www.leszcz.pl logo
STRONA GŁÓWNA     TERMINARZ    
Informacja o zawodach

Towarzyskie
Puchar Sławki 2019
j.Rogozińskie, Rogoźno 2019-11-17
data zawodów: 2019-11-17 j.Rogozińskie, Rogoźno

zbiórka: 08:00:00

zawody: Zawody Otwarte

organizator: Anna Peil
kontakt: 667667700

startowe: 30
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zawodami, chcemy wykorzystać wszystkie stanowiska, dlatego startowe prosimy przelać na konto:
05 1140 2004 0000 3802 4320 0221 Peil Anna
w terminie do 10.11.2019r.


Regulamin PZW

Autem dojedziemy do miejsca zbiórki, dalej potrzebne są systemy transportowe

Opis Łowiska



LISTA UCZESTNIKÓW:

Korzuchowski Daniel


Szyszka Artur


Mazana Mirosław


Feferkuch Jerzy


Tabaczka Adam


Golon Michael


Wencel Maciej


Zieliński Sebastian


Dąbrowski Dariusz


Majewski Bogusław


Kuter Robert


Pieterek Sebastian


Korzeń Mariola


Miński Waldemar


Mizerny Jarosław


Nowakowski Marek


Konieczny Michał


Obarski Marek


Olszakowski Paweł


Kmieć Włodzimierz


Katrynicz Krzysztof


Kasprzak Bogdan


Berdych Dariusz


Wojciechowski Dariusz


Ogor Arkadiusz


Siekierski Adam


Piosik Dawid


Trajnerowicz Andrzej


Brzoski Krzysztof


Wiśniewski Marek


Walkowiak Lucjan


Flaum Krystian


Pacanowski Wojciech


Kasprowicz Mieczysław


Ciszewicz Rafał


Surma Krystian


Tabor Ryszard


Dulski Jarosław


Draheim Krzysztof


Golon Zbigniew


Hoppe Henryk


Tabaczka Eryk


Liddon Tony


Dąbrowski Piotr


Woszczejko Witold


Woźniak-Piechocka Paulina


Zazula Tomasz


Gałązka Robert


Zazula Wiktor


Gałanik Józef


Gałanik Andrzej


Dziudzia Damian


Dukarski Adam


Zduńczyk Marek


Walkowiak Ireneusz


Chorowski Marcin


Brudniewicz Marcin


Blicharz Zbigniew


Blicharz Maria


Bekas Tomasz


Bekas Tadeusz


Baum Dawid


Baranowski Łukasz


Grupiński Franciszek


Peil Anna


Romańczak Jan


Paprocki Jędrzej


Pazderski Marek


Pazderski Włodzimierz


Peta Krzysztof


Piechocki Dariusz


Kasprowicz Krzysztof


Pietruńko Tadeusz


Kańduła Paweł


Polak Krzysztof


Janczarski Rafał


Peil Sławomira


Różański Tomasz


Janasik Ryszard


Sikorski Marek


Janasik Paweł


Sobkowiak Maciej


Stachowiak Andrzej


Stencel Józef


Horemski Tomasz


Szulczewski Sławomir

Ogor Arkadiusz
Flaum Krystian
Gałązka Robert
Hoppe Henryk
Gałanik Andrzej
Korzuchowski Daniel
Golon Michael
Konieczny Michał
Feferkuch Jerzy
Blicharz Maria
Różański Tomasz
Piechocki Dariusz
Wencel Maciej
Pazderski Marek
Baum Dawid
Kmieć Włodzimierz
Grupiński Franciszek
Berdych Dariusz
Brudniewicz Marcin
Gałanik Józef
Peil Anna
Janczarski Rafał
Blicharz Zbigniew
Nowakowski Marek
Kasprowicz Mieczysław
Dąbrowski Dariusz
Romańczak Jan
Mizerny Jarosław
Majewski Bogusław
Pieterek Sebastian
Pietruńko Tadeusz
Zazula Wiktor
Sobkowiak Maciej
Siekierski Adam
Stachowiak Andrzej
Peta Krzysztof
Baranowski Łukasz
Dąbrowski Piotr
Kasprowicz Krzysztof
Chorowski Marcin
Surma Krystian
Pazderski Włodzimierz
Kuter Robert
Olszakowski Paweł
Ciszewicz Rafał
Polak Krzysztof
Draheim Krzysztof
Paprocki Jędrzej
Mazana Mirosław
Woszczejko Witold
Katrynicz Krzysztof
Sikorski Marek
Piosik Dawid
Szyszka Artur
Zieliński Sebastian
Tabaczka Adam
Brzoski Krzysztof
Woźniak-Piechocka Paulina
Obarski Marek
Golon Zbigniew
Dulski Jarosław
Janasik Paweł
Bekas Tomasz
Peil Sławomira
Walkowiak Lucjan
Pacanowski Wojciech
Miński Waldemar
Wiśniewski Marek
Janasik Ryszard
Tabaczka Eryk
Kańduła Paweł
Stencel Józef
Zduńczyk Marek
Korzeń Mariola
Bekas Tadeusz
Dukarski Adam
Wojciechowski Dariusz
Trajnerowicz Andrzej
Kasprzak Bogdan
Tabor Ryszard
Dziudzia Damian
Horemski Tomasz
Zazula Tomasz
Walkowiak Ireneusz
Szulczewski Sławomir
Liddon Tony