autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  WITCZAK ŁUKASZ
 1.0
 1
 4550
 1
 61
 2
  Czubek Dariusz
 2.0
 2
 8870
 1
 62
 3
  Wajder Ryszard
 2.0
 2
 1135
 1
 62
 4
  MUSIELA Piotr
 2.0
 2
 6280
 1
 62
 5
  Stańczyk Marcin
 3.0
 3
 5635
 1
 63
 6
  Kowalski Marek
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 7
  Stankowski Radosław
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 8
  Rebas Dawid
 3.0
 3
 2730
 1
 63
 9
  Józefiak Dominik
 3.0
 3
 13105
 1
 63
 10
  Brachaczek Bartosz
 4.0
 4
 8580
 1
 64
 11
  Szczęsny Sylwester
 4.0
 4
 9530
 1
 64
 12
  Horemski Grzegorz
 5.0
 5
 7775
 2
 50
 13
  Płótniak Robert
 5.0
 5
 970
 1
 65
 14
  Nowak Tadeusz
 5.0
 5
 2955
 1
 65
 15
  Bugajewski Bartosz
 5.0
 5
 3750
 1
 65
 16
  SZYMANOWSKI Roman
 5.0
 5
 7530
 1
 65
 17
  PRZYBYLSKI DAMIAN
 6.0
 6
 2055
 2
 51
 18
  Gąsiorek Piotr
 6.0
 6
 2915
 1
 66
 19
  Michalski Artur
 6.0
 6
 5985
 1
 66
 20
  Jankowiak Waldemar
 7.0
 7
 715
 1
 67
 21
  WŁODARCZAK Mateusz
 7.0
 7
 6905
 1
 67
 22
  Juzkowiak Sylwester
 7.0
 7
 4020
 1
 67
 23
  Berdych Dariusz
 8.0
 8
 9360
 2
 53
 24
  Rynarzewski Przemysław
 8.0
 8
 1740
 1
 68
 25
  Fiebig Jan
 8.0
 8
 2365
 1
 68
 26
  Czekalski Michał
 8.0
 8
 3980
 1
 68
 27
  Zalewska Ewa
 9.0
 9
 1465
 1
 69
 28
  Nowak Dariusz
 9.0
 9
 1125
 1
 69
 29
  Łój Ryszard
 9.0
 9
 420
 1
 69
 30
  Jackowiak Waldemar
 9.0
 9
 1220
 1
 69
 31
  Konuchowski Marek
 9.0
 9
 35
 1
 69
 32
  KARDASZ Marcin
 9.0
 9
 465
 1
 69
 33
  Stankowski Robert
 10.0
 10
 2315
 2
 55
 34
  Górny Ariel
 10.0
 10
 7225
 2
 55
 35
  Labrzycki Marek
 10.0
 10
 725
 1
 70
 36
  Kiełpiński Dariusz
 10.0
 10
 2130
 1
 70
 37
  Kubala Sławomir
 10.0
 10
 1740
 1
 70
 38
  Szulc Patryk
 10.0
 10
 1910
 1
 70
 39
  TROJANOWICZ Andrzej
 10.0
 10
 2970
 1
 70
 40
  TULISZKA Jakob
 10.0
 10
 2350
 1
 70
 41
  Piel Anna
 10.0
 10
 535
 1
 70
 42
  Piel Sławomira
 10.0
 10
 1595
 1
 70
 43
  Bugajewski Bartosz
 11.0
 11
 9135
 2
 56
 44
  Kmieciak Krzysztof
 11.0
 11
 6285
 2
 56
 45
  Zalewski Paweł
 11.0
 11
 705
 1
 71
 46
  Dańczak Grzegorz
 11.0
 11
 280
 1
 71
 47
  Araszkiewicz Paweł
 11.0
 11
 1015
 1
 71
 48
  Tarka Waldemar
 11.0
 11
 1270
 1
 71
 49
  Kabiński Tomasz
 11.0
 11
 770
 1
 71
 50
  Jakubowski Marcin
 11.0
 11
 695
 1
 71
 51
  KARDASZ Jan
 11.0
 11
 1830
 1
 71
 52
  Fabiś Maciej
 11.0
 11
 3680
 1
 71
 53
  KRYGIER GRZEGORZ
 11.0
 11
 1930
 1
 71
 54
  Matuszewski Ireneusz
 12.0
 12
 2390
 1
 72
 55
  Powałowska Marlena
 12.0
 12
 1250
 1
 72
 56
  Grobelny Sebastian
 12.0
 12
 1045
 1
 72
 57
  Stachowiak Andrzej
 12.0
 12
 810
 1
 72
 58
  SKAŁECKI Artur
 12.0
 12
 1600
 1
 72
 59
  Szymański Juliusz
 12.0
 12
 395
 1
 72
 60
  Wrotyński Waldemar
 12.0
 12
 3665
 1
 72
 61
  Strużyk Paweł
 12.0
 12
 2635
 1
 72
 62
  Stanikowski Andrzej
 13.0
 13
 3150
 2
 58
 63
  Pawlak Wojciech
 13.0
 13
 1105
 1
 73
 64
  Hachuj Przemysław
 13.0
 13
 1275
 1
 73
 65
  Sadowczyk Adam
 13.0
 13
 280
 1
 73
 66
  ZACHARIASZ Mariusz
 13.0
 13
 1960
 1
 73
 67
  Pazgrod Marek
 14.0
 14
 15
 1
 74
 68
  Żychliński Daniel
 14.0
 14
 295
 1
 74
 69
  Andrzejczak Edmund
 14.0
 14
 655
 1
 74
 70
  Kolat Mateusz
 14.0
 14
 440
 1
 74
 71
  Napierała Jakub
 15.0
 15
 19325
 3
 45
 72
  Masterniak Jacek
 15.0
 15
 5450
 2
 60
 73
  KOWALSKI Krzysztof
 15.0
 15
 8765
 2
 60
 74
  Mierzejewski Jacek
 15.0
 15
 0
 1
 75
 75
  Gierwazik Tomasz
 15.0
 15
 5485
 1
 75
 76
  Cieszko Mieczysław
 15.0
 15
 75
 1
 75
 77
  Żychliński Marek
 15.0
 15
 430
 1
 75
 78
  Piotrowski Mariusz
 15.0
 15
 0
 1
 75
 79
  Ciećmierowski Paweł
 15.0
 15
 945
 1
 75
 80
  Barłóg Henryk
 15.0
 15
 0
 1
 75
 81
  Sadowczyk Jacek
 15.0
 15
 60
 1
 75
 82
  BENEDYKCZAK JAKUB
 15.0
 15
 1205
 1
 75
 83
  Jagodziński Tomasz
 15.5
 15.5
 13365
 4
 30.5
 84
  JACKOWIAK ZBIGNIEW
 15.5
 15.5
 915
 1
 75.5
 85
  Brodowski Tomasz
 16.0
 16
 1785
 2
 61
 86
  Awgul Ireneusz
 16.0
 16
 5500
 2
 61
 87
  Olma Roman
 16.0
 16
 70
 1
 76
 88
  Dziuba Zbigniew
 16.0
 16
 175
 1
 76
 89
  Cieślarczyk Bartłomiej
 16.0
 16
 3170
 1
 76
 90
  KŁOSOWSKI Adam
 16.0
 16
 5390
 1
 76
 91
  Mazurczak Michał
 17.0
 17
 31910
 5
 17
 92
  Skrzypczak Grzegorz
 17.0
 17
 8285
 2
 62
 93
  Rybarczyk Maciej
 17.0
 17
 4710
 2
 62
 94
  Dukarski Adam
 17.0
 17
 530
 1
 77
 95
  Kawrath Jacek
 17.0
 17
 20
 1
 77
 96
  Ciosek Mieczysław
 17.0
 17
 385
 1
 77
 97
  Podlak Damian
 17.0
 17
 1085
 1
 77
 98
  KOŁODZIEJ Katarzyna
 17.0
 17
 3805
 1
 77
 99
  JASIŃSKI Leszek
 17.0
 17
 1765
 1
 77
 100
  Dopierała Mariusz
 17.0
 17
 2715
 1
 77
 101
  Paprocki Jędrzej
 18.0
 18
 9060
 3
 48
 102
  Magdziarz Adam
 18.0
 18
 2535
 2
 63
 103
  Sikorski Tomasz
 18.0
 18
 0
 1
 78
 104
  Rosnowski Michał
 18.0
 18
 0
 1
 78
 105
  Olczak Marcin
 19.0
 19
 2385
 2
 64
 106
  Maćkowiak Przemysław
 20.0
 20
 13105
 4
 35
 107
  GIBKI Grzegorz
 20.0
 20
 7620
 2
 65
 108
  Słomka Daniel
 20.5
 20.5
 9085
 3
 50.5
 109
  Winkiel Artur
 21.0
 21
 2565
 2
 66
 110
  Matuszewski Krzysztof
 21.0
 21
 2390
 2
 66
 111
  Garczarek Wojciech
 22.0
 22
 1770
 2
 67
 112
  Gałanik Andrzej
 22.0
 22
 2305
 2
 67
 113
  KUBAŚ Andrzej
 22.0
 22
 4920
 2
 67
 114
  Kubaś Patryk
 22.5
 22.5
 10965
 4
 37.5
 115
  Horemski Tomasz
 24.0
 24
 20610
 5
 24
 116
  KWIECIAK Paweł
 24.0
 24
 1195
 2
 69
 117
  Kubiak Artur
 25.0
 25
 1275
 2
 70
 118
  Cichy Adrian
 25.0
 25
 2070
 2
 70
 119
  Franek Tomasz
 26.0
 26
 19485
 5
 26
 120
  Przybylski Artur
 26.0
 26
 8350
 4
 41
 121
  Peta Krzysztof
 26.0
 26
 3255
 3
 56
 122
  WITCZAK ŁUKASZ
 26.0
 26
 1875
 2
 71
 123
  Kubas Andrzej
 27.0
 27
 1375
 2
 72
 124
  Napierała Andrzej
 28.0
 28
 17365
 5
 28
 125
  Korzuchowski Marek
 28.0
 28
 8215
 4
 43
 126
  Kubasiński Marcin
 28.0
 28
 14220
 4
 43
 127
  Andrzejewski Ireneusz
 28.0
 28
 5105
 3
 58
 128
  Spieczyński Tomasz
 28.0
 28
 2980
 3
 58
 129
  Plank Sławomir
 28.0
 28
 2475
 2
 73
 130
  Flaum Krystian
 28.5
 28.5
 3545
 2
 73.5
 131
  Zamiara Eugeniusz
 29.0
 29
 5755
 4
 44
 132
  Kubiak Zbigniew
 29.0
 29
 8480
 4
 44
 133
  Leńczuk Monika
 29.0
 29
 13465
 4
 44
 134
  Wieczorek Marcin
 29.0
 29
 3200
 3
 59
 135
  Wajman Dawid
 30.0
 30
 17895
 4
 45
 136
  Mocek Dominik
 30.0
 30
 9010
 4
 45
 137
  KOWALCZYK Janusz
 31.0
 23
 13665
 5
 23
 138
  Lipiecki Grzegorz
 31.0
 31
 20335
 5
 31
 139
  Brzykowski Michal
 31.0
 31
 5485
 3
 61
 140
  Najewski Jarosław
 31.0
 31
 8210
 3
 61
 141
  BRZYKOWSKI Michał
 31.0
 31
 75
 2
 76
 142
  Piguła Andrzej
 32.0
 32
 1005
 3
 62
 143
  Gierz Marek
 33.0
 19
 22325
 5
 19
 144
  Nowicki Błażej
 33.0
 33
 12065
 4
 48
 145
  Kordylewski Mirosław
 33.0
 33
 2775
 3
 63
 146
  Antkowiak Przemysław
 33.0
 33
 4705
 3
 63
 147
  TULISZKA Jakub
 33.0
 33
 8945
 3
 63
 148
  Stróżyk Paweł
 33.0
 33
 2295
 2
 78
 149
  Bzykowski Krzyszof
 34.0
 34
 6130
 4
 49
 150
  Kubala Sławomir
 34.0
 34
 14095
 4
 49
 151
  Dąbrowski Dariusz
 34.0
 34
 7395
 3
 64
 152
  Roszak Jacek
 35.0
 22
 12460
 5
 22
 153
  Pazoła Arkadiusz
 35.0
 35
 3475
 3
 65
 154
  Zazula Tomasz
 36.0
 36
 19330
 5
 36
 155
  Laskowski Ryszard
 37.0
 37
 1450
 3
 67
 156
  Bojarojć Mirosław
 38.0
 38
 11905
 4
 53
 157
  Szymanowski Daniel
 38.0
 38
 2045
 3
 68
 158
  Ludeg Jan
 38.0
 38
 1750
 3
 68
 159
  Walkowiak Ireneusz
 39.0
 26
 26290
 5
 26
 160
  Radziejewski Łukasz
 39.0
 39
 14695
 4
 54
 161
  Kleszcz Mirosław
 39.0
 39
 105
 3
 69
 162
  Kurasiak Zdzisław
 40.0
 40
 19765
 5
 40
 163
  Kurasiak Piotr
 40.0
 40
 7375
 3
 70
 164
  Karpiński Janusz
 41.0
 41
 4500
 4
 56
 165
  Bartel Maciej
 42.5
 42.5
 2825
 3
 72.5
 166
  Dworczak Jacek
 43.0
 43
 12210
 5
 43
 167
  Roszak Artur
 43.0
 43
 4870
 4
 58
 168
  Onnsorge Leszek
 43.0
 43
 3845
 4
 58
 169
  Rut Maciej
 43.0
 43
 1370
 3
 73
 170
  Waligóra Krzysztof
 44.0
 44
 13825
 5
 44
 171
  Sworowski Cyprian
 44.0
 44
 8555
 4
 59
 172
  Piechnik Marcin
 45.0
 45
 3495
 5
 45
 173
  Bąk Czesław
 45.0
 45
 4460
 3
 75
 174
  BĄK Czesław
 45.0
 45
 3045
 3
 75
 175
  Musiał Jerzy
 46.0
 46
 13450
 5
 46
 176
  Ruszczyński Jacek
 46.0
 6
 88110
 5
 6
 177
  Gabryś Rafał
 46.0
 46
 4615
 4
 61
 178
  Sikorski Rafał
 46.0
 46
 4640
 4
 61
 179
  Grendas Robert
 47.0
 16
 21445
 5
 16
 180
  Skrzypczak Waldemar
 47.0
 5
 41370
 5
 5
 181
  Piotrowski Mariusz
 47.0
 47
 8950
 5
 47
 182
  Andrzejak Edward
 47.0
 47
 675
 3
 77
 183
  Dąbrowski Karol
 48.0
 20
 16535
 5
 20
 184
  Nowacki Marek
 48.0
 26
 12460
 5
 26
 185
  Gabiś Marcin
 48.0
 18
 33675
 5
 18
 186
  Rutkowski Zenon
 48.0
 48
 13965
 5
 48
 187
  Szymczak Tomasz
 49.0
 7
 65605
 5
 7
 188
  Hudzik Łukasz
 49.0
 35
 18140
 5
 35
 189
  Pogonowski Michał
 49.0
 49
 3020
 4
 64
 190
  Dwornik Jarosław
 50.0
 10
 28975
 5
 10
 191
  Tórz Jacek
 50.0
 35
 18660
 5
 35
 192
  Pawłowski Daniel
 50.0
 32
 11170
 5
 32
 193
  Konieczny Michał
 50.5
 50.5
 4735
 3
 80.5
 194
  Kmieć Włodzimierz
 51.0
 29
 14985
 5
 29
 195
  Rembas Dawid
 51.0
 25
 12075
 5
 25
 196
  Więckowski Dariusz
 51.0
 51
 5120
 4
 66
 197
  Łój Mariola
 54.0
 31
 10290
 5
 31
 198
  Jagodziński Jakub
 54.0
 54
 13270
 5
 54
 199
  Chytry Sebastian
 54.0
 42
 13205
 5
 42
 200
  Kuta Dawid
 55.0
 15
 26690
 5
 15
 201
  Kańduła Paweł
 55.0
 55
 7945
 5
 55
 202
  SZCZERBA Krzysztof
 55.0
 23
 36990
 5
 23
 203
  Tais Łukasz
 55.0
 55
 3445
 4
 70
 204
  Dopierała Mateusz
 57.0
 34
 19820
 5
 34
 205
  Mielcarek Ireneusz
 61.0
 61
 2455
 4
 76
 206
  Fechner Marcin
 62.0
 48
 6575
 5
 48
 207
  Piątkowiak Arek
 63.0
 28
 11800
 5
 28
 208
  Ludek Jan
 63.0
 63
 3345
 5
 63
 209
  Golon Michael
 63.5
 10
 67000
 5
 10
 210
  Szajda Piotr
 65.0
 49
 7535
 5
 49
 211
  Juskowiak Sylwester
 65.5
 33
 19500
 5
 33
 212
  Banasik Bartosz
 65.5
 26
 25095
 5
 26
 213
  Maciejewski Marek
 66.0
 52
 9200
 5
 52
 214
  Liśkiewicz Ireneusz
 66.0
 19
 21565
 5
 19
 215
  Szymański Daniel
 67.0
 41
 11715
 5
 41
 216
  Psiarski Tomasz
 68.0
 7
 82810
 5
 7
 217
  Purol Dariusz
 69.0
 54
 4790
 5
 54
 218
  Sikorski Marek
 69.0
 45
 19900
 5
 45
 219
  Lima Piotr
 70.0
 31
 17455
 5
 31
 220
  Mazurek Ryszard
 71.0
 53
 4355
 5
 53
 221
  Rut Maciej
 74.0
 58
 4025
 5
 58
 222
  Szymkowiak Arkadiusz
 76.0
 29
 18515
 5
 29
 223
  Brachaczek Rafał
 78.0
 21
 25175
 5
 21
 224
  Ryba Dariusz
 80.0
 25
 29170
 5
 25
 225
  Powałowski Daniel
 81.0
 13
 45770
 5
 13
 226
  Grylewicz Piotr
 82.0
 5
 115265
 5
 5
 227
  Dopierała Jacek
 82.0
 24
 30740
 5
 24
 228
  Małecki Krzysztof
 84.0
 10
 28785
 5
 10
 229
  Bugajewski Paweł
 84.0
 20
 17870
 5
 20
 230
  Przybylak Marcin
 84.0
 49
 14380
 5
 49
 231
  Matuszak Rafał
 87.0
 9
 58995
 5
 9
 232
  Żmudzki Krystian
 87.5
 9
 64475
 5
 9
 233
  Pazderski Włodzimierz
 88.0
 54
 11430
 5
 54
 234
  SZULC Przemysław
 93.0
 16
 38415
 5
 16
 235
  Szymanowski Romuald
 95.0
 13
 25125
 5
 13
 236
  Majewski Bogusław
 96.0
 11
 40640
 5
 11
 237
  Gulik Arkadiusz
 98.5
 21
 50250
 5
 21
 238
  Łabiński Tomasz
 99.0
 27
 19295
 5
 27
 239
  Masternak Jacek
 99.0
 22
 38628
 5
 22
 240
  Trajnerowicz Andrzej
 100.0
 27
 36925
 5
 27
 241
  Walczak Tomasz
 103.0
 19
 46285
 5
 19
 242
  Begier Rafał
 103.0
 21
 32865
 5
 21
 243
  Kożuchowski Marek
 105.0
 27
 33510
 5
 27
 244
  Feliczak Grzegorz
 106.0
 16
 37630
 5
 16
 245
  Zajdel Ryszard
 107.0
 48
 10525
 5
 48
 246
  Ostrowski Janusz
 108.0
 5
 192625
 5
 5
 247
  Filipiak Cezary
 108.0
 17
 34900
 5
 17
 248
  Lach Paweł
 111.0
 5
 109320
 5
 5
 249
  Simiński Rafał
 112.0
 33
 30075
 5
 33
 250
  Rybka Michał
 113.5
 26
 26720
 5
 26
 251
  Wilczyński Sylwester
 116.0
 12
 41860
 5
 12
 252
  Leńczuk Marek
 116.0
 18
 45700
 5
 18
 253
  Koprowicz Sylwester
 117.0
 48
 21700
 5
 48
 254
  Wawrzyniak Kazimierz
 120.5
 53.5
 22305
 5
 53.5
 255
  Skrzypczak Jacek
 123.0
 12
 42660
 5
 12
 256
  Kuflowski Bartosz
 125.0
 37
 23115
 5
 37
 257
  Braniewicz Tomasz
 132.0
 15
 37325
 5
 15
 258
  Bąk Artur
 136.0
 24
 43810
 5
 24
 259
  Brudniewicz Marcin
 139.0
 45
 19475
 5
 45
 260
  Rębas Dawid
 142.0
 18
 61720
 5
 18
 261
  Przybylski Marcin
 143.0
 9
 60015
 5
 9
 262
  Baum Dawid
 144.0
 25
 32870
 5
 25
 263
  Maćkowiak Dominik (Mosina)
 145.0
 18
 57930
 5
 18
 264
  Nowak Mariusz
 151.0
 30
 22420
 5
 30
 265
  Nowicki Tadeusz
 152.5
 12
 93845
 5
 12
 266
  Michalski Piotr
 152.5
 6
 96965
 5
 6
 267
  Zalewski Andrzej
 158.0
 33
 34500
 5
 33
 268
  Szczęsny Sławomir
 175.0
 5
 86105
 5
 5
 269
  Nowicki Tomasz
 178.0
 8
 77450
 5
 8
 270
  Kosicki Dawid
 195.0
 6
 95845
 5
 6
 271
  Stanisławski Krzysztof
 197.0
 13
 53915
 5
 13
 272
  Podbylski Tadeusz
 215.5
 9
 66930
 5
 9
 273
  Nowicki Wojciech
 234.5
 8
 104685
 5
 8
 274
  Kaźmierczak Zbigniew
 262.0
 13
 78330
 5
 13
 275
  Grupiński Franciszek
 367.5
 31
 47125
 5
 31
 276
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 Ostrowski Dawid
 8.0
 3
 12500
 4
 8
 2
 Mroczyński Tomasz
 9.0
 9
 10660
 4
 9
 3
 Zalewski Mateusz
 20.0
 8
 6830
 4
 20
 4
 Kosicki Filip
 21.0
 8
 8245
 4
 21
 5
 Bugajski Bartosz
 26.0
 10
 7405
 4
 26
 6
 Bugajewski Bartosz
 28.0
 6
 20180
 4
 28
 7
 Stefaniak Damian
 28.0
 14
 5160
 4
 28
 8
 Łabiński Jakub
 38.0
 24
 8580
 4
 38
 9
 Rajewicz Kamil
 0.0
 0
 1115
 2
 38
 10
 Walkowiak Marcin
 0.0
 0
 360
 2
 38
 11
 Brachaczek Bartosz
 20.0
 20
 4630
 3
 39
 12
 Araszkiewicz Weronika
 43.0
 29
 11045
 4
 43
 13
 Kołodziej Dominik
 6.0
 6
 2095
 2
 44
 14
 Kwieciak Patryk
 45.0
 5
 16540
 4
 45
 15
 Mielcarek Fabian
 46.0
 18
 14485
 4
 46
 16
 Onnsorge Maciej
 46.0
 25
 8015
 4
 46
 17
 Paprocki Jędrzej
 8.0
 8
 5545
 2
 46
 18
 Słomka Daniel
 9.0
 9
 6190
 2
 47
 19
 Araszkiewicz Weronika
 28.0
 28
 5725
 3
 47
 20
 Bauza Przemysław
 29.0
 29
 4780
 3
 48
 21
 Bryl Marcin
 49.0
 35
 8920
 4
 49
 22
 Kmieciak Patryk
 11.0
 11
 4595
 2
 49
 23
 Lach Sebastian
 51.0
 27
 7320
 4
 51
 24
 Szymański Mateusz
 32.0
 32
 4175
 3
 51
 25
 Nowakowski Marek
 14.0
 14
 4215
 2
 52
 26
 Piotrowski Krystian
 33.0
 33
 2860
 3
 52
 27
 Stawowy Gracjan
 16.0
 16
 825
 2
 54
 28
 Rekowski Alan
 17.0
 17
 3795
 2
 55
 29
 Rzepecki Wojciech
 17.0
 17
 2510
 2
 55
 30
 Olczuk Maciej
 18.0
 18
 2795
 2
 56
 31
 Gawroński Mikołaj
 19.0
 19
 5380
 2
 57
 32
 Wrotyński Tomasz
 0.0
 0
 1380
 1
 57
 33
 Chowański Maciej
 0.0
 0
 975
 1
 57
 34
 Frala Dominik
 0.0
 0
 385
 1
 57
 35
 Lenczuk Monika
 0.0
 0
 140
 1
 57
 36
 KWIATECKI Patryk
 1.0
 1
 5650
 1
 58
 37
 Magdziarz Andrzej
 1.0
 1
 4540
 1
 58
 38
 Pochylski Kamil
 20.0
 20
 2875
 2
 58
 39
 Horemski Maciej
 21.0
 21
 2950
 2
 59
 40
 Roszak Dawid
 40.0
 40
 2940
 3
 59
 41
 Kawał Sebastian
 60.0
 35
 5860
 4
 60
 42
 Holewiński Kuba
 3.0
 3
 2820
 1
 60
 43
 Rozmus Łukasz
 23.0
 23
 3030
 2
 61
 44
 Słowy Jarosław
 4.0
 4
 1215
 1
 61
 45
 Kaźmierczak Daniel
 5.0
 5
 3745
 1
 62
 46
 Nowicki Błażej
 24.0
 24
 1935
 2
 62
 47
 Dłutkiewicz Damian
 5.0
 5
 1345
 1
 62
 48
 Cieszko Paweł
 63.0
 7
 20380
 4
 63
 49
 Jędrzejewski Paweł
 6.0
 6
 3090
 1
 63
 50
 Osses Damian
 6.0
 6
 2645
 1
 63
 51
 Bugajewski Bartosz
 7.0
 7
 3070
 1
 64
 52
 Kołodziej Krzysztof
 7.0
 7
 1575
 1
 64
 53
 Leńczuk Monika
 65.0
 20
 12785
 4
 65
 54
 Braniewicz Dawid
 8.0
 8
 3310
 1
 65
 55
 Cieślarczyk Bartłomiej
 8.0
 8
 2190
 1
 65
 56
 SIMAN Jakub
 8.0
 8
 1820
 1
 65
 57
 Cholewiński Jakub
 9.0
 9
 2270
 1
 66
 58
 Stefaniak Michał
 9.0
 9
 40
 1
 66
 59
 Napierała Jakub
 67.0
 7
 25610
 4
 67
 60
 Kubiak Zbigniew
 10.0
 10
 1355
 1
 67
 61
 DZIAŁOWSKI Hubert
 10.0
 10
 720
 1
 67
 62
 Rybka Michał
 11.0
 11
 260
 1
 68
 63
 Zakrzewski Rafał
 12.0
 12
 1225
 1
 69
 64
 Mathej Bartosz
 12.0
 12
 165
 1
 69
 65
 Komischke Bartłomiej
 13.0
 13
 1725
 1
 70
 66
 Kaczmarek Łukasz
 32.0
 32
 325
 2
 70
 67
 Andrzejewski Dariusz
 14.0
 14
 0
 1
 71
 68
 Braniewicz Patryk
 14.0
 14
 0
 1
 71
 69
 Łakomy Jacek
 72.0
 7
 25410
 4
 72
 70
 Mielczarek Fabian
 72.0
 8
 21070
 4
 72
 71
 Poborski Piotr
 15.0
 15
 335
 1
 72
 72
 Kaczmarek Tomasz
 16.0
 16
 1310
 1
 73
 73
 WOJCIECHOWSKI Sergiusz
 16.0
 16
 0
 1
 73
 74
 Wajman Dawid
 76.0
 8
 28200
 4
 76
 75
 Oleszuk Maciej
 77.0
 39
 10460
 4
 77
 76
 Fechner Mateusz
 78.0
 10
 22320
 4
 78
 77
 Jędrzejewski Patryk
 89.0
 12
 19920
 4
 89
 78
 Gierwazik Tomasz
 93.0
 30
 8515
 4
 93
 79
 Nowicki Damian
 108.0
 8
 29300
 4
 108
 80
 Jagielski Kamil
 110.0
 8
 28070
 4
 110
 81
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2009-04-04, Poznań
2009-05-10, Trzaskowo
2009-06-28, Radzyny
2009-08-23, Krajkowo
2009-09-13, Dębno
2009-10-11, Śrem
2010-04-25, Śrem
2010-05-16, Krajkowo
2010-06-20, Radzyny
2010-08-29, Lubiatówko
2010-09-12, Krajkowo
2010-10-03, Radzyny
2011-04-10, Śrem
2011-06-05, Krajkowo
2011-06-26, Radzyny
2011-09-04, Lubiatówko
2011-09-25, Radzyna
2011-10-16, Radzyny
2013-04-14, Wojnowice
2013-05-05, Radzyny
2013-07-07, Śrem
2013-08-25, Śrem
2013-09-22, Przyborowo
2015-04-26, Cichowo
2015-05-24, Radzyny
2015-06-26, Śrem
2015-08-24, Poznań
2015-09-06. Poznań
2015-10-04, Radzyny
2016-04-24, Lubiatówko
2016-05-15, Radzyny
2016-06-19, Śrem
2016-08-07, Poznań
2016-09-18, Środa Wlkp.
2017-05-21, Rydzyna
2017-08-20, Iwno
2017-09-17, Sowiniec
2017-10-01, Baranowo


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski