www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
OFERTA SKLEPU LESZCZ
- OFERTA - AKCESORIA - NARZĘDZIA - Wężyk kauczukowy 50cm

Leszcz
Wężyk kauczukowy 50cm
L34934
powiększenie
SPRAWDŹ CENĘ

Bardzo delikatny wężyk wykonany z kauczuku. Miękki i bardzo rozciągliwy. Idealnie nadaje się do pęczkowania delikatnej ochotki, czy jokersa.
Znajduje swoje zastosowanie zarówno w metodzie spławikowej, jak również we wszelkich metodach gruntowych.

Leszcz Wężyk kauczukowy 50cm L34934


Wężyk kauczukowy 50cm - szczegółowy opis


Wykonany z bardzo miękkiego i elastycznego kauczuku wężyk idealnie nadaje się do pęczkowania ochotki i jokersa.W pierwszej kolejności odcinamy pierścień o grubości około 1mm.Powstały w ten sposób pierścień zakładamy na przyrząd do pęczkowania.Robimy to dokładnie tak samo, jak w przypadku pelletu. Zakładamy gumkę, naciskamy guzik, żeby ją rozszerzyć...Trzymając wciśnięty guzik, wkładamy rozszerzoną gumkę w 1cm warstwę ochotki, lub jokersa.Kiedy puścimy guzik, gumka zaciśnie się na ochotce.
Teraz wystarczy przez gumkę przełożyć haczyk i ściągnąć pęczek z przyrządu.W efekcie powstanie duży pęczek ochotki uzbrojony sporym haczykiem, z którego na pewno nie zejdzie duża ryba. Zrobiony w ten sposób pęczek trzyma się na haczyku nawet przez kilka godzin, a ochotka w nim się znajdująca jest cały czas żywa.Dokładnie w taki sam sposób możemy stworzyć przynętę na przyponie włosowym, zakończonym taką samą kauczukową gumką. Doskonałe rozwiązanie dla wędkarzy łowiących na Metodę.W tym przypadku powstaje również imponującej wielkości pęczek jokersa, lub ochotki. Bardzo trwały i żywotny, a do tego można go uzbroić dość dużym haczykiem.Pęczkowanie przynęt zwierzęcych to nie tylko ochotka. Skutecznie możemy pęczkować również białe, a nawet czerwone robaki.
Zobacz ten produkt w sklepieZobacz również:

JAXON Przyrząd do pęczkowania
Przyrząd do pęczkowania
JAXON Przyrząd do pęczkowania pelletu
Przyrząd do pęczkowania pelletu


zdjęcia
tego produktu:
Leszcz Wężyk kauczukowy 50cm L34934 Leszcz Wężyk kauczukowy 50cm L34934

Leszcz Wężyk kauczukowy 50cm

Filmy YouTube
związane z tym
produktem: