Strona główna
O nas
Filmy
Galeria
Klub
Łowiska
Relacje
SKLEP
Technika
Terminarz
Wyniki
Kontakt
Nasze zdjęcia
 
W3.CSS
WWW.LESZCZ.PL WYNIKI ZAWODÓW
2008-04-05, Lipsko
- .
zwycięzca zawodów:
Paruzel Jakub
waga ryb:
5420g
Waga wszystkich,
złowionych ryb:
60020g
Średnia waga ryb
na jednego zawodnika:
1715g
Ilość uczestników
tych zawodów:
35
Łowisko zawodów:
j.Lipsko, Lipsko
Zobacz opis >>>
Tabela cyklu
sortuj tabelę według:
- nazwiska
- sektora
- miejsca w sektorze
- wagi
LP
Nazwisko
Sek.
Stan.
Waga
Pkt
1
ZIMNIEWICZ DARIUSZ
.
A
0
3660g
1.0
2
Mizera Bartosz
.
A
0
2860g
2.0
3
Dolega Ewelina
.
A
0
2220g
3.0
3
Studniarz Dariusz
.
A
0
2220g
3.0
5
GAJOWIAK STANISŁAW
.
A
0
1980g
5.0
6
Pająk Grzegorz
.
A
0
1900g
6.0
7
Jabłoński Marcin
.
A
0
1800g
7.0
8
Domagała Andrzej
.
A
0
1740g
8.0
9
PAKIEŁA PIOTR
.
A
0
1140g
9.0
10
Patoleta Andrzej
.
A
0
740g
10.0
11
Baranowski Tomasz
.
A
0
460g
11.0
12
Sarniak Michał
.
A
0
400g
12.0
1
Paruzel Jakub
.
B
0
5420g
1.0
2
Dawidziuk Sylwester
.
B
0
4440g
2.0
3
Górniak Patryk
.
B
0
3580g
3.0
4
Kot Bogumił
.
B
0
3180g
4.0
5
Błaśkiewicz Marek
.
B
0
2920g
5.0
6
Krupa Rafał
.
B
0
1700g
6.0
7
Cieślewski Cezary
.
B
0
1020g
7.0
8
Ciastoń Andrzej
.
B
0
620g
8.0
9
KAPKOWSKI PRZEMYSŁAW
.
B
0
140g
9.0
10
Juźwiński Włodzimierz
.
B
0
120g
10.0
16
Bakaj Tomasz
.
B
0
0g
16.0
1
Śmieszek Paweł
.
C
0
3480g
1.0
2
Głód Ryszard
.
C
0
2420g
2.0
3
WALCZAK RAFAŁ
.
C
0
1560g
3.0
4
PŁOWIEC ROBERT
.
C
0
1480g
4.0
5
DAWERT ANDRZEJ
.
C
0
1340g
5.0
6
Mazurek Robert
.
C
0
1280g
6.0
7
Marcińczyk Mateusz
.
C
0
1060g
7.0
8
Iwoła Tomasz
.
C
0
1000g
8.0
9
Pająk Mariusz
.
C
0
820g
9.0
10
Duda Zbigniew
.
C
0
780g
10.0
11
Markowicz Wojciech
.
C
0
320g
11.0
12
Stasiak Krystyna
.
C
0
220g
12.0
Łowisko zawodów: j.Lipsko, Lipsko - Zobacz opis >>>
leszcz.PL WYNIKI ZAWODÓW
WYKRES WYNIKÓW WAGOWYCH
2008-04-05, Lipsko - Maver Cup
A/0
ZIMNIEWICZ DARIUSZ
3660g (1.0)
A/0
Mizera Bartosz
2860g (2.0)
A/0
Dolega Ewelina
2220g (3.0)
A/0
Studniarz Dariusz
2220g (3.0)
A/0
GAJOWIAK STANISŁAW
1980g (5.0)
A/0
Pająk Grzegorz
1900g (6.0)
A/0
Jabłoński Marcin
1800g (7.0)
A/0
Domagała Andrzej
1740g (8.0)
A/0
PAKIEŁA PIOTR
1140g (9.0)
A/0
Patoleta Andrzej
740g (10.0)
A/0
Baranowski Tomasz
460g (11.0)
A/0
Sarniak Michał
400g (12.0)
B/0
Paruzel Jakub
5420g (1.0)
B/0
Dawidziuk Sylwester
4440g (2.0)
B/0
Górniak Patryk
3580g (3.0)
B/0
Kot Bogumił
3180g (4.0)
B/0
Błaśkiewicz Marek
2920g (5.0)
B/0
Krupa Rafał
1700g (6.0)
B/0
Cieślewski Cezary
1020g (7.0)
B/0
Ciastoń Andrzej
620g (8.0)
B/0
KAPKOWSKI PRZEMYSŁAW
140g (9.0)
B/0
Juźwiński Włodzimierz
120g (10.0)
B/0
Bakaj Tomasz
0g (16.0)
C/0
Śmieszek Paweł
3480g (1.0)
C/0
Głód Ryszard
2420g (2.0)
C/0
WALCZAK RAFAŁ
1560g (3.0)
C/0
PŁOWIEC ROBERT
1480g (4.0)
C/0
DAWERT ANDRZEJ
1340g (5.0)
C/0
Mazurek Robert
1280g (6.0)
C/0
Marcińczyk Mateusz
1060g (7.0)
C/0
Iwoła Tomasz
1000g (8.0)
C/0
Pająk Mariusz
820g (9.0)
C/0
Duda Zbigniew
780g (10.0)
C/0
Markowicz Wojciech
320g (11.0)
C/0
Stasiak Krystyna
220g (12.0)