www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Grand Prix Polski eliminacje 2010
Puchar Wałbrzycha 2010

j.Topola, Wałbrzych
  2010-06-06, Topola

Nikodem Zenon
zwycięzca zawodów:

Nikodem Zenon
waga ryb:
6965g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

193370g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

2975g

liczba uczestników:65


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - Grand Prix Polski eliminacje 2010 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Wilk Kamil
J1
4
3430
1.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
2
Lach Tobiasz
J1
2
3170
2.0
WKS Bolesławiec
3
Staszak Wojciech
J1
1
2985
3.0
KWS Złoty Haczyk Ostrów Wielk
4
Nysztal Bartłomiej
J1
5
2045
4.0
WKS Konger Żoliborz
5
Grzelczak Marcin
J1
3
1840
5.0
WKS Kormoran Bogatynia
6
Kowalski Rafał
J1
7
1135
6.0
WKS Dragon Bydgoszcz 2
7
Kuklicz Sebastian
J1
6
1010
7.0
Podlaski Klub Wędkarski
1
Dawidowicz Łukasz
J2
1
3510
1.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
2
Malik Piotr
J2
5
3085
2.0
WWKS Casus Toruń
3
Górniak Bartosz
J2
3
2265
3.0
WKS Fiume Wrocław
4
Masłowski Adrian
J2
6
2015
4.0
WKS Rameau Club Polska
5
Jankowski Krzysztof
J2
4
1455
5.0
WWKS Sensas-Ponier Okręg Wałbrzych
6
Stefańczyk Konrad
J2
2
320
6.0
WKS Kleń Bodzentyn
1
Otawa Joanna
K1
2
6890
1.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
2
Nowak Teresa
K1
4
5150
2.0
WKS Kormoran Bogatynia
3
Sitarek Natalia
K1
3
3340
3.0
KWS Złoty Haczyk Ostrów Wielk
4
Romanowska Elżbieta
K1
1
2535
4.0
Podlaski Klub Wędkarski
5
DŁUGOSZ ALICJA
K1
5
1885
5.0
WKS Browning Dzierżoniów
6
Jerzykowska Krystyna
K1
6
950
6.0
WKS Rameau Club Polska
1
Dolega Ewelina
K2
3
3705
1.0
WKS Fiume Wrocław
2
Filocha Natalia
K2
4
2975
2.0
WKS Dragon Bydgoszcz 2
3
Koczoń Wioletta
K2
6
2635
3.0
WKS Bolesławiec
4
Olkiewicz Barbara
K2
1
1935
4.0
WWKS Casus Toruń
5
Bieleszuk Romualda
K2
5
1880
5.0
WWKS Sensas-Ponier Okręg Wałbrzych
6
Czernikiewicz Katarzyna
K2
7
1195
6.0
WKS Kleń Bodzentyn
7
Wolicka Jolanta
K2
2
990
7.0
WKS Konger Żoliborz
1
Jadwiszczak Andrzej
S1
1
4385
1.0
WKS Konger Żoliborz
2
Hołysz Adam
S1
3
4355
2.0
WKS Fiume Wrocław
3
BOCKIEWICZ ZBIGNIEW
S1
5
3990
3.0
WKS Rameau Club Polska
4
Grzejszczyk Grzegorz
S1
6
2730
4.0
WKS Kormoran Bogatynia
5
Górski Ireneusz
S1
4
2150
5.0
WKS Dragon Bydgoszcz 2
6
Mordak Wojciech
S1
2
1500
6.0
WWKS Sensas-Ponier Okręg Wałbrzych
7
Żurakowski Maciej
S1
7
790
7.0
WKS Bolesławiec
1
Gutowski Andrzej
S2
9
4720
1.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
2
Jakubowski Andrzej
S2
12
4650
2.0
WWKS Casus Toruń
3
Domański Krzysztof
S2
11
3940
3.0
KWS Złoty Haczyk Ostrów Wielk
4
Romanowski Łukasz
S2
13
1825
4.0
Podlaski Klub Wędkarski
5
Jurczak Łukasz
S2
10
1495
5.0
WKS Browning Dzierżoniów
6
Stefańczyk Tomasz
S2
8
950
6.0
WKS Kleń Bodzentyn
1
Nysztal Tomasz
S3
5
5540
1.0
WKS Konger Żoliborz
2
Marcińczak Lech
S3
2
3525
2.0
KWS Złoty Haczyk Ostrów Wielk
3
Dudek Dominik
S3
1
2650
3.0
WKS Kleń Bodzentyn
4
Filocha Adam
S3
3
2290
4.0
WKS Dragon Bydgoszcz 2
5
Kowalski Marcin
S3
6
1970
5.0
WKS Rameau Club Polska
6
Nowak Roman
S3
4
1720
6.0
WKS Kormoran Bogatynia
7
Jabłoński Marcin
S3
7
445
7.0
Podlaski Klub Wędkarski
1
Bielewicz Rafał
S4
10
6650
1.0
WKS Fiume Wrocław
2
Orlikowski Miłosz
S4
12
6640
2.0
WWKS Casus Toruń
3
Wańkiewicz Mariusz
S4
13
5205
3.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
4
Grajczak Dariusz
S4
11
4295
4.0
WWKS Sensas-Ponier Okręg Wałbrzych
5
Szywała Waldemar
S4
8
1610
5.0
WKS Browning Dzierżoniów
6
Karykowski Cezary
S4
9
695
6.0
WKS Bolesławiec
1
Nikodem Zenon
S5
4
6965
1.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
2
Ziółkowski Kacper
S5
3
4980
2.0
WKS Fiume Wrocław
3
Znaniecki Jacek
S5
6
3425
3.0
WWKS Casus Toruń
4
Chłopecki Piotr
S5
2
3235
4.0
WKS Konger Żoliborz
5
Grzelaczyk Piotr
S5
7
2865
5.0
WKS Dragon Bydgoszcz 2
5
Masłowski Dariusz
S5
11
2940
5.0
WKS Rameau Club Polska
6
Romanowski Marek
S5
5
1835
6.0
Podlaski Klub Wędkarski
7
Ciesielski Krzysztof
S5
1
1220
7.0
WWKS Sensas-Ponier Okręg Wałbrzych
1
Depa Ryszard
S6
12
5525
1.0
WKS Kormoran Bogatynia
2
Dul Sylwester
S6
13
5305
2.0
WKS Bolesławiec
3
Prymas Robert
S6
9
4575
3.0
KWS Złoty Haczyk Ostrów Wielk
4
DŁUGOSZ JÓZEF
S6
8
3735
4.0
WKS Browning Dzierżoniów
6
Ziach Grzegorz
S6
10
1720
6.0
WKS Kleń Bodzentyn




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
J1
1
Staszak Wojciech
2985g (3.0) 

J1
2
Lach Tobiasz
3170g (2.0) 

J1
3
Grzelczak Marcin
1840g (5.0) 

J1
4
Wilk Kamil
3430g (1.0) 

J1
5
Nysztal Bartłomiej
2045g (4.0) 

J1
6
Kuklicz Sebastian
1010g (7.0) 

J1
7
Kowalski Rafał
1135g (6.0) 

J2
1
Dawidowicz Łukasz
3510g (1.0) 

J2
2
Stefańczyk Konrad
320g (6.0) 

J2
3
Górniak Bartosz
2265g (3.0) 

J2
4
Jankowski Krzysztof
1455g (5.0) 

J2
5
Malik Piotr
3085g (2.0) 

J2
6
Masłowski Adrian
2015g (4.0) 

K1
1
Romanowska Elżbieta
2535g (4.0) 

K1
2
Otawa Joanna
6890g (1.0) 

K1
3
Sitarek Natalia
3340g (3.0) 

K1
4
Nowak Teresa
5150g (2.0) 

K1
5
DŁUGOSZ ALICJA
1885g (5.0) 

K1
6
Jerzykowska Krystyna
950g (6.0) 

K2
1
Olkiewicz Barbara
1935g (4.0) 

K2
2
Wolicka Jolanta
990g (7.0) 

K2
3
Dolega Ewelina
3705g (1.0) 

K2
4
Filocha Natalia
2975g (2.0) 

K2
5
Bieleszuk Romualda
1880g (5.0) 

K2
6
Koczoń Wioletta
2635g (3.0) 

K2
7
Czernikiewicz Katarzyna
1195g (6.0) 

S1
1
Jadwiszczak Andrzej
4385g (1.0) 

S1
2
Mordak Wojciech
1500g (6.0) 

S1
3
Hołysz Adam
4355g (2.0) 

S1
4
Górski Ireneusz
2150g (5.0) 

S1
5
BOCKIEWICZ ZBIGNIEW
3990g (3.0) 

S1
6
Grzejszczyk Grzegorz
2730g (4.0) 

S1
7
Żurakowski Maciej
790g (7.0) 

S2
8
Stefańczyk Tomasz
950g (6.0) 

S2
9
Gutowski Andrzej
4720g (1.0) 

S2
10
Jurczak Łukasz
1495g (5.0) 

S2
11
Domański Krzysztof
3940g (3.0) 

S2
12
Jakubowski Andrzej
4650g (2.0) 

S2
13
Romanowski Łukasz
1825g (4.0) 

S3
1
Dudek Dominik
2650g (3.0) 

S3
2
Marcińczak Lech
3525g (2.0) 

S3
3
Filocha Adam
2290g (4.0) 

S3
4
Nowak Roman
1720g (6.0) 

S3
5
Nysztal Tomasz
5540g (1.0) 

S3
6
Kowalski Marcin
1970g (5.0) 

S3
7
Jabłoński Marcin
445g (7.0) 

S4
8
Szywała Waldemar
1610g (5.0) 

S4
9
Karykowski Cezary
695g (6.0) 

S4
10
Bielewicz Rafał
6650g (1.0) 

S4
11
Grajczak Dariusz
4295g (4.0) 

S4
12
Orlikowski Miłosz
6640g (2.0) 

S4
13
Wańkiewicz Mariusz
5205g (3.0) 

S5
1
Ciesielski Krzysztof
1220g (7.0) 

S5
2
Chłopecki Piotr
3235g (4.0) 

S5
3
Ziółkowski Kacper
4980g (2.0) 

S5
4
Nikodem Zenon
6965g (1.0) 

S5
5
Romanowski Marek
1835g (6.0) 

S5
6
Znaniecki Jacek
3425g (3.0) 

S5
7
Grzelaczyk Piotr
2865g (5.0) 

S5
11
Masłowski Dariusz
2940g (5.0) 

S6
8
DŁUGOSZ JÓZEF
3735g (4.0) 

S6
9
Prymas Robert
4575g (3.0) 

S6
10
Ziach Grzegorz
1720g (6.0) 

S6
12
Depa Ryszard
5525g (1.0) 

S6
13
Dul Sylwester
5305g (2.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.








więcej zdjęć >>>