www.leszcz.pl logo
STRONA GŁÓWNA     TERMINARZ    
Informacja o zawodach

Puchar Wielkopolski
Puchar Miejskiej Górki 2019
j.Balaton, Miejska Górka 2019-10-06

zbiórka: 07:00:00
prawo startu: Tylko dla wędkarzy z klubów i kół z terenu Wielkopolski.
Cykl składa się z 4 zawodów, które wszystkie zaliczane są do klasyfikacji generalnej.

Obowiązuje regulamin PZW




organizator: Jóska Dawid
kontakt: 785471495

Opis Łowiska

Autem dojedziemy do połowy stanowisk. Trzeba wziąć wózki transportowe.





LISTA UCZESTNIKÓW:

Liddon Tony


Maćkowiak Przemysław


Białowąs Bartosz


Weiss Simeon


Dwornik Jarosław


Pilujski Michał


WANKIEWICZ MARIUSZ


Nowak Tomasz (G-no)
Spławik Gniezno

Meller Sławomir
Spławik Gniezno

SKUPIEWSKI BARTOSZ
Spławik Gniezno

Lewandowski Robert
Spławik Gniezno

Danielewski Przemysław
Skimmers

Jóska Dawid
Skimmers

Winiarski Mariusz
Skimmers

Binkowski Dawid
Skimmers

Majewski Bogusław
(PW) www.leszcz.pl

Pochylski Kamil
(PW) www.leszcz.pl

Horemski Tomasz
(PW) www.leszcz.pl

Kożuchowski Marek
(PW) www.leszcz.pl

Pietrzak Sławomir
Joker Match Pro Pleszew

Krzyżaniak Krystian
Joker Match Pro Pleszew

Horyza Marek
Joker Match Pro Pleszew

Kasztelan Maciej
Joker Match Pro Pleszew

Rabczewski Rafał
Skimmers II

Zieliński Piotr
Skimmers II

Woźniak Konrad
Skimmers II

Hudzik Łukasz
Skimmers II

Kortus Dawid
Krewetka Gniezno

Konieczny Piotr
Krewetka Gniezno

Bociek Rafał
Krewetka Gniezno

Nowaczyk Robert
Krewetka Gniezno

Woldański Grzegorz
Joker Match Pro II Pleszew

Bilski Grzegorz
Joker Match Pro II Pleszew

Lis Rafał
Joker Match Pro II Pleszew

Marcińczak Janusz
(PW) Złoty Haczyk

Kłokowski Marcin
(PW) Złoty Haczyk

Domański Krzysztof
(PW) Złoty Haczyk

Kucharski Tomasz
(PW) Złoty Haczyk

Tórz Jacek
Sensas Osieczna

Gierz Marek
Sensas Osieczna

Awgul Ireneusz
Sensas Osieczna

Gabiś Marcin
Sensas Osieczna

Burda Grzegorz
(PW)Tilapia

Zalewski Bogumił
(PW)Tilapia

Grądziel Andrzej
(PW)Tilapia

Straszewski Zbigniew
(PW)Tilapia

Puchała Adrian
(pw) Browning Ostrzeszów

Kieroń Marcin
(pw) Browning Ostrzeszów

Kołodziej Marcin
(pw) Browning Ostrzeszów

Kowalewski Jakub
(pw) Browning Ostrzeszów

Bielawska Radosława
(PW) Złoty Haczyk 2

Marcińczak Lech
(PW) Złoty Haczyk 2

Bielawski Kacper
(PW) Złoty Haczyk 2

Bielawski Jan
(PW) Złoty Haczyk 2

Lewandowski Dariusz
Winogrady

Kaczmarek Przemysław
Winogrady

Kańduła Paweł
Winogrady

Peta Krzysztof
Winogrady
Bielawski Jan
Dwornik Jarosław
Puchała Adrian
Nowak Tomasz (G-no)
Kożuchowski Marek
Kańduła Paweł
Bociek Rafał
Konieczny Piotr
Maćkowiak Przemysław
Bielawski Kacper
Burda Grzegorz
Woldański Grzegorz
Jóska Dawid
Danielewski Przemysław
Kłokowski Marcin
Zalewski Bogumił
Białowąs Bartosz
Awgul Ireneusz
Bilski Grzegorz
Kortus Dawid
Winiarski Mariusz
Marcińczak Janusz
Peta Krzysztof
Meller Sławomir
Lewandowski Robert
Kaczmarek Przemysław
Grądziel Andrzej
Kieroń Marcin
Woźniak Konrad
Liddon Tony
WANKIEWICZ MARIUSZ
Weiss Simeon
SKUPIEWSKI BARTOSZ
Zieliński Piotr
Straszewski Zbigniew
Marcińczak Lech
Majewski Bogusław
Binkowski Dawid
Kowalewski Jakub
Pietrzak Sławomir
Kołodziej Marcin
Horyza Marek
Bielawska Radosława
Krzyżaniak Krystian
Gabiś Marcin
Pilujski Michał
Lewandowski Dariusz
Gierz Marek
Kasztelan Maciej
Rabczewski Rafał
Nowaczyk Robert
Lis Rafał
Hudzik Łukasz
Tórz Jacek
Domański Krzysztof
Horemski Tomasz
Kucharski Tomasz
Pochylski Kamil