Uczestnicy: |
Księżyk Robert
sektor A stanowisko
20 waga
885 miejsce w sektorze
11.0
|
Warcholiński Eugeniusz
sektor A stanowisko
18 waga
765 miejsce w sektorze
9.0
|
LESZCZYŃSKI GRZEGORZ
sektor A stanowisko
21 waga
610 miejsce w sektorze
10.0
|
Zielonka Remigiusz
sektor A stanowisko
5 waga
515 miejsce w sektorze
12.0
|
Dębowski Klaudiusz
sektor A stanowisko
8 waga
495 miejsce w sektorze
13.0
|
Walczak Wiktor
sektor A stanowisko
7 waga
495 miejsce w sektorze
11.0
|
Studniarz Dariusz
sektor A stanowisko
14 waga
480 miejsce w sektorze
12.0
|
Gutkiewicz Ernest
sektor A stanowisko
20 waga
475 miejsce w sektorze
13.0
|
Janus Jacek
sektor A stanowisko
19 waga
420 miejsce w sektorze
14.0
|
Głód Ryszard
sektor A stanowisko
6 waga
365 miejsce w sektorze
15.0
|
Cesarz Maciej
sektor A stanowisko
28 waga
355 miejsce w sektorze
16.0
|
Kulka Artur
sektor A stanowisko
10 waga
350 miejsce w sektorze
14.0
|
Urbaniak Sławomir
sektor A stanowisko
7 waga
310 miejsce w sektorze
15.0
|
Warcholiński Eugeniusz
sektor A stanowisko
29 waga
280 miejsce w sektorze
16.0
|
Graban Maciej
sektor A stanowisko
10 waga
275 miejsce w sektorze
17.0
|
Juźwiński Marcin
sektor A stanowisko
13 waga
225 miejsce w sektorze
18.0
|
Księżyk Robert
sektor A stanowisko
26 waga
185 miejsce w sektorze
19.0
|
Głód Ryszard
sektor A stanowisko
14 waga
140 miejsce w sektorze
17.0
|
Duda Zbigniew
sektor A stanowisko
16 waga
140 miejsce w sektorze
20.0
|
Dębowski Klaudiusz
sektor A stanowisko
25 waga
140 miejsce w sektorze
20.0
|
Stepnowski Marek
sektor A stanowisko
12 waga
110 miejsce w sektorze
18.0
|
Lietz Krzysztof
sektor A stanowisko
4 waga
110 miejsce w sektorze
18.0
|
Stepnowski Marek
sektor A stanowisko
3 waga
90 miejsce w sektorze
22.0
|
Szporko Tomasz
sektor A stanowisko
24 waga
80 miejsce w sektorze
20.0
|
Kruk Adam
sektor A stanowisko
25 waga
80 miejsce w sektorze
20.0
|
Bober Dariusz
sektor A stanowisko
29 waga
65 miejsce w sektorze
23.0
|
Bober Dariusz
sektor A stanowisko
13 waga
55 miejsce w sektorze
22.0
|
Góra Arkadiusz
sektor A stanowisko
8 waga
50 miejsce w sektorze
24.0
|
Ogonowski Grzegorz
sektor A stanowisko
17 waga
45 miejsce w sektorze
23.0
|
Bezdzietny Janusz
sektor A stanowisko
27 waga
45 miejsce w sektorze
25.0
|
Stachowiak Dominik
sektor A stanowisko
24 waga
45 miejsce w sektorze
25.0
|
Bezdzietny Janusz
sektor A stanowisko
19 waga
40 miejsce w sektorze
24.0
|
Lichodziejewski Stanisław
sektor A stanowisko
12 waga
40 miejsce w sektorze
27.0
|
Ziemniewicz Dariusz
sektor A stanowisko
5 waga
40 miejsce w sektorze
27.0
|
Juźwiński Marcin
sektor A stanowisko
11 waga
35 miejsce w sektorze
25.0
|
Gutkiewicz Ernest
sektor A stanowisko
22 waga
10 miejsce w sektorze
26.0
|
Góra Arkadiusz
sektor A stanowisko
27 waga
10 miejsce w sektorze
26.0
|
Mikołajczak Tomasz
sektor A stanowisko
4 waga
6 miejsce w sektorze
1.0
|
Stachowiak Dominik
sektor A stanowisko
6 waga
4 miejsce w sektorze
1.0
|
Danielak Jarosław
sektor A stanowisko
2 waga
4 miejsce w sektorze
2.0
|
Kamiński Wojciech
sektor A stanowisko
16 waga
3 miejsce w sektorze
2.0
|
Kulka Artur
sektor A stanowisko
11 waga
3 miejsce w sektorze
3.0
|
Bogucki Dariusz
sektor A stanowisko
1 waga
2 miejsce w sektorze
3.0
|
Walczak Wiktor
sektor A stanowisko
21 waga
2 miejsce w sektorze
4.0
|
Lorenc Piotr
sektor A stanowisko
15 waga
2 miejsce w sektorze
5.0
|
Dzikiewicz Kamil
sektor A stanowisko
28 waga
2 miejsce w sektorze
6.0
|
Brud Bogusław
sektor A stanowisko
26 waga
2 miejsce w sektorze
7.0
|
Janus Jacek
sektor A stanowisko
9 waga
2 miejsce w sektorze
8.0
|
Kosakowski Piotr
sektor A stanowisko
22 waga
2 miejsce w sektorze
4.0
|
Bloch Sebastian
sektor A stanowisko
1 waga
2 miejsce w sektorze
5.0
|
Piasecki Wiesław
sektor A stanowisko
3 waga
1 miejsce w sektorze
9.0
|
Kasprowicz Paweł
sektor A stanowisko
2 waga
1 miejsce w sektorze
10.0
|
Brud Bogusław
sektor A stanowisko
23 waga
1 miejsce w sektorze
6.0
|
Postawczuk Marek
sektor A stanowisko
9 waga
1 miejsce w sektorze
7.0
|
Nowakowski Sebastian
sektor A stanowisko
15 waga
1 miejsce w sektorze
8.0
|
Lichodziejewski Stanisław
sektor A stanowisko
23 waga
0 miejsce w sektorze
30.0
|
Kozieł Piotr
sektor A stanowisko
18 waga
0 miejsce w sektorze
30.0
|
Pawlak Arkadiusz
sektor A stanowisko
17 waga
0 miejsce w sektorze
30.0
|
Raksimowicz Piotr
sektor B stanowisko
22 waga
940 miejsce w sektorze
12.0
|
Milewski Zbigniew
sektor B stanowisko
25 waga
790 miejsce w sektorze
4.0
|
Lietz Krzysztof
sektor B stanowisko
21 waga
625 miejsce w sektorze
5.0
|
Pacyna Karol
sektor B stanowisko
2 waga
580 miejsce w sektorze
13.0
|
Kasprowicz Paweł
sektor B stanowisko
5 waga
535 miejsce w sektorze
6.0
|
Kozieł Piotr
sektor B stanowisko
23 waga
505 miejsce w sektorze
7.0
|
Pawlak Arkadiusz
sektor B stanowisko
12 waga
435 miejsce w sektorze
14.0
|
Studniarz Dariusz
sektor B stanowisko
5 waga
425 miejsce w sektorze
15.0
|
Kruk Adam
sektor B stanowisko
27 waga
365 miejsce w sektorze
8.0
|
Dzikiewicz Kamil
sektor B stanowisko
16 waga
355 miejsce w sektorze
9.0
|
Bezdzietny Tomasz
sektor B stanowisko
16 waga
285 miejsce w sektorze
16.0
|
Polański Tomasz
sektor B stanowisko
9 waga
265 miejsce w sektorze
10.0
|
Górski Marian
sektor B stanowisko
13 waga
245 miejsce w sektorze
17.0
|
Cesarz Maciej
sektor B stanowisko
11 waga
235 miejsce w sektorze
18.0
|
Łebkowski Michał
sektor B stanowisko
8 waga
235 miejsce w sektorze
11.0
|
Przybylski Tomasz
sektor B stanowisko
14 waga
230 miejsce w sektorze
12.0
|
Nowakowski Sebastian
sektor B stanowisko
1 waga
175 miejsce w sektorze
19.0
|
Zienkiewicz Tomasz
sektor B stanowisko
3 waga
165 miejsce w sektorze
13.0
|
Kosakowski Piotr
sektor B stanowisko
19 waga
160 miejsce w sektorze
20.0
|
Oczki Mariusz
sektor B stanowisko
2 waga
160 miejsce w sektorze
14.0
|
Zieliński Adam
sektor B stanowisko
17 waga
155 miejsce w sektorze
21.0
|
Szymaniec Krzysztof
sektor B stanowisko
7 waga
155 miejsce w sektorze
15.0
|
Juźwiński Włodzimierz
sektor B stanowisko
26 waga
145 miejsce w sektorze
16.0
|
Dudek Łukasz
sektor B stanowisko
14 waga
135 miejsce w sektorze
22.0
|
Zieliński Adam
sektor B stanowisko
19 waga
135 miejsce w sektorze
17.0
|
Stańczyk Marcin
sektor B stanowisko
10 waga
130 miejsce w sektorze
23.0
|
Kamiński Wojciech II
sektor B stanowisko
4 waga
125 miejsce w sektorze
18.0
|
Radtka Leszek
sektor B stanowisko
1 waga
120 miejsce w sektorze
19.0
|
Dudek Łukasz
sektor B stanowisko
24 waga
105 miejsce w sektorze
20.0
|
Pogonowski Bartłomiej
sektor B stanowisko
15 waga
100 miejsce w sektorze
21.0
|
Lorenc Piotr
sektor B stanowisko
6 waga
95 miejsce w sektorze
22.0
|
Kaszkowiak Mirosław
sektor B stanowisko
18 waga
85 miejsce w sektorze
23.0
|
Samol Krzysztof
sektor B stanowisko
9 waga
75 miejsce w sektorze
24.0
|
Zalewski Tadeusz
sektor B stanowisko
22 waga
75 miejsce w sektorze
24.0
|
Mikołajczak Tomasz
sektor B stanowisko
4 waga
65 miejsce w sektorze
25.0
|
SZPORKO PAWEŁ
sektor B stanowisko
17 waga
65 miejsce w sektorze
25.0
|
Masewicz Marian
sektor B stanowisko
11 waga
60 miejsce w sektorze
26.0
|
Walczyk Mariusz
sektor B stanowisko
20 waga
55 miejsce w sektorze
27.0
|
Zielonka Remigiusz
sektor B stanowisko
10 waga
45 miejsce w sektorze
28.0
|
Walczyk Mariusz
sektor B stanowisko
7 waga
35 miejsce w sektorze
26.0
|
Abramowicz Dariusz
sektor B stanowisko
13 waga
35 miejsce w sektorze
29.0
|
SZPORKO PAWEŁ
sektor B stanowisko
6 waga
15 miejsce w sektorze
27.0
|
Abramowicz Dariusz
sektor B stanowisko
28 waga
5 miejsce w sektorze
1.0
|
Bednarski Robert
sektor B stanowisko
27 waga
4 miejsce w sektorze
2.0
|
Milewski Zbigniew
sektor B stanowisko
24 waga
3 miejsce w sektorze
3.0
|
Zalewski Tadeusz
sektor B stanowisko
8 waga
2 miejsce w sektorze
4.0
|
Ziemniewicz Dariusz
sektor B stanowisko
29 waga
2 miejsce w sektorze
5.0
|
Wycech Jarosław
sektor B stanowisko
28 waga
2 miejsce w sektorze
1.0
|
Mączka Sebastian
sektor B stanowisko
29 waga
2 miejsce w sektorze
2.0
|
Radtka Leszek
sektor B stanowisko
21 waga
1 miejsce w sektorze
6.0
|
Nowakowski Artur
sektor B stanowisko
25 waga
1 miejsce w sektorze
7.0
|
Szafrański Paweł
sektor B stanowisko
23 waga
1 miejsce w sektorze
8.0
|
Wolak Maciej
sektor B stanowisko
3 waga
1 miejsce w sektorze
9.0
|
Górecki Kamil
sektor B stanowisko
26 waga
1 miejsce w sektorze
10.0
|
Duda Zbigniew
sektor B stanowisko
20 waga
1 miejsce w sektorze
11.0
|
Kozioł Kazimierz
sektor B stanowisko
12 waga
1 miejsce w sektorze
3.0
|
Oczki Mariusz
sektor B stanowisko
18 waga
0 miejsce w sektorze
30.0
|
Danielak Jarosław
sektor B stanowisko
15 waga
0 miejsce w sektorze
30.0
|
Kosut Zbigniew
sektor C stanowisko
22 waga
660 miejsce w sektorze
8.0
|
Raksimowicz Piotr
sektor C stanowisko
21 waga
575 miejsce w sektorze
8.0
|
Wytrykus Krzysztof
sektor C stanowisko
9 waga
540 miejsce w sektorze
9.0
|
Stańczyk Marcin
sektor C stanowisko
22 waga
540 miejsce w sektorze
9.0
|
Pacyna Karol
sektor C stanowisko
1 waga
505 miejsce w sektorze
10.0
|
Smolak Robert
sektor C stanowisko
26 waga
450 miejsce w sektorze
10.0
|
Marciniak Tomasz
sektor C stanowisko
19 waga
425 miejsce w sektorze
11.0
|
Łebkowski Michał
sektor C stanowisko
1 waga
425 miejsce w sektorze
11.0
|
Bogucki Dariusz
sektor C stanowisko
20 waga
400 miejsce w sektorze
11.0
|
Bezdzietny Tomasz
sektor C stanowisko
2 waga
305 miejsce w sektorze
12.0
|
Górski Marian
sektor C stanowisko
9 waga
285 miejsce w sektorze
13.0
|
Bloch Sebastian
sektor C stanowisko
18 waga
265 miejsce w sektorze
13.0
|
Wytrykus Krzysztof
sektor C stanowisko
14 waga
250 miejsce w sektorze
14.0
|
Michniewicz Artur
sektor C stanowisko
16 waga
235 miejsce w sektorze
15.0
|
Długajczyk Grzegorz
sektor C stanowisko
16 waga
220 miejsce w sektorze
14.0
|
Nowakowski Artur
sektor C stanowisko
3 waga
220 miejsce w sektorze
16.0
|
Juźwiński Włodzimierz
sektor C stanowisko
2 waga
200 miejsce w sektorze
15.0
|
Bukrak Krzysztof
sektor C stanowisko
4 waga
190 miejsce w sektorze
17.0
|
Bukrak Andrzej
sektor C stanowisko
5 waga
180 miejsce w sektorze
18.0
|
Postawczuk Marek
sektor C stanowisko
3 waga
160 miejsce w sektorze
16.0
|
Mazurczak Grzegorz
sektor C stanowisko
24 waga
95 miejsce w sektorze
19.0
|
Wycech Jarosław
sektor C stanowisko
4 waga
90 miejsce w sektorze
17.0
|
Brąclik Ryszard
sektor C stanowisko
10 waga
90 miejsce w sektorze
17.0
|
Szporko Tomasz
sektor C stanowisko
23 waga
80 miejsce w sektorze
20.0
|
Górecki Kamil
sektor C stanowisko
7 waga
75 miejsce w sektorze
21.0
|
Niemiec Adam
sektor C stanowisko
21 waga
60 miejsce w sektorze
19.0
|
Mazurczak Grzegorz
sektor C stanowisko
12 waga
50 miejsce w sektorze
20.0
|
Patrzałek Wojciech
sektor C stanowisko
13 waga
50 miejsce w sektorze
22.0
|
Ogonowski Grzegorz
sektor C stanowisko
11 waga
50 miejsce w sektorze
22.0
|
Niemiec Adam
sektor C stanowisko
12 waga
45 miejsce w sektorze
24.0
|
Kamiński Wojciech
sektor C stanowisko
13 waga
30 miejsce w sektorze
21.0
|
Pogonowski Bartłomiej
sektor C stanowisko
14 waga
25 miejsce w sektorze
22.0
|
Przybylski Tomasz
sektor C stanowisko
15 waga
25 miejsce w sektorze
22.0
|
Urbaniak Sławomir
sektor C stanowisko
15 waga
25 miejsce w sektorze
25.0
|
Kosut Zbigniew
sektor C stanowisko
8 waga
25 miejsce w sektorze
25.0
|
Brąclik Ryszard
sektor C stanowisko
25 waga
20 miejsce w sektorze
27.0
|
Bukrak Krzysztof
sektor C stanowisko
11 waga
15 miejsce w sektorze
24.0
|
Masewicz Marian
sektor C stanowisko
8 waga
15 miejsce w sektorze
24.0
|
Bednarski Robert
sektor C stanowisko
29 waga
7 miejsce w sektorze
1.0
|
Kamiński Wojciech
sektor C stanowisko
18 waga
5 miejsce w sektorze
2.0
|
Marciniak Tomasz
sektor C stanowisko
10 waga
5 miejsce w sektorze
28.0
|
Bukrak Andrzej
sektor C stanowisko
25 waga
3 miejsce w sektorze
1.0
|
Zienkiewicz Tomasz
sektor C stanowisko
6 waga
3 miejsce w sektorze
2.0
|
Mączka Sebastian
sektor C stanowisko
28 waga
2 miejsce w sektorze
3.0
|
Patrzałek Wojciech
sektor C stanowisko
27 waga
2 miejsce w sektorze
4.0
|
Wolak Maciej
sektor C stanowisko
26 waga
2 miejsce w sektorze
3.0
|
Graban Maciej
sektor C stanowisko
23 waga
1 miejsce w sektorze
5.0
|
Polański Tomasz
sektor C stanowisko
24 waga
1 miejsce w sektorze
6.0
|
LESZCZYŃSKI GRZEGORZ
sektor C stanowisko
29 waga
1 miejsce w sektorze
7.0
|
Piasecki Wiesław
sektor C stanowisko
27 waga
1 miejsce w sektorze
4.0
|
Samol Krzysztof
sektor C stanowisko
17 waga
1 miejsce w sektorze
5.0
|
Długajczyk Grzegorz
sektor C stanowisko
28 waga
1 miejsce w sektorze
6.0
|
Szafrański Paweł
sektor C stanowisko
6 waga
1 miejsce w sektorze
7.0
|
Szymaniec Krzysztof
sektor C stanowisko
20 waga
0 miejsce w sektorze
30.0
|
Michniewicz Artur
sektor C stanowisko
7 waga
0 miejsce w sektorze
30.0
|
Kaszkowiak Mirosław
sektor C stanowisko
17 waga
0 miejsce w sektorze
30.0
|
Kozioł Kazimierz
sektor C stanowisko
5 waga
0 miejsce w sektorze
30.0
|
Smolak Robert
sektor C stanowisko
19 waga
0 miejsce w sektorze
30.0
|
Maciejczak Tomasz
sektor J stanowisko
36 waga
900 miejsce w sektorze
9.0
|
Mizera Bartosz
sektor J stanowisko
1 waga
880 miejsce w sektorze
10.0
|
Orszulak Piotr
sektor J stanowisko
28 waga
870 miejsce w sektorze
11.0
|
Walczyk Marcin
sektor J stanowisko
10 waga
780 miejsce w sektorze
10.0
|
Wysocki Wojciech
sektor J stanowisko
29 waga
760 miejsce w sektorze
12.0
|
Mizera Bartosz
sektor J stanowisko
1 waga
735 miejsce w sektorze
11.0
|
KOCZOT GRZEGORZ
sektor J stanowisko
6 waga
610 miejsce w sektorze
13.0
|
Chłopecki Maciej
sektor J stanowisko
8 waga
595 miejsce w sektorze
14.0
|
Walczyk Marcin
sektor J stanowisko
16 waga
570 miejsce w sektorze
15.0
|
Marchwacki Tomasz
sektor J stanowisko
16 waga
555 miejsce w sektorze
12.0
|
Filocha Paweł
sektor J stanowisko
29 waga
515 miejsce w sektorze
13.0
|
Solka Tomasz
sektor J stanowisko
18 waga
495 miejsce w sektorze
16.0
|
Sikorski Łukasz
sektor J stanowisko
10 waga
460 miejsce w sektorze
17.0
|
Rzepczyński Jakub
sektor J stanowisko
12 waga
460 miejsce w sektorze
17.0
|
Chłopecki Maciej
sektor J stanowisko
30 waga
455 miejsce w sektorze
14.0
|
Solka Tomasz
sektor J stanowisko
12 waga
455 miejsce w sektorze
14.0
|
Konieczny Grzegorz
sektor J stanowisko
32 waga
415 miejsce w sektorze
19.0
|
Mirowski Mikołaj
sektor J stanowisko
30 waga
410 miejsce w sektorze
20.0
|
Jankowski Dominik
sektor J stanowisko
7 waga
395 miejsce w sektorze
21.0
|
Postawczuk Adam
sektor J stanowisko
5 waga
355 miejsce w sektorze
22.0
|
Stańczak Bartosz
sektor J stanowisko
9 waga
340 miejsce w sektorze
23.0
|
Lisowski Paweł
sektor J stanowisko
23 waga
330 miejsce w sektorze
16.0
|
Grajek Wojciech
sektor J stanowisko
2 waga
295 miejsce w sektorze
24.0
|
Krzyżaniak Krystian
sektor J stanowisko
18 waga
270 miejsce w sektorze
17.0
|
Graban Piotr
sektor J stanowisko
20 waga
265 miejsce w sektorze
25.0
|
Postawczuk Adam
sektor J stanowisko
19 waga
245 miejsce w sektorze
18.0
|
Graban Piotr
sektor J stanowisko
25 waga
220 miejsce w sektorze
19.0
|
Grajek Wojciech
sektor J stanowisko
21 waga
205 miejsce w sektorze
20.0
|
Pływaczyk Piotr
sektor J stanowisko
22 waga
205 miejsce w sektorze
20.0
|
Bieńko Grzegorz
sektor J stanowisko
8 waga
185 miejsce w sektorze
22.0
|
Filocha Paweł
sektor J stanowisko
14 waga
155 miejsce w sektorze
26.0
|
Wysocki Wojciech
sektor J stanowisko
28 waga
145 miejsce w sektorze
23.0
|
Dziedzic Michał
sektor J stanowisko
24 waga
135 miejsce w sektorze
24.0
|
Stępniak Piotr
sektor J stanowisko
27 waga
130 miejsce w sektorze
27.0
|
Cieślewski Cezary
sektor J stanowisko
6 waga
120 miejsce w sektorze
25.0
|
Krzyżaniak Krystian
sektor J stanowisko
17 waga
110 miejsce w sektorze
28.0
|
Wojtas Dominik
sektor J stanowisko
7 waga
100 miejsce w sektorze
26.0
|
Kardasz Maciej
sektor J stanowisko
26 waga
100 miejsce w sektorze
26.0
|
Adkonis Filip
sektor J stanowisko
33 waga
100 miejsce w sektorze
29.0
|
Rzepczyński Jakub
sektor J stanowisko
11 waga
95 miejsce w sektorze
28.0
|
Adkonis Filip
sektor J stanowisko
5 waga
95 miejsce w sektorze
28.0
|
Kardasz Maciej
sektor J stanowisko
21 waga
70 miejsce w sektorze
30.0
|
Wilk Łukasz
sektor J stanowisko
27 waga
60 miejsce w sektorze
30.0
|
Bock Ernest
sektor J stanowisko
3 waga
50 miejsce w sektorze
31.0
|
Kolobius Piotr
sektor J stanowisko
11 waga
45 miejsce w sektorze
31.0
|
Pływaczyk Piotr
sektor J stanowisko
26 waga
45 miejsce w sektorze
31.0
|
Dziedzic Michał
sektor J stanowisko
24 waga
40 miejsce w sektorze
33.0
|
Zawada Jakub
sektor J stanowisko
2 waga
30 miejsce w sektorze
32.0
|
Stępniak Piotr
sektor J stanowisko
4 waga
30 miejsce w sektorze
32.0
|
Maciejczak Tomasz
sektor J stanowisko
22 waga
25 miejsce w sektorze
34.0
|
Sikorski Łukasz
sektor J stanowisko
35 waga
5 miejsce w sektorze
1.0
|
Cieślewski Cezary
sektor J stanowisko
15 waga
4 miejsce w sektorze
1.0
|
Lisowski Paweł
sektor J stanowisko
35 waga
3 miejsce w sektorze
2.0
|
Bieńko Grzegorz
sektor J stanowisko
34 waga
3 miejsce w sektorze
3.0
|
Wojtas Dominik
sektor J stanowisko
36 waga
3 miejsce w sektorze
4.0
|
KOCZOT GRZEGORZ
sektor J stanowisko
33 waga
2 miejsce w sektorze
2.0
|
Ziętarski Jacek
sektor J stanowisko
17 waga
2 miejsce w sektorze
3.0
|
Furyk Tomasz
sektor J stanowisko
31 waga
2 miejsce w sektorze
5.0
|
Furyk Tomasz
sektor J stanowisko
34 waga
1 miejsce w sektorze
4.0
|
Konieczny Grzegorz
sektor J stanowisko
14 waga
1 miejsce w sektorze
5.0
|
Kolobius Piotr
sektor J stanowisko
31 waga
1 miejsce w sektorze
6.0
|
Jankowski Dominik
sektor J stanowisko
32 waga
1 miejsce w sektorze
7.0
|
Orszulak Piotr
sektor J stanowisko
13 waga
1 miejsce w sektorze
8.0
|
Zawada Jakub
sektor J stanowisko
23 waga
1 miejsce w sektorze
6.0
|
Wilk Łukasz
sektor J stanowisko
4 waga
1 miejsce w sektorze
7.0
|
Marchwacki Tomasz
sektor J stanowisko
19 waga
1 miejsce w sektorze
8.0
|
Ziętarski Jacek
sektor J stanowisko
25 waga
1 miejsce w sektorze
9.0
|
Stępniewski Tomasz
sektor J stanowisko
15 waga
0 miejsce w sektorze
37.0
|
Stańczak Bartosz
sektor J stanowisko
20 waga
0 miejsce w sektorze
37.0
|
Mirowski Mikołaj
sektor J stanowisko
9 waga
0 miejsce w sektorze
37.0
|
Stępniewski Tomasz
sektor J stanowisko
3 waga
0 miejsce w sektorze
37.0
|
Bock Ernest
sektor J stanowisko
13 waga
0 miejsce w sektorze
37.0
|
Rudyńska Krystyna
sektor K stanowisko
11 waga
910 miejsce w sektorze
9.0
|
Sprzączkowska Wanda
sektor K stanowisko
13 waga
905 miejsce w sektorze
10.0
|
Guz Anna
sektor K stanowisko
28 waga
835 miejsce w sektorze
5.0
|
Bystydzieńska Zofia
sektor K stanowisko
15 waga
675 miejsce w sektorze
11.0
|
Bezdzietna Ewa
sektor K stanowisko
22 waga
650 miejsce w sektorze
6.0
|
Bystydzieńska Ewa
sektor K stanowisko
14 waga
525 miejsce w sektorze
7.0
|
Filocha Natalia
sektor K stanowisko
9 waga
510 miejsce w sektorze
8.0
|
Wojtas patrycja
sektor K stanowisko
3 waga
435 miejsce w sektorze
12.0
|
Kozak Elżbieta
sektor K stanowisko
23 waga
390 miejsce w sektorze
9.0
|
Dyrka Aleksandra
sektor K stanowisko
7 waga
380 miejsce w sektorze
10.0
|
Szymańska Danuta
sektor K stanowisko
26 waga
310 miejsce w sektorze
13.0
|
Zalewska Ewa
sektor K stanowisko
13 waga
290 miejsce w sektorze
11.0
|
Rudyńska Krystyna
sektor K stanowisko
5 waga
290 miejsce w sektorze
11.0
|
Fic Ewelina
sektor K stanowisko
10 waga
290 miejsce w sektorze
14.0
|
Płowiec Natalia
sektor K stanowisko
1 waga
275 miejsce w sektorze
13.0
|
Warchoł Barbara
sektor K stanowisko
25 waga
265 miejsce w sektorze
14.0
|
Szulczewska Beata
sektor K stanowisko
11 waga
195 miejsce w sektorze
15.0
|
Wolicka Jolanta
sektor K stanowisko
19 waga
180 miejsce w sektorze
15.0
|
Wesołowska Małgorzata
sektor K stanowisko
12 waga
170 miejsce w sektorze
16.0
|
Kulka Lidia
sektor K stanowisko
16 waga
170 miejsce w sektorze
16.0
|
Kadlec Karolina
sektor K stanowisko
20 waga
160 miejsce w sektorze
16.0
|
Miastkowska Beata
sektor K stanowisko
10 waga
150 miejsce w sektorze
18.0
|
Wojtas patrycja
sektor K stanowisko
17 waga
145 miejsce w sektorze
19.0
|
Fic Ewelina
sektor K stanowisko
8 waga
140 miejsce w sektorze
20.0
|
Kadlec Karolina
sektor K stanowisko
15 waga
115 miejsce w sektorze
21.0
|
Szulczewska Beata
sektor K stanowisko
5 waga
110 miejsce w sektorze
17.0
|
Ocalewska Anna
sektor K stanowisko
12 waga
105 miejsce w sektorze
18.0
|
Dolega Ewelina
sektor K stanowisko
7 waga
105 miejsce w sektorze
18.0
|
Termina Bożena
sektor K stanowisko
3 waga
100 miejsce w sektorze
22.0
|
Mordak Anna
sektor K stanowisko
2 waga
95 miejsce w sektorze
23.0
|
Mordak Anna
sektor K stanowisko
24 waga
85 miejsce w sektorze
20.0
|
Prus Agnieszka
sektor K stanowisko
23 waga
75 miejsce w sektorze
21.0
|
Justa Kowalska Kamila
sektor K stanowisko
18 waga
70 miejsce w sektorze
22.0
|
Włoszczyńska Teresa
sektor K stanowisko
25 waga
50 miejsce w sektorze
23.0
|
Filocha Natalia
sektor K stanowisko
22 waga
50 miejsce w sektorze
23.0
|
Kulka Lidia
sektor K stanowisko
14 waga
40 miejsce w sektorze
25.0
|
Bystydzieńska Ewa
sektor K stanowisko
16 waga
30 miejsce w sektorze
26.0
|
Zalewska Ewa
sektor K stanowisko
6 waga
25 miejsce w sektorze
27.0
|
Guz Anna
sektor K stanowisko
17 waga
20 miejsce w sektorze
28.0
|
Bystydzieńska Zofia
sektor K stanowisko
30 waga
15 miejsce w sektorze
1.0
|
Mach Elżbieta
sektor K stanowisko
27 waga
15 miejsce w sektorze
24.0
|
Mach Elżbieta
sektor K stanowisko
2 waga
4 miejsce w sektorze
1.0
|
Drgas Joanna
sektor K stanowisko
8 waga
3 miejsce w sektorze
2.0
|
Prus Agnieszka
sektor K stanowisko
26 waga
2 miejsce w sektorze
2.0
|
Dyrka Aleksandra
sektor K stanowisko
29 waga
2 miejsce w sektorze
3.0
|
Kozak Elżbieta
sektor K stanowisko
1 waga
2 miejsce w sektorze
4.0
|
Włoszczyńska Teresa
sektor K stanowisko
29 waga
1 miejsce w sektorze
3.0
|
Szymańska Danuta
sektor K stanowisko
20 waga
1 miejsce w sektorze
4.0
|
Wesołowska Małgorzata
sektor K stanowisko
30 waga
1 miejsce w sektorze
5.0
|
Bezdzietna Ewa
sektor K stanowisko
9 waga
1 miejsce w sektorze
6.0
|
Termina Bożena
sektor K stanowisko
27 waga
1 miejsce w sektorze
7.0
|
Miastkowska Beata
sektor K stanowisko
28 waga
1 miejsce w sektorze
8.0
|
Wolicka Jolanta
sektor K stanowisko
19 waga
0 miejsce w sektorze
31.0
|
Sprzączkowska Wanda
sektor K stanowisko
6 waga
0 miejsce w sektorze
31.0
|
Ocalewska Anna
sektor K stanowisko
24 waga
0 miejsce w sektorze
31.0
|
Justa Kowalska Kamila
sektor K stanowisko
4 waga
0 miejsce w sektorze
31.0
|
Drgas Joanna
sektor K stanowisko
18 waga
0 miejsce w sektorze
31.0
|
Dolega Ewelina
sektor K stanowisko
21 waga
0 miejsce w sektorze
31.0
|
Warchoł Barbara
sektor K stanowisko
4 waga
0 miejsce w sektorze
31.0
|
Płowiec Natalia
sektor K stanowisko
21 waga
0 miejsce w sektorze
31.0
|