www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Mistrzostwa Szkół Wyższych
XXXIII Mistrzostwa Szkół Wyższych

j.Stawy w Baranowie
  2013-06-29, Baranowo

SOŁTYSIK Mateusz
zwycięzca zawodów:

SOŁTYSIK Mateusz
waga ryb:
3530g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

48645g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

1247g

liczba uczestników:39


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - - Mistrzostwa Szkół Wyższych

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.
1
Konieczny Grzegorz
A
12
2785
1.0
UNIWERSYTET ROLNICZY KRAKÓW
2
Kasztelan Maciej
A
8
2185
2.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ
3
Górniak Bartosz
A
7
2030
3.0
POLITECHNIKA KRAKOWSKA
4
Tykwińska Patrycja
A
9
1590
4.0
UNIWERSYTET TECH-PRZYRODNICZY BYDGOSZCZ
5
Binkowski Piotr
A
6
1290
5.0
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA KRAKÓW
6
PACZKOWSKI Adam
A
11
1265
6.0
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
7
KUBECKI Waldemar
A
10
1145
7.0
POLITECHNIKA LUBELSKA
8
JAŁOWIECKI Zdzisław
A
13
585
8.0
POLITECHNIKA ŁÓDZKA
9
BAJZERT Bartosz
A
3
550
9.0
AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA
10
Błaszak Mirosław
A
4
495
10.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ I
11
PIOTROWSKI Piotr
A
2
385
11.0
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI
12
GAUDEN Józef
A
1
50
12.0
UNIWERSYTET ŁÓDZKI
13
KRAKOWSKI Bogdan
A
5
25
13.0
UNIWERSYTET im. A.MICKIEWICZA POZNAŃ
1
Mikosz Michał
B
20
1645
1.0
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA KRAKÓW
2
Wysocki Wojciech
B
17
1420
2.0
UNIWERSYTET ROLNICZY KRAKÓW
3
IDZIAK Magda
B
19
1410
3.0
POLITECHNIKA KRAKOWSKA
4
Gluza Łukasz
B
18
1220
4.0
AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA
5
BIERNACKI Wojciech
B
15
1180
5.0
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
6
Horemski Tomasz
B
23
1145
6.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ
7
Rokicki Piotr
B
26
990
7.0
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI
8
STAWIŃSKA Barbara
B
24
930
8.0
POLITECHNIKA ŁÓDZKA
9
Rynarzewski Przemysław
B
21
910
9.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ I
10
PUŁKOWNIK Benedykt
B
22
835
10.0
UNIWERSYTET TECH-PRZYRODNICZY BYDGOSZCZ
11
BŁAZIAK Tomasz
B
16
710
11.0
POLITECHNIKA LUBELSKA
12
TALARKIEWICZ Mateusz
B
14
660
12.0
UNIWERSYTET im. A.MICKIEWICZA POZNAŃ
14
CUKRZYŃSKI Stanisław
B
25
0
14.0
UNIWERSYTET ŁÓDZKI
1
SOŁTYSIK Mateusz
C
39
3530
1.0
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA KRAKÓW
2
Wojciński Michał
C
38
2835
2.0
AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA
3
FALKO Andrzej
C
32
2475
3.0
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
4
DAHMS Marian
C
33
1950
4.0
UNIWERSYTET TECH-PRZYRODNICZY BYDGOSZCZ
5
Trajnerowicz Andrzej
C
27
1865
5.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ
6
PIOTROWSKI Leszek
C
30
1660
6.0
POLITECHNIKA ŁÓDZKA
7
MICHALSKI Zbigniew
C
31
1485
7.0
UNIWERSYTET ŁÓDZKI
8
TUDRUJ Jacek
C
29
1340
8.0
POLITECHNIKA LUBELSKA
9
KACZMAREK Krzysztof
C
34
1320
9.0
UNIWERSYTET im. A.MICKIEWICZA POZNAŃ
10
Rut Maciej
C
28
1125
10.0
UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ I
11
Skorzyński Stanisław
C
36
775
11.0
UNIWERSYTET ROLNICZY KRAKÓW
12
DROZDOWSKI Marian
C
35
510
12.0
AKADEMIA POMORSKA SŁUPSK
13
MAKAREWICZ Rafał
C
37
340
13.0
POLITECHNIKA KRAKOWSKA




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
GAUDEN Józef
50g (12.0) 

A
2
PIOTROWSKI Piotr
385g (11.0) 

A
3
BAJZERT Bartosz
550g (9.0) 

A
4
Błaszak Mirosław
495g (10.0) 

A
5
KRAKOWSKI Bogdan
25g (13.0) 

A
6
Binkowski Piotr
1290g (5.0) 

A
7
Górniak Bartosz
2030g (3.0) 

A
8
Kasztelan Maciej
2185g (2.0) 

A
9
Tykwińska Patrycja
1590g (4.0) 

A
10
KUBECKI Waldemar
1145g (7.0) 

A
11
PACZKOWSKI Adam
1265g (6.0) 

A
12
Konieczny Grzegorz
2785g (1.0) 

A
13
JAŁOWIECKI Zdzisław
585g (8.0) 

B
14
TALARKIEWICZ Mateusz
660g (12.0) 

B
15
BIERNACKI Wojciech
1180g (5.0) 

B
16
BŁAZIAK Tomasz
710g (11.0) 

B
17
Wysocki Wojciech
1420g (2.0) 

B
18
Gluza Łukasz
1220g (4.0) 

B
19
IDZIAK Magda
1410g (3.0) 

B
20
Mikosz Michał
1645g (1.0) 

B
21
Rynarzewski Przemysław
910g (9.0) 

B
22
PUŁKOWNIK Benedykt
835g (10.0) 

B
23
Horemski Tomasz
1145g (6.0) 

B
24
STAWIŃSKA Barbara
930g (8.0) 

B
25
CUKRZYŃSKI Stanisław
0g (14.0) 

B
26
Rokicki Piotr
990g (7.0) 

C
27
Trajnerowicz Andrzej
1865g (5.0) 

C
28
Rut Maciej
1125g (10.0) 

C
29
TUDRUJ Jacek
1340g (8.0) 

C
30
PIOTROWSKI Leszek
1660g (6.0) 

C
31
MICHALSKI Zbigniew
1485g (7.0) 

C
32
FALKO Andrzej
2475g (3.0) 

C
33
DAHMS Marian
1950g (4.0) 

C
34
KACZMAREK Krzysztof
1320g (9.0) 

C
35
DROZDOWSKI Marian
510g (12.0) 

C
36
Skorzyński Stanisław
775g (11.0) 

C
37
MAKAREWICZ Rafał
340g (13.0) 

C
38
Wojciński Michał
2835g (2.0) 

C
39
SOŁTYSIK Mateusz
3530g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.



2013-06-29, Baranowo

2013-06-29, Baranowo

2013-06-29, Baranowo

2013-06-29, Baranowo


więcej zdjęć >>>