www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Grand Prix Polski 2010
Puchar Opola 2010

j.Turawa, Turawa
  2010-05-09, Opole

Schiele Marcin
zwycięzca zawodów:

Schiele Marcin
waga ryb:
805g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

3375g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

22g

liczba uczestników:154


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - Grand Prix Polski 2010 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




20
Filocha Paweł
J1
1
0
20.0
WKS Dragon Bydgoszcz
20
Turek Krzysztof
J1
2
0
20.0
Okręg Mazowiecki PZW
20
Nysztal Bartłomiej
J1
3
0
20.0
Konger Żoliborz 2
20
Rozpędzki Grzegorz
J1
4
0
20.0
Mawer Okręg Piotrków Trybunalski
20
Niemyjski Mariusz
J1
5
0
20.0
PKW Białystok
20
Ciesielski Szymon
J1
6
0
20.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
20
Wysocki Wojciech
J1
7
0
20.0
Traper Siedlce
20
Konieczny Grzegorz
J1
8
0
20.0
WKS Boland Krosno
20
Zawada Jakub
J1
9
0
20.0
WKS Boland Rzeszów
20
Turek Mateusz
J1
10
0
20.0
Okręg Mazowiecki PZW
20
Kęsik Patryk
J1
11
0
20.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish I
20
Dziubałtowski Kamil
J1
12
0
20.0
Mawer Okręg Piotrków Trybunalski
20
Mirowski Mirosław
J1
13
0
20.0
Team Sensas II
20
Wajman Dawid
J1
14
0
20.0
KW Leszcz Maver Poznań
20
Gryga Marcin
J1
15
0
20.0
Okręg PZW Elblšg
20
Gluza Łukasz
J1
16
0
20.0
Team Profi Mondial F Żary
20
Bieńko Grzegorz
J1
17
0
20.0
Robinson Team
20
Adamczyk Łukasz
J1
18
0
20.0
Robinson Team
20
Wojtas Dominik
J1
19
0
20.0
WKS Sensas Calisia
1
Schiele Marcin
J2
10
805
1.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish II
2
Niewczas Paweł
J2
11
635
2.0
SKW Perkoz
3
Białdyga Maciej
J2
8
515
3.0
Neptun Gdańsk
4
Skorzyński Stanisław
J2
12
5
4.0
Trabucco Lozko Fishing
20
Dziedzic Michał
J2
1
0
20.0
Team Sensas I
20
Brąclik Łukasz
J2
2
0
20.0
OKW Katowice I
20
Kwocz Kamil
J2
3
0
20.0
Mirage Sensas Mistrall Szóstka Warszawa
20
Jankowski Krzysztof
J2
4
0
20.0
WKS Sensas Pionier Okręg Wałbrzych
20
Walczyk Marcin
J2
5
0
20.0
OKW Katowice II
20
Kubat Maciej
J2
6
0
20.0
WKS Browning Sukces Fishing Team Poland
20
Batorski Przemysław
J2
7
0
20.0
OWKS Legnica
20
Moska Bartłomiej
J2
9
0
20.0
Jaxon Team Samol Opole
20
Stokłosa Michał
J2
13
0
20.0
Milo Wrocław
20
Wilk Kamil
J2
14
0
20.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
20
Miernik Maciej
J2
15
0
20.0
Rob Tar Tarnów
20
Stępniewski Tomasz
J2
16
0
20.0
KW Warszawa Praga 4
20
Matuszewski Patryk
J2
0
0
20.0
WKS Top Sieradz
20
Geisler Mikołaj
J2
0
0
20.0
NKS Piła
1
Rudyńska Krystyna
K1
6
15
1.0
Rob Tar Tarnów
17
Bartosiewicz Ewelina
K1
1
0
17.0
KW Warszawa Praga 4
17
Kańduła Agnieszka
K1
2
0
17.0
KW Lorpio Wielkopolska
17
Cieplińska Małgorzata
K1
3
0
17.0
Team Profi Mondial F Żary
17
Szulczewska Beata
K1
4
0
17.0
Okręg PZW Zielona Góra
17
Tykwińska Patrycja
K1
5
0
17.0
WKS Dragon Bydgoszcz
17
Witkowska Natalia
K1
7
0
17.0
WKS Hydromak
17
Justa Kowalska Kamila
K1
8
0
17.0
Traper Siedlce
17
Balcerek Agnieszka
K1
9
0
17.0
Team Sensas I
17
Termina Bożena
K1
10
0
17.0
OKW Katowice I
17
Siekiera Olga
K1
11
0
17.0
Trabucco Lozko Fishing
17
Niedorozow Wanda
K1
12
0
17.0
SKW Perkoz
17
Wesołowska Małgorzata
K1
13
0
17.0
Robinson Team
17
Gottwald Marta
K1
14
0
17.0
OKW Katowice II
17
Grzyl Anna
K1
0
0
17.0
NKS Piła
1
Trzeciak Aleksandra
K2
5
15
1.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish II
2
Wojtas patrycja
K2
13
5
2.0
Mirage Sensas Mistrall Szóstka Warszawa
17
Mamikonyan Nuna
K2
1
0
17.0
WKS Browning Sukces Fishing Team Poland
17
Łój Mariola
K2
2
0
17.0
Milo Wrocław
17
Roguska-Jurek Anna
K2
3
0
17.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
17
Rączka Anna
K2
4
0
17.0
WKS Boland Krosno
17
Brodzik Sylwia
K2
6
0
17.0
OWKS Legnica
17
Lach Justyna
K2
7
0
17.0
Trabucco Lozko Fishing
17
Drgas Joanna
K2
8
0
17.0
Jaxon Team Samol Opole
17
Zalewska Ewa
K2
9
0
17.0
KW Leszcz Maver Poznań
17
Płowiec Natalia
K2
10
0
17.0
Team Sensas II
17
Mach Elżbieta
K2
11
0
17.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish I
17
Kulka Lidia
K2
12
0
17.0
Robinson Team
17
Szymańska Danuta
K2
14
0
17.0
Neptun Gdańsk
17
Miastkowska Beata
K2
15
0
17.0
PKW Białystok
17
Stasiak Krystyna
K2
0
0
17.0
WKS Top Sieradz
1
S1
6
755
1.0
WKS Boland Krosno
16
Niemiec Adam
S1
1
0
16.0
KW Warszawa Praga 4
16
Górecki Kamil
S1
2
0
16.0
Tarnobrzeg
16
Lichodziejewski Stanisław
S1
3
0
16.0
Team Profi Mondial F Żary
16
Nowakowski Artur
S1
4
0
16.0
Team Profi Mondial F Żary
16
Niedorozow Antoliusz
S1
5
0
16.0
SKW Perkoz
16
Gutkiewicz Ernest
S1
7
0
16.0
Team Sensas I
16
Polański Tomasz
S1
8
0
16.0
Milo Wrocław
16
Kamiński Wojciech
S1
9
0
16.0
Traper Siedlce
16
Pogonowski Bartłomiej
S1
10
0
16.0
Rob Tar Tarnów
16
Marcińczyk Mateusz
S1
11
0
16.0
WKS Top Sieradz
16
Ziobro sławomir
S1
12
0
16.0
OWKS Legnica
16
Brąclik Ryszard
S1
13
0
16.0
OKW Katowice I
16
Siewaszko Maciej
S1
14
0
16.0
WKS Dragon Bydgoszcz
16
Lorenc Piotr
S1
0
0
16.0
KW Lorpio
16
Stańczyk Marcin
S2
15
0
16.0
Team Sensas II
16
Śmieszek Paweł
S2
16
0
16.0
Trabucco Lozko Fishing
16
Przytuła Adam
S2
17
0
16.0
KW Leszcz Maver Poznań
16
Kulka Artur
S2
18
0
16.0
Robinson Team
16
Rabazel Mirosław
S2
19
0
16.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
16
Graban Maciej
S2
20
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish I
16
Kurowski Krzysztof
S2
21
0
16.0
Neptun Gdańsk
16
Piechocki Dariusz
S2
22
0
16.0
OKW Katowice II
16
Duda Zbigniew
S2
23
0
16.0
Team Sensas
16
Zieliński Adam
S2
24
0
16.0
Mirage Sensas Mistrall Szóstka Warszawa
16
Milewski Zbigniew
S2
25
0
16.0
Jaxon Team Samol Opole
16
Kosakowski Piotr
S2
26
0
16.0
KW Warszawa Praga 4
16
Mamikonyan Vasyl
S2
27
0
16.0
WKS Browning Sukces Fishing Team Poland
16
Dzikiewicz Ryszard
S2
28
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish II
16
Klasek Petr
S2
0
0
16.0
NKS Piła
16
Jakubowski Andrzej
S3
1
0
16.0
WWKS Casus Toruń
16
Bednarek Andrzej
S3
2
0
16.0
WKS Browning Sukces Fishing Team Poland
16
Szlachta Paweł
S3
3
0
16.0
OKW Katowice I
16
Wiórek Szymon
S3
4
0
16.0
OKW Katowice II
16
Nowaczyk Krzysztof
S3
5
0
16.0
Team Profi Mondial F Żary
16
Nowak Przemysław
S3
6
0
16.0
KW Leszcz Maver Poznań
16
Mizera Bartosz
S3
7
0
16.0
Team Sensas
16
Męcik Marek
S3
8
0
16.0
OWKS Legnica
16
Brud Bogusław
S3
9
0
16.0
WKS Boland Rzeszów
16
Kasprowicz Paweł
S3
10
0
16.0
Team Sensas I
16
Rybiński Sebastian
S3
11
0
16.0
WKS Top Sieradz
16
Walczak Wiktor
S3
12
0
16.0
Traper Siedlce
16
Graban Piotr
S3
13
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish I
16
Żok Waldemar
S3
14
0
16.0
Jaxon Team Samol Opole
16
Geisler Kamil
S3
0
0
16.0
NKS Piła
1
Komorniczak Dariusz
S4
24
625
1.0
SKW Perkoz
16
Pater Mariusz
S4
16
0
16.0
Trabucco Lozko Fishing
16
Cesarz Maciej
S4
17
0
16.0
Neptun Gdańsk
16
Mączka Sebastian
S4
18
0
16.0
Team Sensas II
16
Niewiadomski Artur
S4
19
0
16.0
Mirage Sensas Mistrall Szóstka Warszawa
16
Zieliński Wiesław
S4
20
0
16.0
WKS Boland Krosno
16
Górski Marian
S4
21
0
16.0
WKS Dragon Bydgoszcz
16
Przybylski Tomasz
S4
22
0
16.0
Milo Wrocław
16
Rzepczyński Jakub
S4
23
0
16.0
KW Warszawa Praga 4
16
Piotrowicz Piotr
S4
25
0
16.0
Rob Tar Tarnów
16
Jurek Bogusław
S4
26
0
16.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
16
Barański Dariusz
S4
27
0
16.0
Robinson Team
16
Łebkowski Michał
S4
28
0
16.0
Traper Siedlce
16
Dywelski Łukasz
S4
29
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish II
16
Horemski Tomasz
S4
30
0
16.0
NKS Piła
16
Masewicz Marian
S5
1
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish II
16
Szporko Tomasz
S5
2
0
16.0
Milo Wrocław
16
Dzikiewicz Kamil
S5
3
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish I
16
Piasecki Wiesław
S5
4
0
16.0
Neptun Gdańsk
16
Warcholiński Eugeniusz
S5
5
0
16.0
Team Profi Mondial F Żary
16
Kostrzyński Tomasz
S5
6
0
16.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
16
Korzeniowski Sebastian
S5
7
0
16.0
KW Leszcz Maver Poznań
16
Nysztal Tomasz
S5
8
0
16.0
Konger Żoliborz 2
16
Chyb Andrzej
S5
9
0
16.0
WWKS Casus Toruń
16
Zielonka Remigiusz
S5
10
0
16.0
WKS Dragon Bydgoszcz
16
Pintal Gwidon
S5
11
0
16.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
16
Magdziak Ireneusz
S5
12
0
16.0
OWKS Legnica
16
Dheilly Philippe
S5
13
0
16.0
WKS Browning Sukces Fishing Team Poland
16
Samol Krzysztof
S6
22
0
16.0
Jaxon Team Samol Opole
16
Rzepczyński Marcin
S6
20
0
16.0
KW Warszawa Praga 4
16
Studniarz Dariusz
S6
28
0
16.0
Mirage Sensas Mistrall Szóstka Warszawa
16
Rechowicz Marek
S6
17
0
16.0
OKW Katowice I
16
Długajczyk Grzegorz
S6
19
0
16.0
OKW Katowice II
16
Pacyna Karol
S6
27
0
16.0
Rob Tar Tarnów
16
Kozieł Piotr
S6
18
0
16.0
Robinson Team
16
Remlinger Rafał
S6
25
0
16.0
SKW Perkoz
16
Pawlak Arkadiusz
S6
21
0
16.0
Team Sensas II
16
Siekiera Wiktor
S6
24
0
16.0
Trabucco Lozko Fishing
16
Mazurczak Grzegorz
S6
26
0
16.0
Traper Siedlce
16
Krynicki Adam
S6
23
0
16.0
WKS Boland Krosno
16
Maksajda Dariusz
S6
16
0
16.0
WKS Top Sieradz




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
J1
1
Filocha Paweł
0g (20.0) 

J1
2
Turek Krzysztof
0g (20.0) 

J1
3
Nysztal Bartłomiej
0g (20.0) 

J1
4
Rozpędzki Grzegorz
0g (20.0) 

J1
5
Niemyjski Mariusz
0g (20.0) 

J1
6
Ciesielski Szymon
0g (20.0) 

J1
7
Wysocki Wojciech
0g (20.0) 

J1
8
Konieczny Grzegorz
0g (20.0) 

J1
9
Zawada Jakub
0g (20.0) 

J1
10
Turek Mateusz
0g (20.0) 

J1
11
Kęsik Patryk
0g (20.0) 

J1
12
Dziubałtowski Kamil
0g (20.0) 

J1
13
Mirowski Mirosław
0g (20.0) 

J1
14
Wajman Dawid
0g (20.0) 

J1
15
Gryga Marcin
0g (20.0) 

J1
16
Gluza Łukasz
0g (20.0) 

J1
17
Bieńko Grzegorz
0g (20.0) 

J1
18
Adamczyk Łukasz
0g (20.0) 

J1
19
Wojtas Dominik
0g (20.0) 

J2
0
Matuszewski Patryk
0g (20.0) 

J2
0
Geisler Mikołaj
0g (20.0) 

J2
1
Dziedzic Michał
0g (20.0) 

J2
2
Brąclik Łukasz
0g (20.0) 

J2
3
Kwocz Kamil
0g (20.0) 

J2
4
Jankowski Krzysztof
0g (20.0) 

J2
5
Walczyk Marcin
0g (20.0) 

J2
6
Kubat Maciej
0g (20.0) 

J2
7
Batorski Przemysław
0g (20.0) 

J2
8
Białdyga Maciej
515g (3.0) 

J2
9
Moska Bartłomiej
0g (20.0) 

J2
10
Schiele Marcin
805g (1.0) 

J2
11
Niewczas Paweł
635g (2.0) 

J2
12
Skorzyński Stanisław
5g (4.0) 

J2
13
Stokłosa Michał
0g (20.0) 

J2
14
Wilk Kamil
0g (20.0) 

J2
15
Miernik Maciej
0g (20.0) 

J2
16
Stępniewski Tomasz
0g (20.0) 

K1
0
Grzyl Anna
0g (17.0) 

K1
1
Bartosiewicz Ewelina
0g (17.0) 

K1
2
Kańduła Agnieszka
0g (17.0) 

K1
3
Cieplińska Małgorzata
0g (17.0) 

K1
4
Szulczewska Beata
0g (17.0) 

K1
5
Tykwińska Patrycja
0g (17.0) 

K1
6
Rudyńska Krystyna
15g (1.0) 

K1
7
Witkowska Natalia
0g (17.0) 

K1
8
Justa Kowalska Kamila
0g (17.0) 

K1
9
Balcerek Agnieszka
0g (17.0) 

K1
10
Termina Bożena
0g (17.0) 

K1
11
Siekiera Olga
0g (17.0) 

K1
12
Niedorozow Wanda
0g (17.0) 

K1
13
Wesołowska Małgorzata
0g (17.0) 

K1
14
Gottwald Marta
0g (17.0) 

K2
0
Stasiak Krystyna
0g (17.0) 

K2
1
Mamikonyan Nuna
0g (17.0) 

K2
2
Łój Mariola
0g (17.0) 

K2
3
Roguska-Jurek Anna
0g (17.0) 

K2
4
Rączka Anna
0g (17.0) 

K2
5
Trzeciak Aleksandra
15g (1.0) 

K2
6
Brodzik Sylwia
0g (17.0) 

K2
7
Lach Justyna
0g (17.0) 

K2
8
Drgas Joanna
0g (17.0) 

K2
9
Zalewska Ewa
0g (17.0) 

K2
10
Płowiec Natalia
0g (17.0) 

K2
11
Mach Elżbieta
0g (17.0) 

K2
12
Kulka Lidia
0g (17.0) 

K2
13
Wojtas patrycja
5g (2.0) 

K2
14
Szymańska Danuta
0g (17.0) 

K2
15
Miastkowska Beata
0g (17.0) 

S1
0
Lorenc Piotr
0g (16.0) 

S1
1
Niemiec Adam
0g (16.0) 

S1
2
Górecki Kamil
0g (16.0) 

S1
3
Lichodziejewski Stanisław
0g (16.0) 

S1
4
Nowakowski Artur
0g (16.0) 

S1
5
Niedorozow Antoliusz
0g (16.0) 

S1
6
755g (1.0) 

S1
7
Gutkiewicz Ernest
0g (16.0) 

S1
8
Polański Tomasz
0g (16.0) 

S1
9
Kamiński Wojciech
0g (16.0) 

S1
10
Pogonowski Bartłomiej
0g (16.0) 

S1
11
Marcińczyk Mateusz
0g (16.0) 

S1
12
Ziobro sławomir
0g (16.0) 

S1
13
Brąclik Ryszard
0g (16.0) 

S1
14
Siewaszko Maciej
0g (16.0) 

S2
0
Klasek Petr
0g (16.0) 

S2
15
Stańczyk Marcin
0g (16.0) 

S2
16
Śmieszek Paweł
0g (16.0) 

S2
17
Przytuła Adam
0g (16.0) 

S2
18
Kulka Artur
0g (16.0) 

S2
19
Rabazel Mirosław
0g (16.0) 

S2
20
Graban Maciej
0g (16.0) 

S2
21
Kurowski Krzysztof
0g (16.0) 

S2
22
Piechocki Dariusz
0g (16.0) 

S2
23
Duda Zbigniew
0g (16.0) 

S2
24
Zieliński Adam
0g (16.0) 

S2
25
Milewski Zbigniew
0g (16.0) 

S2
26
Kosakowski Piotr
0g (16.0) 

S2
27
Mamikonyan Vasyl
0g (16.0) 

S2
28
Dzikiewicz Ryszard
0g (16.0) 

S3
0
Geisler Kamil
0g (16.0) 

S3
1
Jakubowski Andrzej
0g (16.0) 

S3
2
Bednarek Andrzej
0g (16.0) 

S3
3
Szlachta Paweł
0g (16.0) 

S3
4
Wiórek Szymon
0g (16.0) 

S3
5
Nowaczyk Krzysztof
0g (16.0) 

S3
6
Nowak Przemysław
0g (16.0) 

S3
7
Mizera Bartosz
0g (16.0) 

S3
8
Męcik Marek
0g (16.0) 

S3
9
Brud Bogusław
0g (16.0) 

S3
10
Kasprowicz Paweł
0g (16.0) 

S3
11
Rybiński Sebastian
0g (16.0) 

S3
12
Walczak Wiktor
0g (16.0) 

S3
13
Graban Piotr
0g (16.0) 

S3
14
Żok Waldemar
0g (16.0) 

S4
16
Pater Mariusz
0g (16.0) 

S4
17
Cesarz Maciej
0g (16.0) 

S4
18
Mączka Sebastian
0g (16.0) 

S4
19
Niewiadomski Artur
0g (16.0) 

S4
20
Zieliński Wiesław
0g (16.0) 

S4
21
Górski Marian
0g (16.0) 

S4
22
Przybylski Tomasz
0g (16.0) 

S4
23
Rzepczyński Jakub
0g (16.0) 

S4
24
Komorniczak Dariusz
625g (1.0) 

S4
25
Piotrowicz Piotr
0g (16.0) 

S4
26
Jurek Bogusław
0g (16.0) 

S4
27
Barański Dariusz
0g (16.0) 

S4
28
Łebkowski Michał
0g (16.0) 

S4
29
Dywelski Łukasz
0g (16.0) 

S4
30
Horemski Tomasz
0g (16.0) 

S5
1
Masewicz Marian
0g (16.0) 

S5
2
Szporko Tomasz
0g (16.0) 

S5
3
Dzikiewicz Kamil
0g (16.0) 

S5
4
Piasecki Wiesław
0g (16.0) 

S5
5
Warcholiński Eugeniusz
0g (16.0) 

S5
6
Kostrzyński Tomasz
0g (16.0) 

S5
7
Korzeniowski Sebastian
0g (16.0) 

S5
8
Nysztal Tomasz
0g (16.0) 

S5
9
Chyb Andrzej
0g (16.0) 

S5
10
Zielonka Remigiusz
0g (16.0) 

S5
11
Pintal Gwidon
0g (16.0) 

S5
12
Magdziak Ireneusz
0g (16.0) 

S5
13
Dheilly Philippe
0g (16.0) 

S6
16
Maksajda Dariusz
0g (16.0) 

S6
17
Rechowicz Marek
0g (16.0) 

S6
18
Kozieł Piotr
0g (16.0) 

S6
19
Długajczyk Grzegorz
0g (16.0) 

S6
20
Rzepczyński Marcin
0g (16.0) 

S6
21
Pawlak Arkadiusz
0g (16.0) 

S6
22
Samol Krzysztof
0g (16.0) 

S6
23
Krynicki Adam
0g (16.0) 

S6
24
Siekiera Wiktor
0g (16.0) 

S6
25
Remlinger Rafał
0g (16.0) 

S6
26
Mazurczak Grzegorz
0g (16.0) 

S6
27
Pacyna Karol
0g (16.0) 

S6
28
Studniarz Dariusz
0g (16.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.








więcej zdjęć >>>