autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki II Ligi okręgu poznańskiego


klasyfikacja seniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 tur
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+15 za każdą nieobecność>
 1
  Ostrowski Janusz
 108.0
 5
 192625
 5
 5
 2
  Grylewicz Piotr
 82.0
 5
 115265
 5
 5
 3
  Lach Paweł
 111.0
 5
 109320
 5
 5
 4
  Nowicki Wojciech
 234.5
 8
 104685
 5
 8
 5
  Michalski Piotr
 152.5
 6
 96965
 5
 6
 6
  Kosicki Dawid
 195.0
 6
 95845
 5
 6
 7
  Nowicki Tadeusz
 152.5
 12
 93845
 5
 12
 8
  Ruszczyński Jacek
 46.0
 6
 88110
 5
 6
 9
  Szczęsny Sławomir
 175.0
 5
 86105
 5
 5
 10
  Psiarski Tomasz
 68.0
 7
 82810
 5
 7
 11
  Kaźmierczak Zbigniew
 262.0
 13
 78330
 5
 13
 12
  Nowicki Tomasz
 178.0
 8
 77450
 5
 8
 13
  Golon Michael
 63.5
 10
 67000
 5
 10
 14
  Podbylski Tadeusz
 215.5
 9
 66930
 5
 9
 15
  Szymczak Tomasz
 49.0
 7
 65605
 5
 7
 16
  Żmudzki Krystian
 87.5
 9
 64475
 5
 9
 17
  Rębas Dawid
 142.0
 18
 61720
 5
 18
 18
  Przybylski Marcin
 143.0
 9
 60015
 5
 9
 19
  Matuszak Rafał
 87.0
 9
 58995
 5
 9
 20
  Maćkowiak Dominik (Mosina)
 145.0
 18
 57930
 5
 18
 21
  Stanisławski Krzysztof
 197.0
 13
 53915
 5
 13
 22
  Gulik Arkadiusz
 98.5
 21
 50250
 5
 21
 23
  Grupiński Franciszek
 367.5
 31
 47125
 5
 31
 24
  Walczak Tomasz
 103.0
 19
 46285
 5
 19
 25
  Powałowski Daniel
 81.0
 13
 45770
 5
 13
 26
  Leńczuk Marek
 116.0
 18
 45700
 5
 18
 27
  Bąk Artur
 136.0
 24
 43810
 5
 24
 28
  Skrzypczak Jacek
 123.0
 12
 42660
 5
 12
 29
  Wilczyński Sylwester
 116.0
 12
 41860
 5
 12
 30
  Skrzypczak Waldemar
 47.0
 5
 41370
 5
 5
 31
  Majewski Bogusław
 96.0
 11
 40640
 5
 11
 32
  Masternak Jacek
 99.0
 22
 38628
 5
 22
 33
  SZULC Przemysław
 93.0
 16
 38415
 5
 16
 34
  Feliczak Grzegorz
 106.0
 16
 37630
 5
 16
 35
  Braniewicz Tomasz
 132.0
 15
 37325
 5
 15
 36
  SZCZERBA Krzysztof
 55.0
 23
 36990
 5
 23
 37
  Trajnerowicz Andrzej
 100.0
 27
 36925
 5
 27
 38
  Filipiak Cezary
 108.0
 17
 34900
 5
 17
 39
  Zalewski Andrzej
 158.0
 33
 34500
 5
 33
 40
  Gabiś Marcin
 48.0
 18
 33675
 5
 18
 41
  Kożuchowski Marek
 105.0
 27
 33510
 5
 27
 42
  Baum Dawid
 144.0
 25
 32870
 5
 25
 43
  Begier Rafał
 103.0
 21
 32865
 5
 21
 44
  Mazurczak Michał
 17.0
 17
 31910
 5
 17
 45
  Dopierała Jacek
 82.0
 24
 30740
 5
 24
 46
  Simiński Rafał
 112.0
 33
 30075
 5
 33
 47
  Ryba Dariusz
 80.0
 25
 29170
 5
 25
 48
  Dwornik Jarosław
 50.0
 10
 28975
 5
 10
 49
  Małecki Krzysztof
 84.0
 10
 28785
 5
 10
 50
  Rybka Michał
 113.5
 26
 26720
 5
 26
 51
  Kuta Dawid
 55.0
 15
 26690
 5
 15
 52
  Walkowiak Ireneusz
 39.0
 26
 26290
 5
 26
 53
  Brachaczek Rafał
 78.0
 21
 25175
 5
 21
 54
  Szymanowski Romuald
 95.0
 13
 25125
 5
 13
 55
  Banasik Bartosz
 65.5
 26
 25095
 5
 26
 56
  Kuflowski Bartosz
 125.0
 37
 23115
 5
 37
 57
  Nowak Mariusz
 151.0
 30
 22420
 5
 30
 58
  Gierz Marek
 33.0
 19
 22325
 5
 19
 59
  Wawrzyniak Kazimierz
 120.5
 53.5
 22305
 5
 53.5
 60
  Koprowicz Sylwester
 117.0
 48
 21700
 5
 48
 61
  Liśkiewicz Ireneusz
 66.0
 19
 21565
 5
 19
 62
  Grendas Robert
 47.0
 16
 21445
 5
 16
 63
  Horemski Tomasz
 24.0
 24
 20610
 5
 24
 64
  Lipiecki Grzegorz
 31.0
 31
 20335
 5
 31
 65
  Sikorski Marek
 69.0
 45
 19900
 5
 45
 66
  Dopierała Mateusz
 57.0
 34
 19820
 5
 34
 67
  Kurasiak Zdzisław
 40.0
 40
 19765
 5
 40
 68
  Juskowiak Sylwester
 65.5
 33
 19500
 5
 33
 69
  Franek Tomasz
 26.0
 26
 19485
 5
 26
 70
  Brudniewicz Marcin
 139.0
 45
 19475
 5
 45
 71
  Zazula Tomasz
 36.0
 36
 19330
 5
 36
 72
  Napierała Jakub
 15.0
 15
 19325
 3
 45
 73
  Łabiński Tomasz
 99.0
 27
 19295
 5
 27
 74
  Tórz Jacek
 50.0
 35
 18660
 5
 35
 75
  Szymkowiak Arkadiusz
 76.0
 29
 18515
 5
 29
 76
  Hudzik Łukasz
 49.0
 35
 18140
 5
 35
 77
  Wajman Dawid
 30.0
 30
 17895
 4
 45
 78
  Bugajewski Paweł
 84.0
 20
 17870
 5
 20
 79
  Lima Piotr
 70.0
 31
 17455
 5
 31
 80
  Napierała Andrzej
 28.0
 28
 17365
 5
 28
 81
  Dąbrowski Karol
 48.0
 20
 16535
 5
 20
 82
  Kmieć Włodzimierz
 51.0
 29
 14985
 5
 29
 83
  Radziejewski Łukasz
 39.0
 39
 14695
 4
 54
 84
  Przybylak Marcin
 84.0
 49
 14380
 5
 49
 85
  Kubasiński Marcin
 28.0
 28
 14220
 4
 43
 86
  Kubala Sławomir
 34.0
 34
 14095
 4
 49
 87
  Rutkowski Zenon
 48.0
 48
 13965
 5
 48
 88
  Waligóra Krzysztof
 44.0
 44
 13825
 5
 44
 89
  KOWALCZYK Janusz
 31.0
 23
 13665
 5
 23
 90
  Leńczuk Monika
 29.0
 29
 13465
 4
 44
 91
  Musiał Jerzy
 46.0
 46
 13450
 5
 46
 92
  Jagodziński Tomasz
 15.5
 15.5
 13365
 4
 30.5
 93
  Jagodziński Jakub
 54.0
 54
 13270
 5
 54
 94
  Chytry Sebastian
 54.0
 42
 13205
 5
 42
 95
  Maćkowiak Przemysław
 20.0
 20
 13105
 4
 35
 96
  Józefiak Dominik
 3.0
 3
 13105
 1
 63
 97
  Roszak Jacek
 35.0
 22
 12460
 5
 22
 98
  Nowacki Marek
 48.0
 26
 12460
 5
 26
 99
  Dworczak Jacek
 43.0
 43
 12210
 5
 43
 100
  Rembas Dawid
 51.0
 25
 12075
 5
 25
 101
  Nowicki Błażej
 33.0
 33
 12065
 4
 48
 102
  Bojarojć Mirosław
 38.0
 38
 11905
 4
 53
 103
  Piątkowiak Arek
 63.0
 28
 11800
 5
 28
 104
  Szymański Daniel
 67.0
 41
 11715
 5
 41
 105
  Pazderski Włodzimierz
 88.0
 54
 11430
 5
 54
 106
  Pawłowski Daniel
 50.0
 32
 11170
 5
 32
 107
  Kubaś Patryk
 22.5
 22.5
 10965
 4
 37.5
 108
  Zajdel Ryszard
 107.0
 48
 10525
 5
 48
 109
  Łój Mariola
 54.0
 31
 10290
 5
 31
 110
  Szczęsny Sylwester
 4.0
 4
 9530
 1
 64
 111
  Berdych Dariusz
 8.0
 8
 9360
 2
 53
 112
  Maciejewski Marek
 66.0
 52
 9200
 5
 52
 113
  Bugajewski Bartosz
 11.0
 11
 9135
 2
 56
 114
  Słomka Daniel
 20.5
 20.5
 9085
 3
 50.5
 115
  Paprocki Jędrzej
 18.0
 18
 9060
 3
 48
 116
  Mocek Dominik
 30.0
 30
 9010
 4
 45
 117
  Piotrowski Mariusz
 47.0
 47
 8950
 5
 47
 118
  TULISZKA Jakub
 33.0
 33
 8945
 3
 63
 119
  Czubek Dariusz
 2.0
 2
 8870
 1
 62
 120
  KOWALSKI Krzysztof
 15.0
 15
 8765
 2
 60
 121
  Brachaczek Bartosz
 4.0
 4
 8580
 1
 64
 122
  Sworowski Cyprian
 44.0
 44
 8555
 4
 59
 123
  Kubiak Zbigniew
 29.0
 29
 8480
 4
 44
 124
  Przybylski Artur
 26.0
 26
 8350
 4
 41
 125
  Skrzypczak Grzegorz
 17.0
 17
 8285
 2
 62
 126
  Korzuchowski Marek
 28.0
 28
 8215
 4
 43
 127
  Najewski Jarosław
 31.0
 31
 8210
 3
 61
 128
  Kańduła Paweł
 55.0
 55
 7945
 5
 55
 129
  Horemski Grzegorz
 5.0
 5
 7775
 2
 50
 130
  GIBKI Grzegorz
 20.0
 20
 7620
 2
 65
 131
  Szajda Piotr
 65.0
 49
 7535
 5
 49
 132
  SZYMANOWSKI Roman
 5.0
 5
 7530
 1
 65
 133
  Dąbrowski Dariusz
 34.0
 34
 7395
 3
 64
 134
  Kurasiak Piotr
 40.0
 40
 7375
 3
 70
 135
  Górny Ariel
 10.0
 10
 7225
 2
 55
 136
  WŁODARCZAK Mateusz
 7.0
 7
 6905
 1
 67
 137
  Fechner Marcin
 62.0
 48
 6575
 5
 48
 138
  Kmieciak Krzysztof
 11.0
 11
 6285
 2
 56
 139
  MUSIELA Piotr
 2.0
 2
 6280
 1
 62
 140
  Bzykowski Krzyszof
 34.0
 34
 6130
 4
 49
 141
  Michalski Artur
 6.0
 6
 5985
 1
 66
 142
  Zamiara Eugeniusz
 29.0
 29
 5755
 4
 44
 143
  Stańczyk Marcin
 3.0
 3
 5635
 1
 63
 144
  Awgul Ireneusz
 16.0
 16
 5500
 2
 61
 145
  Brzykowski Michal
 31.0
 31
 5485
 3
 61
 146
  Gierwazik Tomasz
 15.0
 15
 5485
 1
 75
 147
  Masterniak Jacek
 15.0
 15
 5450
 2
 60
 148
  KŁOSOWSKI Adam
 16.0
 16
 5390
 1
 76
 149
  Więckowski Dariusz
 51.0
 51
 5120
 4
 66
 150
  Andrzejewski Ireneusz
 28.0
 28
 5105
 3
 58
 151
  KUBAŚ Andrzej
 22.0
 22
 4920
 2
 67
 152
  Roszak Artur
 43.0
 43
 4870
 4
 58
 153
  Purol Dariusz
 69.0
 54
 4790
 5
 54
 154
  Konieczny Michał
 50.5
 50.5
 4735
 3
 80.5
 155
  Rybarczyk Maciej
 17.0
 17
 4710
 2
 62
 156
  Antkowiak Przemysław
 33.0
 33
 4705
 3
 63
 157
  Sikorski Rafał
 46.0
 46
 4640
 4
 61
 158
  Gabryś Rafał
 46.0
 46
 4615
 4
 61
 159
  WITCZAK ŁUKASZ
 1.0
 1
 4550
 1
 61
 160
  Karpiński Janusz
 41.0
 41
 4500
 4
 56
 161
  Bąk Czesław
 45.0
 45
 4460
 3
 75
 162
  Mazurek Ryszard
 71.0
 53
 4355
 5
 53
 163
  Rut Maciej
 74.0
 58
 4025
 5
 58
 164
  Juzkowiak Sylwester
 7.0
 7
 4020
 1
 67
 165
  Czekalski Michał
 8.0
 8
 3980
 1
 68
 166
  Onnsorge Leszek
 43.0
 43
 3845
 4
 58
 167
  KOŁODZIEJ Katarzyna
 17.0
 17
 3805
 1
 77
 168
  Bugajewski Bartosz
 5.0
 5
 3750
 1
 65
 169
  Fabiś Maciej
 11.0
 11
 3680
 1
 71
 170
  Wrotyński Waldemar
 12.0
 12
 3665
 1
 72
 171
  Kowalski Marek
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 172
  Stankowski Radosław
 3.0
 3
 3635
 1
 63
 173
  Flaum Krystian
 28.5
 28.5
 3545
 2
 73.5
 174
  Piechnik Marcin
 45.0
 45
 3495
 5
 45
 175
  Pazoła Arkadiusz
 35.0
 35
 3475
 3
 65
 176
  Tais Łukasz
 55.0
 55
 3445
 4
 70
 177
  Ludek Jan
 63.0
 63
 3345
 5
 63
 178
  Peta Krzysztof
 26.0
 26
 3255
 3
 56
 179
  Wieczorek Marcin
 29.0
 29
 3200
 3
 59
 180
  Cieślarczyk Bartłomiej
 16.0
 16
 3170
 1
 76
 181
  Stanikowski Andrzej
 13.0
 13
 3150
 2
 58
 182
  BĄK Czesław
 45.0
 45
 3045
 3
 75
 183
  Pogonowski Michał
 49.0
 49
 3020
 4
 64
 184
  Spieczyński Tomasz
 28.0
 28
 2980
 3
 58
 185
  TROJANOWICZ Andrzej
 10.0
 10
 2970
 1
 70
 186
  Nowak Tadeusz
 5.0
 5
 2955
 1
 65
 187
  Gąsiorek Piotr
 6.0
 6
 2915
 1
 66
 188
  Bartel Maciej
 42.5
 42.5
 2825
 3
 72.5
 189
  Kordylewski Mirosław
 33.0
 33
 2775
 3
 63
 190
  Rebas Dawid
 3.0
 3
 2730
 1
 63
 191
  Dopierała Mariusz
 17.0
 17
 2715
 1
 77
 192
  Strużyk Paweł
 12.0
 12
 2635
 1
 72
 193
  Winkiel Artur
 21.0
 21
 2565
 2
 66
 194
  Magdziarz Adam
 18.0
 18
 2535
 2
 63
 195
  Plank Sławomir
 28.0
 28
 2475
 2
 73
 196
  Mielcarek Ireneusz
 61.0
 61
 2455
 4
 76
 197
  Matuszewski Krzysztof
 21.0
 21
 2390
 2
 66
 198
  Matuszewski Ireneusz
 12.0
 12
 2390
 1
 72
 199
  Olczak Marcin
 19.0
 19
 2385
 2
 64
 200
  Fiebig Jan
 8.0
 8
 2365
 1
 68
 201
  TULISZKA Jakob
 10.0
 10
 2350
 1
 70
 202
  Stankowski Robert
 10.0
 10
 2315
 2
 55
 203
  Gałanik Andrzej
 22.0
 22
 2305
 2
 67
 204
  Stróżyk Paweł
 33.0
 33
 2295
 2
 78
 205
  Kiełpiński Dariusz
 10.0
 10
 2130
 1
 70
 206
  Cichy Adrian
 25.0
 25
 2070
 2
 70
 207
  PRZYBYLSKI DAMIAN
 6.0
 6
 2055
 2
 51
 208
  Szymanowski Daniel
 38.0
 38
 2045
 3
 68
 209
  ZACHARIASZ Mariusz
 13.0
 13
 1960
 1
 73
 210
  KRYGIER GRZEGORZ
 11.0
 11
 1930
 1
 71
 211
  Szulc Patryk
 10.0
 10
 1910
 1
 70
 212
  WITCZAK ŁUKASZ
 26.0
 26
 1875
 2
 71
 213
  KARDASZ Jan
 11.0
 11
 1830
 1
 71
 214
  Brodowski Tomasz
 16.0
 16
 1785
 2
 61
 215
  Garczarek Wojciech
 22.0
 22
 1770
 2
 67
 216
  JASIŃSKI Leszek
 17.0
 17
 1765
 1
 77
 217
  Ludeg Jan
 38.0
 38
 1750
 3
 68
 218
  Rynarzewski Przemysław
 8.0
 8
 1740
 1
 68
 219
  Kubala Sławomir
 10.0
 10
 1740
 1
 70
 220
  SKAŁECKI Artur
 12.0
 12
 1600
 1
 72
 221
  Piel Sławomira
 10.0
 10
 1595
 1
 70
 222
  Zalewska Ewa
 9.0
 9
 1465
 1
 69
 223
  Laskowski Ryszard
 37.0
 37
 1450
 3
 67
 224
  Kubas Andrzej
 27.0
 27
 1375
 2
 72
 225
  Rut Maciej
 43.0
 43
 1370
 3
 73
 226
  Kubiak Artur
 25.0
 25
 1275
 2
 70
 227
  Hachuj Przemysław
 13.0
 13
 1275
 1
 73
 228
  Tarka Waldemar
 11.0
 11
 1270
 1
 71
 229
  Powałowska Marlena
 12.0
 12
 1250
 1
 72
 230
  Jackowiak Waldemar
 9.0
 9
 1220
 1
 69
 231
  BENEDYKCZAK JAKUB
 15.0
 15
 1205
 1
 75
 232
  KWIECIAK Paweł
 24.0
 24
 1195
 2
 69
 233
  Wajder Ryszard
 2.0
 2
 1135
 1
 62
 234
  Nowak Dariusz
 9.0
 9
 1125
 1
 69
 235
  Pawlak Wojciech
 13.0
 13
 1105
 1
 73
 236
  Podlak Damian
 17.0
 17
 1085
 1
 77
 237
  Grobelny Sebastian
 12.0
 12
 1045
 1
 72
 238
  Araszkiewicz Paweł
 11.0
 11
 1015
 1
 71
 239
  Piguła Andrzej
 32.0
 32
 1005
 3
 62
 240
  Płótniak Robert
 5.0
 5
 970
 1
 65
 241
  Ciećmierowski Paweł
 15.0
 15
 945
 1
 75
 242
  JACKOWIAK ZBIGNIEW
 15.5
 15.5
 915
 1
 75.5
 243
  Stachowiak Andrzej
 12.0
 12
 810
 1
 72
 244
  Kabiński Tomasz
 11.0
 11
 770
 1
 71
 245
  Labrzycki Marek
 10.0
 10
 725
 1
 70
 246
  Jankowiak Waldemar
 7.0
 7
 715
 1
 67
 247
  Zalewski Paweł
 11.0
 11
 705
 1
 71
 248
  Jakubowski Marcin
 11.0
 11
 695
 1
 71
 249
  Andrzejak Edward
 47.0
 47
 675
 3
 77
 250
  Andrzejczak Edmund
 14.0
 14
 655
 1
 74
 251
  Piel Anna
 10.0
 10
 535
 1
 70
 252
  Dukarski Adam
 17.0
 17
 530
 1
 77
 253
  KARDASZ Marcin
 9.0
 9
 465
 1
 69
 254
  Kolat Mateusz
 14.0
 14
 440
 1
 74
 255
  Żychliński Marek
 15.0
 15
 430
 1
 75
 256
  Łój Ryszard
 9.0
 9
 420
 1
 69
 257
  Szymański Juliusz
 12.0
 12
 395
 1
 72
 258
  Ciosek Mieczysław
 17.0
 17
 385
 1
 77
 259
  Żychliński Daniel
 14.0
 14
 295
 1
 74
 260
  Dańczak Grzegorz
 11.0
 11
 280
 1
 71
 261
  Sadowczyk Adam
 13.0
 13
 280
 1
 73
 262
  Dziuba Zbigniew
 16.0
 16
 175
 1
 76
 263
  Kleszcz Mirosław
 39.0
 39
 105
 3
 69
 264
  Cieszko Mieczysław
 15.0
 15
 75
 1
 75
 265
  BRZYKOWSKI Michał
 31.0
 31
 75
 2
 76
 266
  Olma Roman
 16.0
 16
 70
 1
 76
 267
  Sadowczyk Jacek
 15.0
 15
 60
 1
 75
 268
  Konuchowski Marek
 9.0
 9
 35
 1
 69
 269
  Kawrath Jacek
 17.0
 17
 20
 1
 77
 270
  Pazgrod Marek
 14.0
 14
 15
 1
 74
 271
  Mierzejewski Jacek
 15.0
 15
 0
 1
 75
 272
  Piotrowski Mariusz
 15.0
 15
 0
 1
 75
 273
  Barłóg Henryk
 15.0
 15
 0
 1
 75
 274
  Sikorski Tomasz
 18.0
 18
 0
 1
 78
 275
  Rosnowski Michał
 18.0
 18
 0
 1
 78
 276
 
 
 
 
 
 

klasyfikacja juniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
4 tury
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+19 za każdą nieobecność
 1
 Ostrowski Dawid
 8.0
 3
 12500
 4
 8
 2
 Mroczyński Tomasz
 9.0
 9
 10660
 4
 9
 3
 Zalewski Mateusz
 20.0
 8
 6830
 4
 20
 4
 Kosicki Filip
 21.0
 8
 8245
 4
 21
 5
 Bugajski Bartosz
 26.0
 10
 7405
 4
 26
 6
 Bugajewski Bartosz
 28.0
 6
 20180
 4
 28
 7
 Stefaniak Damian
 28.0
 14
 5160
 4
 28
 8
 Łabiński Jakub
 38.0
 24
 8580
 4
 38
 9
 Rajewicz Kamil
 0.0
 0
 1115
 2
 38
 10
 Walkowiak Marcin
 0.0
 0
 360
 2
 38
 11
 Brachaczek Bartosz
 20.0
 20
 4630
 3
 39
 12
 Araszkiewicz Weronika
 43.0
 29
 11045
 4
 43
 13
 Kołodziej Dominik
 6.0
 6
 2095
 2
 44
 14
 Kwieciak Patryk
 45.0
 5
 16540
 4
 45
 15
 Mielcarek Fabian
 46.0
 18
 14485
 4
 46
 16
 Onnsorge Maciej
 46.0
 25
 8015
 4
 46
 17
 Paprocki Jędrzej
 8.0
 8
 5545
 2
 46
 18
 Słomka Daniel
 9.0
 9
 6190
 2
 47
 19
 Araszkiewicz Weronika
 28.0
 28
 5725
 3
 47
 20
 Bauza Przemysław
 29.0
 29
 4780
 3
 48
 21
 Bryl Marcin
 49.0
 35
 8920
 4
 49
 22
 Kmieciak Patryk
 11.0
 11
 4595
 2
 49
 23
 Lach Sebastian
 51.0
 27
 7320
 4
 51
 24
 Szymański Mateusz
 32.0
 32
 4175
 3
 51
 25
 Nowakowski Marek
 14.0
 14
 4215
 2
 52
 26
 Piotrowski Krystian
 33.0
 33
 2860
 3
 52
 27
 Stawowy Gracjan
 16.0
 16
 825
 2
 54
 28
 Rekowski Alan
 17.0
 17
 3795
 2
 55
 29
 Rzepecki Wojciech
 17.0
 17
 2510
 2
 55
 30
 Olczuk Maciej
 18.0
 18
 2795
 2
 56
 31
 Gawroński Mikołaj
 19.0
 19
 5380
 2
 57
 32
 Wrotyński Tomasz
 0.0
 0
 1380
 1
 57
 33
 Chowański Maciej
 0.0
 0
 975
 1
 57
 34
 Frala Dominik
 0.0
 0
 385
 1
 57
 35
 Lenczuk Monika
 0.0
 0
 140
 1
 57
 36
 KWIATECKI Patryk
 1.0
 1
 5650
 1
 58
 37
 Magdziarz Andrzej
 1.0
 1
 4540
 1
 58
 38
 Pochylski Kamil
 20.0
 20
 2875
 2
 58
 39
 Horemski Maciej
 21.0
 21
 2950
 2
 59
 40
 Roszak Dawid
 40.0
 40
 2940
 3
 59
 41
 Kawał Sebastian
 60.0
 35
 5860
 4
 60
 42
 Holewiński Kuba
 3.0
 3
 2820
 1
 60
 43
 Rozmus Łukasz
 23.0
 23
 3030
 2
 61
 44
 Słowy Jarosław
 4.0
 4
 1215
 1
 61
 45
 Kaźmierczak Daniel
 5.0
 5
 3745
 1
 62
 46
 Nowicki Błażej
 24.0
 24
 1935
 2
 62
 47
 Dłutkiewicz Damian
 5.0
 5
 1345
 1
 62
 48
 Cieszko Paweł
 63.0
 7
 20380
 4
 63
 49
 Jędrzejewski Paweł
 6.0
 6
 3090
 1
 63
 50
 Osses Damian
 6.0
 6
 2645
 1
 63
 51
 Bugajewski Bartosz
 7.0
 7
 3070
 1
 64
 52
 Kołodziej Krzysztof
 7.0
 7
 1575
 1
 64
 53
 Leńczuk Monika
 65.0
 20
 12785
 4
 65
 54
 Braniewicz Dawid
 8.0
 8
 3310
 1
 65
 55
 Cieślarczyk Bartłomiej
 8.0
 8
 2190
 1
 65
 56
 SIMAN Jakub
 8.0
 8
 1820
 1
 65
 57
 Cholewiński Jakub
 9.0
 9
 2270
 1
 66
 58
 Stefaniak Michał
 9.0
 9
 40
 1
 66
 59
 Napierała Jakub
 67.0
 7
 25610
 4
 67
 60
 Kubiak Zbigniew
 10.0
 10
 1355
 1
 67
 61
 DZIAŁOWSKI Hubert
 10.0
 10
 720
 1
 67
 62
 Rybka Michał
 11.0
 11
 260
 1
 68
 63
 Zakrzewski Rafał
 12.0
 12
 1225
 1
 69
 64
 Mathej Bartosz
 12.0
 12
 165
 1
 69
 65
 Komischke Bartłomiej
 13.0
 13
 1725
 1
 70
 66
 Kaczmarek Łukasz
 32.0
 32
 325
 2
 70
 67
 Andrzejewski Dariusz
 14.0
 14
 0
 1
 71
 68
 Braniewicz Patryk
 14.0
 14
 0
 1
 71
 69
 Łakomy Jacek
 72.0
 7
 25410
 4
 72
 70
 Mielczarek Fabian
 72.0
 8
 21070
 4
 72
 71
 Poborski Piotr
 15.0
 15
 335
 1
 72
 72
 Kaczmarek Tomasz
 16.0
 16
 1310
 1
 73
 73
 WOJCIECHOWSKI Sergiusz
 16.0
 16
 0
 1
 73
 74
 Wajman Dawid
 76.0
 8
 28200
 4
 76
 75
 Oleszuk Maciej
 77.0
 39
 10460
 4
 77
 76
 Fechner Mateusz
 78.0
 10
 22320
 4
 78
 77
 Jędrzejewski Patryk
 89.0
 12
 19920
 4
 89
 78
 Gierwazik Tomasz
 93.0
 30
 8515
 4
 93
 79
 Nowicki Damian
 108.0
 8
 29300
 4
 108
 80
 Jagielski Kamil
 110.0
 8
 28070
 4
 110
 81
 
 
 
 
 
 







Wyniki
poszczególnych
tur

2009-04-04, Poznań
2009-05-10, Trzaskowo
2009-06-28, Radzyny
2009-08-23, Krajkowo
2009-09-13, Dębno
2009-10-11, Śrem
2010-04-25, Śrem
2010-05-16, Krajkowo
2010-06-20, Radzyny
2010-08-29, Lubiatówko
2010-09-12, Krajkowo
2010-10-03, Radzyny
2011-04-10, Śrem
2011-06-05, Krajkowo
2011-06-26, Radzyny
2011-09-04, Lubiatówko
2011-09-25, Radzyna
2011-10-16, Radzyny
2013-04-14, Wojnowice
2013-05-05, Radzyny
2013-07-07, Śrem
2013-08-25, Śrem
2013-09-22, Przyborowo
2015-04-26, Cichowo
2015-05-24, Radzyny
2015-06-26, Śrem
2015-08-24, Poznań
2015-09-06. Poznań
2015-10-04, Radzyny
2016-04-24, Lubiatówko
2016-05-15, Radzyny
2016-06-19, Śrem
2016-08-07, Poznań
2016-09-18, Środa Wlkp.
2017-05-21, Rydzyna
2017-08-20, Iwno
2017-09-17, Sowiniec
2017-10-01, Baranowo


Klasyfikacja
drużynowa


Jeśli na liście brakuje
Twojego zdjęcia, lub masz
zdjęcia z zawodów II Ligi,
możesz je przesłać
na adres:
tomek@leszcz.pl


         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski