www.leszcz.pl logo
STRONA GŁÓWNA     TERMINARZ    
Informacja o zawodach

Puchar Wielkopolski
Puchar Miejskiej Górki 2018
j.Balaton, Miejska Górka 2018-09-23
data zawodów: 2018-09-23 j.Balaton, Miejska Górka

zbiórka: 07:00:00

zawody: zamknięte
prawo startu: Tylko dla członków klubów i kół z Wielkopolski

organizator: Dawid Jóska
kontakt: 785 471 495
Prosimy o potwierdzenie udziału. Dotyczy to również drużyn i zawodników, którzy wcześniej wpłacili startowe. Trenować można od poniedziałku do piątku za opłatą 15zł. Więcej informacji na temat treningu u organizatora.

startowe: 15
Dodatkowa opłata za łowisko- 15 zł, płatna na miejscu podczas zgłaszania drużyn przez kapitana drużyny.

Obowiązuje regulamin PZW, łowimy na żywej rybie.

W sektorach A( od lasu) i D (od stadionu) dojazd autem do każdego stanowiska. W sektorach B i C (od pola) przydadzą się układy transportowe. Zawody będą rozgrywane na żywej rybie.

Opis Łowiska

Tabela



LISTA UCZESTNIKÓW:

Zawada Dariusz


Danielewski Przemysław


Straszewski Zbigniew


Białowąs Bartosz


Bielawska Radosława


Pietrzak Arkadiusz


Lis Rafał


Borowiec Bartosz











Marcińczak Lech


Krystek Grzegorz
Joker Match Pro Pleszew

Horyza Marek
Joker Match Pro Pleszew

Kasztelan Maciej
Joker Match Pro Pleszew

Pietrzak Sławomir
Joker Match Pro Pleszew

Horemski Tomasz
(PW) www.leszcz.pl

Horemski Grzegorz
(PW) www.leszcz.pl

Węcławiak Tomasz
(PW) www.leszcz.pl

Maćkowiak Przemysław
(PW) www.leszcz.pl

Gierz Marek
Sensas Osieczna

Tórz Jacek
Sensas Osieczna

Gabiś Marcin
Sensas Osieczna

Awgul Ireneusz
Sensas Osieczna

Piątkowiak Arek
Match-Pro Milo Polska

Mrozik Paweł
Match-Pro Milo Polska

Lipiecki Grzegorz
Match-Pro Milo Polska

Kaj Michał
Match-Pro Milo Polska

Barczak Janusz
(PW) Lorpio

Dukarski Adam
(PW) Lorpio

Gałanik Andrzej
(PW) Lorpio

Roszak Jacek
(PW) Lorpio

WANKIEWICZ MARIUSZ
(pw) Browning Ostrzeszów

Kołodziej Marcin
(pw) Browning Ostrzeszów

Kieroń Marcin
(pw) Browning Ostrzeszów

Michalski Hubert
(pw) Browning Ostrzeszów

Nowak Tomasz (G-no)
Spławik Gniezno

SKUPIEWSKI BARTOSZ
Spławik Gniezno

Lewandowski Robert
Spławik Gniezno

Meller Sławomir
Spławik Gniezno

Majewski Bogusław
Winogrady Poznań

Kańduła Paweł
Winogrady Poznań

Peta Krzysztof
Winogrady Poznań

Kmieć Włodzimierz
Winogrady Poznań

Prymas Robert
(PW) Złoty Haczyk

Kucharski Tomasz
(PW) Złoty Haczyk

Domański Krzysztof
(PW) Złoty Haczyk

Marcińczak Janusz
(PW) Złoty Haczyk

Bielawski Kacper
(PW) Złoty Haczyk 2

Bielawski Jan
(PW) Złoty Haczyk 2

Kołomyjec Michał
(PW) Złoty Haczyk 2

Kłokowski Marcin
(PW) Złoty Haczyk 2

Kortus Dawid
Krewetka Gniezno

Konieczny Piotr
Krewetka Gniezno

Bociek Rafał
Krewetka Gniezno

Nowaczyk Robert
Krewetka Gniezno

Kamiński Adam
Tilapia Konin 2

Wilczyński Andrzej
Tilapia Konin 2

Chebda Bartosz
Tilapia Konin 2

Zalewski Bogumił
Tilapia Konin 2

Bilski Grzegorz
Joker Match Pro II Pleszew

GABRYELCZYK RYSZARD
Joker Match Pro II Pleszew

Gabryelczyk Damian
Joker Match Pro II Pleszew

Marciniak Michał
Joker Match Pro II Pleszew

Jóska Dawid
Skimmers

Woźniak Konrad
Skimmers

Adamek Waldemar
Skimmers

Binkowski Dawid
Skimmers

Modelski Karol
Skimmers II

Zieliński Piotr
Skimmers II

Ignaczak Mateusz
Skimmers II

Winiarski Mariusz
Skimmers II
Maćkowiak Przemysław
Nowak Tomasz (G-no)
Straszewski Zbigniew
Ignaczak Mateusz
Adamek Waldemar
Bilski Grzegorz
Mrozik Paweł

Jóska Dawid
Gabryelczyk Damian
Kańduła Paweł
Kaj Michał
Prymas Robert
Węcławiak Tomasz
Marcińczak Lech
Wilczyński Andrzej
Meller Sławomir
Awgul Ireneusz
Gierz Marek

Gałanik Andrzej
Zieliński Piotr
Horemski Grzegorz
Tórz Jacek
Kieroń Marcin
Pietrzak Sławomir
Winiarski Mariusz
Michalski Hubert
Chebda Bartosz
Lis Rafał
Kłokowski Marcin
Modelski Karol
Kucharski Tomasz
Pietrzak Arkadiusz
SKUPIEWSKI BARTOSZ
Kmieć Włodzimierz
Kasztelan Maciej
Kołodziej Marcin
Marciniak Michał
Piątkowiak Arek
Bociek Rafał
Majewski Bogusław
Kołomyjec Michał
Peta Krzysztof
Barczak Janusz
Zawada Dariusz
Kamiński Adam
Woźniak Konrad
Gabiś Marcin
GABRYELCZYK RYSZARD
Lipiecki Grzegorz
Borowiec Bartosz
Zalewski Bogumił
Konieczny Piotr
Bielawski Jan

Domański Krzysztof
WANKIEWICZ MARIUSZ
Nowaczyk Robert
Krystek Grzegorz
Bielawski Kacper
Horemski Tomasz
Roszak Jacek
Lewandowski Robert
Dukarski Adam
Marcińczak Janusz
Danielewski Przemysław
Horyza Marek
Bielawska Radosława
Binkowski Dawid
Białowąs Bartosz
Kortus Dawid