www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Mistrzostwa Polski Policji
Mistrzostwa Polski Policji 2011

k.Portki, Konin
  2011-09-11, Konin

Tokar Jacek
zwycięzca zawodów:

Tokar Jacek
waga ryb:
5120g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

78900g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

1360g

liczba uczestników:58


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - - Mistrzostwa Polski Policji

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Wiech Aleksander
A
2
3350
1.0
KWP KIELCE
2
Ryncarz Władysław
A
11
3340
2.0
KPP MAKÓW MAZOWIECKI
3
Bożek Jarosław
A
18
2660
3.0
KMP KATOWICE
4
Kościelski Kazimierz
A
16
2570
4.0
KPP KOŚCIERZYNA
5
Iwański Mirosław
A
20
2560
5.0
KWP KATOWICE EMERYCI
6
Staszczyk Zenon
A
17
2280
6.0
KWP ŁÓDZ
7
Jagodziński Tomasz
A
13
2130
7.0
KPP KOŚCIAN
8
Moszyński Marek
A
12
2080
8.0
KWP OPOLE
9
Kubala Bartłomiej
A
8
2040
9.0
IPA KATOWICE
10
Kaszany Wiesław
A
3
2030
10.0
KPP KROSNO ODRZAŃSKIE
11
Prokop Robert
A
6
1930
11.0
KPP GOSTYŃ
12
Madaj Marek
A
14
1530
12.0
KWP POZNAŃ
13
Walter Dariusz
A
5
1360
13.0
KWP GDAŃSK
14
Buczkowski Tadeusz
A
10
1350
14.0
KWP BYDGOSZCZ
15
Fija Jan
A
19
1110
15.0
KPP WOLSZTYN
16
Pszczeliński Zbigniew
A
9
1060
16.0
KPP OŚWIĘCIM
17
Andrzejewski Jacek
A
4
850
17.0
KMP KONIN
18
Purgal Jerzy
A
7
640
18.0
KWP SZCZECIN EMERYCI
19
Nikliński Wojciech
A
15
380
19.0
KPP SUCHA BESKICKA
21
Szymański Jacek
A
1
0
21.0
KPP PRUSZCZ GDAŃSKI
1
Buczma Mirosław
B
22
2480
1.0
KWP SZCZECIN EMERYCI
2
Walczewski Tomasz
B
24
2370
2.0
KWP ŁÓDZ
3
Jagieło Adam
B
32
2060
3.0
KWP OPOLE
4
Trojanowski Grzegorz
B
37
2000
4.0
KPP MAKÓW MAZOWIECKI
5
Czajor Mirosław
B
33
1930
5.0
KWP KIELCE
6
Zieliński Marek
B
38
1730
6.0
KPP SZCZYTNO
7
Kamiński Andrzej
B
36
1560
7.0
KPP KROSNO ODRZAŃSKIE
8
Kania Waldemar
B
25
1500
8.0
KPP GOSTYŃ
9
Kapuściński Tomasz
B
26
1420
9.0
IPA KATOWICE
10
Węcławiak Tomasz
B
39
1360
10.0
KWP POZNAŃ
11
Tretyn Leszek
B
29
1330
11.0
KWP BYDGOSZCZ
11
Wilczewski Mirosław
B
31
1330
11.0
KPP WOLSZTYN
13
Domalewski Piotr
B
27
1280
13.0
KWP GDAŃSK
14
Śnioszek Michał
B
23
1190
14.0
KMP KATOWICE
15
Dudziak Marian
B
21
1110
15.0
KPP KOŚCIAN
16
Jania Andrzej
B
34
1010
16.0
KWP KATOWICE EMERYCI
17
Dera Robert
B
28
890
17.0
KPP KOŚCIERZYNA
18
Chlebowski Adam
B
30
810
18.0
KPP OŚWIĘCIM
19
Rączka Józef
B
35
750
19.0
KPP SUCHA BESKICKA
1
Tokar Jacek
C
58
5120
1.0
KWP OPOLE
2
Maćkowiak Przemysław
C
41
1580
2.0
KPP KOŚCIAN
3
Lewandowski Rafał
C
42
1540
3.0
KPP WOLSZTYN
4
Iwański Andrzej
C
57
1500
4.0
KPP KROSNO ODRZAŃSKIE
5
C
40
1060
5.0
KMP KATOWICE
6
OSTROWSKI MARCIN
C
48
920
6.0
KPP MAKÓW MAZOWIECKI
7
Rutowicz Łukasz
C
56
840
7.0
KWP KIELCE
8
Ciszewski Jarosław
C
43
640
8.0
KWP POZNAŃ
9
Kukuła Adam
C
44
540
9.0
KPP OŚWIĘCIM
10
Zielonka Remigiusz
C
53
340
10.0
KWP BYDGOSZCZ
11
Borek Ryszard
C
55
320
11.0
KWP SZCZECIN EMERYCI
12
Podsiadło Karol
C
47
300
12.0
KWP KATOWICE EMERYCI
13
Fluder Wojciech
C
50
260
13.0
KPP SUCHA BESKICKA
14
Rudnicki Krzysztof
C
45
240
14.0
KMP WAŁBRZYCH
15
Przybylak Wojciech
C
49
200
15.0
KPP GOSTYŃ
16
Pawłowski Jerzy
C
54
140
16.0
KWP ŁÓDZ
21
Biernacki Marek
C
52
0
21.0
KWP GDAŃSK
21
Fox Krzysztof
C
51
0
21.0
IPA KATOWICE
21
Troka Wiesław
C
46
0
21.0
KPP KOŚCIERZYNA




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Szymański Jacek
0g (21.0) 

A
2
Wiech Aleksander
3350g (1.0) 

A
3
Kaszany Wiesław
2030g (10.0) 

A
4
Andrzejewski Jacek
850g (17.0) 

A
5
Walter Dariusz
1360g (13.0) 

A
6
Prokop Robert
1930g (11.0) 

A
7
Purgal Jerzy
640g (18.0) 

A
8
Kubala Bartłomiej
2040g (9.0) 

A
9
Pszczeliński Zbigniew
1060g (16.0) 

A
10
Buczkowski Tadeusz
1350g (14.0) 

A
11
Ryncarz Władysław
3340g (2.0) 

A
12
Moszyński Marek
2080g (8.0) 

A
13
Jagodziński Tomasz
2130g (7.0) 

A
14
Madaj Marek
1530g (12.0) 

A
15
Nikliński Wojciech
380g (19.0) 

A
16
Kościelski Kazimierz
2570g (4.0) 

A
17
Staszczyk Zenon
2280g (6.0) 

A
18
Bożek Jarosław
2660g (3.0) 

A
19
Fija Jan
1110g (15.0) 

A
20
Iwański Mirosław
2560g (5.0) 

B
21
Dudziak Marian
1110g (15.0) 

B
22
Buczma Mirosław
2480g (1.0) 

B
23
Śnioszek Michał
1190g (14.0) 

B
24
Walczewski Tomasz
2370g (2.0) 

B
25
Kania Waldemar
1500g (8.0) 

B
26
Kapuściński Tomasz
1420g (9.0) 

B
27
Domalewski Piotr
1280g (13.0) 

B
28
Dera Robert
890g (17.0) 

B
29
Tretyn Leszek
1330g (11.0) 

B
30
Chlebowski Adam
810g (18.0) 

B
31
Wilczewski Mirosław
1330g (11.0) 

B
32
Jagieło Adam
2060g (3.0) 

B
33
Czajor Mirosław
1930g (5.0) 

B
34
Jania Andrzej
1010g (16.0) 

B
35
Rączka Józef
750g (19.0) 

B
36
Kamiński Andrzej
1560g (7.0) 

B
37
Trojanowski Grzegorz
2000g (4.0) 

B
38
Zieliński Marek
1730g (6.0) 

B
39
Węcławiak Tomasz
1360g (10.0) 

C
40
1060g (5.0) 

C
41
Maćkowiak Przemysław
1580g (2.0) 

C
42
Lewandowski Rafał
1540g (3.0) 

C
43
Ciszewski Jarosław
640g (8.0) 

C
44
Kukuła Adam
540g (9.0) 

C
45
Rudnicki Krzysztof
240g (14.0) 

C
46
Troka Wiesław
0g (21.0) 

C
47
Podsiadło Karol
300g (12.0) 

C
48
OSTROWSKI MARCIN
920g (6.0) 

C
49
Przybylak Wojciech
200g (15.0) 

C
50
Fluder Wojciech
260g (13.0) 

C
51
Fox Krzysztof
0g (21.0) 

C
52
Biernacki Marek
0g (21.0) 

C
53
Zielonka Remigiusz
340g (10.0) 

C
54
Pawłowski Jerzy
140g (16.0) 

C
55
Borek Ryszard
320g (11.0) 

C
56
Rutowicz Łukasz
840g (7.0) 

C
57
Iwański Andrzej
1500g (4.0) 

C
58
Tokar Jacek
5120g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.






więcej zdjęć >>>