www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Puchar Wielkopolski 2008
.

k.Władzimirowski, Konin
  2008-10-19, Konin

Basiak Paweł
zwycięzca zawodów:

Basiak Paweł
waga ryb:
6140g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

134280g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

1561g

liczba uczestników:86


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi Puchar Wielkopolski 2008

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Orłowski Krzysztof
A
16
5360
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Gałanik Andrzej
A
5
5320
2.0
LORPIO WIELKOPOLSKA
3
Witkowski Michał
A
15
5300
3.0
PERKOZ PONIEC
4
Woźny Ferdynand
A
4
5080
4.0
ZŁOTY HACZYK OSTRÓW
5
Lis Stanisław
A
7
4280
5.0
GELAM CHODZIEŻ
6
Dera Marek
A
13
4020
6.0
CALISIA KALISZ
7
Słomski Zbigniew
A
6
2740
7.0
TILAPIA KONIN
8
Zimniak Mariusz
A
14
2640
8.0
JOKER PLESZEW
9
Maćkowiak Przemysław
A
1
2580
9.0
DAN-POL OSIECZNA
10
Trzeciak Aleksandra
A
17
2560
10.0
EKO-FISH JAROCIN
11
Węcławiak Tomasz
A
3
2480
11.0
WWW.LESZCZ.PL II POZNAŃ
12
Maćkowiak Sławomir
A
8
1920
12.0
MEDUZA MIEJSKA GÓRKA
13
Wilczewski Mirosław
A
10
1840
13.0
TILAPIA KONIN
14
Łasiński Piotr
A
2
1040
14.0
TILAPIA KONIN
15
Sobczak Jan
A
11
980
15.0
JOKER PLESZEW
16
Andrzejewski Ireneusz
A
12
900
16.0
KLEŃ MOSINA
17
Krysiak Łukasz
A
9
860
17.0
AMIVET MIEJSKA GÓRKA
1
Jastrząb Paweł
B
2
4540
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Domański Krzysztof
B
1
2000
2.0
ZŁOTY HACZYK OSTRÓW
3
Dworacki Ryszard
B
3
700
3.0
DAN-POL OSIECZNA
4
Pietrzak Daniel
B
15
800
4.0
PERKOZ PONIEC
5
Nowak Rafał
B
4
1220
5.0
LORPIO WIELKOPOLSKA
6
Wojtas Dominik
B
16
660
6.0
CALISIA KALISZ
7
Gierz Marek
B
17
540
7.0
AMIVET MIEJSKA GÓRKA
8
Koźlarek Artur
B
14
400
8.0
GELAM CHODZIEŻ
8
Kijek Roman
B
11
400
8.0
GELAM CHODZIEŻ
10
Pacuła Ferdynand
B
13
380
10.0
ABRAMIS MIĘDZYRZECZ
11
Skórzewski Hubert
B
10
360
11.0
TILAPIA KONIN
12
Dziewieczyński Marek
B
12
340
12.0
EKO-FISH JAROCIN
13
Grewling Mirosław
B
8
160
13.0
KLEŃ MOSINA
17
Kuta Dawid
B
7
0
17.0
WWW.LESZCZ.PL II
17
Mania Michał
B
9
0
17.0
MEDUZA
17
Bizan Daniel
B
6
0
17.0
JOKER PLESZEW
17
Moskal Wojciech
B
5
0
17.0
TILAPIA KONIN
1
Basiak Paweł
C
13
6140
1.0
MEDUZA MIEJSKA GÓRKA
2
Morchel Maciej
C
15
4940
2.0
PERKOZ PONIEC
3
Boliński Jacek
C
1
4220
3.0
LORPIO WIELKOPOLSKA
4
Sroka Mariusz
C
10
4120
4.0
ABRAMIS MIĘDZYRZECZ
5
Przytuła Adam
C
12
4020
5.0
WWW.LESZCZ.PL
6
Przyszło Piotr
C
7
3780
6.0
TILAPIA KONIN
7
Wojtas Przemysław
C
16
3380
7.0
CALISIA KALISZ
8
Romańczak Jan
C
11
3260
8.0
GELAM CHODZIEŻ
9
Woźniak Dariusz
C
2
2440
9.0
TILAPIA KONIN
10
Zalewski Andrzej
C
8
1880
10.0
KLEŃ MOSINA
10
Zaremba Arkadiusz
C
6
1880
10.0
JOKER FAMOT PLESZEW
12
Horemski Grzegorz
C
5
1820
12.0
WWW.LESZCZ.PL II
13
Krzywda Mateusz
C
9
1740
13.0
EKO-FISH JAROCIN
14
Prymas Robert
C
3
1160
14.0
ZŁOTYHACZYK OSTRÓW
14
Hoppe Henryk
C
18
1160
14.0
GELAM CHODZIEŻ
16
Heinze Jerzy
C
14
1120
16.0
AMIWET MIEJSKA GÓRKA
17
Zachwyc Marceli
C
17
720
17.0
DAN-POL OSIECZNA
18
Żuk Henryk
C
4
360
18.0
LORPIO WIELKOPOLSKA
1
Wojtas patrycja
D
10
3200
1.0
CALISIA KALISZ
2
Adamek Waldemar
D
9
2380
2.0
TILAPIA KONIN
3
Mierzejewski Jacek
D
12
1140
3.0
MEDUZA MIEJSKA GÓRKA
4
Krzemieniewski Mariusz
D
4
760
4.0
LORPIO WIELKOPOLSKA
5
Pietrzak Sławomir
D
8
700
5.0
JOKER PLESZEW
6
Wawrzyniak Jakub
D
1
680
6.0
TILAPIA KONIN
7
Nowicki Wojciech
D
16
540
7.0
KLEŃ MOSINA
8
Nowak Przemysław
D
7
520
8.0
WWW.LESZCZ.PL
9
Mikołajczak Sławomir
D
3
500
9.0
EKO-FISH JAROCIN
10
Starosta Dariusz
D
11
480
10.0
PERKOZ PONIEC
11
Jagodziński Jakub
D
13
440
11.0
DAN-POL OSIECZNA
12
Horemski Tomasz
D
6
400
12.0
GELAM CHODZIEŻ
13
Tomczak Sławomir
D
5
360
13.0
ZŁOTY HACZYK OSTRÓW
13
Kłokowski Marcin
D
15
360
13.0
ZŁOTY HACZYK OSTRÓW
15
Marchwacki Zbigniew
D
14
220
15.0
CALISIA KALISZ
16
Płótniak Robert
D
2
180
16.0
WWW.LESZCZ.PL II
17
Jagodziński Tomasz
D
17
0
17.0
AMIVET MIEJSKA GÓRKA
1
Kuchcicki Emil
E
7
1640
1.0
CALISIA KALISZ
2
Geisler Kamil
E
1
1560
2.0
GELAM
3
Labrzycki Marek
E
8
1200
3.0
WWW.LESZCZ.PL II
4
Marcińczak Janusz
E
16
1060
4.0
ZŁOTY HACZYK OSTRÓW
5
Walczak Maciej
E
4
860
5.0
EKO-FISH JAROCIN
6
Kałużny Krzysztof
E
11
820
6.0
JOKER PLESZEW
7
Kędzierski Krzysztof
E
13
660
7.0
TILAPIA KONIN
8
Lach Paweł
E
6
640
8.0
WWW.LESZCZ.PL II
9
Jóska Dawid
E
3
600
9.0
MEDUZA MIEJSKA GÓRKA
10
Dukarski Adam
E
12
380
10.0
LORPIO WIELKOPOLSKA
11
Kosicki Dawid
E
10
340
11.0
KLEŃ MOSINA
12
Wojciechowski Bogdan
E
2
320
12.0
TILAPIA KONIN
12
Pląskowski Marcin
E
15
320
12.0
AMIVET MIEJSKA GÓRKA
14
Kośmider Piotr
E
17
240
14.0
DAN-POL OSIECZNA
14
Dąbrowski Karol
E
5
240
14.0
WWW.LESZCZ.PL POZNAŃ
17
Marcińczak Lech
E
9
0
17.0
ZŁOTY HACZYK OSTRÓW
17
Pułkownik Artur
E
14
0
17.0
PERKOZ PONIEC




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Maćkowiak Przemysław
2580g (9.0) 

A
2
Łasiński Piotr
1040g (14.0) 

A
3
Węcławiak Tomasz
2480g (11.0) 

A
4
Woźny Ferdynand
5080g (4.0) 

A
5
Gałanik Andrzej
5320g (2.0) 

A
6
Słomski Zbigniew
2740g (7.0) 

A
7
Lis Stanisław
4280g (5.0) 

A
8
Maćkowiak Sławomir
1920g (12.0) 

A
9
Krysiak Łukasz
860g (17.0) 

A
10
Wilczewski Mirosław
1840g (13.0) 

A
11
Sobczak Jan
980g (15.0) 

A
12
Andrzejewski Ireneusz
900g (16.0) 

A
13
Dera Marek
4020g (6.0) 

A
14
Zimniak Mariusz
2640g (8.0) 

A
15
Witkowski Michał
5300g (3.0) 

A
16
Orłowski Krzysztof
5360g (1.0) 

A
17
Trzeciak Aleksandra
2560g (10.0) 

B
1
Domański Krzysztof
2000g (2.0) 

B
2
Jastrząb Paweł
4540g (1.0) 

B
3
Dworacki Ryszard
700g (3.0) 

B
4
Nowak Rafał
1220g (5.0) 

B
5
Moskal Wojciech
0g (17.0) 

B
6
Bizan Daniel
0g (17.0) 

B
7
Kuta Dawid
0g (17.0) 

B
8
Grewling Mirosław
160g (13.0) 

B
9
Mania Michał
0g (17.0) 

B
10
Skórzewski Hubert
360g (11.0) 

B
11
Kijek Roman
400g (8.0) 

B
12
Dziewieczyński Marek
340g (12.0) 

B
13
Pacuła Ferdynand
380g (10.0) 

B
14
Koźlarek Artur
400g (8.0) 

B
15
Pietrzak Daniel
800g (4.0) 

B
16
Wojtas Dominik
660g (6.0) 

B
17
Gierz Marek
540g (7.0) 

C
1
Boliński Jacek
4220g (3.0) 

C
2
Woźniak Dariusz
2440g (9.0) 

C
3
Prymas Robert
1160g (14.0) 

C
4
Żuk Henryk
360g (18.0) 

C
5
Horemski Grzegorz
1820g (12.0) 

C
6
Zaremba Arkadiusz
1880g (10.0) 

C
7
Przyszło Piotr
3780g (6.0) 

C
8
Zalewski Andrzej
1880g (10.0) 

C
9
Krzywda Mateusz
1740g (13.0) 

C
10
Sroka Mariusz
4120g (4.0) 

C
11
Romańczak Jan
3260g (8.0) 

C
12
Przytuła Adam
4020g (5.0) 

C
13
Basiak Paweł
6140g (1.0) 

C
14
Heinze Jerzy
1120g (16.0) 

C
15
Morchel Maciej
4940g (2.0) 

C
16
Wojtas Przemysław
3380g (7.0) 

C
17
Zachwyc Marceli
720g (17.0) 

C
18
Hoppe Henryk
1160g (14.0) 

D
1
Wawrzyniak Jakub
680g (6.0) 

D
2
Płótniak Robert
180g (16.0) 

D
3
Mikołajczak Sławomir
500g (9.0) 

D
4
Krzemieniewski Mariusz
760g (4.0) 

D
5
Tomczak Sławomir
360g (13.0) 

D
6
Horemski Tomasz
400g (12.0) 

D
7
Nowak Przemysław
520g (8.0) 

D
8
Pietrzak Sławomir
700g (5.0) 

D
9
Adamek Waldemar
2380g (2.0) 

D
10
Wojtas patrycja
3200g (1.0) 

D
11
Starosta Dariusz
480g (10.0) 

D
12
Mierzejewski Jacek
1140g (3.0) 

D
13
Jagodziński Jakub
440g (11.0) 

D
14
Marchwacki Zbigniew
220g (15.0) 

D
15
Kłokowski Marcin
360g (13.0) 

D
16
Nowicki Wojciech
540g (7.0) 

D
17
Jagodziński Tomasz
0g (17.0) 

E
1
Geisler Kamil
1560g (2.0) 

E
2
Wojciechowski Bogdan
320g (12.0) 

E
3
Jóska Dawid
600g (9.0) 

E
4
Walczak Maciej
860g (5.0) 

E
5
Dąbrowski Karol
240g (14.0) 

E
6
Lach Paweł
640g (8.0) 

E
7
Kuchcicki Emil
1640g (1.0) 

E
8
Labrzycki Marek
1200g (3.0) 

E
9
Marcińczak Lech
0g (17.0) 

E
10
Kosicki Dawid
340g (11.0) 

E
11
Kałużny Krzysztof
820g (6.0) 

E
12
Dukarski Adam
380g (10.0) 

E
13
Kędzierski Krzysztof
660g (7.0) 

E
14
Pułkownik Artur
0g (17.0) 

E
15
Pląskowski Marcin
320g (12.0) 

E
16
Marcińczak Janusz
1060g (4.0) 

E
17
Kośmider Piotr
240g (14.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.







2008-10-19, Konin

2008-10-19, Konin

2008-10-19, Konin

2008-10-19, Konin


więcej zdjęć >>>