autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  Mazurczak Michał
 17.0
 17
 31910
 5
 17
 2
  Horemski Tomasz
 24.0
 24
 20610
 5
 24
 3
  Franek Tomasz
 26.0
 26
 19485
 5
 26
 4
  Napierała Andrzej
 28.0
 28
 17365
 5
 28
 5
  KOWALCZYK Janusz
 31.0
 23
 13665
 5
 23
 6
  Lipiecki Grzegorz
 31.0
 31
 20335
 5
 31
 7
  Gierz Marek
 33.0
 19
 22325
 5
 19
 8
  Roszak Jacek
 35.0
 22
 12460
 5
 22
 9
  Zazula Tomasz
 36.0
 36
 19330
 5
 36
 10
  Walkowiak Ireneusz
 39.0
 26
 26290
 5
 26
 11
  Kurasiak Zdzisław
 40.0
 40
 19765
 5
 40
 12
  Dworczak Jacek
 43.0
 43
 12210
 5
 43
 13
  Waligóra Krzysztof
 44.0
 44
 13825
 5
 44
 14
  Piechnik Marcin
 45.0
 45
 3495
 5
 45
 15
  Musiał Jerzy
 46.0
 46
 13450
 5
 46
 16
  Ruszczyński Jacek
 46.0
 6
 88110
 5
 6
 17
  Grendas Robert
 47.0
 16
 21445
 5
 16
 18
  Skrzypczak Waldemar
 47.0
 5
 41370
 5
 5
 19
  Piotrowski Mariusz
 47.0
 47
 8950
 5
 47
 20
  Dąbrowski Karol
 48.0
 20
 16535
 5
 20
 21
  Nowacki Marek
 48.0
 26
 12460
 5
 26
 22
  Gabiś Marcin
 48.0
 18
 33675
 5
 18
 23
  Rutkowski Zenon
 48.0
 48
 13965
 5
 48
 24
  Szymczak Tomasz
 49.0
 7
 65605
 5
 7
 25
  Hudzik Łukasz
 49.0
 35
 18140
 5
 35
 26
  Dwornik Jarosław
 50.0
 10
 28975
 5
 10
 27
  Tórz Jacek
 50.0
 35
 18660
 5
 35
 28
  Pawłowski Daniel
 50.0
 32
 11170
 5
 32
 29
  Kmieć Włodzimierz
 51.0
 29
 14985
 5
 29
 30
  Rembas Dawid
 51.0
 25
 12075
 5
 25
 31
  Łój Mariola
 54.0
 31
 10290
 5
 31
 32
  Jagodziński Jakub
 54.0
 54
 13270
 5
 54
 33
  Chytry Sebastian
 54.0
 42
 13205
 5
 42
 34
  Kuta Dawid
 55.0
 15
 26690
 5
 15
 35
  Kańduła Paweł
 55.0
 55
 7945
 5
 55
 36
  SZCZERBA Krzysztof
 55.0
 23
 36990
 5
 23
 37
  Dopierała Mateusz
 57.0
 34
 19820
 5
 34
 38
  Fechner Marcin
 62.0
 48
 6575
 5
 48
 39
  Piątkowiak Arek
 63.0
 28
 11800
 5
 28
 40
  Ludek Jan
 63.0
 63
 3345
 5
 63
 41
  Golon Michael
 63.5
 10
 67000
 5
 10
 42
  Szajda Piotr
 65.0
 49
 7535
 5
 49
 43
  Maciejewski Marek
 66.0
 52
 9200
 5
 52
 44
  Liśkiewicz Ireneusz
 66.0
 19
 21565
 5
 19
 45
  Juskowiak Sylwester
 65.5
 33
 19500
 5
 33
 46
  Banasik Bartosz
 65.5
 26
 25095
 5
 26
 47
  Szymański Daniel
 67.0
 41
 11715
 5
 41
 48
  Psiarski Tomasz
 68.0
 7
 82810
 5
 7
 49
  Purol Dariusz
 69.0
 54
 4790
 5
 54
 50
  Sikorski Marek
 69.0
 45
 19900
 5
 45
 51
  Lima Piotr
 70.0
 31
 17455
 5
 31
 52
  Mazurek Ryszard
 71.0
 53
 4355
 5
 53
 53
  Rut Maciej
 74.0
 58
 4025
 5
 58
 54
  Szymkowiak Arkadiusz
 76.0
 29
 18515
 5
 29
 55
  Brachaczek Rafał
 78.0
 21
 25175
 5
 21
 56
  Ryba Dariusz
 80.0
 25
 29170
 5
 25
 57
  Powałowski Daniel
 81.0
 13
 45770
 5
 13
 58
  Grylewicz Piotr
 82.0
 5
 115265
 5
 5
 59
  Dopierała Jacek
 82.0
 24
 30740
 5
 24
 60
  Małecki Krzysztof
 84.0
 10
 28785
 5
 10
 61
  Bugajewski Paweł
 84.0
 20
 17870
 5
 20
 62
  Przybylak Marcin
 84.0
 49
 14380
 5
 49
 63
  Matuszak Rafał
 87.0
 9
 58995
 5
 9
 64
  Żmudzki Krystian
 87.5
 9
 64475
 5
 9
 65
  Pazderski Włodzimierz
 88.0
 54
 11430
 5
 54
 66
  SZULC Przemysław
 93.0
 16
 38415
 5
 16
 67
  Szymanowski Romuald
 95.0
 13
 25125
 5
 13
 68
  Majewski Bogusław
 96.0
 11
 40640
 5
 11
 69
  Łabiński Tomasz
 99.0
 27
 19295
 5
 27
 70
  Masternak Jacek
 99.0
 22
 38628
 5
 22
 71
  Gulik Arkadiusz
 98.5
 21
 50250
 5
 21
 72
  Trajnerowicz Andrzej
 100.0
 27
 36925
 5
 27
 73
  Walczak Tomasz
 103.0
 19
 46285
 5
 19
 74
  Begier Rafał
 103.0
 21
 32865
 5
 21
 75
  Kożuchowski Marek
 105.0
 27
 33510
 5
 27
 76
  Feliczak Grzegorz
 106.0
 16
 37630
 5
 16
 77
  Zajdel Ryszard
 107.0
 48
 10525
 5
 48
 78
  Ostrowski Janusz
 108.0
 5
 192625
 5
 5
 79
  Filipiak Cezary
 108.0
 17
 34900
 5
 17
 80
  Lach Paweł
 111.0
 5
 109320
 5
 5
 81
  Simiński Rafał
 112.0
 33
 30075
 5
 33
 82
  Rybka Michał
 113.5
 26
 26720
 5
 26
 83
  Wilczyński Sylwester
 116.0
 12
 41860
 5
 12
 84
  Leńczuk Marek
 116.0
 18
 45700
 5
 18
 85
  Koprowicz Sylwester
 117.0
 48
 21700
 5
 48
 86
  Wawrzyniak Kazimierz
 120.5
 53.5
 22305
 5
 53.5
 87
  Skrzypczak Jacek
 123.0
 12
 42660
 5
 12
 88
  Kuflowski Bartosz
 125.0
 37
 23115
 5
 37
 89
  Braniewicz Tomasz
 132.0
 15
 37325
 5
 15
 90
  Bąk Artur
 136.0
 24
 43810
 5
 24
 91
  Brudniewicz Marcin
 139.0
 45
 19475
 5
 45
 92
  Rębas Dawid
 142.0
 18
 61720
 5
 18
 93
  Przybylski Marcin
 143.0
 9
 60015
 5
 9
 94
  Baum Dawid
 144.0
 25
 32870
 5
 25
 95
  Maćkowiak Dominik (Mosina)
 145.0
 18
 57930
 5
 18
 96
  Nowak Mariusz
 151.0
 30
 22420
 5
 30
 97
  Nowicki Tadeusz
 152.5
 12
 93845
 5
 12
 98
  Michalski Piotr
 152.5
 6
 96965
 5
 6
 99
  Zalewski Andrzej
 158.0
 33
 34500
 5
 33
 100
  Szczęsny Sławomir
 175.0
 5
 86105
 5
 5
 101
  Nowicki Tomasz
 178.0
 8
 77450
 5
 8
 102
  Kosicki Dawid
 195.0
 6
 95845
 5
 6
 103
  Stanisławski Krzysztof
 197.0
 13
 53915
 5
 13
 104
  Podbylski Tadeusz
 215.5
 9
 66930
 5
 9
 105
  Nowicki Wojciech
 234.5
 8
 104685
 5
 8
 106
  Kaźmierczak Zbigniew
 262.0
 13
 78330
 5
 13
 107
  Grupiński Franciszek
 367.5
 31
 47125
 5
 31
 108
  Jagodziński Tomasz
 15.5
 15.5
 13365
 4
 30.5
 109
  Maćkowiak Przemysław
 20.0
 20
 13105
 4
 35
 110
  Kubaś Patryk
 22.5
 22.5
 10965
 4
 37.5
 111
  Przybylski Artur
 26.0
 26
 8350
 4
 41
 112
  Korzuchowski Marek
 28.0
 28
 8215
 4
 43
 113
  Kubasiński Marcin
 28.0
 28
 14220
 4
 43
 114
  Zamiara Eugeniusz
 29.0
 29
 5755
 4
 44
 115
  Kubiak Zbigniew
 29.0
 29
 8480
 4
 44
 116
  Leńczuk Monika
 29.0
 29
 13465
 4
 44
 117
  Wajman Dawid
 30.0
 30
 17895
 4
 45
 118
  Mocek Dominik
 30.0
 30
 9010
 4
 45
 119
  Nowicki Błażej
 33.0
 33
 12065
 4
 48
 120
  Bzykowski Krzyszof
 34.0
 34
 6130
 4
 49
 121
  Kubala Sławomir
 34.0
 34
 14095
 4
 49
 122
  Bojarojć Mirosław
 38.0
 38
 11905
 4
 53
 123
  Radziejewski Łukasz
 39.0
 39
 14695
 4
 54
 124
  Karpiński Janusz
 41.0
 41
 4500
 4
 56
 125
  Roszak Artur
 43.0
 43
 4870
 4
 58
 126
  Onnsorge Leszek
 43.0
 43
 3845
 4
 58
 127
  Sworowski Cyprian
 44.0
 44
 8555
 4
 59
 128
  Gabryś Rafał
 46.0
 46
 4615
 4
 61
 129
  Sikorski Rafał
 46.0
 46
 4640
 4
 61
 130
  Pogonowski Michał
 49.0
 49
 3020
 4
 64
 131
  Więckowski Dariusz
 51.0
 51
 5120
 4
 66
 132
  Tais Łukasz
 55.0
 55
 3445
 4
 70
 133
  Mielcarek Ireneusz
 61.0
 61
 2455
 4
 76
 134
  Napierała Jakub
 15.0
 15
 19325
 3
 45
 135
  Paprocki Jędrzej
 18.0
 18
 9060
 3
 48
 136
  Słomka Daniel
 20.5
 20.5
 9085
 3
 50.5
 137
  Peta Krzysztof
 26.0
 26
 3255
 3
 56
 138
  Andrzejewski Ireneusz
 28.0
 28
 5105
 3
 58
 139
  Spieczyński Tomasz
 28.0
 28
 2980
 3
 58
 140
  Wieczorek Marcin
 29.0
 29
 3200
 3
 59
 141
  Brzykowski Michal
 31.0
 31
 5485
 3
 61
 142
  Najewski Jarosław
 31.0
 31
 8210
 3
 61
 143
  Piguła Andrzej
 32.0
 32
 1005
 3
 62
 144
  Kordylewski Mirosław
 33.0
 33
 2775
 3
 63
 145
  Antkowiak Przemysław
 33.0
 33
 4705
 3
 63
 146
  TULISZKA Jakub
 33.0
 33
 8945
 3
 63
 147
  Dąbrowski Dariusz
 34.0
 34
 7395
 3
 64
 148
  Pazoła Arkadiusz
 35.0
 35
 3475
 3
 65
 149
  Laskowski Ryszard
 37.0
 37
 1450
 3
 67
 150
  Szymanowski Daniel
 38.0
 38
 2045
 3
 68
 151
  Ludeg Jan
 38.0
 38
 1750
 3
 68
 152
  Kleszcz Mirosław
 39.0
 39
 105
 3
 69
 153
  Kurasiak Piotr
 40.0
 40
 7375
 3
 70
 154
  Rut Maciej
 43.0
 43
 1370
 3
 73
 155
  Bartel Maciej
 42.5
 42.5
 2825
 3
 72.5
 156
  Bąk Czesław
 45.0
 45
 4460
 3
 75
 157
  BĄK Czesław
 45.0
 45
 3045
 3
 75
 158
  Andrzejak Edward
 47.0
 47
 675
 3
 77
 159
  Konieczny Michał
 50.5
 50.5
 4735
 3
 80.5
 160
  Horemski Grzegorz
 5.0
 5
 7775
 2
 50
 161
  PRZYBYLSKI DAMIAN
 6.0
 6
 2055
 2
 51
 162
  Berdych Dariusz
 8.0
 8
 9360
 2
 53
 163
  Stankowski Robert
 10.0
 10
 2315
 2
 55
 164
  Górny Ariel
 10.0
 10
 7225
 2
 55
 165
  Bugajewski Bartosz
 11.0
 11
 9135
 2
 56
 166
  Kmieciak Krzysztof
 11.0
 11
 6285
 2
 56
 167
  Stanikowski Andrzej
 13.0
 13
 3150
 2
 58
 168
  Masterniak Jacek
 15.0
 15
 5450
 2
 60
 169
  KOWALSKI Krzysztof
 15.0
 15
 8765
 2
 60
 170
  Brodowski Tomasz
 16.0
 16
 1785
 2
 61
 171
  Awgul Ireneusz
 16.0
 16
 5500
 2
 61
 172
  Skrzypczak Grzegorz
 17.0
 17
 8285
 2
 62
 173
  Rybarczyk Maciej
 17.0
 17
 4710
 2
 62
 174
  Magdziarz Adam
 18.0
 18
 2535
 2
 63
 175
  Olczak Marcin
 19.0
 19
 2385
 2
 64
 176
  GIBKI Grzegorz
 20.0
 20
 7620
 2
 65
 177
  Winkiel Artur
 21.0
 21
 2565
 2
 66
 178
  Matuszewski Krzysztof
 21.0
 21
 2390
 2
 66
 179
  Garczarek Wojciech
 22.0
 22
 1770
 2
 67
 180
  Gałanik Andrzej
 22.0
 22
 2305
 2
 67
 181
  KUBAŚ Andrzej
 22.0
 22
 4920
 2
 67
 182
  KWIECIAK Paweł
 24.0
 24
 1195
 2
 69
 183
  Kubiak Artur
 25.0
 25
 1275
 2
 70
 184
  Cichy Adrian
 25.0
 25
 2070
 2
 70
 185
  WITCZAK ŁUKASZ
 26.0
 26
 1875
 2
 71
 186
  Kubas Andrzej
 27.0
 27
 1375
 2
 72
 187
  Plank Sławomir
 28.0
 28
 2475
 2
 73
 188
  Flaum Krystian
 28.5
 28.5
 3545
 2
 73.5
 189
  BRZYKOWSKI Michał
 31.0
 31
 75
 2
 76
 190
  Stróżyk Paweł
 33.0
 33
 2295
 2
 78
 191
  WITCZAK ŁUKASZ
 1.0
 1
 4550
 1
 61
 192
  Czubek Dariusz
 2.0
 2
 8870
 1
 62
 193
  Wajder Ryszard
 2.0
 2
 1135
 1
 62
 194
  MUSIELA Piotr
 2.0
 2
 6280
 1
 62
 195
  Stańczyk Marcin
 3.0
 3
 5635
 1
 63
 196
  Kowalski Marek
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 197
  Stankowski Radosław
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 198
  Rebas Dawid
 3.0
 3
 2730
 1
 63
 199
  Józefiak Dominik
 3.0
 3
 13105
 1
 63
 200
  Brachaczek Bartosz
 4.0
 4
 8580
 1
 64
 201
  Szczęsny Sylwester
 4.0
 4
 9530
 1
 64
 202
  Płótniak Robert
 5.0
 5
 970
 1
 65
 203
  Nowak Tadeusz
 5.0
 5
 2955
 1
 65
 204
  Bugajewski Bartosz
 5.0
 5
 3750
 1
 65
 205
  SZYMANOWSKI Roman
 5.0
 5
 7530
 1
 65
 206
  Gąsiorek Piotr
 6.0
 6
 2915
 1
 66
 207
  Michalski Artur
 6.0
 6
 5985
 1
 66
 208
  Jankowiak Waldemar
 7.0
 7
 715
 1
 67
 209
  WŁODARCZAK Mateusz
 7.0
 7
 6905
 1
 67
 210
  Juzkowiak Sylwester
 7.0
 7
 4020
 1
 67
 211
  Rynarzewski Przemysław
 8.0
 8
 1740
 1
 68
 212
  Fiebig Jan
 8.0
 8
 2365
 1
 68
 213
  Czekalski Michał
 8.0
 8
 3980
 1
 68
 214
  Zalewska Ewa
 9.0
 9
 1465
 1
 69
 215
  Nowak Dariusz
 9.0
 9
 1125
 1
 69
 216
  Łój Ryszard
 9.0
 9
 420
 1
 69
 217
  Jackowiak Waldemar
 9.0
 9
 1220
 1
 69
 218
  Konuchowski Marek
 9.0
 9
 35
 1
 69
 219
  KARDASZ Marcin
 9.0
 9
 465
 1
 69
 220
  Labrzycki Marek
 10.0
 10
 725
 1
 70
 221
  Kiełpiński Dariusz
 10.0
 10
 2130
 1
 70
 222
  Kubala Sławomir
 10.0
 10
 1740
 1
 70
 223
  Szulc Patryk
 10.0
 10
 1910
 1
 70
 224
  TROJANOWICZ Andrzej
 10.0
 10
 2970
 1
 70
 225
  TULISZKA Jakob
 10.0
 10
 2350
 1
 70
 226
  Piel Anna
 10.0
 10
 535
 1
 70
 227
  Piel Sławomira
 10.0
 10
 1595
 1
 70
 228
  Zalewski Paweł
 11.0
 11
 705
 1
 71
 229
  Dańczak Grzegorz
 11.0
 11
 280
 1
 71
 230
  Araszkiewicz Paweł
 11.0
 11
 1015
 1
 71
 231
  Tarka Waldemar
 11.0
 11
 1270
 1
 71
 232
  Kabiński Tomasz
 11.0
 11
 770
 1
 71
 233
  Jakubowski Marcin
 11.0
 11
 695
 1
 71
 234
  KARDASZ Jan
 11.0
 11
 1830
 1
 71
 235
  Fabiś Maciej
 11.0
 11
 3680
 1
 71
 236
  KRYGIER GRZEGORZ
 11.0
 11
 1930
 1
 71
 237
  Matuszewski Ireneusz
 12.0
 12
 2390
 1
 72
 238
  Powałowska Marlena
 12.0
 12
 1250
 1
 72
 239
  Grobelny Sebastian
 12.0
 12
 1045
 1
 72
 240
  Stachowiak Andrzej
 12.0
 12
 810
 1
 72
 241
  SKAŁECKI Artur
 12.0
 12
 1600
 1
 72
 242
  Szymański Juliusz
 12.0
 12
 395
 1
 72
 243
  Wrotyński Waldemar
 12.0
 12
 3665
 1
 72
 244
  Strużyk Paweł
 12.0
 12
 2635
 1
 72
 245
  Pawlak Wojciech
 13.0
 13
 1105
 1
 73
 246
  Hachuj Przemysław
 13.0
 13
 1275
 1
 73
 247
  Sadowczyk Adam
 13.0
 13
 280
 1
 73
 248
  ZACHARIASZ Mariusz
 13.0
 13
 1960
 1
 73
 249
  Pazgrod Marek
 14.0
 14
 15
 1
 74
 250
  Żychliński Daniel
 14.0
 14
 295
 1
 74
 251
  Andrzejczak Edmund
 14.0
 14
 655
 1
 74
 252
  Kolat Mateusz
 14.0
 14
 440
 1
 74
 253
  Mierzejewski Jacek
 15.0
 15
 0
 1
 75
 254
  Gierwazik Tomasz
 15.0
 15
 5485
 1
 75
 255
  Cieszko Mieczysław
 15.0
 15
 75
 1
 75
 256
  Żychliński Marek
 15.0
 15
 430
 1
 75
 257
  Piotrowski Mariusz
 15.0
 15
 0
 1
 75
 258
  Ciećmierowski Paweł
 15.0
 15
 945
 1
 75
 259
  Barłóg Henryk
 15.0
 15
 0
 1
 75
 260
  Sadowczyk Jacek
 15.0
 15
 60
 1
 75
 261
  BENEDYKCZAK JAKUB
 15.0
 15
 1205
 1
 75
 262
  Olma Roman
 16.0
 16
 70
 1
 76
 263
  Dziuba Zbigniew
 16.0
 16
 175
 1
 76
 264
  Cieślarczyk Bartłomiej
 16.0
 16
 3170
 1
 76
 265
  KŁOSOWSKI Adam
 16.0
 16
 5390
 1
 76
 266
  JACKOWIAK ZBIGNIEW
 15.5
 15.5
 915
 1
 75.5
 267
  Dukarski Adam
 17.0
 17
 530
 1
 77
 268
  Kawrath Jacek
 17.0
 17
 20
 1
 77
 269
  Ciosek Mieczysław
 17.0
 17
 385
 1
 77
 270
  Podlak Damian
 17.0
 17
 1085
 1
 77
 271
  KOŁODZIEJ Katarzyna
 17.0
 17
 3805
 1
 77
 272
  JASIŃSKI Leszek
 17.0
 17
 1765
 1
 77
 273
  Dopierała Mariusz
 17.0
 17
 2715
 1
 77
 274
  Sikorski Tomasz
 18.0
 18
 0
 1
 78
 275
  Rosnowski Michał
 18.0
 18
 0
 1
 78
 276
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 Ostrowski Dawid
 8.0
 3
 12500
 4
 8
 2
 Mroczyński Tomasz
 9.0
 9
 10660
 4
 9
 3
 Zalewski Mateusz
 20.0
 8
 6830
 4
 20
 4
 Kosicki Filip
 21.0
 8
 8245
 4
 21
 5
 Bugajski Bartosz
 26.0
 10
 7405
 4
 26
 6
 Bugajewski Bartosz
 28.0
 6
 20180
 4
 28
 7
 Stefaniak Damian
 28.0
 14
 5160
 4
 28
 8
 Łabiński Jakub
 38.0
 24
 8580
 4
 38
 9
 Rajewicz Kamil
 0.0
 0
 1115
 2
 38
 10
 Walkowiak Marcin
 0.0
 0
 360
 2
 38
 11
 Brachaczek Bartosz
 20.0
 20
 4630
 3
 39
 12
 Araszkiewicz Weronika
 43.0
 29
 11045
 4
 43
 13
 Kołodziej Dominik
 6.0
 6
 2095
 2
 44
 14
 Kwieciak Patryk
 45.0
 5
 16540
 4
 45
 15
 Mielcarek Fabian
 46.0
 18
 14485
 4
 46
 16
 Onnsorge Maciej
 46.0
 25
 8015
 4
 46
 17
 Paprocki Jędrzej
 8.0
 8
 5545
 2
 46
 18
 Słomka Daniel
 9.0
 9
 6190
 2
 47
 19
 Araszkiewicz Weronika
 28.0
 28
 5725
 3
 47
 20
 Bauza Przemysław
 29.0
 29
 4780
 3
 48
 21
 Bryl Marcin
 49.0
 35
 8920
 4
 49
 22
 Kmieciak Patryk
 11.0
 11
 4595
 2
 49
 23
 Lach Sebastian
 51.0
 27
 7320
 4
 51
 24
 Szymański Mateusz
 32.0
 32
 4175
 3
 51
 25
 Nowakowski Marek
 14.0
 14
 4215
 2
 52
 26
 Piotrowski Krystian
 33.0
 33
 2860
 3
 52
 27
 Stawowy Gracjan
 16.0
 16
 825
 2
 54
 28
 Rekowski Alan
 17.0
 17
 3795
 2
 55
 29
 Rzepecki Wojciech
 17.0
 17
 2510
 2
 55
 30
 Olczuk Maciej
 18.0
 18
 2795
 2
 56
 31
 Gawroński Mikołaj
 19.0
 19
 5380
 2
 57
 32
 Wrotyński Tomasz
 0.0
 0
 1380
 1
 57
 33
 Chowański Maciej
 0.0
 0
 975
 1
 57
 34
 Frala Dominik
 0.0
 0
 385
 1
 57
 35
 Lenczuk Monika
 0.0
 0
 140
 1
 57
 36
 KWIATECKI Patryk
 1.0
 1
 5650
 1
 58
 37
 Magdziarz Andrzej
 1.0
 1
 4540
 1
 58
 38
 Pochylski Kamil
 20.0
 20
 2875
 2
 58
 39
 Horemski Maciej
 21.0
 21
 2950
 2
 59
 40
 Roszak Dawid
 40.0
 40
 2940
 3
 59
 41
 Kawał Sebastian
 60.0
 35
 5860
 4
 60
 42
 Holewiński Kuba
 3.0
 3
 2820
 1
 60
 43
 Rozmus Łukasz
 23.0
 23
 3030
 2
 61
 44
 Słowy Jarosław
 4.0
 4
 1215
 1
 61
 45
 Kaźmierczak Daniel
 5.0
 5
 3745
 1
 62
 46
 Nowicki Błażej
 24.0
 24
 1935
 2
 62
 47
 Dłutkiewicz Damian
 5.0
 5
 1345
 1
 62
 48
 Cieszko Paweł
 63.0
 7
 20380
 4
 63
 49
 Jędrzejewski Paweł
 6.0
 6
 3090
 1
 63
 50
 Osses Damian
 6.0
 6
 2645
 1
 63
 51
 Bugajewski Bartosz
 7.0
 7
 3070
 1
 64
 52
 Kołodziej Krzysztof
 7.0
 7
 1575
 1
 64
 53
 Leńczuk Monika
 65.0
 20
 12785
 4
 65
 54
 Braniewicz Dawid
 8.0
 8
 3310
 1
 65
 55
 Cieślarczyk Bartłomiej
 8.0
 8
 2190
 1
 65
 56
 SIMAN Jakub
 8.0
 8
 1820
 1
 65
 57
 Cholewiński Jakub
 9.0
 9
 2270
 1
 66
 58
 Stefaniak Michał
 9.0
 9
 40
 1
 66
 59
 Napierała Jakub
 67.0
 7
 25610
 4
 67
 60
 Kubiak Zbigniew
 10.0
 10
 1355
 1
 67
 61
 DZIAŁOWSKI Hubert
 10.0
 10
 720
 1
 67
 62
 Rybka Michał
 11.0
 11
 260
 1
 68
 63
 Zakrzewski Rafał
 12.0
 12
 1225
 1
 69
 64
 Mathej Bartosz
 12.0
 12
 165
 1
 69
 65
 Komischke Bartłomiej
 13.0
 13
 1725
 1
 70
 66
 Kaczmarek Łukasz
 32.0
 32
 325
 2
 70
 67
 Andrzejewski Dariusz
 14.0
 14
 0
 1
 71
 68
 Braniewicz Patryk
 14.0
 14
 0
 1
 71
 69
 Łakomy Jacek
 72.0
 7
 25410
 4
 72
 70
 Mielczarek Fabian
 72.0
 8
 21070
 4
 72
 71
 Poborski Piotr
 15.0
 15
 335
 1
 72
 72
 Kaczmarek Tomasz
 16.0
 16
 1310
 1
 73
 73
 WOJCIECHOWSKI Sergiusz
 16.0
 16
 0
 1
 73
 74
 Wajman Dawid
 76.0
 8
 28200
 4
 76
 75
 Oleszuk Maciej
 77.0
 39
 10460
 4
 77
 76
 Fechner Mateusz
 78.0
 10
 22320
 4
 78
 77
 Jędrzejewski Patryk
 89.0
 12
 19920
 4
 89
 78
 Gierwazik Tomasz
 93.0
 30
 8515
 4
 93
 79
 Nowicki Damian
 108.0
 8
 29300
 4
 108
 80
 Jagielski Kamil
 110.0
 8
 28070
 4
 110
 81
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2009-04-04, Poznań
2009-05-10, Trzaskowo
2009-06-28, Radzyny
2009-08-23, Krajkowo
2009-09-13, Dębno
2009-10-11, Śrem
2010-04-25, Śrem
2010-05-16, Krajkowo
2010-06-20, Radzyny
2010-08-29, Lubiatówko
2010-09-12, Krajkowo
2010-10-03, Radzyny
2011-04-10, Śrem
2011-06-05, Krajkowo
2011-06-26, Radzyny
2011-09-04, Lubiatówko
2011-09-25, Radzyna
2011-10-16, Radzyny
2013-04-14, Wojnowice
2013-05-05, Radzyny
2013-07-07, Śrem
2013-08-25, Śrem
2013-09-22, Przyborowo
2015-04-26, Cichowo
2015-05-24, Radzyny
2015-06-26, Śrem
2015-08-24, Poznań
2015-09-06. Poznań
2015-10-04, Radzyny
2016-04-24, Lubiatówko
2016-05-15, Radzyny
2016-06-19, Śrem
2016-08-07, Poznań
2016-09-18, Środa Wlkp.
2017-05-21, Rydzyna
2017-08-20, Iwno
2017-09-17, Sowiniec
2017-10-01, Baranowo


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski