www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2021
Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2021

j.Stawy w Baranowie
  2021-05-22, Baranowo

Szulczewski Sławomir
zwycięzca zawodów:

Szulczewski Sławomir
waga ryb:
11250g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

138445g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

4195g

liczba uczestników:33


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2021 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.
1
Waligóra Krzysztof
A
5
10140
1.0
Indywidualny
2
Sobkowiak Maciej
A
2
8900
2.0
Indywidualny
3
Lach Paweł
A
3
6435
3.0
Indywidualny
4
Kwiatek Krzysztof
A
5
5700
4.0
Indywidualny
5
Sikorski Rafał
A
9
4285
5.0
Indywidualny
6
Brachaczek Rafał
A
6
3920
6.0
Indywidualny
7
Węcławiak Tomasz
A
8
3845
7.0
Indywidualny
8
KWIECIAK Paweł
A
7
3165
8.0
Indywidualny
9
Grupiński Franciszek
A
1
1695
9.0
Indywidualny
1
Szulczewski Sławomir
B
11
11250
1.0
Indywidualny
2
Górski Maciej
B
18
9275
2.0
Indywidualny
3
Strzeszyński Kamil
B
12
8400
3.0
Indywidualny
4
Lipiecki Grzegorz
B
14
6295
4.0
Indywidualny
5
Tórz Jacek
B
10
5585
5.0
Indywidualny
6
Kaczmarek Mateusz
B
13
4200
6.0
Indywidualny
7
Ostrowski Janusz
B
16
3795
7.0
Indywidualny
8
Horemski Tomasz
B
17
3595
8.0
Indywidualny
9
Zabiciel Krystian
B
15
1620
9.0
Indywidualny
1
Walkowiak Ireneusz
C
24
5645
1.0
Indywidualny
2
Kmieć Włodzimierz
C
25
4615
2.0
Indywidualny
3
Maćkowiak Przemysław
C
19
4070
3.0
Indywidualny
4
TYMA Bartosz
C
22
2800
4.0
Indywidualny
5
Chytry Sebastian
C
20
2340
5.0
Indywidualny
6
Majewski Bogusław
C
21
2170
6.0
Indywidualny
7
Baum Dawid
C
26
1830
7.0
Indywidualny
8
Stróżyk Paweł
C
23
1465
8.0
Indywidualny
1
Łój Mariola
K
3
1480
1.0
Indywidualny
2
Peil Anna
K
1
1065
2.0
Indywidualny
3
Telenga Kinga
K
4
860
3.0
Indywidualny
4
Sosnowska Marta
K
2
805
4.0
Indywidualny
1
Kożuchowski Daniel
U25
1
3155
1.0
Indywidualny
2
Ciszak Damian
U25
3
2120
2.0
Indywidualny
3
Paprocki Jędrzej
U25
2
1925
3.0
Indywidualny




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Grupiński Franciszek
1695g (9.0) 

A
2
Sobkowiak Maciej
8900g (2.0) 

A
3
Lach Paweł
6435g (3.0) 

A
5
Waligóra Krzysztof
10140g (1.0) 

A
5
Kwiatek Krzysztof
5700g (4.0) 

A
6
Brachaczek Rafał
3920g (6.0) 

A
7
KWIECIAK Paweł
3165g (8.0) 

A
8
Węcławiak Tomasz
3845g (7.0) 

A
9
Sikorski Rafał
4285g (5.0) 

B
10
Tórz Jacek
5585g (5.0) 

B
11
Szulczewski Sławomir
11250g (1.0) 

B
12
Strzeszyński Kamil
8400g (3.0) 

B
13
Kaczmarek Mateusz
4200g (6.0) 

B
14
Lipiecki Grzegorz
6295g (4.0) 

B
15
Zabiciel Krystian
1620g (9.0) 

B
16
Ostrowski Janusz
3795g (7.0) 

B
17
Horemski Tomasz
3595g (8.0) 

B
18
Górski Maciej
9275g (2.0) 

C
19
Maćkowiak Przemysław
4070g (3.0) 

C
20
Chytry Sebastian
2340g (5.0) 

C
21
Majewski Bogusław
2170g (6.0) 

C
22
TYMA Bartosz
2800g (4.0) 

C
23
Stróżyk Paweł
1465g (8.0) 

C
24
Walkowiak Ireneusz
5645g (1.0) 

C
25
Kmieć Włodzimierz
4615g (2.0) 

C
26
Baum Dawid
1830g (7.0) 

K
1
Peil Anna
1065g (2.0) 

K
2
Sosnowska Marta
805g (4.0) 

K
3
Łój Mariola
1480g (1.0) 

K
4
Telenga Kinga
860g (3.0) 

U25
1
Kożuchowski Daniel
3155g (1.0) 

U25
2
Paprocki Jędrzej
1925g (3.0) 

U25
3
Ciszak Damian
2120g (2.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




więcej zdjęć >>>