Uczestnicy: |
Jeżyński Paweł
sektor A stanowisko
11 waga
3285 miejsce w sektorze
1.0
|
Rynarzewski Przemysław
sektor A stanowisko
6 waga
2780 miejsce w sektorze
2.0
|
Tyniewicki Artur
sektor A stanowisko
12 waga
2500 miejsce w sektorze
3.0
|
Piątkowiak Arek
sektor A stanowisko
7 waga
1890 miejsce w sektorze
4.0
|
Kubiak Artur
sektor A stanowisko
5 waga
1380 miejsce w sektorze
5.0
|
Zalewski Andrzej
sektor A stanowisko
14 waga
770 miejsce w sektorze
6.0
|
Majewski Bogusław
sektor A stanowisko
15 waga
665 miejsce w sektorze
7.0
|
Andrzejewski Ireneusz
sektor A stanowisko
13 waga
420 miejsce w sektorze
8.0
|
Świerkowski Tomasz
sektor A stanowisko
8 waga
400 miejsce w sektorze
9.0
|
Barczak Janusz
sektor A stanowisko
10 waga
395 miejsce w sektorze
10.0
|
Nowak Rafał
sektor A stanowisko
9 waga
340 miejsce w sektorze
11.0
|
Żuk Henryk
sektor A stanowisko
16 waga
0 miejsce w sektorze
13.0
|
Dąbrowski Karol
sektor B stanowisko
22 waga
3395 miejsce w sektorze
1.0
|
Kępiński Szymon
sektor B stanowisko
27 waga
1535 miejsce w sektorze
2.0
|
Królczyk Marek
sektor B stanowisko
26 waga
1375 miejsce w sektorze
3.0
|
Horemski Tomasz
sektor B stanowisko
20 waga
1340 miejsce w sektorze
4.0
|
Płótniak Robert
sektor B stanowisko
21 waga
1280 miejsce w sektorze
5.0
|
Jastrząb Paweł
sektor B stanowisko
28 waga
1140 miejsce w sektorze
6.0
|
Dickhardt Dariusz
sektor B stanowisko
24 waga
740 miejsce w sektorze
7.0
|
Nowicki Tomasz
sektor B stanowisko
23 waga
485 miejsce w sektorze
8.0
|
Boliński Jacek
sektor B stanowisko
19 waga
450 miejsce w sektorze
9.0
|
Kowalczyk Grzegorz
sektor B stanowisko
18 waga
390 miejsce w sektorze
10.0
|
Krzemieniewski Mariusz
sektor B stanowisko
25 waga
330 miejsce w sektorze
11.0
|
Garczarek Wojciech
sektor B stanowisko
17 waga
315 miejsce w sektorze
12.0
|
Przytuła Adam
sektor C stanowisko
35 waga
3360 miejsce w sektorze
1.0
|
Dukarski Adam
sektor C stanowisko
38 waga
3115 miejsce w sektorze
2.0
|
Kosicki Dawid
sektor C stanowisko
40 waga
2330 miejsce w sektorze
3.0
|
Kasztelan Maciej
sektor C stanowisko
36 waga
2140 miejsce w sektorze
4.0
|
Kuta Dawid
sektor C stanowisko
39 waga
1940 miejsce w sektorze
5.0
|
Pieczulis Artur
sektor C stanowisko
32 waga
1450 miejsce w sektorze
6.0
|
Maćkowiak Dominik (Mosina)
sektor C stanowisko
37 waga
1340 miejsce w sektorze
7.0
|
Lach Paweł
sektor C stanowisko
31 waga
1130 miejsce w sektorze
8.0
|
Nowak Przemysław
sektor C stanowisko
29 waga
945 miejsce w sektorze
9.0
|
Styszyński Tomasz
sektor C stanowisko
0 waga
765 miejsce w sektorze
10.0
|
Czubek Dariusz
sektor C stanowisko
33 waga
615 miejsce w sektorze
11.0
|
Roszak Jacek
sektor C stanowisko
34 waga
260 miejsce w sektorze
12.0
|
Ślosarz Andrzej
sektor J stanowisko
1 waga
4255 miejsce w sektorze
1.0
|
Wajman Dawid
sektor J stanowisko
48 waga
4200 miejsce w sektorze
2.0
|
Jasiczak Artur
sektor J stanowisko
41 waga
3830 miejsce w sektorze
3.0
|
Nowicki Błażej
sektor J stanowisko
47 waga
2525 miejsce w sektorze
4.0
|
Roszak Dawid
sektor J stanowisko
49 waga
1805 miejsce w sektorze
5.0
|
Pochylski Szymon
sektor J stanowisko
43 waga
1760 miejsce w sektorze
6.0
|
Krugiełka Adam
sektor J stanowisko
42 waga
1605 miejsce w sektorze
7.0
|
Speier Łukasz
sektor J stanowisko
45 waga
1360 miejsce w sektorze
8.0
|
Stawowy Gracjan
sektor J stanowisko
44 waga
1280 miejsce w sektorze
9.0
|
Wiśniewska Patrycja
sektor K stanowisko
2 waga
2300 miejsce w sektorze
1.0
|
Łój Mariola
sektor K stanowisko
1 waga
2000 miejsce w sektorze
2.0
|
Zalewska Ewa
sektor K stanowisko
4 waga
1630 miejsce w sektorze
3.0
|
Kańduła Agnieszka
sektor K stanowisko
3 waga
455 miejsce w sektorze
4.0
|
Paprocki Jędrzej
sektor KD stanowisko
0 waga
1300 miejsce w sektorze
1.0
|
Pochylski Kamil
sektor KD stanowisko
0 waga
755 miejsce w sektorze
2.0
|