www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Grand Prix Polski 2010
Puchar Opola 2010

j.Turawa, Turawa
  2010-05-08, Opole

Milewski Zbigniew
zwycięzca zawodów:

Milewski Zbigniew
waga ryb:
400g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

812g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

5g

liczba uczestników:157


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe -

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - Grand Prix Polski 2010 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Brąclik Łukasz
J1
13
205
1.0
OKW Katowice I
3
Ciesielski Szymon
J1
2
15
3.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
3
Turek Mateusz
J1
11
5
3.0
Okręg Mazowiecki PZW
20
Mirowski Mirosław
J1
1
0
20.0
Team Sensas II
20
Gryga Marcin
J1
4
0
20.0
Okręg PZW Elblšg
20
Turek Krzysztof
J1
5
0
20.0
Okręg Mazowiecki PZW
20
Nysztal Bartłomiej
J1
6
0
20.0
Konger Żoliborz 2
20
Geisler Mikołaj
J1
7
0
20.0
NKS Piła
20
Wajman Dawid
J1
8
0
20.0
KW Leszcz Maver Poznań
20
Adamczyk Łukasz
J1
10
0
20.0
Robinson Team
20
Dziubałtowski Kamil
J1
12
0
20.0
Mawer Okręg Piotrków Trybunalski
20
Wilk Kamil
J1
14
0
20.0
KW Browning EKO Ostrzeszów
20
Schiele Marcin
J1
15
0
20.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish II
20
Skorzyński Stanisław
J1
16
0
20.0
Trabucco Lozko Fishing
20
Kęsik Patryk
J1
17
0
20.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish I
21
Walczyk Marcin
J1
3
0
21.0
OKW Katowice II
21
Konieczny Grzegorz
J1
9
0
21.0
WKS Boland Krosno
21
Jankowski Krzysztof
J1
18
0
21.0
WKS Sensas Pionier Okręg Wałbrzych
1
Niewczas Paweł
J2
5
5
1.0
SKW Perkoz
1
Białdyga Maciej
J2
6
5
1.0
Neptun Gdańsk
1
Filocha Paweł
J2
8
5
1.0
WKS Dragon Bydgoszcz
20
Gluza Łukasz
J2
1
0
20.0
Team Profi Mondial F Żary
20
Stępniewski Tomasz
J2
2
0
20.0
KW Warszawa Praga 4
20
Dziedzic Michał
J2
3
0
20.0
Team Sensas I
20
Wojtas Dominik
J2
4
0
20.0
WKS Sensas Calisia
20
Niemyjski Mariusz
J2
7
0
20.0
PKW Białystok
20
Zawada Jakub
J2
9
0
20.0
WKS Boland Rzeszów
20
Kwocz Kamil
J2
10
0
20.0
Mirage Sensas Mistrall Szóstka Warszawa
20
Miernik Maciej
J2
11
0
20.0
Rob Tar Tarnów
20
Stokłosa Michał
J2
12
0
20.0
Milo Wrocław
20
Batorski Przemysław
J2
13
0
20.0
OWKS Legnica
20
Moska Bartłomiej
J2
14
0
20.0
Jaxon Team Samol Opole
20
Kubat Maciej
J2
15
0
20.0
WKS Browning Sukces Fishing Team Poland
20
Bieńko Grzegorz
J2
16
0
20.0
Robinson Team
20
Rozpędzki Grzegorz
J2
17
0
20.0
Mawer Okręg Piotrków Trybunalski
20
Matuszewski Patryk
J2
18
0
20.0
WKS Top Sieradz
20
Wysocki Wojciech
J2
19
0
20.0
Traper Siedlce
1
Zalewska Ewa
K1
1
40
1.0
KW Leszcz Maver Poznań
2
Cieplińska Małgorzata
K1
4
15
2.0
Team Profi Mondial F Żary
17
Kulka Lidia
K1
2
0
17.0
Robinson Team
17
Mach Elżbieta
K1
3
0
17.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish I
17
Gottwald Marta
K1
5
0
17.0
OKW Katowice II
17
Justa Kowalska Kamila
K1
6
0
17.0
Traper Siedlce
17
Lach Justyna
K1
7
0
17.0
Trabucco Lozko Fishing
17
Płowiec Natalia
K1
8
0
17.0
Team Sensas II
17
Bartosiewicz Ewelina
K1
9
0
17.0
KW Warszawa Praga 4
17
Szymańska Danuta
K1
10
0
17.0
Neptun Gdańsk
17
Witkowska Natalia
K1
11
0
17.0
WKS Hydromak
17
Miastkowska Beata
K1
12
0
17.0
PKW Białystok
17
Szulczewska Beata
K1
13
0
17.0
Okręg PZW Zielona Góra
17
Wesołowska Małgorzata
K1
14
0
17.0
Robinson Team
17
Tykwińska Patrycja
K1
15
0
17.0
WKS Dragon Bydgoszcz
17
Kańduła Agnieszka
K1
16
0
17.0
KW Lorpio Wielkopolska
1
Termina Bożena
K2
10
20
1.0
OKW Katowice I
2
Wojtas patrycja
K2
2
15
2.0
Mirage Sensas Mistrall Szóstka Warszawa
2
Rudyńska Krystyna
K2
6
15
2.0
Rob Tar Tarnów
4
Mamikonyan Nuna
K2
3
5
4.0
WKS Browning Sukces Fishing Team Poland
17
Stasiak Krystyna
K2
1
0
17.0
WKS Top Sieradz
17
Trzeciak Aleksandra
K2
4
0
17.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish II
17
Drgas Joanna
K2
5
0
17.0
Jaxon Team Samol Opole
17
Niedorozow Wanda
K2
7
0
17.0
SKW Perkoz
17
Balcerek Agnieszka
K2
8
0
17.0
Team Sensas I
17
Grzyl Anna
K2
9
0
17.0
NKS Piła
17
Rączka Anna
K2
11
0
17.0
WKS Boland Krosno
17
Łój Mariola
K2
12
0
17.0
Milo Wrocław
17
Roguska-Jurek Anna
K2
13
0
17.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
17
Siekiera Olga
K2
14
0
17.0
Trabucco Lozko Fishing
17
Brodzik Sylwia
K2
15
0
17.0
OWKS Legnica
16
Geisler Kamil
S1
1
0
16.0
NKS Piła
16
Rzepczyński Jakub
S1
2
0
16.0
KW Warszawa Praga 4
16
Siewaszko Maciej
S1
3
0
16.0
WKS Dragon Bydgoszcz
16
Piasecki Wiesław
S1
4
0
16.0
Neptun Gdańsk
16
Wiórek Szymon
S1
5
0
16.0
OKW Katowice II
16
Męcik Marek
S1
6
0
16.0
OWKS Legnica
16
Masewicz Marian
S1
7
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish II
16
Kozieł Piotr
S1
8
0
16.0
Robinson Team
16
Zalewski Tadeusz
S1
9
0
16.0
Traper Siedlce
16
Jakubowski Andrzej
S1
10
0
16.0
WWKS Casus Toruń
16
Klasek Petr
S1
11
0
16.0
NKS Piła
16
Pawlak Arkadiusz
S1
12
0
16.0
Team Sensas II
16
Korzeniowski Sebastian
S1
13
0
16.0
KW Leszcz Maver Poznań
16
Maksajda Dariusz
S1
14
0
16.0
WKS Top Sieradz
16
Dheilly Philippe
S1
15
0
16.0
WKS Browning Sukces Fishing Team Poland
1
Niewiadomski Artur
S2
17
2
1.0
Mirage Sensas Mistrall Szóstka Warszawa
2
Milewski Zbigniew
S2
27
400
2.0
Jaxon Team Samol Opole
3
Szlachta Paweł
S2
29
20
3.0
OKW Katowice I
16
Warcholiński Eugeniusz
S2
16
0
16.0
Team Profi Mondial F Żary
16
Mizera Bartosz
S2
18
0
16.0
Team Sensas
16
Remlinger Rafał
S2
19
0
16.0
SKW Perkoz
16
Przybylski Tomasz
S2
20
0
16.0
Milo Wrocław
16
Pacyna Karol
S2
21
0
16.0
Rob Tar Tarnów
16
Rabazel Mirosław
S2
22
0
16.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
16
Krynicki Adam
S2
23
0
16.0
WKS Boland Krosno
16
Śmieszek Paweł
S2
24
0
16.0
Trabucco Lozko Fishing
16
Kamiński Wojciech
S2
25
0
16.0
Traper Siedlce
16
Graban Maciej
S2
26
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish I
16
Bednarski Robert
S2
28
0
16.0
Team Sensas I
16
Brud Bogusław
S2
30
0
16.0
WKS Boland Rzeszów
16
S3
1
0
16.0
WKS Boland Krosno
16
Łebkowski Michał
S3
2
0
16.0
Traper Siedlce
16
Mazurczak Grzegorz
S3
3
0
16.0
Traper Siedlce
16
Pater Mariusz
S3
4
0
16.0
Trabucco Lozko Fishing
16
Dywelski Łukasz
S3
5
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish II
16
Samol Krzysztof
S3
6
0
16.0
Jaxon Team Samol Opole
16
Rzepczyński Marcin
S3
7
0
16.0
KW Warszawa Praga 4
16
Kasprowicz Paweł
S3
8
0
16.0
Team Sensas I
16
Kostrzyński Tomasz
S3
9
0
16.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
16
Górski Marian
S3
10
0
16.0
WKS Dragon Bydgoszcz
16
Kurowski Krzysztof
S3
11
0
16.0
Neptun Gdańsk
16
Rybiński Sebastian
S3
12
0
16.0
WKS Top Sieradz
16
Nowak Przemysław
S3
14
0
16.0
KW Leszcz Maver Poznań
16
Nowaczyk Krzysztof
S3
15
0
16.0
Team Profi Mondial F Żary
17
Pintal Gwidon
S3
13
0
17.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
16
Pogonowski Bartłomiej
S4
16
0
16.0
Rob Tar Tarnów
16
Chyb Andrzej
S4
17
0
16.0
WWKS Casus Toruń
16
Zieliński Adam
S4
18
0
16.0
Mirage Sensas Mistrall Szóstka Warszawa
16
Górecki Kamil
S4
19
0
16.0
Tarnobrzeg
16
Duda Zbigniew
S4
20
0
16.0
Team Sensas
16
Magdziak Ireneusz
S4
21
0
16.0
OWKS Legnica
16
Niedorozow Antoliusz
S4
22
0
16.0
SKW Perkoz
16
Stańczyk Marcin
S4
23
0
16.0
Team Sensas II
16
Horemski Tomasz
S4
24
0
16.0
NKS Piła
16
Graban Piotr
S4
25
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish I
16
Polański Tomasz
S4
26
0
16.0
Milo Wrocław
16
Bednarek Andrzej
S4
27
0
16.0
WKS Browning Sukces Fishing Team Poland
16
Kulka Artur
S4
28
0
16.0
Robinson Team
16
Brąclik Ryszard
S4
29
0
16.0
OKW Katowice I
16
Piechocki Dariusz
S4
30
0
16.0
OKW Katowice II
1
Cesarz Maciej
S5
9
20
1.0
Neptun Gdańsk
1
Piotrowicz Piotr
S5
11
5
1.0
Rob Tar Tarnów
2
Zielonka Remigiusz
S5
14
15
2.0
WKS Dragon Bydgoszcz
16
Barański Dariusz
S5
1
0
16.0
Robinson Team
16
Studniarz Dariusz
S5
2
0
16.0
Mirage Sensas Mistrall Szóstka Warszawa
16
Mamikonyan Vasyl
S5
3
0
16.0
WKS Browning Sukces Fishing Team Poland
16
Rechowicz Marek
S5
4
0
16.0
OKW Katowice I
16
Gutkiewicz Ernest
S5
5
0
16.0
Team Sensas I
16
Dzikiewicz Ryszard
S5
6
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish II
16
Lorenc Piotr
S5
7
0
16.0
KW Lorpio
16
Dzikiewicz Kamil
S5
8
0
16.0
WKS Okręg Koszalin Colmic Catfish I
16
Nysztal Tomasz
S5
12
0
16.0
Konger Żoliborz 2
16
Zieliński Wiesław
S5
13
0
16.0
WKS Boland Krosno
16
Lichodziejewski Stanisław
S5
15
0
16.0
Team Profi Mondial F Żary
17
Lis Stanisław
S5
10
0
17.0
NKS Piła
16
Komorniczak Dariusz
S6
19
0
16.0
SKW Perkoz
16
Żok Waldemar
S6
29
0
16.0
Jaxon Team Samol Opole
16
Przytuła Adam
S6
27
0
16.0
KW Leszcz Maver Poznań
16
Niemiec Adam
S6
18
0
16.0
KW Warszawa Praga 4
16
Kosakowski Piotr
S6
23
0
16.0
KW Warszawa Praga 4
16
Szporko Tomasz
S6
21
0
16.0
Milo Wrocław
16
Długajczyk Grzegorz
S6
17
0
16.0
OKW Katowice II
16
Ziobro sławomir
S6
16
0
16.0
OWKS Legnica
16
Nowakowski Artur
S6
20
0
16.0
Team Profi Mondial F Żary
16
Mączka Sebastian
S6
28
0
16.0
Team Sensas II
16
Siekiera Wiktor
S6
26
0
16.0
Trabucco Lozko Fishing
16
Walczak Wiktor
S6
24
0
16.0
Traper Siedlce
16
Jurek Bogusław
S6
25
0
16.0
WKS CSV For Anglers Zielona Góra
16
Marcińczyk Mateusz
S6
22
0
16.0
WKS Top Sieradz




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
J1
1
Mirowski Mirosław
0g (20.0) 

J1
2
Ciesielski Szymon
15g (3.0) 

J1
3
Walczyk Marcin
0g (21.0) 

J1
4
Gryga Marcin
0g (20.0) 

J1
5
Turek Krzysztof
0g (20.0) 

J1
6
Nysztal Bartłomiej
0g (20.0) 

J1
7
Geisler Mikołaj
0g (20.0) 

J1
8
Wajman Dawid
0g (20.0) 

J1
9
Konieczny Grzegorz
0g (21.0) 

J1
10
Adamczyk Łukasz
0g (20.0) 

J1
11
Turek Mateusz
5g (3.0) 

J1
12
Dziubałtowski Kamil
0g (20.0) 

J1
13
Brąclik Łukasz
205g (1.0) 

J1
14
Wilk Kamil
0g (20.0) 

J1
15
Schiele Marcin
0g (20.0) 

J1
16
Skorzyński Stanisław
0g (20.0) 

J1
17
Kęsik Patryk
0g (20.0) 

J1
18
Jankowski Krzysztof
0g (21.0) 

J2
1
Gluza Łukasz
0g (20.0) 

J2
2
Stępniewski Tomasz
0g (20.0) 

J2
3
Dziedzic Michał
0g (20.0) 

J2
4
Wojtas Dominik
0g (20.0) 

J2
5
Niewczas Paweł
5g (1.0) 

J2
6
Białdyga Maciej
5g (1.0) 

J2
7
Niemyjski Mariusz
0g (20.0) 

J2
8
Filocha Paweł
5g (1.0) 

J2
9
Zawada Jakub
0g (20.0) 

J2
10
Kwocz Kamil
0g (20.0) 

J2
11
Miernik Maciej
0g (20.0) 

J2
12
Stokłosa Michał
0g (20.0) 

J2
13
Batorski Przemysław
0g (20.0) 

J2
14
Moska Bartłomiej
0g (20.0) 

J2
15
Kubat Maciej
0g (20.0) 

J2
16
Bieńko Grzegorz
0g (20.0) 

J2
17
Rozpędzki Grzegorz
0g (20.0) 

J2
18
Matuszewski Patryk
0g (20.0) 

J2
19
Wysocki Wojciech
0g (20.0) 

K1
1
Zalewska Ewa
40g (1.0) 

K1
2
Kulka Lidia
0g (17.0) 

K1
3
Mach Elżbieta
0g (17.0) 

K1
4
Cieplińska Małgorzata
15g (2.0) 

K1
5
Gottwald Marta
0g (17.0) 

K1
6
Justa Kowalska Kamila
0g (17.0) 

K1
7
Lach Justyna
0g (17.0) 

K1
8
Płowiec Natalia
0g (17.0) 

K1
9
Bartosiewicz Ewelina
0g (17.0) 

K1
10
Szymańska Danuta
0g (17.0) 

K1
11
Witkowska Natalia
0g (17.0) 

K1
12
Miastkowska Beata
0g (17.0) 

K1
13
Szulczewska Beata
0g (17.0) 

K1
14
Wesołowska Małgorzata
0g (17.0) 

K1
15
Tykwińska Patrycja
0g (17.0) 

K1
16
Kańduła Agnieszka
0g (17.0) 

K2
1
Stasiak Krystyna
0g (17.0) 

K2
2
Wojtas patrycja
15g (2.0) 

K2
3
Mamikonyan Nuna
5g (4.0) 

K2
4
Trzeciak Aleksandra
0g (17.0) 

K2
5
Drgas Joanna
0g (17.0) 

K2
6
Rudyńska Krystyna
15g (2.0) 

K2
7
Niedorozow Wanda
0g (17.0) 

K2
8
Balcerek Agnieszka
0g (17.0) 

K2
9
Grzyl Anna
0g (17.0) 

K2
10
Termina Bożena
20g (1.0) 

K2
11
Rączka Anna
0g (17.0) 

K2
12
Łój Mariola
0g (17.0) 

K2
13
Roguska-Jurek Anna
0g (17.0) 

K2
14
Siekiera Olga
0g (17.0) 

K2
15
Brodzik Sylwia
0g (17.0) 

S1
1
Geisler Kamil
0g (16.0) 

S1
2
Rzepczyński Jakub
0g (16.0) 

S1
3
Siewaszko Maciej
0g (16.0) 

S1
4
Piasecki Wiesław
0g (16.0) 

S1
5
Wiórek Szymon
0g (16.0) 

S1
6
Męcik Marek
0g (16.0) 

S1
7
Masewicz Marian
0g (16.0) 

S1
8
Kozieł Piotr
0g (16.0) 

S1
9
Zalewski Tadeusz
0g (16.0) 

S1
10
Jakubowski Andrzej
0g (16.0) 

S1
11
Klasek Petr
0g (16.0) 

S1
12
Pawlak Arkadiusz
0g (16.0) 

S1
13
Korzeniowski Sebastian
0g (16.0) 

S1
14
Maksajda Dariusz
0g (16.0) 

S1
15
Dheilly Philippe
0g (16.0) 

S2
16
Warcholiński Eugeniusz
0g (16.0) 

S2
17
Niewiadomski Artur
2g (1.0) 

S2
18
Mizera Bartosz
0g (16.0) 

S2
19
Remlinger Rafał
0g (16.0) 

S2
20
Przybylski Tomasz
0g (16.0) 

S2
21
Pacyna Karol
0g (16.0) 

S2
22
Rabazel Mirosław
0g (16.0) 

S2
23
Krynicki Adam
0g (16.0) 

S2
24
Śmieszek Paweł
0g (16.0) 

S2
25
Kamiński Wojciech
0g (16.0) 

S2
26
Graban Maciej
0g (16.0) 

S2
27
Milewski Zbigniew
400g (2.0) 

S2
28
Bednarski Robert
0g (16.0) 

S2
29
Szlachta Paweł
20g (3.0) 

S2
30
Brud Bogusław
0g (16.0) 

S3
1
0g (16.0) 

S3
2
Łebkowski Michał
0g (16.0) 

S3
3
Mazurczak Grzegorz
0g (16.0) 

S3
4
Pater Mariusz
0g (16.0) 

S3
5
Dywelski Łukasz
0g (16.0) 

S3
6
Samol Krzysztof
0g (16.0) 

S3
7
Rzepczyński Marcin
0g (16.0) 

S3
8
Kasprowicz Paweł
0g (16.0) 

S3
9
Kostrzyński Tomasz
0g (16.0) 

S3
10
Górski Marian
0g (16.0) 

S3
11
Kurowski Krzysztof
0g (16.0) 

S3
12
Rybiński Sebastian
0g (16.0) 

S3
13
Pintal Gwidon
0g (17.0) 

S3
14
Nowak Przemysław
0g (16.0) 

S3
15
Nowaczyk Krzysztof
0g (16.0) 

S4
16
Pogonowski Bartłomiej
0g (16.0) 

S4
17
Chyb Andrzej
0g (16.0) 

S4
18
Zieliński Adam
0g (16.0) 

S4
19
Górecki Kamil
0g (16.0) 

S4
20
Duda Zbigniew
0g (16.0) 

S4
21
Magdziak Ireneusz
0g (16.0) 

S4
22
Niedorozow Antoliusz
0g (16.0) 

S4
23
Stańczyk Marcin
0g (16.0) 

S4
24
Horemski Tomasz
0g (16.0) 

S4
25
Graban Piotr
0g (16.0) 

S4
26
Polański Tomasz
0g (16.0) 

S4
27
Bednarek Andrzej
0g (16.0) 

S4
28
Kulka Artur
0g (16.0) 

S4
29
Brąclik Ryszard
0g (16.0) 

S4
30
Piechocki Dariusz
0g (16.0) 

S5
1
Barański Dariusz
0g (16.0) 

S5
2
Studniarz Dariusz
0g (16.0) 

S5
3
Mamikonyan Vasyl
0g (16.0) 

S5
4
Rechowicz Marek
0g (16.0) 

S5
5
Gutkiewicz Ernest
0g (16.0) 

S5
6
Dzikiewicz Ryszard
0g (16.0) 

S5
7
Lorenc Piotr
0g (16.0) 

S5
8
Dzikiewicz Kamil
0g (16.0) 

S5
9
Cesarz Maciej
20g (1.0) 

S5
10
Lis Stanisław
0g (17.0) 

S5
11
Piotrowicz Piotr
5g (1.0) 

S5
12
Nysztal Tomasz
0g (16.0) 

S5
13
Zieliński Wiesław
0g (16.0) 

S5
14
Zielonka Remigiusz
15g (2.0) 

S5
15
Lichodziejewski Stanisław
0g (16.0) 

S6
16
Ziobro sławomir
0g (16.0) 

S6
17
Długajczyk Grzegorz
0g (16.0) 

S6
18
Niemiec Adam
0g (16.0) 

S6
19
Komorniczak Dariusz
0g (16.0) 

S6
20
Nowakowski Artur
0g (16.0) 

S6
21
Szporko Tomasz
0g (16.0) 

S6
22
Marcińczyk Mateusz
0g (16.0) 

S6
23
Kosakowski Piotr
0g (16.0) 

S6
24
Walczak Wiktor
0g (16.0) 

S6
25
Jurek Bogusław
0g (16.0) 

S6
26
Siekiera Wiktor
0g (16.0) 

S6
27
Przytuła Adam
0g (16.0) 

S6
28
Mączka Sebastian
0g (16.0) 

S6
29
Żok Waldemar
0g (16.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.







2010-05-08, Opole

2010-05-08, Opole

2010-05-08, Opole

2010-05-08, Opole

2010-05-08, Opole

2010-05-08, Opole


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -