www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Rogoźno Otwarte
Zawody z okazji Dnia Kobiet

j.Rogozińskie, Rogoźno
  2020-03-08, Rogoźno

Paprocki Jędrzej
zwycięzca zawodów:

Paprocki Jędrzej
waga ryb:
7650g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

146840g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

3337g

liczba uczestników:44



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Rogoźno Otwarte

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.
1
Obarski Marek
A
9
4930
1.0
2
Zieliński Sebastian
A
10
3490
2.0
3
Krysiak Krzysztof
A
1
3360
3.0
4
Grupiński Franciszek
A
6
3070
4.0
5
Piotrowski Stanisław
A
11
2870
5.0
6
Blicharz Zbigniew
A
13
2370
6.0
7
Wiśniewski Marek
A
5
2550
7.0
8
Chewling Robert
A
4
2310
8.0
9
Krysiak Mariusz
A
3
2210
9.0
10
Krysiak Bogdan
A
12
1740
10.0
11
Szyszka Henryk
A
2
1710
11.0
12
Ogor Arkadiusz
A
7
1310
12.0
13
Kasprowicz Mieczysław
A
8
550
13.0
1
Białas Łukasz
B
2
2820
1.0
1
Paprocki Jędrzej
B
5
7650
1.0
2
Kmieć Włodzimierz
B
12
6040
2.0
3
Dukarski Adam
B
3
5250
3.0
4
Hoppe Henryk
B
4
5080
4.0
5
Stencel Józef
B
1
4800
5.0
6
Piechocki Dariusz (Cz-k)
B
13
4660
6.0
7
Dąbrowski Dariusz
B
7
4610
7.0
8
Gałanik Andrzej
B
10
4520
8.0
9
Kasprowicz Krzysztof
B
9
3520
9.0
10
Rozental Bartłomiej
B
8
3450
10.0
12
Katrynicz Krzysztof
B
6
2650
12.0
13
Stachowiak Andrzej
B
11
1350
13.0
1
Janczarski Rafał
C
10
5930
1.0
2
Majewski Bogusław
C
2
4700
2.0
3
Krzenżna Adam
C
3
4420
3.0
4
Janicki Leszek
C
6
4090
4.0
5.5
Nowak Oskar
C
11
3790
5.5
5.5
Romańczak Jan
C
12
3790
5.5
7
Woźniak Mirosław
C
9
3630
7.0
8
Mierzwa Jacek
C
1
2860
8.0
9
Różański Tomasz
C
7
2510
9.0
10
Ludek Jan
C
8
2080
10.0
11
Ratajczak Piotr
C
5
1430
11.0
12
Biskup Grzegorz
C
4
750
12.0
1
Peil Anna
K
4
6040
1.0
2
Dziabas Julia
K
2
3140
2.0
3
Blicharz Maria
K
1
2850
3.0
4
Piechocka Paulina
K
3
2540
4.0
5
Biskup Hanna
K
5
1920
5.0
6
Korzeń Mariola
K
6
1500
6.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Krysiak Krzysztof
3360g (3.0) 

A
2
Szyszka Henryk
1710g (11.0) 

A
3
Krysiak Mariusz
2210g (9.0) 

A
4
Chewling Robert
2310g (8.0) 

A
5
Wiśniewski Marek
2550g (7.0) 

A
6
Grupiński Franciszek
3070g (4.0) 

A
7
Ogor Arkadiusz
1310g (12.0) 

A
8
Kasprowicz Mieczysław
550g (13.0) 

A
9
Obarski Marek
4930g (1.0) 

A
10
Zieliński Sebastian
3490g (2.0) 

A
11
Piotrowski Stanisław
2870g (5.0) 

A
12
Krysiak Bogdan
1740g (10.0) 

A
13
Blicharz Zbigniew
2370g (6.0) 

B
1
Stencel Józef
4800g (5.0) 

B
2
Białas Łukasz
2820g (1.0) 

B
3
Dukarski Adam
5250g (3.0) 

B
4
Hoppe Henryk
5080g (4.0) 

B
5
Paprocki Jędrzej
7650g (1.0) 

B
6
Katrynicz Krzysztof
2650g (12.0) 

B
7
Dąbrowski Dariusz
4610g (7.0) 

B
8
Rozental Bartłomiej
3450g (10.0) 

B
9
Kasprowicz Krzysztof
3520g (9.0) 

B
10
Gałanik Andrzej
4520g (8.0) 

B
11
Stachowiak Andrzej
1350g (13.0) 

B
12
Kmieć Włodzimierz
6040g (2.0) 

B
13
Piechocki Dariusz (Cz-k)
4660g (6.0) 

C
1
Mierzwa Jacek
2860g (8.0) 

C
2
Majewski Bogusław
4700g (2.0) 

C
3
Krzenżna Adam
4420g (3.0) 

C
4
Biskup Grzegorz
750g (12.0) 

C
5
Ratajczak Piotr
1430g (11.0) 

C
6
Janicki Leszek
4090g (4.0) 

C
7
Różański Tomasz
2510g (9.0) 

C
8
Ludek Jan
2080g (10.0) 

C
9
Woźniak Mirosław
3630g (7.0) 

C
10
Janczarski Rafał
5930g (1.0) 

C
11
Nowak Oskar
3790g (5.5) 

C
12
Romańczak Jan
3790g (5.5) 

K
1
Blicharz Maria
2850g (3.0) 

K
2
Dziabas Julia
3140g (2.0) 

K
3
Piechocka Paulina
2540g (4.0) 

K
4
Peil Anna
6040g (1.0) 

K
5
Biskup Hanna
1920g (5.0) 

K
6
Korzeń Mariola
1500g (6.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.



2020-03-08, Rogoźno


więcej zdjęć >>>