autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

ZDJĘCIA:

2018-05-29





Puchar Gostynia - Losowanie łowisk
Puchar Gostynia - Losowanie łowisk
2018-05-29                     
j.Pudliszki, Pudliszki

Ponieważ Puchar Gostynia 2018 odbędzie się na dwóch łowiskach, poniżej znajduje się lista zawodników indywidualnych oraz przypisane im łowiska.

Losowanie odbędzie się o godzinie 7.00. Prosimy przyjechać bezpośrednio na wskazane łowisko.

Losowanie sektorów dla zawodników indywidualnych w GPP Policji - Puchar Gostynia 2018

Nazwisko i imię miejsce w tabelisektor Łowisko
Horemski Grzegorz 2 A/B Pudliszki
Szymanowski Dariusz 9 A/B Pudliszki
Klefas Roman 12 C Pawłowice
Wawrzyniak Sebastian 13 A/B Pudliszki
Ratajczak Erwin 25 A/B Pudliszki
Walasik Łukasz 27 C Pawłowice
Jóska Marek 29 A/B Pudliszki
Ślęzak Kamil 33 A/B Pudliszki
Koprowicz Sylwester 36 C Pawłowice
Górski Maciej 46 A/B Pudliszki
Stachowicz Adam 53 A/B Pudliszki
Biernacki Jan 60 C Pawłowice
Kmieć Włodzimierz 61 A/B Pudliszki
Kaczmarek Wojciech nn A/B Pudliszki
Juskowiak Sylwester ... C Pawłowice





Sektor C - Pawłowice

Biernacki Jan
Borowski Hubert
Dudziak Marian
Franek Tomasz
Garczyński Robert
Horemski Tomasz
Hudzik Łukasz
Kasprowiak Marek
Klefas Roman
Koprowicz Sylwester
Lewandowski Rafał
Maćkowiak Przemysław
Mazana Mirosław
Niedźwiedź Dariusz
Przybylak Wojciech
Rabczewski Rafał
Walasik Łukasz
Juskowiak Sylwester


Sektory - A i B - Pudliszki:

Awgul Ireneusz
Bota Marek
Dudziak Robert
Dwornik Jarosław
Fechner Miłosz
Gabiś Marcin
Gołąbek Eugeniusz
Górny Ariel
Górski Maciej
Horemski Grzegorz
Jagodziński Jakub
Jagodziński Mikołaj
Jagodziński Tomasz
Jóska Dawid
Jóska Marek
Kaczmarek Wojciech
Kania Waldemar
Kmieć Włodzimierz
Majewski Bogusław
Pilujski Michał
Pospieszny Maciej
Pośpieszna Sylwia
Ratajczak Erwin
Sadowczyk Adam
Sadowczyk Jacek
Sibiński Paweł
Stachowicz Adam
Szymanowski Dariusz
Szymkowiak Arkadiusz
Ślęzak Kamil
Walczak Bartosz
Wawrzyniak Sebastian
Węcławiak Tomasz
Ziętek Marcin
Żak Filip





Uczestnicy: