www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2021
Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2021

j.Stawy w Baranowie
  2021-05-23, Baranowo

Tórz Jacek
zwycięzca zawodów:

Tórz Jacek
waga ryb:
11880g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

123500g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

3742g

liczba uczestników:33


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2021 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.
1
Tórz Jacek
A
7
11880
1.0
Indywidualny
2
Kmieć Włodzimierz
A
4
5535
2.0
Indywidualny
3
Chytry Sebastian
A
1
5290
3.0
Indywidualny
4
Majewski Bogusław
A
8
4710
4.0
Indywidualny
5
Baum Dawid
A
3
3110
5.0
Indywidualny
6
Ostrowski Janusz
A
5
2075
6.0
Indywidualny
7
Zabiciel Krystian
A
2
1770
7.0
Indywidualny
8
Grupiński Franciszek
A
9
1215
8.0
Indywidualny
9
KWIECIAK Paweł
A
6
505
9.0
Indywidualny
1
Szulczewski Sławomir
B
10
7140
1.0
Indywidualny
2
TYMA Bartosz
B
13
6445
2.0
Indywidualny
3
Sobkowiak Maciej
B
11
6120
3.0
Indywidualny
4
Lipiecki Grzegorz
B
17
4490
4.0
Indywidualny
5
Sikorski Rafał
B
14
4185
5.0
Indywidualny
6
Waligóra Krzysztof
B
12
3930
6.0
Indywidualny
7
Górski Maciej
B
15
3820
7.0
Indywidualny
8
Lach Paweł
B
16
2550
8.0
Indywidualny
10
Kaczmarek Mateusz
B
0
0
10.0
Indywidualny
1
Walkowiak Ireneusz
C
26
9505
1.0
Indywidualny
2
Kwiatek Krzysztof
C
25
3725
2.0
Indywidualny
3
Maćkowiak Przemysław
C
21
3385
3.0
Indywidualny
4
Horemski Tomasz
C
23
3085
4.0
Indywidualny
5
Węcławiak Tomasz
C
22
2720
5.0
Indywidualny
6
Strzeszyński Kamil
C
20
2380
6.0
Indywidualny
7
Stróżyk Paweł
C
19
2115
7.0
Indywidualny
8
Brachaczek Rafał
C
24
1850
8.0
Indywidualny
1
Łój Mariola
K
4
4720
1.0
Indywidualny
2
Sosnowska Marta
K
1
2400
2.0
Indywidualny
3
Peil Anna
K
2
1390
3.0
Indywidualny
4
Telenga Kinga
K
3
1055
4.0
Indywidualny
1
Paprocki Jędrzej
U25
3
4800
1.0
Indywidualny
2
Kożuchowski Daniel
U25
1
3605
2.0
Indywidualny
3
Ciszak Damian
U25
2
1995
3.0
Indywidualny




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Chytry Sebastian
5290g (3.0) 

A
2
Zabiciel Krystian
1770g (7.0) 

A
3
Baum Dawid
3110g (5.0) 

A
4
Kmieć Włodzimierz
5535g (2.0) 

A
5
Ostrowski Janusz
2075g (6.0) 

A
6
KWIECIAK Paweł
505g (9.0) 

A
7
Tórz Jacek
11880g (1.0) 

A
8
Majewski Bogusław
4710g (4.0) 

A
9
Grupiński Franciszek
1215g (8.0) 

B
0
Kaczmarek Mateusz
0g (10.0) 

B
10
Szulczewski Sławomir
7140g (1.0) 

B
11
Sobkowiak Maciej
6120g (3.0) 

B
12
Waligóra Krzysztof
3930g (6.0) 

B
13
TYMA Bartosz
6445g (2.0) 

B
14
Sikorski Rafał
4185g (5.0) 

B
15
Górski Maciej
3820g (7.0) 

B
16
Lach Paweł
2550g (8.0) 

B
17
Lipiecki Grzegorz
4490g (4.0) 

C
19
Stróżyk Paweł
2115g (7.0) 

C
20
Strzeszyński Kamil
2380g (6.0) 

C
21
Maćkowiak Przemysław
3385g (3.0) 

C
22
Węcławiak Tomasz
2720g (5.0) 

C
23
Horemski Tomasz
3085g (4.0) 

C
24
Brachaczek Rafał
1850g (8.0) 

C
25
Kwiatek Krzysztof
3725g (2.0) 

C
26
Walkowiak Ireneusz
9505g (1.0) 

K
1
Sosnowska Marta
2400g (2.0) 

K
2
Peil Anna
1390g (3.0) 

K
3
Telenga Kinga
1055g (4.0) 

K
4
Łój Mariola
4720g (1.0) 

U25
1
Kożuchowski Daniel
3605g (2.0) 

U25
2
Ciszak Damian
1995g (3.0) 

U25
3
Paprocki Jędrzej
4800g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




więcej zdjęć >>>