www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Grand Prix Polski eliminacje 2010
Puchar Wałbrzycha 2010

j.Topola, Wałbrzych
  2010-06-05, Topola

Dawidowicz Łukasz
zwycięzca zawodów:

Dawidowicz Łukasz
waga ryb:
6570g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

129420g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

1991g

liczba uczestników:65


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe -

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - Grand Prix Polski eliminacje 2010 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Malik Piotr
J1
1
4570
1.0
WWKS Casus Toruń
2
Kuklicz Sebastian
J1
5
3805
2.0
Podlaski Klub Wędkarski
3
Jankowski Krzysztof
J1
2
3740
3.0
WWKS Sensas-Ponier Okręg Wałbrzych
4
Nysztal Bartłomiej
J1
3
2555
4.0
WKS Konger Żoliborz
5
Staszak Wojciech
J1
7
2440
5.0
KWS Złoty Haczyk Ostrów Wielk
6
Wilk Kamil
J1
6
2220
6.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
7
Stefańczyk Konrad
J1
4
880
7.0
WKS Kleń Bodzentyn
1
Dawidowicz Łukasz
J2
6
6570
1.0
WKS Browning Dzierżoniów
2
Kowalski Rafał
J2
5
5515
2.0
WKS Dragon Bydgoszcz 2
3
Górniak Bartosz
J2
2
4460
3.0
WKS Fiume Wrocław
4
Masłowski Adrian
J2
3
3865
4.0
WKS Rameau Club Polska
5
Grzelczak Marcin
J2
1
2840
5.0
WKS Kormoran Bogatynia
6
Lach Tobiasz
J2
4
2615
6.0
WKS Bolesławiec
1
Sitarek Natalia
K1
2
3895
1.0
KWS Złoty Haczyk Ostrów Wielk
2
Nowak Teresa
K1
6
2115
2.0
WKS Kormoran Bogatynia
3
Jerzykowska Krystyna
K1
1
1965
3.0
WKS Rameau Club Polska
4
Koczoń Wioletta
K1
5
790
4.0
WKS Bolesławiec
5
Czernikiewicz Katarzyna
K1
3
335
5.0
WKS Kleń Bodzentyn
6
DŁUGOSZ ALICJA
K1
4
295
6.0
WKS Browning Dzierżoniów
1
Otawa Joanna
K2
7
4845
1.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
2
Dolega Ewelina
K2
4
2865
2.0
WKS Fiume Wrocław
3
Romanowska Elżbieta
K2
5
2640
3.0
Podlaski Klub Wędkarski
4
Wolicka Jolanta
K2
3
1035
4.0
WKS Konger Żoliborz
5
Bieleszuk Romualda
K2
6
650
5.0
WWKS Sensas-Ponier Okręg Wałbrzych
6
Filocha Natalia
K2
1
590
6.0
WKS Dragon Bydgoszcz 2
7
Olkiewicz Barbara
K2
2
435
7.0
WWKS Casus Toruń
1
Grajczak Dariusz
S1
5
1665
1.0
WWKS Sensas-Ponier Okręg Wałbrzych
2
Nikodem Zenon
S1
1
1480
2.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
3
Grzelaczyk Piotr
S1
2
1400
3.0
WKS Dragon Bydgoszcz 2
4
Szywała Waldemar
S1
4
855
4.0
WKS Browning Dzierżoniów
5
Jadwiszczak Andrzej
S1
6
395
5.0
WKS Konger Żoliborz
6
Dudek Dominik
S1
7
390
6.0
WKS Kleń Bodzentyn
7
Jabłoński Marcin
S1
3
205
7.0
Podlaski Klub Wędkarski
1
Hołysz Adam
S2
9
5235
1.0
WKS Fiume Wrocław
2
Dul Sylwester
S2
12
4280
2.0
WKS Bolesławiec
3
Nowak Roman
S2
11
3570
3.0
WKS Kormoran Bogatynia
4
Jakubowski Andrzej
S2
13
2565
4.0
WWKS Casus Toruń
5
Prymas Robert
S2
10
2310
5.0
KWS Złoty Haczyk Ostrów Wielk
6
Masłowski Dariusz
S2
8
1985
6.0
WKS Rameau Club Polska
1
Karykowski Cezary
S3
3
1865
1.0
WKS Bolesławiec
2
Znaniecki Jacek
S3
2
1320
2.0
WWKS Casus Toruń
3
Filocha Adam
S3
5
995
3.0
WKS Dragon Bydgoszcz 2
4
Marcińczak Lech
S3
1
965
4.0
KWS Złoty Haczyk Ostrów Wielk
5
Chłopecki Piotr
S3
4
760
5.0
WKS Konger Żoliborz
6
DŁUGOSZ JÓZEF
S3
6
310
6.0
WKS Browning Dzierżoniów
7
BOCKIEWICZ ZBIGNIEW
S3
7
230
7.0
WKS Rameau Club Polska
1
Gutowski Andrzej
S4
11
3345
1.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
2
Ziółkowski Kacper
S4
8
2655
2.0
WKS Fiume Wrocław
3
Depa Ryszard
S4
9
1710
3.0
WKS Kormoran Bogatynia
4
Ciesielski Krzysztof
S4
10
840
4.0
WWKS Sensas-Ponier Okręg Wałbrzych
5
Romanowski Łukasz
S4
13
835
5.0
Podlaski Klub Wędkarski
6
Ziach Grzegorz
S4
12
740
6.0
WKS Kleń Bodzentyn
1
Bielewicz Rafał
S5
3
3505
1.0
WKS Fiume Wrocław
2
Grzejszczyk Grzegorz
S5
6
2445
2.0
WKS Kormoran Bogatynia
3
Orlikowski Miłosz
S5
5
1675
3.0
WWKS Casus Toruń
4
Nysztal Tomasz
S5
4
1115
4.0
WKS Konger Żoliborz
5
Stefańczyk Tomasz
S5
7
1080
5.0
WKS Kleń Bodzentyn
6
Wańkiewicz Mariusz
S5
1
1025
6.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
7
Romanowski Marek
S5
2
375
7.0
Podlaski Klub Wędkarski
1
Jurczak Łukasz
S6
12
2030
1.0
WKS Browning Dzierżoniów
2
Mordak Wojciech
S6
8
1675
2.0
WWKS Sensas-Ponier Okręg Wałbrzych
3
Górski Ireneusz
S6
10
945
3.0
WKS Dragon Bydgoszcz 2
4
Domański Krzysztof
S6
9
815
4.0
KWS Złoty Haczyk Ostrów Wielk
5
Żurakowski Maciej
S6
13
735
5.0
WKS Bolesławiec
6
Kowalski Marcin
S6
11
565
6.0
WKS Rameau Club Polska




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
J1
1
Malik Piotr
4570g (1.0) 

J1
2
Jankowski Krzysztof
3740g (3.0) 

J1
3
Nysztal Bartłomiej
2555g (4.0) 

J1
4
Stefańczyk Konrad
880g (7.0) 

J1
5
Kuklicz Sebastian
3805g (2.0) 

J1
6
Wilk Kamil
2220g (6.0) 

J1
7
Staszak Wojciech
2440g (5.0) 

J2
1
Grzelczak Marcin
2840g (5.0) 

J2
2
Górniak Bartosz
4460g (3.0) 

J2
3
Masłowski Adrian
3865g (4.0) 

J2
4
Lach Tobiasz
2615g (6.0) 

J2
5
Kowalski Rafał
5515g (2.0) 

J2
6
Dawidowicz Łukasz
6570g (1.0) 

K1
1
Jerzykowska Krystyna
1965g (3.0) 

K1
2
Sitarek Natalia
3895g (1.0) 

K1
3
Czernikiewicz Katarzyna
335g (5.0) 

K1
4
DŁUGOSZ ALICJA
295g (6.0) 

K1
5
Koczoń Wioletta
790g (4.0) 

K1
6
Nowak Teresa
2115g (2.0) 

K2
1
Filocha Natalia
590g (6.0) 

K2
2
Olkiewicz Barbara
435g (7.0) 

K2
3
Wolicka Jolanta
1035g (4.0) 

K2
4
Dolega Ewelina
2865g (2.0) 

K2
5
Romanowska Elżbieta
2640g (3.0) 

K2
6
Bieleszuk Romualda
650g (5.0) 

K2
7
Otawa Joanna
4845g (1.0) 

S1
1
Nikodem Zenon
1480g (2.0) 

S1
2
Grzelaczyk Piotr
1400g (3.0) 

S1
3
Jabłoński Marcin
205g (7.0) 

S1
4
Szywała Waldemar
855g (4.0) 

S1
5
Grajczak Dariusz
1665g (1.0) 

S1
6
Jadwiszczak Andrzej
395g (5.0) 

S1
7
Dudek Dominik
390g (6.0) 

S2
8
Masłowski Dariusz
1985g (6.0) 

S2
9
Hołysz Adam
5235g (1.0) 

S2
10
Prymas Robert
2310g (5.0) 

S2
11
Nowak Roman
3570g (3.0) 

S2
12
Dul Sylwester
4280g (2.0) 

S2
13
Jakubowski Andrzej
2565g (4.0) 

S3
1
Marcińczak Lech
965g (4.0) 

S3
2
Znaniecki Jacek
1320g (2.0) 

S3
3
Karykowski Cezary
1865g (1.0) 

S3
4
Chłopecki Piotr
760g (5.0) 

S3
5
Filocha Adam
995g (3.0) 

S3
6
DŁUGOSZ JÓZEF
310g (6.0) 

S3
7
BOCKIEWICZ ZBIGNIEW
230g (7.0) 

S4
8
Ziółkowski Kacper
2655g (2.0) 

S4
9
Depa Ryszard
1710g (3.0) 

S4
10
Ciesielski Krzysztof
840g (4.0) 

S4
11
Gutowski Andrzej
3345g (1.0) 

S4
12
Ziach Grzegorz
740g (6.0) 

S4
13
Romanowski Łukasz
835g (5.0) 

S5
1
Wańkiewicz Mariusz
1025g (6.0) 

S5
2
Romanowski Marek
375g (7.0) 

S5
3
Bielewicz Rafał
3505g (1.0) 

S5
4
Nysztal Tomasz
1115g (4.0) 

S5
5
Orlikowski Miłosz
1675g (3.0) 

S5
6
Grzejszczyk Grzegorz
2445g (2.0) 

S5
7
Stefańczyk Tomasz
1080g (5.0) 

S6
8
Mordak Wojciech
1675g (2.0) 

S6
9
Domański Krzysztof
815g (4.0) 

S6
10
Górski Ireneusz
945g (3.0) 

S6
11
Kowalski Marcin
565g (6.0) 

S6
12
Jurczak Łukasz
2030g (1.0) 

S6
13
Żurakowski Maciej
735g (5.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.








więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -