www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Spławikowy Puchar Leszcza
Puchar Porąbki

j.Pudliszki, Pudliszki
  2022-06-11, Pudliszki

Szymkowiak Arkadiusz
zwycięzca zawodów:

Szymkowiak Arkadiusz
waga ryb:
9470g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

177410g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

4032g

liczba uczestników:44


Arek SZymkowiak - zwycięzzca zawodów w Pudliszkach.


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - Spławikowy Puchar Leszcza

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.
1
Szymkowiak Arkadiusz
A
5
9470
1.0
Niwa Kościan II
2
Rabczewski Rafał
A
6
8635
2.0
MSW Okoń
3
Michalak Adrian
A
53
7540
3.0
ZK Rawicz III
4
Węcławiak Tomasz
A
3
4195
4.0
WWW.LESZCZ.PL
5
Kasprowiak Marek
A
59
4065
5.0
Sensas
6
Ziętek Marcin
A
61
3995
6.0
ZK Rawicz I
7
Starosta Dariusz
A
4
3990
7.0
Kama
8
Kowalewski Jakub
A
62
3955
8.0
Joker
9
Perliński Igor
A
54
3820
9.0
Skimmers
10
Górny Ariel
A
56
3765
10.0
Wolsztyn
11
Sadowczyk Jacek
A
57
3575
11.0
Ciernik
12
Szulczewski Sławomir
A
60
3540
12.0
WWW.LESZCZ.PL II
13
Macedoński Szymon
A
58
2865
13.0
ZK Rawicz II
14
Kielich Michał
A
55
0
14.0
Kościan I
1
Horyza Marek
B
10
8335
1.0
Joker
2
Dwornik Jarosław
B
45
8070
2.0
Sensas
3
Kostrzewa Radosław
B
14
6105
3.0
Kościan I
4
Jóska Dawid
B
46
5795
4.0
MSW Okoń
5
Adamek Waldemar
B
44
5755
5.0
Skimmers
6
Sibiński Paweł
B
48
5145
6.0
ZK Rawicz II
7
Hudzik Łukasz
B
8
4835
7.0
Ciernik
8
Kmieć Włodzimierz
B
12
4810
8.0
9
Cichoń Paweł
B
49
4645
9.0
WWW.LESZCZ.PL II
10
Maćkowiak Przemysław
B
13
4480
10.0
WWW.LESZCZ.PL
11
Walczak Bartosz
B
50
3845
11.0
ZK Rawicz I
12
Sosiński Tomasz
B
47
2930
12.0
ZK Rawicz III
13
Juskowiak Sylwester
B
11
2355
13.0
Kama
14.5
Mania Michał
B
9
0
14.5
Wolsztyn
14.5
Jagodziński Jakub
B
15
0
14.5
Niwa Kościan II
1
Lewandowski Rafał
C
22
7450
1.0
Wolsztyn
2
Stasiak Marcin
C
34
4285
2.0
3
Garczyński Robert
C
39
3825
3.0
ZK Rawicz I
4
Sadowczyk Adam
C
41
3800
4.0
Ciernik
5
Derlaga Jakub
C
38
3745
5.0
ZK Rawicz II
6
Pietrzak Sławomir
C
25
3650
6.0
Joker
7
Dudek Mikołaj
C
26
3180
7.0
WWW.LESZCZ.PL
8
Awgul Ireneusz
C
37
3025
8.0
MSW Okoń
9
Szczęsny Sławomir
C
27
2820
9.0
Kama
10
Gabiś Marcin
C
28
2800
10.0
Sensas
11
Frąckowiak Mariusz
C
40
2595
11.0
ZK Rawicz III
12
Rutkowski Zenon
C
23
2190
12.0
Kościan I
13
Graczyk Norbert
C
24
2030
13.0
Skimmers
14
Kuster Dariusz
C
35
1500
14.0
WWW.LESZCZ.PL II
15
Borowski Hubert
C
33
0
15.0
Niwa Kościan II




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
3
Węcławiak Tomasz
4195g (4.0) 

A
4
Starosta Dariusz
3990g (7.0) 

A
5
Szymkowiak Arkadiusz
9470g (1.0) 

A
6
Rabczewski Rafał
8635g (2.0) 

A
53
Michalak Adrian
7540g (3.0) 

A
54
Perliński Igor
3820g (9.0) 

A
55
Kielich Michał
0g (14.0) 

A
56
Górny Ariel
3765g (10.0) 

A
57
Sadowczyk Jacek
3575g (11.0) 

A
58
Macedoński Szymon
2865g (13.0) 

A
59
Kasprowiak Marek
4065g (5.0) 

A
60
Szulczewski Sławomir
3540g (12.0) 

A
61
Ziętek Marcin
3995g (6.0) 

A
62
Kowalewski Jakub
3955g (8.0) 

B
8
Hudzik Łukasz
4835g (7.0) 

B
9
Mania Michał
0g (14.5) 

B
10
Horyza Marek
8335g (1.0) 

B
11
Juskowiak Sylwester
2355g (13.0) 

B
12
Kmieć Włodzimierz
4810g (8.0) 

B
13
Maćkowiak Przemysław
4480g (10.0) 

B
14
Kostrzewa Radosław
6105g (3.0) 

B
15
Jagodziński Jakub
0g (14.5) 

B
44
Adamek Waldemar
5755g (5.0) 

B
45
Dwornik Jarosław
8070g (2.0) 

B
46
Jóska Dawid
5795g (4.0) 

B
47
Sosiński Tomasz
2930g (12.0) 

B
48
Sibiński Paweł
5145g (6.0) 

B
49
Cichoń Paweł
4645g (9.0) 

B
50
Walczak Bartosz
3845g (11.0) 

C
22
Lewandowski Rafał
7450g (1.0) 

C
23
Rutkowski Zenon
2190g (12.0) 

C
24
Graczyk Norbert
2030g (13.0) 

C
25
Pietrzak Sławomir
3650g (6.0) 

C
26
Dudek Mikołaj
3180g (7.0) 

C
27
Szczęsny Sławomir
2820g (9.0) 

C
28
Gabiś Marcin
2800g (10.0) 

C
33
Borowski Hubert
0g (15.0) 

C
34
Stasiak Marcin
4285g (2.0) 

C
35
Kuster Dariusz
1500g (14.0) 

C
37
Awgul Ireneusz
3025g (8.0) 

C
38
Derlaga Jakub
3745g (5.0) 

C
39
Garczyński Robert
3825g (3.0) 

C
40
Frąckowiak Mariusz
2595g (11.0) 

C
41
Sadowczyk Adam
3800g (4.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.



2022-06-11, Pudliszki

2022-06-11, Pudliszki

2022-06-11, Pudliszki

2022-06-11, Pudliszki

2022-06-11, Pudliszki

2022-06-11, Pudliszki


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -