www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Mistrzostwa Szkół Wyższych
XXXIII Mistrzostwa Szkół Wyższych

j.Stawy w Baranowie
  2013-06-29, Baranowo.

Konieczny Grzegorz
zwycięzca zawodów:

Konieczny Grzegorz
waga ryb:
4180g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

40305g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

1033g

liczba uczestników:39


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - - Mistrzostwa Szkół Wyższych

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.
1
Wysocki Wojciech
A
8
2265
1.0
UNIWERSYTET ROLNICZY KRAKÓW
2
MAKAREWICZ Rafał
A
1
1740
2.0
POLITECHNIKA KRAKOWSKA
3
SOŁTYSIK Mateusz
A
12
1500
3.0
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA KRAKÓW
4
PUŁKOWNIK Benedykt
A
3
1395
4.0
UNIWERSYTET TECH-PRZYRODNICZY BYDGOSZCZ
5
Rynarzewski Przemysław
A
9
1335
5.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ I
6
BŁAZIAK Tomasz
A
2
1155
6.0
POLITECHNIKA LUBELSKA
7
Horemski Tomasz
A
4
1130
7.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ
8
STAWIŃSKA Barbara
A
11
1100
8.0
POLITECHNIKA ŁÓDZKA
9
Wojciński Michał
A
7
980
9.0
AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA
10
FALKO Andrzej
A
10
860
10.0
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
11
KACZMAREK Krzysztof
A
13
500
11.0
UNIWERSYTET im. A.MICKIEWICZA POZNAŃ
12
DROZDOWSKI Marian
A
6
465
12.0
AKADEMIA POMORSKA SŁUPSK
14
CUKRZYŃSKI Stanisław
A
5
0
14.0
UNIWERSYTET ŁÓDZKI
1
Górniak Bartosz
B
14
1840
1.0
POLITECHNIKA KRAKOWSKA
2
Skorzyński Stanisław
B
24
1330
2.0
UNIWERSYTET ROLNICZY KRAKÓW
3
DAHMS Marian
B
21
1295
3.0
UNIWERSYTET TECH-PRZYRODNICZY BYDGOSZCZ
4
Binkowski Piotr
B
26
1075
4.0
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA KRAKÓW
5
PIOTROWSKI Piotr
B
15
835
5.0
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI
6
PIOTROWSKI Leszek
B
19
695
6.0
POLITECHNIKA ŁÓDZKA
7
Trajnerowicz Andrzej
B
17
590
7.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ
8
PACZKOWSKI Adam
B
22
550
8.0
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
9
BAJZERT Bartosz
B
25
430
9.0
AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA
10
KRAKOWSKI Bogdan
B
16
380
10.0
UNIWERSYTET im. A.MICKIEWICZA POZNAŃ
11
TUDRUJ Jacek
B
18
335
11.0
POLITECHNIKA LUBELSKA
12
Rut Maciej
B
20
150
12.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ I
13
MICHALSKI Zbigniew
B
23
110
13.0
UNIWERSYTET ŁÓDZKI
1
Konieczny Grzegorz
C
30
4180
1.0
UNIWERSYTET ROLNICZY KRAKÓW
2
Kasztelan Maciej
C
37
1905
2.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ
3
BIERNACKI Wojciech
C
39
1870
3.0
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
4
Gluza Łukasz
C
28
1365
4.0
AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA
5
Mikosz Michał
C
29
1290
5.0
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA KRAKÓW
6
IDZIAK Magda
C
33
1165
6.0
POLITECHNIKA KRAKOWSKA
7
KUBECKI Waldemar
C
35
1060
7.0
POLITECHNIKA LUBELSKA
8
Tykwińska Patrycja
C
31
880
8.0
UNIWERSYTET TECH-PRZYRODNICZY BYDGOSZCZ
9
JAŁOWIECKI Zdzisław
C
32
725
9.0
POLITECHNIKA ŁÓDZKA
10
TALARKIEWICZ Mateusz
C
38
590
10.0
UNIWERSYTET im. A.MICKIEWICZA POZNAŃ
11
Błaszak Mirosław
C
27
565
11.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ I
12
Rokicki Piotr
C
34
525
12.0
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI
13
GAUDEN Józef
C
36
145
13.0
UNIWERSYTET ŁÓDZKI




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
MAKAREWICZ Rafał
1740g (2.0) 

A
2
BŁAZIAK Tomasz
1155g (6.0) 

A
3
PUŁKOWNIK Benedykt
1395g (4.0) 

A
4
Horemski Tomasz
1130g (7.0) 

A
5
CUKRZYŃSKI Stanisław
0g (14.0) 

A
6
DROZDOWSKI Marian
465g (12.0) 

A
7
Wojciński Michał
980g (9.0) 

A
8
Wysocki Wojciech
2265g (1.0) 

A
9
Rynarzewski Przemysław
1335g (5.0) 

A
10
FALKO Andrzej
860g (10.0) 

A
11
STAWIŃSKA Barbara
1100g (8.0) 

A
12
SOŁTYSIK Mateusz
1500g (3.0) 

A
13
KACZMAREK Krzysztof
500g (11.0) 

B
14
Górniak Bartosz
1840g (1.0) 

B
15
PIOTROWSKI Piotr
835g (5.0) 

B
16
KRAKOWSKI Bogdan
380g (10.0) 

B
17
Trajnerowicz Andrzej
590g (7.0) 

B
18
TUDRUJ Jacek
335g (11.0) 

B
19
PIOTROWSKI Leszek
695g (6.0) 

B
20
Rut Maciej
150g (12.0) 

B
21
DAHMS Marian
1295g (3.0) 

B
22
PACZKOWSKI Adam
550g (8.0) 

B
23
MICHALSKI Zbigniew
110g (13.0) 

B
24
Skorzyński Stanisław
1330g (2.0) 

B
25
BAJZERT Bartosz
430g (9.0) 

B
26
Binkowski Piotr
1075g (4.0) 

C
27
Błaszak Mirosław
565g (11.0) 

C
28
Gluza Łukasz
1365g (4.0) 

C
29
Mikosz Michał
1290g (5.0) 

C
30
Konieczny Grzegorz
4180g (1.0) 

C
31
Tykwińska Patrycja
880g (8.0) 

C
32
JAŁOWIECKI Zdzisław
725g (9.0) 

C
33
IDZIAK Magda
1165g (6.0) 

C
34
Rokicki Piotr
525g (12.0) 

C
35
KUBECKI Waldemar
1060g (7.0) 

C
36
GAUDEN Józef
145g (13.0) 

C
37
Kasztelan Maciej
1905g (2.0) 

C
38
TALARKIEWICZ Mateusz
590g (10.0) 

C
39
BIERNACKI Wojciech
1870g (3.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




więcej zdjęć >>>