autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

ZDJĘCIA:

2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole

Horemski Tomasz


2010-05-08, Opole

Stańczyk Marcin


2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole

Horemski Tomasz


2010-05-08, Opole

Przytuła Adam


2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole

Walczak Wiktor


2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole

Kańduła Agnieszka


2010-05-08, Opole

Tykwińska Patrycja


2010-05-08, Opole



2010-05-08, Opole

Gottwald Marta



Grand Prix Polski 2010 - Puchar Opola
Grand Prix Polski 2010 - Puchar Opola
2010-05-08, Opole                      wyniki
j.Turawa, Turawa


Choć do końca w to nie wierzyłem, zawody rzeczywiście przeniesiono na Turawę. Trzeba oddać organizatorom, że pomimo kryzysowej sytuacji stanęli na wysokości zadania i przerzucili zawody w miarę sprawnie i z organizacyjnego punktu widzenia nie można im nic zarzucić, może poza brakiem taśmy, co jednak nikomu nie powinno przeszkadzać.



Poważny zarzut pod ich adresem to kompletny brak znajomości własnego łowiska, bo przecież kto jeśli nie oni powinien wiedzieć, że nie ma na Turawie ryb?

Wszak chyba nie wpakowali ludzi na tę plażę świadomie?
Chociaż koce które ofiarowali każdemu zawodnikowi mogą na to wskazywać.

Niemniej jednak trzeba od razu jasno stwierdzić, że wszelkie decyzje, mniej lub bardziej zrozumiałe zapadały ponad PZW w Opolu i dalece nie na miejscu są krytyczne, czy wręcz wulgarne uwagi pod ich adresem. Jeszcze raz podkreślę, że organizacja była OK.!


Całkiem inna sprawa to sam pomysł rezygnacji z kanału Ulgi. Tutaj sprawa jest nieczysta i niezrozumiała! Woda podczas treningu podniosła się o około 5cm, a sprawdzając stronę internetową ze stanami rzek, w piątek po południu, wszystkie wskazania na Odrze powyżej Opola miały tendencje spadkowe! Na tej samej stronie w sobotę wyraźnie było napisane, że Odra w Opolu spadła o 14cm. Faktycznie woda była mętna i brązowa, ale w takich warunkach jeszcze idzie łowić!

Pamiętajmy też że deszcz nie spadł w piątek podczas treningu, tylko dzień, lub dwa wcześniej, a stany wód w tym regionie Polski monitoruje się dość dokładnie. Stąd pytanie: Dlaczego odbył się trening? Dlaczego od razu nie trenowano na Turawie, jeśli istniało realne zagrożenie?

Oczywiście synoptycy są czarodziejami pomniejszej klasy, więc mogli się mylić co do stanu wody, więc jeśli istniała obawa o powódź, zawody trzeba było odwołać. W piątek po treningu, lub jeszcze lepiej poczekać do soboty rana i wtedy zrobić to na miejscu. Nikt nie miał by pretensji.


Jednak nie obawa o powódź, jak brzmi oficjalna wersja była powodem przeniesienia zawodów, a brak ryb, lub dokładniej ich niechęć do współpracy. Zaledwie kilka ryb na sektorze i wielkie niezadowolenie zawodników, a nawet ankieta z podpisami były powodem dalszych posunięć!

Niestety kanał Ulgi to łowisko, gdzie najczęściej pojawiają się zera w wynikach GPP i do tego akurat wszyscy powinni się przyzwyczaić. Nie trzeba dużo szukać, jak do ubiegłorocznej edycji, kiedy to dość powszechnym widokiem był całkiem poważny wędkarz szukający po szuwarach płoteczki, czy uklejki, żeby nie wyzerować drużynie sektoru.
Tym razem było nieco gorzej, więc wszyscy stosowali tę technikę, ale to jeszcze nie powód do przenoszenia zawodów.

Jednak stało się! Decyzja padła, a na jej usprawiedliwienie wymyślono głosowanie klubów! Nowość??? A jakże, również dla tych którzy pisali Statut i regulaminy PZW. Jaką moc prawną miało takie głosowanie, pewnie się domyślacie. Równie dobrze można było głosować nad zmianą Prezydenta USA.

W tym miejscu należy zadać pytanie: Dlaczego zmieniać łowisko z takiego gdzie nie ma ryb, o czym wiedzą wszyscy, na łowisko, w którym nie ma ryb, a wiedzą o tym nieliczni. Czyżby dlatego że nadzieja umiera ostatnia?
Zrobić zawody żeby tylko się odbyły?



Pikanterii dodaje ploteczka, że na Turawie chemicznie zwalczano zielony kożuch glonów, czy czegoś podobnego i robiono to ponoć właśnie w miejscu zawodów. Jest to jednak informacja niesprawdzona. Sprawdzona jest natomiast inna, o braku nawet źdźbła trawy na skarpie, gdzie łowiliśmy. Tak roślinność wycina jedynie chemia! Czy to jednak miało jakiś wpływ nie wiem, jednak w mojej 30 letniej historii z wędką nie widziałem nigdy takiej pustyni! 1500m brzegu z zaledwie kilkoma rybami. Nieprawdopodobne!
Wszak póbowali je łowić nie leśne dziadki z leszczyną, a najlepsi wędkarze w tym kraju...
Faktem jest, że roiła się jakaś jętka i ryba miała prawdopodobnie sporo pokarmu, ale czy jest to wytłumaczenie tej sytuacji?

Niemniej jednak doszło do zawodów, jeśli tak to można nazwać. Zazwyczaj w tym miejscu piszemy o technikach, zestawach i zanętach. Możecie mi uwierzyć że te były najwyższych lotów. Przeczesano każdy centymetr dna od 2-30m, a niektórzy próbowali nawet dalej. Jednak wszystkie te próby w 95% przypadków kończyły się zerem.

Spotkanie jednak przerodziło się w całkiem sympatyczną zabawę. Dawno już nie słyszałem takiej ilości dobrych kawałów i śmiechu.

Tomek Polański był nawet inicjatorem meksykańskiej fali, którą przeniósł z piłkarskich boisk na zawody GPP. Już do końca życia nie zapomnę wędkarzy, uczestników GPP, którzy podczas zawodów, jeden po drugim podnoszą się z siedzeń z rękami uniesionymi w górę. Niezapomniany widok!



Zawody wędkarskie to zazwyczaj adrenalina. Nie zabrakło jej i tym razem. Wszystko to za sprawą tego samego zawodnika, rodem z Wrocławia, który wymyślił, aby poklaskać sobie w kilku podczas zawodów. Trudno wyobrazić sobie reakcję zawodników wkoło, kiedy nagle kilkanaście metrów obok rozbrzmiewają brawa, które zazwyczaj oznaczają rybę. Niektórzy, łowiący nieco dalej aż wstawali z koszy, aby ujrzeć to zjawisko.

Wszystko to działo się pierwszego dnia, w sektorze B, który okazał się najbardziej wyrównanym i zaciętym i który zapisze się w annałach jako pierwszy sektor w historii, w którym wszyscy zawodnicy złowili równą ilość ryb! Jaką domyślcie się sami.

Jednak nie tylko seniorzy miło spędzili czas. Nasi nieco młodsi koledzy ze sektora juniorów również bawili się dobrze, a jednym z ciekawszych pomysłów był konkurs najdalszego strzału procą. Wszakże Grand Prix Polski uczy...

Efekt sobotnich poczynań to kilkanaście ryb, w większości w sektorach juniorów i kobiet. Pisząc ryb mam na myśli malutkie, pojedyncze okonie oraz jednego około 3kg leszcza, który złowiony został w sektorze A.

Niestety nie jestem w stanie zdać pełnej relacji z dnia drugiego, ponieważ moja drużyna wycofała się z "zawodów", ze względu na brak znajomości technik, które pozwoliły by nam na skuteczną rywalizację na akwenie, na którym zdarzenie miało miejsce.

Z relacji kolegów wiem, że w niedzielę, choć to nieprawdopodobne było jeszcze mniej ryb.

Podsumowując to smutne wydarzenie, trzeba się zastanowić nad całokształtem cyklu GPP. Ogólnie panująca obawa zawodników i klubów przed podniesieniem głowy przejawia się zakulisowymi rozmowami i narzekaniami, jednak z tych czy innych powodów nikt nie ma odwagi mówić pewnych rzeczy głośno.

Nowy rok przyniósł kolejne zmiany regulaminowe, które jednak ograniczyły się do kosmetyki i szczegółów. Przymus używania matrioszek cieszy jedynie sklepy wędkarskie, bo można je nieźle sprzedać, zwłaszcza, że brakuje ich na rynku. Zakaz domaczania zanęty, czy rozkładania sprzętu, przed którymś tam sygnałem są przepisami dobrymi, cywilizującymi nasze zawody i zbliżającymi je do europejskiej czołówki, jednak potrzeba jeszcze zmian dużo dalej idących:

Najważniejsza z nich to znalezienie nowych łowisk. Chociażby k.Ulgi w Opolu pokazuje, że zmieniamy daty, a ryb ciągle brak i ciągle prześladuje nas wspomniana wyżej uklejówka w trzcinkach.

Jednak zmienić łowiska nie możemy, gdyż na 150 osób mamy ich 7, może 10 w Polsce, pośród których jest kilka podobnych z uklejówką w trzcinkach (bywa że i trzcinki brakuje...).

Rozwiązanie jest proste: Zostawić w I lidze 15 drużyn, a reszta do drugiej ligi. Jeśli trzeba, zrobić i trzecią.
Wtedy mając 75-80 zawodników, znajdziemy dużo więcej interesujących łowisk, które możemy wykorzystać!



Piszę o tym z pełną odpowiedzialnością, mając w świadomości niepopularność takiego pomysłu. Wszak zaraz będzie przeciw połowa klubów. Jednak dobra decyzja wcale nie musi być popularna!


Kolejny kij w mrowisku to skład drużyny, gdzie cały czas pokutuje tylko nasz polski wynalazek, w postaci kobiety i juniora w drużynie.
Dlaczego w eliminacjach do Mistrzostw Świata, jakimi jest GPP łowi drużyna mieszana, a w samych MŚ 5 seniorów? To mniej więcej tak, jakby w piłce nożnej w drużynie ligowej były 3 kobiety i 2 juniorów!

Mówią o tym wszystkie kluby, jednak nikt głośno! Wiele klubów ma problem ze znalezieniem kobiety, czego efektem jest zmuszanie żony, czy córki wędkarza do łowienia w zawodach, tylko dlatego, żeby nie mieć zera. Czy to nie jest chore?

Oczywiście nie dyskryminuje tutaj Pań, czy juniorów, którzy powinni mieć swoją własną Ligę, poukładaną tak jak do tej pory, jednak łowić osobno, najlepiej w innych terminach, gdyż tylko wtedy jest szansa, żeby stanęli za nimi najlepsi wędkarze z GPP i nauczyli ich czegoś.

Sam widzę jakim problemem jest równoczesny start w zawodach mojego klubowego kolegi K.Geislera wraz z synem Mikołajem.

Dla Mikołaja nie ma lepszego trenera jak jego własny ojciec, jednak przez nasze przepisy jest tego wsparcia pozbawiony i to jest niedobre!



Wracając jednak do tematu Opola, to sprawa jest o tyle trudna, że w grę wchodzą pieniądze, czas, ambicje i nadzieje bardzo wielu ludzi. Splot niekorzystnych czynników spowodował, że zawody się odbyły, choć w moim przekonaniu nie powinny.

Na pewno pójdą protesty i pisma do GKS i Zarządu Głównego i na pewno będzie awantura, bo bez względu na ostateczne rozwiązanie tej sprawy, ktoś będzie czuł się pokrzywdzony i w jakimś sensie na pewno będzie miał rację.

W chwili obecnej z jednej strony są zawodnicy, którzy złowili w Opolu ryby, dzięki czemu zyskali doskonałe punkty w GPP; z drugiej zawodnicy, którym zawody w Opolu zaprzepaściły szanse na dobre miejsce w GPP 2010.

Czy rzeczywiście o tabeli najważniejszej Ligi wędkarskiej w Polsce powinny decydować przypadkowe rybki? Ja uważam że nie!

A wystarczyła męska decyzja o odwołaniu zawodów w piątek...






Uczestnicy:

Brąclik Łukasz
sektor J1
stanowisko 13
waga 205
miejsce w sektorze 1.0

Ciesielski Szymon
sektor J1
stanowisko 2
waga 15
miejsce w sektorze 3.0

Turek Mateusz
sektor J1
stanowisko 11
waga 5
miejsce w sektorze 3.0


Mirowski Mirosław
sektor J1
stanowisko 1
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Gryga Marcin
sektor J1
stanowisko 4
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Turek Krzysztof
sektor J1
stanowisko 5
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Nysztal Bartłomiej
sektor J1
stanowisko 6
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Geisler Mikołaj
sektor J1
stanowisko 7
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Wajman Dawid
sektor J1
stanowisko 8
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Adamczyk Łukasz
sektor J1
stanowisko 10
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Dziubałtowski Kamil
sektor J1
stanowisko 12
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Wilk Kamil
sektor J1
stanowisko 14
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Schiele Marcin
sektor J1
stanowisko 15
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Skorzyński Stanisław
sektor J1
stanowisko 16
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Kęsik Patryk
sektor J1
stanowisko 17
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Walczyk Marcin
sektor J1
stanowisko 3
waga 0
miejsce w sektorze 21.0

Konieczny Grzegorz
sektor J1
stanowisko 9
waga 0
miejsce w sektorze 21.0

Jankowski Krzysztof
sektor J1
stanowisko 18
waga 0
miejsce w sektorze 21.0

Niewczas Paweł
sektor J2
stanowisko 5
waga 5
miejsce w sektorze 1.0


Białdyga Maciej
sektor J2
stanowisko 6
waga 5
miejsce w sektorze 1.0

Filocha Paweł
sektor J2
stanowisko 8
waga 5
miejsce w sektorze 1.0

Gluza Łukasz
sektor J2
stanowisko 1
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Stępniewski Tomasz
sektor J2
stanowisko 2
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Dziedzic Michał
sektor J2
stanowisko 3
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Wojtas Dominik
sektor J2
stanowisko 4
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Niemyjski Mariusz
sektor J2
stanowisko 7
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Zawada Jakub
sektor J2
stanowisko 9
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Kwocz Kamil
sektor J2
stanowisko 10
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Miernik Maciej
sektor J2
stanowisko 11
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Stokłosa Michał
sektor J2
stanowisko 12
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Batorski Przemysław
sektor J2
stanowisko 13
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Moska Bartłomiej
sektor J2
stanowisko 14
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Kubat Maciej
sektor J2
stanowisko 15
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Bieńko Grzegorz
sektor J2
stanowisko 16
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Rozpędzki Grzegorz
sektor J2
stanowisko 17
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Matuszewski Patryk
sektor J2
stanowisko 18
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Wysocki Wojciech
sektor J2
stanowisko 19
waga 0
miejsce w sektorze 20.0

Zalewska Ewa
sektor K1
stanowisko 1
waga 40
miejsce w sektorze 1.0

Cieplińska Małgorzata
sektor K1
stanowisko 4
waga 15
miejsce w sektorze 2.0

Kulka Lidia
sektor K1
stanowisko 2
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Mach Elżbieta
sektor K1
stanowisko 3
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Gottwald Marta
sektor K1
stanowisko 5
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Justa Kowalska Kamila
sektor K1
stanowisko 6
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Lach Justyna
sektor K1
stanowisko 7
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Płowiec Natalia
sektor K1
stanowisko 8
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Bartosiewicz Ewelina
sektor K1
stanowisko 9
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Szymańska Danuta
sektor K1
stanowisko 10
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Witkowska Natalia
sektor K1
stanowisko 11
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Miastkowska Beata
sektor K1
stanowisko 12
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Szulczewska Beata
sektor K1
stanowisko 13
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Wesołowska Małgorzata
sektor K1
stanowisko 14
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Tykwińska Patrycja
sektor K1
stanowisko 15
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Kańduła Agnieszka
sektor K1
stanowisko 16
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Termina Bożena
sektor K2
stanowisko 10
waga 20
miejsce w sektorze 1.0

Wojtas patrycja
sektor K2
stanowisko 2
waga 15
miejsce w sektorze 2.0

Rudyńska Krystyna
sektor K2
stanowisko 6
waga 15
miejsce w sektorze 2.0

Mamikonyan Nuna
sektor K2
stanowisko 3
waga 5
miejsce w sektorze 4.0

Stasiak Krystyna
sektor K2
stanowisko 1
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Trzeciak Aleksandra
sektor K2
stanowisko 4
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Drgas Joanna
sektor K2
stanowisko 5
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Niedorozow Wanda
sektor K2
stanowisko 7
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Balcerek Agnieszka
sektor K2
stanowisko 8
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Grzyl Anna
sektor K2
stanowisko 9
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Rączka Anna
sektor K2
stanowisko 11
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Łój Mariola
sektor K2
stanowisko 12
waga 0
miejsce w sektorze 17.0


Roguska-Jurek Anna
sektor K2
stanowisko 13
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Siekiera Olga
sektor K2
stanowisko 14
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Brodzik Sylwia
sektor K2
stanowisko 15
waga 0
miejsce w sektorze 17.0


Geisler Kamil
sektor S1
stanowisko 1
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Rzepczyński Jakub
sektor S1
stanowisko 2
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Siewaszko Maciej
sektor S1
stanowisko 3
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Piasecki Wiesław
sektor S1
stanowisko 4
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Wiórek Szymon
sektor S1
stanowisko 5
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Męcik Marek
sektor S1
stanowisko 6
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Masewicz Marian
sektor S1
stanowisko 7
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Kozieł Piotr
sektor S1
stanowisko 8
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Zalewski Tadeusz
sektor S1
stanowisko 9
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Jakubowski Andrzej
sektor S1
stanowisko 10
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Klasek Petr
sektor S1
stanowisko 11
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Pawlak Arkadiusz
sektor S1
stanowisko 12
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Korzeniowski Sebastian
sektor S1
stanowisko 13
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Maksajda Dariusz
sektor S1
stanowisko 14
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Dheilly Philippe
sektor S1
stanowisko 15
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Milewski Zbigniew
sektor S2
stanowisko 27
waga 400
miejsce w sektorze 2.0


Szlachta Paweł
sektor S2
stanowisko 29
waga 20
miejsce w sektorze 3.0

Niewiadomski Artur
sektor S2
stanowisko 17
waga 2
miejsce w sektorze 1.0

Warcholiński Eugeniusz
sektor S2
stanowisko 16
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Mizera Bartosz
sektor S2
stanowisko 18
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Remlinger Rafał
sektor S2
stanowisko 19
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Przybylski Tomasz
sektor S2
stanowisko 20
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Pacyna Karol
sektor S2
stanowisko 21
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Rabazel Mirosław
sektor S2
stanowisko 22
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Krynicki Adam
sektor S2
stanowisko 23
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Śmieszek Paweł
sektor S2
stanowisko 24
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Kamiński Wojciech
sektor S2
stanowisko 25
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Graban Maciej
sektor S2
stanowisko 26
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Bednarski Robert
sektor S2
stanowisko 28
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Brud Bogusław
sektor S2
stanowisko 30
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Łebkowski Michał
sektor S3
stanowisko 2
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Mazurczak Grzegorz
sektor S3
stanowisko 3
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Pater Mariusz
sektor S3
stanowisko 4
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Dywelski Łukasz
sektor S3
stanowisko 5
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Samol Krzysztof
sektor S3
stanowisko 6
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Rzepczyński Marcin
sektor S3
stanowisko 7
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Kasprowicz Paweł
sektor S3
stanowisko 8
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Kostrzyński Tomasz
sektor S3
stanowisko 9
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Górski Marian
sektor S3
stanowisko 10
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Kurowski Krzysztof
sektor S3
stanowisko 11
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Rybiński Sebastian
sektor S3
stanowisko 12
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Nowak Przemysław
sektor S3
stanowisko 14
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Nowaczyk Krzysztof
sektor S3
stanowisko 15
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Pintal Gwidon
sektor S3
stanowisko 13
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Pogonowski Bartłomiej
sektor S4
stanowisko 16
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Chyb Andrzej
sektor S4
stanowisko 17
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Zieliński Adam
sektor S4
stanowisko 18
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Górecki Kamil
sektor S4
stanowisko 19
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Duda Zbigniew
sektor S4
stanowisko 20
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Magdziak Ireneusz
sektor S4
stanowisko 21
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Niedorozow Antoliusz
sektor S4
stanowisko 22
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Stańczyk Marcin
sektor S4
stanowisko 23
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Horemski Tomasz
sektor S4
stanowisko 24
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Graban Piotr
sektor S4
stanowisko 25
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Polański Tomasz
sektor S4
stanowisko 26
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Bednarek Andrzej
sektor S4
stanowisko 27
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Kulka Artur
sektor S4
stanowisko 28
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Brąclik Ryszard
sektor S4
stanowisko 29
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Piechocki Dariusz
sektor S4
stanowisko 30
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Cesarz Maciej
sektor S5
stanowisko 9
waga 20
miejsce w sektorze 1.0

Zielonka Remigiusz
sektor S5
stanowisko 14
waga 15
miejsce w sektorze 2.0

Piotrowicz Piotr
sektor S5
stanowisko 11
waga 5
miejsce w sektorze 1.0

Barański Dariusz
sektor S5
stanowisko 1
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Studniarz Dariusz
sektor S5
stanowisko 2
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Mamikonyan Vasyl
sektor S5
stanowisko 3
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Rechowicz Marek
sektor S5
stanowisko 4
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Gutkiewicz Ernest
sektor S5
stanowisko 5
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Dzikiewicz Ryszard
sektor S5
stanowisko 6
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Lorenc Piotr
sektor S5
stanowisko 7
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Dzikiewicz Kamil
sektor S5
stanowisko 8
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Nysztal Tomasz
sektor S5
stanowisko 12
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Zieliński Wiesław
sektor S5
stanowisko 13
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Lichodziejewski Stanisław
sektor S5
stanowisko 15
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Lis Stanisław
sektor S5
stanowisko 10
waga 0
miejsce w sektorze 17.0

Komorniczak Dariusz
sektor S6
stanowisko 19
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Żok Waldemar
sektor S6
stanowisko 29
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Przytuła Adam
sektor S6
stanowisko 27
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Niemiec Adam
sektor S6
stanowisko 18
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Kosakowski Piotr
sektor S6
stanowisko 23
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Szporko Tomasz
sektor S6
stanowisko 21
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Długajczyk Grzegorz
sektor S6
stanowisko 17
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Ziobro sławomir
sektor S6
stanowisko 16
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Nowakowski Artur
sektor S6
stanowisko 20
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Mączka Sebastian
sektor S6
stanowisko 28
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Siekiera Wiktor
sektor S6
stanowisko 26
waga 0
miejsce w sektorze 16.0


Walczak Wiktor
sektor S6
stanowisko 24
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Jurek Bogusław
sektor S6
stanowisko 25
waga 0
miejsce w sektorze 16.0

Marcińczyk Mateusz
sektor S6
stanowisko 22
waga 0
miejsce w sektorze 16.0