autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  Andrzejak Edward
 47.0
 47
 675
 3
 77
 2
  Andrzejczak Edmund
 14.0
 14
 655
 1
 74
 3
  Andrzejewski Ireneusz
 28.0
 28
 5105
 3
 58
 4
  Antkowiak Przemysław
 33.0
 33
 4705
 3
 63
 5
  Araszkiewicz Paweł
 11.0
 11
 1015
 1
 71
 6
  Awgul Ireneusz
 16.0
 16
 5500
 2
 61
 7
  BENEDYKCZAK JAKUB
 15.0
 15
 1205
 1
 75
 8
  BRZYKOWSKI Michał
 31.0
 31
 75
 2
 76
 9
  Banasik Bartosz
 65.5
 26
 25095
 5
 26
 10
  Bartel Maciej
 42.5
 42.5
 2825
 3
 72.5
 11
  Barłóg Henryk
 15.0
 15
 0
 1
 75
 12
  Baum Dawid
 144.0
 25
 32870
 5
 25
 13
  Begier Rafał
 103.0
 21
 32865
 5
 21
 14
  Berdych Dariusz
 8.0
 8
 9360
 2
 53
 15
  Bojarojć Mirosław
 38.0
 38
 11905
 4
 53
 16
  Brachaczek Bartosz
 4.0
 4
 8580
 1
 64
 17
  Brachaczek Rafał
 78.0
 21
 25175
 5
 21
 18
  Braniewicz Tomasz
 132.0
 15
 37325
 5
 15
 19
  Brodowski Tomasz
 16.0
 16
 1785
 2
 61
 20
  Brudniewicz Marcin
 139.0
 45
 19475
 5
 45
 21
  Brzykowski Michal
 31.0
 31
 5485
 3
 61
 22
  Bugajewski Bartosz
 11.0
 11
 9135
 2
 56
 23
  Bugajewski Bartosz
 5.0
 5
 3750
 1
 65
 24
  Bugajewski Paweł
 84.0
 20
 17870
 5
 20
 25
  Bzykowski Krzyszof
 34.0
 34
 6130
 4
 49
 26
  BĄK Czesław
 45.0
 45
 3045
 3
 75
 27
  Bąk Artur
 136.0
 24
 43810
 5
 24
 28
  Bąk Czesław
 45.0
 45
 4460
 3
 75
 29
  Chytry Sebastian
 54.0
 42
 13205
 5
 42
 30
  Cichy Adrian
 25.0
 25
 2070
 2
 70
 31
  Cieszko Mieczysław
 15.0
 15
 75
 1
 75
 32
  Ciećmierowski Paweł
 15.0
 15
 945
 1
 75
 33
  Cieślarczyk Bartłomiej
 16.0
 16
 3170
 1
 76
 34
  Ciosek Mieczysław
 17.0
 17
 385
 1
 77
 35
  Czekalski Michał
 8.0
 8
 3980
 1
 68
 36
  Czubek Dariusz
 2.0
 2
 8870
 1
 62
 37
  Dańczak Grzegorz
 11.0
 11
 280
 1
 71
 38
  Dopierała Jacek
 82.0
 24
 30740
 5
 24
 39
  Dopierała Mariusz
 17.0
 17
 2715
 1
 77
 40
  Dopierała Mateusz
 57.0
 34
 19820
 5
 34
 41
  Dukarski Adam
 17.0
 17
 530
 1
 77
 42
  Dworczak Jacek
 43.0
 43
 12210
 5
 43
 43
  Dwornik Jarosław
 50.0
 10
 28975
 5
 10
 44
  Dziuba Zbigniew
 16.0
 16
 175
 1
 76
 45
  Dąbrowski Dariusz
 34.0
 34
 7395
 3
 64
 46
  Dąbrowski Karol
 48.0
 20
 16535
 5
 20
 47
  Fabiś Maciej
 11.0
 11
 3680
 1
 71
 48
  Fechner Marcin
 62.0
 48
 6575
 5
 48
 49
  Feliczak Grzegorz
 106.0
 16
 37630
 5
 16
 50
  Fiebig Jan
 8.0
 8
 2365
 1
 68
 51
  Filipiak Cezary
 108.0
 17
 34900
 5
 17
 52
  Flaum Krystian
 28.5
 28.5
 3545
 2
 73.5
 53
  Franek Tomasz
 26.0
 26
 19485
 5
 26
 54
  GIBKI Grzegorz
 20.0
 20
 7620
 2
 65
 55
  Gabiś Marcin
 48.0
 18
 33675
 5
 18
 56
  Gabryś Rafał
 46.0
 46
 4615
 4
 61
 57
  Garczarek Wojciech
 22.0
 22
 1770
 2
 67
 58
  Gałanik Andrzej
 22.0
 22
 2305
 2
 67
 59
  Gierwazik Tomasz
 15.0
 15
 5485
 1
 75
 60
  Gierz Marek
 33.0
 19
 22325
 5
 19
 61
  Golon Michael
 63.5
 10
 67000
 5
 10
 62
  Grendas Robert
 47.0
 16
 21445
 5
 16
 63
  Grobelny Sebastian
 12.0
 12
 1045
 1
 72
 64
  Grupiński Franciszek
 367.5
 31
 47125
 5
 31
 65
  Grylewicz Piotr
 82.0
 5
 115265
 5
 5
 66
  Gulik Arkadiusz
 98.5
 21
 50250
 5
 21
 67
  Górny Ariel
 10.0
 10
 7225
 2
 55
 68
  Gąsiorek Piotr
 6.0
 6
 2915
 1
 66
 69
  Hachuj Przemysław
 13.0
 13
 1275
 1
 73
 70
  Horemski Grzegorz
 5.0
 5
 7775
 2
 50
 71
  Horemski Tomasz
 24.0
 24
 20610
 5
 24
 72
  Hudzik Łukasz
 49.0
 35
 18140
 5
 35
 73
  JACKOWIAK ZBIGNIEW
 15.5
 15.5
 915
 1
 75.5
 74
  JASIŃSKI Leszek
 17.0
 17
 1765
 1
 77
 75
  Jackowiak Waldemar
 9.0
 9
 1220
 1
 69
 76
  Jagodziński Jakub
 54.0
 54
 13270
 5
 54
 77
  Jagodziński Tomasz
 15.5
 15.5
 13365
 4
 30.5
 78
  Jakubowski Marcin
 11.0
 11
 695
 1
 71
 79
  Jankowiak Waldemar
 7.0
 7
 715
 1
 67
 80
  Juskowiak Sylwester
 65.5
 33
 19500
 5
 33
 81
  Juzkowiak Sylwester
 7.0
 7
 4020
 1
 67
 82
  Józefiak Dominik
 3.0
 3
 13105
 1
 63
 83
  KARDASZ Jan
 11.0
 11
 1830
 1
 71
 84
  KARDASZ Marcin
 9.0
 9
 465
 1
 69
 85
  KOWALCZYK Janusz
 31.0
 23
 13665
 5
 23
 86
  KOWALSKI Krzysztof
 15.0
 15
 8765
 2
 60
 87
  KOŁODZIEJ Katarzyna
 17.0
 17
 3805
 1
 77
 88
  KRYGIER GRZEGORZ
 11.0
 11
 1930
 1
 71
 89
  KUBAŚ Andrzej
 22.0
 22
 4920
 2
 67
 90
  KWIECIAK Paweł
 24.0
 24
 1195
 2
 69
 91
  Kabiński Tomasz
 11.0
 11
 770
 1
 71
 92
  Karpiński Janusz
 41.0
 41
 4500
 4
 56
 93
  Kawrath Jacek
 17.0
 17
 20
 1
 77
 94
  Kańduła Paweł
 55.0
 55
 7945
 5
 55
 95
  Kaźmierczak Zbigniew
 262.0
 13
 78330
 5
 13
 96
  Kiełpiński Dariusz
 10.0
 10
 2130
 1
 70
 97
  Kleszcz Mirosław
 39.0
 39
 105
 3
 69
 98
  Kmieciak Krzysztof
 11.0
 11
 6285
 2
 56
 99
  Kmieć Włodzimierz
 51.0
 29
 14985
 5
 29
 100
  Kolat Mateusz
 14.0
 14
 440
 1
 74
 101
  Konieczny Michał
 50.5
 50.5
 4735
 3
 80.5
 102
  Konuchowski Marek
 9.0
 9
 35
 1
 69
 103
  Koprowicz Sylwester
 117.0
 48
 21700
 5
 48
 104
  Kordylewski Mirosław
 33.0
 33
 2775
 3
 63
 105
  Korzuchowski Marek
 28.0
 28
 8215
 4
 43
 106
  Kosicki Dawid
 195.0
 6
 95845
 5
 6
 107
  Kowalski Marek
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 108
  Kożuchowski Marek
 105.0
 27
 33510
 5
 27
 109
  Kubala Sławomir
 34.0
 34
 14095
 4
 49
 110
  Kubala Sławomir
 10.0
 10
 1740
 1
 70
 111
  Kubas Andrzej
 27.0
 27
 1375
 2
 72
 112
  Kubasiński Marcin
 28.0
 28
 14220
 4
 43
 113
  Kubaś Patryk
 22.5
 22.5
 10965
 4
 37.5
 114
  Kubiak Artur
 25.0
 25
 1275
 2
 70
 115
  Kubiak Zbigniew
 29.0
 29
 8480
 4
 44
 116
  Kuflowski Bartosz
 125.0
 37
 23115
 5
 37
 117
  Kurasiak Piotr
 40.0
 40
 7375
 3
 70
 118
  Kurasiak Zdzisław
 40.0
 40
 19765
 5
 40
 119
  Kuta Dawid
 55.0
 15
 26690
 5
 15
 120
  KŁOSOWSKI Adam
 16.0
 16
 5390
 1
 76
 121
  Labrzycki Marek
 10.0
 10
 725
 1
 70
 122
  Lach Paweł
 111.0
 5
 109320
 5
 5
 123
  Laskowski Ryszard
 37.0
 37
 1450
 3
 67
 124
  Leńczuk Marek
 116.0
 18
 45700
 5
 18
 125
  Leńczuk Monika
 29.0
 29
 13465
 4
 44
 126
  Lima Piotr
 70.0
 31
 17455
 5
 31
 127
  Lipiecki Grzegorz
 31.0
 31
 20335
 5
 31
 128
  Liśkiewicz Ireneusz
 66.0
 19
 21565
 5
 19
 129
  Ludeg Jan
 38.0
 38
 1750
 3
 68
 130
  Ludek Jan
 63.0
 63
 3345
 5
 63
 131
  MUSIELA Piotr
 2.0
 2
 6280
 1
 62
 132
  Maciejewski Marek
 66.0
 52
 9200
 5
 52
 133
  Magdziarz Adam
 18.0
 18
 2535
 2
 63
 134
  Majewski Bogusław
 96.0
 11
 40640
 5
 11
 135
  Masternak Jacek
 99.0
 22
 38628
 5
 22
 136
  Masterniak Jacek
 15.0
 15
 5450
 2
 60
 137
  Matuszak Rafał
 87.0
 9
 58995
 5
 9
 138
  Matuszewski Ireneusz
 12.0
 12
 2390
 1
 72
 139
  Matuszewski Krzysztof
 21.0
 21
 2390
 2
 66
 140
  Mazurczak Michał
 17.0
 17
 31910
 5
 17
 141
  Mazurek Ryszard
 71.0
 53
 4355
 5
 53
 142
  Maćkowiak Dominik (Mosina)
 145.0
 18
 57930
 5
 18
 143
  Maćkowiak Przemysław
 20.0
 20
 13105
 4
 35
 144
  Małecki Krzysztof
 84.0
 10
 28785
 5
 10
 145
  Michalski Artur
 6.0
 6
 5985
 1
 66
 146
  Michalski Piotr
 152.5
 6
 96965
 5
 6
 147
  Mielcarek Ireneusz
 61.0
 61
 2455
 4
 76
 148
  Mierzejewski Jacek
 15.0
 15
 0
 1
 75
 149
  Mocek Dominik
 30.0
 30
 9010
 4
 45
 150
  Musiał Jerzy
 46.0
 46
 13450
 5
 46
 151
  Najewski Jarosław
 31.0
 31
 8210
 3
 61
 152
  Napierała Andrzej
 28.0
 28
 17365
 5
 28
 153
  Napierała Jakub
 15.0
 15
 19325
 3
 45
 154
  Nowacki Marek
 48.0
 26
 12460
 5
 26
 155
  Nowak Dariusz
 9.0
 9
 1125
 1
 69
 156
  Nowak Mariusz
 151.0
 30
 22420
 5
 30
 157
  Nowak Tadeusz
 5.0
 5
 2955
 1
 65
 158
  Nowicki Błażej
 33.0
 33
 12065
 4
 48
 159
  Nowicki Tadeusz
 152.5
 12
 93845
 5
 12
 160
  Nowicki Tomasz
 178.0
 8
 77450
 5
 8
 161
  Nowicki Wojciech
 234.5
 8
 104685
 5
 8
 162
  Olczak Marcin
 19.0
 19
 2385
 2
 64
 163
  Olma Roman
 16.0
 16
 70
 1
 76
 164
  Onnsorge Leszek
 43.0
 43
 3845
 4
 58
 165
  Ostrowski Janusz
 108.0
 5
 192625
 5
 5
 166
  PRZYBYLSKI DAMIAN
 6.0
 6
 2055
 2
 51
 167
  Paprocki Jędrzej
 18.0
 18
 9060
 3
 48
 168
  Pawlak Wojciech
 13.0
 13
 1105
 1
 73
 169
  Pawłowski Daniel
 50.0
 32
 11170
 5
 32
 170
  Pazderski Włodzimierz
 88.0
 54
 11430
 5
 54
 171
  Pazgrod Marek
 14.0
 14
 15
 1
 74
 172
  Pazoła Arkadiusz
 35.0
 35
 3475
 3
 65
 173
  Peta Krzysztof
 26.0
 26
 3255
 3
 56
 174
  Piechnik Marcin
 45.0
 45
 3495
 5
 45
 175
  Piel Anna
 10.0
 10
 535
 1
 70
 176
  Piel Sławomira
 10.0
 10
 1595
 1
 70
 177
  Piguła Andrzej
 32.0
 32
 1005
 3
 62
 178
  Piotrowski Mariusz
 47.0
 47
 8950
 5
 47
 179
  Piotrowski Mariusz
 15.0
 15
 0
 1
 75
 180
  Piątkowiak Arek
 63.0
 28
 11800
 5
 28
 181
  Plank Sławomir
 28.0
 28
 2475
 2
 73
 182
  Podbylski Tadeusz
 215.5
 9
 66930
 5
 9
 183
  Podlak Damian
 17.0
 17
 1085
 1
 77
 184
  Pogonowski Michał
 49.0
 49
 3020
 4
 64
 185
  Powałowska Marlena
 12.0
 12
 1250
 1
 72
 186
  Powałowski Daniel
 81.0
 13
 45770
 5
 13
 187
  Przybylak Marcin
 84.0
 49
 14380
 5
 49
 188
  Przybylski Artur
 26.0
 26
 8350
 4
 41
 189
  Przybylski Marcin
 143.0
 9
 60015
 5
 9
 190
  Psiarski Tomasz
 68.0
 7
 82810
 5
 7
 191
  Purol Dariusz
 69.0
 54
 4790
 5
 54
 192
  Płótniak Robert
 5.0
 5
 970
 1
 65
 193
  Radziejewski Łukasz
 39.0
 39
 14695
 4
 54
 194
  Rebas Dawid
 3.0
 3
 2730
 1
 63
 195
  Rembas Dawid
 51.0
 25
 12075
 5
 25
 196
  Rosnowski Michał
 18.0
 18
 0
 1
 78
 197
  Roszak Artur
 43.0
 43
 4870
 4
 58
 198
  Roszak Jacek
 35.0
 22
 12460
 5
 22
 199
  Ruszczyński Jacek
 46.0
 6
 88110
 5
 6
 200
  Rut Maciej
 43.0
 43
 1370
 3
 73
 201
  Rut Maciej
 74.0
 58
 4025
 5
 58
 202
  Rutkowski Zenon
 48.0
 48
 13965
 5
 48
 203
  Ryba Dariusz
 80.0
 25
 29170
 5
 25
 204
  Rybarczyk Maciej
 17.0
 17
 4710
 2
 62
 205
  Rybka Michał
 113.5
 26
 26720
 5
 26
 206
  Rynarzewski Przemysław
 8.0
 8
 1740
 1
 68
 207
  Rębas Dawid
 142.0
 18
 61720
 5
 18
 208
  SKAŁECKI Artur
 12.0
 12
 1600
 1
 72
 209
  SZCZERBA Krzysztof
 55.0
 23
 36990
 5
 23
 210
  SZULC Przemysław
 93.0
 16
 38415
 5
 16
 211
  SZYMANOWSKI Roman
 5.0
 5
 7530
 1
 65
 212
  Sadowczyk Adam
 13.0
 13
 280
 1
 73
 213
  Sadowczyk Jacek
 15.0
 15
 60
 1
 75
 214
  Sikorski Marek
 69.0
 45
 19900
 5
 45
 215
  Sikorski Rafał
 46.0
 46
 4640
 4
 61
 216
  Sikorski Tomasz
 18.0
 18
 0
 1
 78
 217
  Simiński Rafał
 112.0
 33
 30075
 5
 33
 218
  Skrzypczak Grzegorz
 17.0
 17
 8285
 2
 62
 219
  Skrzypczak Jacek
 123.0
 12
 42660
 5
 12
 220
  Skrzypczak Waldemar
 47.0
 5
 41370
 5
 5
 221
  Spieczyński Tomasz
 28.0
 28
 2980
 3
 58
 222
  Stachowiak Andrzej
 12.0
 12
 810
 1
 72
 223
  Stanikowski Andrzej
 13.0
 13
 3150
 2
 58
 224
  Stanisławski Krzysztof
 197.0
 13
 53915
 5
 13
 225
  Stankowski Radosław
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 226
  Stankowski Robert
 10.0
 10
 2315
 2
 55
 227
  Stańczyk Marcin
 3.0
 3
 5635
 1
 63
 228
  Strużyk Paweł
 12.0
 12
 2635
 1
 72
 229
  Stróżyk Paweł
 33.0
 33
 2295
 2
 78
 230
  Sworowski Cyprian
 44.0
 44
 8555
 4
 59
 231
  Szajda Piotr
 65.0
 49
 7535
 5
 49
 232
  Szczęsny Sylwester
 4.0
 4
 9530
 1
 64
 233
  Szczęsny Sławomir
 175.0
 5
 86105
 5
 5
 234
  Szulc Patryk
 10.0
 10
 1910
 1
 70
 235
  Szymanowski Daniel
 38.0
 38
 2045
 3
 68
 236
  Szymanowski Romuald
 95.0
 13
 25125
 5
 13
 237
  Szymański Daniel
 67.0
 41
 11715
 5
 41
 238
  Szymański Juliusz
 12.0
 12
 395
 1
 72
 239
  Szymczak Tomasz
 49.0
 7
 65605
 5
 7
 240
  Szymkowiak Arkadiusz
 76.0
 29
 18515
 5
 29
 241
  Słomka Daniel
 20.5
 20.5
 9085
 3
 50.5
 242
  TROJANOWICZ Andrzej
 10.0
 10
 2970
 1
 70
 243
  TULISZKA Jakob
 10.0
 10
 2350
 1
 70
 244
  TULISZKA Jakub
 33.0
 33
 8945
 3
 63
 245
  Tais Łukasz
 55.0
 55
 3445
 4
 70
 246
  Tarka Waldemar
 11.0
 11
 1270
 1
 71
 247
  Trajnerowicz Andrzej
 100.0
 27
 36925
 5
 27
 248
  Tórz Jacek
 50.0
 35
 18660
 5
 35
 249
  WITCZAK ŁUKASZ
 1.0
 1
 4550
 1
 61
 250
  WITCZAK ŁUKASZ
 26.0
 26
 1875
 2
 71
 251
  Wajder Ryszard
 2.0
 2
 1135
 1
 62
 252
  Wajman Dawid
 30.0
 30
 17895
 4
 45
 253
  Walczak Tomasz
 103.0
 19
 46285
 5
 19
 254
  Waligóra Krzysztof
 44.0
 44
 13825
 5
 44
 255
  Walkowiak Ireneusz
 39.0
 26
 26290
 5
 26
 256
  Wawrzyniak Kazimierz
 120.5
 53.5
 22305
 5
 53.5
 257
  Wieczorek Marcin
 29.0
 29
 3200
 3
 59
 258
  Wilczyński Sylwester
 116.0
 12
 41860
 5
 12
 259
  Winkiel Artur
 21.0
 21
 2565
 2
 66
 260
  Więckowski Dariusz
 51.0
 51
 5120
 4
 66
 261
  Wrotyński Waldemar
 12.0
 12
 3665
 1
 72
 262
  WŁODARCZAK Mateusz
 7.0
 7
 6905
 1
 67
 263
  ZACHARIASZ Mariusz
 13.0
 13
 1960
 1
 73
 264
  Zajdel Ryszard
 107.0
 48
 10525
 5
 48
 265
  Zalewska Ewa
 9.0
 9
 1465
 1
 69
 266
  Zalewski Andrzej
 158.0
 33
 34500
 5
 33
 267
  Zalewski Paweł
 11.0
 11
 705
 1
 71
 268
  Zamiara Eugeniusz
 29.0
 29
 5755
 4
 44
 269
  Zazula Tomasz
 36.0
 36
 19330
 5
 36
 270
  Łabiński Tomasz
 99.0
 27
 19295
 5
 27
 271
  Łój Mariola
 54.0
 31
 10290
 5
 31
 272
  Łój Ryszard
 9.0
 9
 420
 1
 69
 273
  Żmudzki Krystian
 87.5
 9
 64475
 5
 9
 274
  Żychliński Daniel
 14.0
 14
 295
 1
 74
 275
  Żychliński Marek
 15.0
 15
 430
 1
 75
 276
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 Ostrowski Dawid
 8.0
 3
 12500
 4
 8
 2
 Mroczyński Tomasz
 9.0
 9
 10660
 4
 9
 3
 Zalewski Mateusz
 20.0
 8
 6830
 4
 20
 4
 Kosicki Filip
 21.0
 8
 8245
 4
 21
 5
 Bugajski Bartosz
 26.0
 10
 7405
 4
 26
 6
 Bugajewski Bartosz
 28.0
 6
 20180
 4
 28
 7
 Stefaniak Damian
 28.0
 14
 5160
 4
 28
 8
 Łabiński Jakub
 38.0
 24
 8580
 4
 38
 9
 Rajewicz Kamil
 0.0
 0
 1115
 2
 38
 10
 Walkowiak Marcin
 0.0
 0
 360
 2
 38
 11
 Brachaczek Bartosz
 20.0
 20
 4630
 3
 39
 12
 Araszkiewicz Weronika
 43.0
 29
 11045
 4
 43
 13
 Kołodziej Dominik
 6.0
 6
 2095
 2
 44
 14
 Kwieciak Patryk
 45.0
 5
 16540
 4
 45
 15
 Mielcarek Fabian
 46.0
 18
 14485
 4
 46
 16
 Onnsorge Maciej
 46.0
 25
 8015
 4
 46
 17
 Paprocki Jędrzej
 8.0
 8
 5545
 2
 46
 18
 Słomka Daniel
 9.0
 9
 6190
 2
 47
 19
 Araszkiewicz Weronika
 28.0
 28
 5725
 3
 47
 20
 Bauza Przemysław
 29.0
 29
 4780
 3
 48
 21
 Bryl Marcin
 49.0
 35
 8920
 4
 49
 22
 Kmieciak Patryk
 11.0
 11
 4595
 2
 49
 23
 Lach Sebastian
 51.0
 27
 7320
 4
 51
 24
 Szymański Mateusz
 32.0
 32
 4175
 3
 51
 25
 Nowakowski Marek
 14.0
 14
 4215
 2
 52
 26
 Piotrowski Krystian
 33.0
 33
 2860
 3
 52
 27
 Stawowy Gracjan
 16.0
 16
 825
 2
 54
 28
 Rekowski Alan
 17.0
 17
 3795
 2
 55
 29
 Rzepecki Wojciech
 17.0
 17
 2510
 2
 55
 30
 Olczuk Maciej
 18.0
 18
 2795
 2
 56
 31
 Gawroński Mikołaj
 19.0
 19
 5380
 2
 57
 32
 Wrotyński Tomasz
 0.0
 0
 1380
 1
 57
 33
 Chowański Maciej
 0.0
 0
 975
 1
 57
 34
 Frala Dominik
 0.0
 0
 385
 1
 57
 35
 Lenczuk Monika
 0.0
 0
 140
 1
 57
 36
 KWIATECKI Patryk
 1.0
 1
 5650
 1
 58
 37
 Magdziarz Andrzej
 1.0
 1
 4540
 1
 58
 38
 Pochylski Kamil
 20.0
 20
 2875
 2
 58
 39
 Horemski Maciej
 21.0
 21
 2950
 2
 59
 40
 Roszak Dawid
 40.0
 40
 2940
 3
 59
 41
 Kawał Sebastian
 60.0
 35
 5860
 4
 60
 42
 Holewiński Kuba
 3.0
 3
 2820
 1
 60
 43
 Rozmus Łukasz
 23.0
 23
 3030
 2
 61
 44
 Słowy Jarosław
 4.0
 4
 1215
 1
 61
 45
 Kaźmierczak Daniel
 5.0
 5
 3745
 1
 62
 46
 Nowicki Błażej
 24.0
 24
 1935
 2
 62
 47
 Dłutkiewicz Damian
 5.0
 5
 1345
 1
 62
 48
 Cieszko Paweł
 63.0
 7
 20380
 4
 63
 49
 Jędrzejewski Paweł
 6.0
 6
 3090
 1
 63
 50
 Osses Damian
 6.0
 6
 2645
 1
 63
 51
 Bugajewski Bartosz
 7.0
 7
 3070
 1
 64
 52
 Kołodziej Krzysztof
 7.0
 7
 1575
 1
 64
 53
 Leńczuk Monika
 65.0
 20
 12785
 4
 65
 54
 Braniewicz Dawid
 8.0
 8
 3310
 1
 65
 55
 Cieślarczyk Bartłomiej
 8.0
 8
 2190
 1
 65
 56
 SIMAN Jakub
 8.0
 8
 1820
 1
 65
 57
 Cholewiński Jakub
 9.0
 9
 2270
 1
 66
 58
 Stefaniak Michał
 9.0
 9
 40
 1
 66
 59
 Napierała Jakub
 67.0
 7
 25610
 4
 67
 60
 Kubiak Zbigniew
 10.0
 10
 1355
 1
 67
 61
 DZIAŁOWSKI Hubert
 10.0
 10
 720
 1
 67
 62
 Rybka Michał
 11.0
 11
 260
 1
 68
 63
 Zakrzewski Rafał
 12.0
 12
 1225
 1
 69
 64
 Mathej Bartosz
 12.0
 12
 165
 1
 69
 65
 Komischke Bartłomiej
 13.0
 13
 1725
 1
 70
 66
 Kaczmarek Łukasz
 32.0
 32
 325
 2
 70
 67
 Andrzejewski Dariusz
 14.0
 14
 0
 1
 71
 68
 Braniewicz Patryk
 14.0
 14
 0
 1
 71
 69
 Łakomy Jacek
 72.0
 7
 25410
 4
 72
 70
 Mielczarek Fabian
 72.0
 8
 21070
 4
 72
 71
 Poborski Piotr
 15.0
 15
 335
 1
 72
 72
 Kaczmarek Tomasz
 16.0
 16
 1310
 1
 73
 73
 WOJCIECHOWSKI Sergiusz
 16.0
 16
 0
 1
 73
 74
 Wajman Dawid
 76.0
 8
 28200
 4
 76
 75
 Oleszuk Maciej
 77.0
 39
 10460
 4
 77
 76
 Fechner Mateusz
 78.0
 10
 22320
 4
 78
 77
 Jędrzejewski Patryk
 89.0
 12
 19920
 4
 89
 78
 Gierwazik Tomasz
 93.0
 30
 8515
 4
 93
 79
 Nowicki Damian
 108.0
 8
 29300
 4
 108
 80
 Jagielski Kamil
 110.0
 8
 28070
 4
 110
 81
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2009-04-04, Poznań
2009-05-10, Trzaskowo
2009-06-28, Radzyny
2009-08-23, Krajkowo
2009-09-13, Dębno
2009-10-11, Śrem
2010-04-25, Śrem
2010-05-16, Krajkowo
2010-06-20, Radzyny
2010-08-29, Lubiatówko
2010-09-12, Krajkowo
2010-10-03, Radzyny
2011-04-10, Śrem
2011-06-05, Krajkowo
2011-06-26, Radzyny
2011-09-04, Lubiatówko
2011-09-25, Radzyna
2011-10-16, Radzyny
2013-04-14, Wojnowice
2013-05-05, Radzyny
2013-07-07, Śrem
2013-08-25, Śrem
2013-09-22, Przyborowo
2015-04-26, Cichowo
2015-05-24, Radzyny
2015-06-26, Śrem
2015-08-24, Poznań
2015-09-06. Poznań
2015-10-04, Radzyny
2016-04-24, Lubiatówko
2016-05-15, Radzyny
2016-06-19, Śrem
2016-08-07, Poznań
2016-09-18, Środa Wlkp.
2017-05-21, Rydzyna
2017-08-20, Iwno
2017-09-17, Sowiniec
2017-10-01, Baranowo


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski