www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Mistrzostwa Polski Policji
Mistrzostwa Polski Policji 2011

k.Portki, Konin
  2011-09-10, Konin

Troka Wiesław
zwycięzca zawodów:

Troka Wiesław
waga ryb:
7060g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

117960g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

2034g

liczba uczestników:58


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - - Mistrzostwa Polski Policji

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Tretyn Leszek
A
15
4830
1.0
KWP BYDGOSZCZ
2
Wilczewski Mirosław
A
13
4300
2.0
KPP WOLSZTYN
3
Kubala Bartłomiej
A
17
4050
3.0
IPA KATOWICE
4
Kaszany Wiesław
A
20
4040
4.0
KPP KROSNO ODRZAŃSKIE
5
Walczewski Tomasz
A
12
3510
5.0
KWP ŁÓDZ
6
Wiech Aleksander
A
10
3280
6.0
KWP KIELCE
7
Węcławiak Tomasz
A
19
3130
7.0
KWP POZNAŃ
8
OSTROWSKI MARCIN
A
2
2990
8.0
KPP MAKÓW MAZOWIECKI
9
Jagieło Adam
A
7
2520
9.0
KWP OPOLE
10
Dera Robert
A
16
2510
10.0
KPP KOŚCIERZYNA
11
Prokop Robert
A
9
2200
11.0
KPP GOSTYŃ
12
Rudnicki Krzysztof
A
3
2040
12.0
KMP WAŁBRZYCH
13
Jagodziński Tomasz
A
5
1910
13.0
KPP KOŚCIAN
13
Walter Dariusz
A
11
1910
13.0
KWP GDAŃSK
15
Fluder Wojciech
A
18
1870
15.0
KPP SUCHA BESKICKA
16
Podsiadło Karol
A
1
1860
16.0
KWP KATOWICE EMERYCI
17
Zieliński Marek
A
4
1520
17.0
KPP SZCZYTNO
18
Borek Ryszard
A
8
1300
18.0
KWP SZCZECIN EMERYCI
19
Kukuła Adam
A
14
1210
19.0
KPP OŚWIĘCIM
20
Bożek Jarosław
A
6
680
20.0
KMP KATOWICE
1
Czajor Mirosław
B
24
4200
1.0
KWP KIELCE
2
Zielonka Remigiusz
B
30
4180
2.0
KWP BYDGOSZCZ
3
Tokar Jacek
B
21
3970
3.0
KWP OPOLE
4
Kapuściński Tomasz
B
33
3600
4.0
IPA KATOWICE
5
Ryncarz Władysław
B
34
3530
5.0
KPP MAKÓW MAZOWIECKI
6
B
39
3260
6.0
KMP KATOWICE
7
Kościelski Kazimierz
B
36
3090
7.0
KPP KOŚCIERZYNA
8
Buczma Mirosław
B
25
2910
8.0
KWP SZCZECIN EMERYCI
9
Ciszewski Jarosław
B
38
2820
9.0
KWP POZNAŃ
10
Lewandowski Rafał
B
28
2210
10.0
KPP WOLSZTYN
11
Chlebowski Adam
B
22
2050
11.0
KPP OŚWIĘCIM
12
Maćkowiak Przemysław
B
35
1850
12.0
KPP KOŚCIAN
13
Iwański Andrzej
B
23
1790
13.0
KPP KROSNO ODRZAŃSKIE
14
Biernacki Marek
B
27
1550
14.0
KWP GDAŃSK
15
Przybylak Wojciech
B
37
1520
15.0
KPP GOSTYŃ
16
Andrzejewski Jacek
B
31
1350
16.0
KMP KONIN
17
Jania Andrzej
B
26
1050
17.0
KWP KATOWICE EMERYCI
18
Pawłowski Jerzy
B
29
580
18.0
KWP ŁÓDZ
19
Nikliński Wojciech
B
32
350
19.0
KPP SUCHA BESKICKA
1
Troka Wiesław
C
58
7060
1.0
KPP KOŚCIERZYNA
2
Trojanowski Grzegorz
C
56
4020
2.0
KPP MAKÓW MAZOWIECKI
3
Fija Jan
C
57
1680
3.0
KPP WOLSZTYN
4
Fox Krzysztof
C
42
1500
4.0
IPA KATOWICE
5
Domalewski Piotr
C
46
1040
5.0
KWP GDAŃSK
6
Dudziak Marian
C
41
980
6.0
KPP KOŚCIAN
7
Kania Waldemar
C
54
940
7.0
KPP GOSTYŃ
8
Moszyński Marek
C
40
660
8.0
KWP OPOLE
9
Madaj Marek
C
52
480
9.0
KWP POZNAŃ
10
Iwański Mirosław
C
47
420
10.0
KWP KATOWICE EMERYCI
11
Staszczyk Zenon
C
43
360
11.0
KWP ŁÓDZ
12
Rączka Józef
C
55
320
12.0
KPP SUCHA BESKICKA
13
Purgal Jerzy
C
53
300
13.0
KWP SZCZECIN EMERYCI
14
Buczkowski Tadeusz
C
45
260
14.0
KWP BYDGOSZCZ
15
Pszczeliński Zbigniew
C
48
240
15.0
KPP OŚWIĘCIM
16
Kamiński Andrzej
C
49
180
16.0
KPP KROSNO ODRZAŃSKIE
21
Rutowicz Łukasz
C
51
0
21.0
KWP KIELCE
21
Szymański Jacek
C
44
0
21.0
KPP PRUSZCZ GDAŃSKI
21
Śnioszek Michał
C
50
0
21.0
KMP KATOWICE




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Podsiadło Karol
1860g (16.0) 

A
2
OSTROWSKI MARCIN
2990g (8.0) 

A
3
Rudnicki Krzysztof
2040g (12.0) 

A
4
Zieliński Marek
1520g (17.0) 

A
5
Jagodziński Tomasz
1910g (13.0) 

A
6
Bożek Jarosław
680g (20.0) 

A
7
Jagieło Adam
2520g (9.0) 

A
8
Borek Ryszard
1300g (18.0) 

A
9
Prokop Robert
2200g (11.0) 

A
10
Wiech Aleksander
3280g (6.0) 

A
11
Walter Dariusz
1910g (13.0) 

A
12
Walczewski Tomasz
3510g (5.0) 

A
13
Wilczewski Mirosław
4300g (2.0) 

A
14
Kukuła Adam
1210g (19.0) 

A
15
Tretyn Leszek
4830g (1.0) 

A
16
Dera Robert
2510g (10.0) 

A
17
Kubala Bartłomiej
4050g (3.0) 

A
18
Fluder Wojciech
1870g (15.0) 

A
19
Węcławiak Tomasz
3130g (7.0) 

A
20
Kaszany Wiesław
4040g (4.0) 

B
21
Tokar Jacek
3970g (3.0) 

B
22
Chlebowski Adam
2050g (11.0) 

B
23
Iwański Andrzej
1790g (13.0) 

B
24
Czajor Mirosław
4200g (1.0) 

B
25
Buczma Mirosław
2910g (8.0) 

B
26
Jania Andrzej
1050g (17.0) 

B
27
Biernacki Marek
1550g (14.0) 

B
28
Lewandowski Rafał
2210g (10.0) 

B
29
Pawłowski Jerzy
580g (18.0) 

B
30
Zielonka Remigiusz
4180g (2.0) 

B
31
Andrzejewski Jacek
1350g (16.0) 

B
32
Nikliński Wojciech
350g (19.0) 

B
33
Kapuściński Tomasz
3600g (4.0) 

B
34
Ryncarz Władysław
3530g (5.0) 

B
35
Maćkowiak Przemysław
1850g (12.0) 

B
36
Kościelski Kazimierz
3090g (7.0) 

B
37
Przybylak Wojciech
1520g (15.0) 

B
38
Ciszewski Jarosław
2820g (9.0) 

B
39
3260g (6.0) 

C
40
Moszyński Marek
660g (8.0) 

C
41
Dudziak Marian
980g (6.0) 

C
42
Fox Krzysztof
1500g (4.0) 

C
43
Staszczyk Zenon
360g (11.0) 

C
44
Szymański Jacek
0g (21.0) 

C
45
Buczkowski Tadeusz
260g (14.0) 

C
46
Domalewski Piotr
1040g (5.0) 

C
47
Iwański Mirosław
420g (10.0) 

C
48
Pszczeliński Zbigniew
240g (15.0) 

C
49
Kamiński Andrzej
180g (16.0) 

C
50
Śnioszek Michał
0g (21.0) 

C
51
Rutowicz Łukasz
0g (21.0) 

C
52
Madaj Marek
480g (9.0) 

C
53
Purgal Jerzy
300g (13.0) 

C
54
Kania Waldemar
940g (7.0) 

C
55
Rączka Józef
320g (12.0) 

C
56
Trojanowski Grzegorz
4020g (2.0) 

C
57
Fija Jan
1680g (3.0) 

C
58
Troka Wiesław
7060g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.






więcej zdjęć >>>