 360
 2
 38
 11
 Brachaczek Bartosz
 20.0
 20
 4630
 3
 39
 12
 Araszkiewicz Weronika
 43.0
 29
 11045
 4
 43
 13
 Kołodziej Dominik
 6.0
 6
 2095
 2
 44
 14
 Kwieciak Patryk
 45.0
 5
 16540
 4
 45
 15
 Mielcarek Fabian
 46.0
 18
 14485
 4
 46
 16
 Onnsorge Maciej
 46.0
 25
 8015
 4
 46
 17
 Paprocki Jędrzej
 8.0
 8
 5545
 2
 46
 18
 Słomka Daniel
 9.0
 9
 6190
 2
 47
 19
 Araszkiewicz Weronika
 28.0
 28
 5725
 3
 47
 20
 Bauza Przemysław
 29.0
 29
 4780
 3
 48
 21
 Bryl Marcin
 49.0
 35
 8920
 4
 49
 22
 Kmieciak Patryk
 11.0
 11
 4595
 2
 49
 23
 Lach Sebastian
 51.0
 27
 7320
 4
 51
 24
 Szymański Mateusz
 32.0
 32
 4175
 3
 51
 25
 Nowakowski Marek
 14.0
 14
 4215
 2
 52
 26
 Piotrowski Krystian
 33.0
 33
 2860
 3
 52
 27
 Stawowy Gracjan
 16.0
 16
 825
 2
 54
 28
 Rekowski Alan
 17.0
 17
 3795
 2
 55
 29
 Rzepecki Wojciech
 17.0
 17
 2510
 2
 55
 30
 Olczuk Maciej
 18.0
 18
 2795
 2
 56
 31
 Gawroński Mikołaj
 19.0
 19
 5380
 2
 57
 32
 Wrotyński Tomasz
 0.0
 0
 1380
 1
 57
 33
 Chowański Maciej
 0.0
 0
 975
 1
 57
 34
 Frala Dominik
 0.0
 0
 385
 1
 57
 35
 Lenczuk Monika
 0.0
 0
 140
 1
 57
 36
 KWIATECKI Patryk
 1.0
 1
 5650
 1
 58
 37
 Magdziarz Andrzej
 1.0
 1
 4540
 1
 58
 38
 Pochylski Kamil
 20.0
 20
 2875
 2
 58
 39
 Horemski Maciej
 21.0
 21
 2950
 2
 59
 40
 Roszak Dawid
 40.0
 40
 2940
 3
 59
 41
 Kawał Sebastian
 60.0
 35
 5860
 4
 60
 42
 Holewiński Kuba
 3.0
 3
 2820
 1
 60
 43
 Rozmus Łukasz
 23.0
 23
 3030
 2
 61
 44
 Słowy Jarosław
 4.0
 4
 1215
 1
 61
 45
 Kaźmierczak Daniel
 5.0
 5
 3745
 1
 62
 46
 Nowicki Błażej
 24.0
 24
 1935
 2
 62
 47
 Dłutkiewicz Damian
 5.0
 5
 1345
 1
 62
 48
 Cieszko Paweł
 63.0
 7
 20380
 4
 63
 49
 Jędrzejewski Paweł
 6.0
 6
 3090
 1
 63
 50
 Osses Damian
 6.0
 6
 2645
 1
 63
 51
 Bugajewski Bartosz
 7.0
 7
 3070
 1
 64
 52
 Kołodziej Krzysztof
 7.0
 7
 1575
 1
 64
 53
 Leńczuk Monika
 65.0
 20
 12785
 4
 65
 54
 Braniewicz Dawid
 8.0
 8
 3310
 1
 65
 55
 Cieślarczyk Bartłomiej
 8.0
 8
 2190
 1
 65
 56
 SIMAN Jakub
 8.0
 8
 1820
 1
 65
 57
 Cholewiński Jakub
 9.0
 9
 2270
 1
 66
 58
 Stefaniak Michał
 9.0
 9
 40
 1
 66
 59
 Napierała Jakub
 67.0
 7
 25610
 4
 67
 60
 Kubiak Zbigniew
 10.0
 10
 1355
 1
 67
 61
 DZIAŁOWSKI Hubert
 10.0
 10
 720
 1
 67
 62
 Rybka Michał
 11.0
 11
 260
 1
 68
 63
 Zakrzewski Rafał
 12.0
 12
 1225
 1
 69
 64
 Mathej Bartosz
 12.0
 12
 165
 1
 69
 65
 Komischke Bartłomiej
 13.0
 13
 1725
 1
 70
 66
 Kaczmarek Łukasz
 32.0
 32
 325
 2
 70
 67
 Andrzejewski Dariusz
 14.0
 14
 0
 1
 71
 68
 Braniewicz Patryk
 14.0
 14
 0
 1
 71
 69
 Łakomy Jacek
 72.0
 7
 25410
 4
 72
 70
 Mielczarek Fabian
 72.0
 8
 21070
 4
 72
 71
 Poborski Piotr
 15.0
 15
 335
 1
 72
 72
 Kaczmarek Tomasz
 16.0
 16
 1310
 1
 73
 73
 WOJCIECHOWSKI Sergiusz
 16.0
 16
 0
 1
 73
 74
 Wajman Dawid
 76.0
 8
 28200
 4
 76
 75
 Oleszuk Maciej
 77.0
 39
 10460
 4
 77
 76
 Fechner Mateusz
 78.0
 10
 22320
 4
 78
 77
 Jędrzejewski Patryk
 89.0
 12
 19920
 4
 89
 78
 Gierwazik Tomasz
 93.0
 30
 8515
 4
 93
 79
 Nowicki Damian
 108.0
 8
 29300
 4
 108
 80
 Jagielski Kamil
 110.0
 8
 28070
 4
 110
 81
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2009-04-04, Poznań
2009-05-10, Trzaskowo
2009-06-28, Radzyny
2009-08-23, Krajkowo
2009-09-13, Dębno
2009-10-11, Śrem
2010-04-25, Śrem
2010-05-16, Krajkowo
2010-06-20, Radzyny
2010-08-29, Lubiatówko
2010-09-12, Krajkowo
2010-10-03, Radzyny
2011-04-10, Śrem
2011-06-05, Krajkowo
2011-06-26, Radzyny
2011-09-04, Lubiatówko
2011-09-25, Radzyna
2011-10-16, Radzyny
2013-04-14, Wojnowice
2013-05-05, Radzyny
2013-07-07, Śrem
2013-08-25, Śrem
2013-09-22, Przyborowo
2015-04-26, Cichowo
2015-05-24, Radzyny
2015-06-26, Śrem
2015-08-24, Poznań
2015-09-06. Poznań
2015-10-04, Radzyny
2016-04-24, Lubiatówko
2016-05-15, Radzyny
2016-06-19, Śrem
2016-08-07, Poznań
2016-09-18, Środa Wlkp.
2017-05-21, Rydzyna
2017-08-20, Iwno
2017-09-17, Sowiniec
2017-10-01, Baranowo


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski