www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Puchar Wielkopolski 2009
Mistrzostwa Wielkopolski 2009

k.Władzimirowski, Konin
  2009-08-22, Konin

Kłokowski Marcin
zwycięzca zawodów:

Kłokowski Marcin
waga ryb:
7050g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

107570g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

1992g

liczba uczestników:54


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - Puchar Wielkopolski 2009

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Lach Paweł
A
3
6020
1.0
.
2
Łasiński Piotr
A
2
4480
2.0
.
3
Czarnecki Grzegorz
A
9
2650
3.0
.
4
Gierz Marek
A
7
1650
4.0
.
5
Wawrzyniak Jakub
A
10
1600
5.0
.
6
Domański Krzysztof
A
4
1310
6.0
.
7
Witkowski Michał
A
1
1290
7.0
.
8
Woźny Ferdynand
A
6
1130
8.0
.
9
Boliński Jacek
A
5
820
9.0
.
10
Krystek Grzegorz
A
8
770
10.0
.
1
Kędzierski Krzysztof
B
2
5820
1.0
.
2
Horemski Tomasz
B
9
5650
2.0
.
3
Sobczak Jan
B
8
3100
3.0
.
4
Marcińczak Lech
B
7
2270
4.0
.
5
Heinze Jerzy
B
10
1750
5.0
.
6
Mielniczak Daniel
B
1
1700
6.0
.
7
Pietrzak Daniel
B
4
1670
7.0
.
8
Dwornik Jarosław
B
3
1560
8.0
.
9
Baranowski Tomasz
B
6
1470
9.0
.
10
Stawowy Gracjan
B
5
1400
10.0
.
1
Kłokowski Marcin
C
3
7050
1.0
.
2
Geisler Kamil
C
5
5990
2.0
.
3
Morchel Maciej
C
4
4500
3.0
.
4
Wawrowski Dariusz
C
9
3210
4.0
.
5
Barczak Janusz
C
6
2500
5.0
.
6
Basiak Paweł
C
8
2020
6.0
.
7
Adamek Waldemar
C
7
1460
7.0
.
8
Kiedrowski Zbyszek
C
2
1090
8.0
.
9
Lokś Sławomir
C
1
460
9.0
.
1
Wojciechowski Paweł
D
7
3510
1.0
.
2
Prymas Robert
D
5
2900
2.0
.
3
Michalak Rafał
D
8
2800
3.0
.
4
Marcińczak Janusz
D
3
1990
4.0
.
5
Kałużny Krzysztof
D
4
1460
5.0
.
6
Starosta Dariusz
D
2
1290
6.0
.
7
Czubek Dariusz
D
9
1090
7.0
.
8
Dukarski Adam
D
1
970
8.0
.
9
Mania Michał
D
6
650
9.0
.
10
Majewski Łukasz
D
10
430
10.0
.
1
Maryjowski Adam
E
3
2590
1.0
.
2
Tomczak Sławomir
E
2
1600
2.0
.
3
Mierzejewski Jacek
E
5
1220
3.0
.
4
Pietrzak Sławomir
E
8
1070
4.0
.
5
Gałanik Andrzej
E
7
1040
5.0
.
6
Tyniewicki Artur
E
9
920
6.0
.
6
Jagodziński Tomasz
E
4
920
6.0
.
8
Skórzewski Hubert
E
10
780
8.0
.
9
Wyrwa Artur
E
1
750
9.0
.
10
Moskal Wojciech
E
6
380
10.0
.
1
Tórz Jacek
J
5
1450
1.0
.
2
Siwiński Paweł
J
1
480
2.0
.
3
Łyskawiński Mariusz
J
4
330
3.0
.
4
Witkowska Natalia
J
3
320
4.0
.
5
Staszak Wojciech
J
2
240
5.0
.




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Witkowski Michał
1290g (7.0) 

A
2
Łasiński Piotr
4480g (2.0) 

A
3
Lach Paweł
6020g (1.0) 

A
4
Domański Krzysztof
1310g (6.0) 

A
5
Boliński Jacek
820g (9.0) 

A
6
Woźny Ferdynand
1130g (8.0) 

A
7
Gierz Marek
1650g (4.0) 

A
8
Krystek Grzegorz
770g (10.0) 

A
9
Czarnecki Grzegorz
2650g (3.0) 

A
10
Wawrzyniak Jakub
1600g (5.0) 

B
1
Mielniczak Daniel
1700g (6.0) 

B
2
Kędzierski Krzysztof
5820g (1.0) 

B
3
Dwornik Jarosław
1560g (8.0) 

B
4
Pietrzak Daniel
1670g (7.0) 

B
5
Stawowy Gracjan
1400g (10.0) 

B
6
Baranowski Tomasz
1470g (9.0) 

B
7
Marcińczak Lech
2270g (4.0) 

B
8
Sobczak Jan
3100g (3.0) 

B
9
Horemski Tomasz
5650g (2.0) 

B
10
Heinze Jerzy
1750g (5.0) 

C
1
Lokś Sławomir
460g (9.0) 

C
2
Kiedrowski Zbyszek
1090g (8.0) 

C
3
Kłokowski Marcin
7050g (1.0) 

C
4
Morchel Maciej
4500g (3.0) 

C
5
Geisler Kamil
5990g (2.0) 

C
6
Barczak Janusz
2500g (5.0) 

C
7
Adamek Waldemar
1460g (7.0) 

C
8
Basiak Paweł
2020g (6.0) 

C
9
Wawrowski Dariusz
3210g (4.0) 

D
1
Dukarski Adam
970g (8.0) 

D
2
Starosta Dariusz
1290g (6.0) 

D
3
Marcińczak Janusz
1990g (4.0) 

D
4
Kałużny Krzysztof
1460g (5.0) 

D
5
Prymas Robert
2900g (2.0) 

D
6
Mania Michał
650g (9.0) 

D
7
Wojciechowski Paweł
3510g (1.0) 

D
8
Michalak Rafał
2800g (3.0) 

D
9
Czubek Dariusz
1090g (7.0) 

D
10
Majewski Łukasz
430g (10.0) 

E
1
Wyrwa Artur
750g (9.0) 

E
2
Tomczak Sławomir
1600g (2.0) 

E
3
Maryjowski Adam
2590g (1.0) 

E
4
Jagodziński Tomasz
920g (6.0) 

E
5
Mierzejewski Jacek
1220g (3.0) 

E
6
Moskal Wojciech
380g (10.0) 

E
7
Gałanik Andrzej
1040g (5.0) 

E
8
Pietrzak Sławomir
1070g (4.0) 

E
9
Tyniewicki Artur
920g (6.0) 

E
10
Skórzewski Hubert
780g (8.0) 

J
1
Siwiński Paweł
480g (2.0) 

J
2
Staszak Wojciech
240g (5.0) 

J
3
Witkowska Natalia
320g (4.0) 

J
4
Łyskawiński Mariusz
330g (3.0) 

J
5
Tórz Jacek
1450g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.






więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -