WWW.LESZCZ.PL
OBLICZANIE WYNIKÓW ZAWODÓW

za2>za S_I_tura446
S_II_tura447
Puchar Miejskiej Górki I tura
j.Balaton, Miejska Górka - 2020-10-03, Miejska Górka


SEKTOR A
LP Nazwisko FOTO Stan. Waga Punkty
1 Krawczyk Łukasz
Team Górek
A 12 6940 1
2 Panas Łukasz
Fiume Dees
A 1 3350 2
3 Mazurczak Grzegorz
TRAPER
A 10 3020 3
4 KALMUS ŁUKASZ
Sensas II
A 13 1640 4
5 Paprocki Jędrzej
Tilapia
A 2 795 5
6 Derlaga Jakub
Leszcz
A 6 755 6
7 Kulka Artur
Sensas Team
A 15 565 7
8 Lach Paweł
NKS
A 8 525 8
9 Groński Rafał
Fiume
A 3 490 9
10 Strzeszyński Kamil
Leszcz II
A 14 320 10
11 Ciesielski Szymon
Boland
A 5 210 11.5
12 Sobusiak Kamil
Colmic Polandfishing
A 7 210 11.5
13 Kłokowski Marcin
ZŁOTY HACZYK
A 11 205 13
14 Dzikiewicz Kamil
Robinson Team
A 4 100 14
15 Kajda Kamil
Garbolino
A 9 0 15

SEKTOR B
LP Nazwisko FOTO Stan. Waga Punkty
1 Przytuła Adam
Leszcz
B 17 8010 1
2 Łapacz Mateusz
Sensas Team
B 21 7315 2
3 Kędzierski Krzysztof
Tilapia
B 18 6200 3
4 Kowalski Marcin
Garbolino
B 16 5890 4
5 Okoń Bartłomiej
Sensas II
B 20 2685 5
6 Kubiak Justyna
Fiume
B 22 1980 6
7 Prymas Robert
ZŁOTY HACZYK
B 24 1960 7
8 Walczak Wiktor
TRAPER
B 23 1820 8
9 Kmieć Włodzimierz
Leszcz II
B 19 1540 9
10 Wacha Marcin
Robinson Team
B 25 925 10
11 Górecki Kacper
Team Górek
B 28 605 11
12 Śmietanka Karol
Colmic Polandfishing
B 27 205 12
13 Sobolewski Bartłomiej
Boland
B 30 0 14
14 Pamięta Jakub
NKS
B 29 0 14
15 Cieniawski Adam
Fiume Dees
B 26 0 14

SEKTOR C
LP Nazwisko FOTO Stan. Waga Punkty
1 Burda Grzegorz
Tilapia
C 45 5990 1
2 Krzyżak Bartosz
Sensas Team
C 44 5965 2
3 Stańczyk Marcin
Boland
C 42 3130 3
4 Górny Ariel
Leszcz
C 33 2235 4
5 Kamiński Wojciech
TRAPER
C 40 2095 5
6 Majewski Bogusław
Leszcz II
C 43 1675 6
7 Okoń Mariusz
Sensas II
C 31 1020 7
8 Milewski Zbigniew
Team Górek
C 36 290 8
9 Maciak Tomasz
Garbolino
C 35 240 9
10 Wlazło Paweł
Robinson Team
C 38 220 10
11 Radke Marek
Fiume Dees
C 37 5 11
12 Bielewicz Rafał
Fiume
C 39 0 13.5
13 Dąbrowski Karol
NKS
C 32 0 13.5
14 Nowaczyk Krzysztof
Colmic Polandfishing
C 34 0 13.5
15 Pietrzak Daniel
ZŁOTY HACZYK
C 41 0 13.5

WYNIKI INDYWIDUALNE
LP Nazwisko FOTO Stan. Waga Punkty
1 Przytuła Adam
Leszcz
B 17 8010g 1.0
2 Krawczyk Łukasz
Team Górek
A 12 6940g 1.0
3 Burda Grzegorz
Tilapia
C 45 5990g 1.0
4 Łapacz Mateusz
Sensas Team
B 21 7315g 2.0
5 Krzyżak Bartosz
Sensas Team
C 44 5965g 2.0
6 Panas Łukasz
Fiume Dees
A 1 3350g 2.0
7 Kędzierski Krzysztof
Tilapia
B 18 6200g 3.0
8 Stańczyk Marcin
Boland
C 42 3130g 3.0
9 Mazurczak Grzegorz
TRAPER
A 10 3020g 3.0
10 Kowalski Marcin
Garbolino
B 16 5890g 4.0
11 Górny Ariel
Leszcz
C 33 2235g 4.0
12 KALMUS ŁUKASZ
Sensas II
A 13 1640g 4.0
13 Okoń Bartłomiej
Sensas II
B 20 2685g 5.0
14 Kamiński Wojciech
TRAPER
C 40 2095g 5.0
15 Paprocki Jędrzej
Tilapia
A 2 795g 5.0
16 Kubiak Justyna
Fiume
B 22 1980g 6.0
17 Majewski Bogusław
Leszcz II
C 43 1675g 6.0
18 Derlaga Jakub
Leszcz
A 6 755g 6.0
19 Prymas Robert
ZŁOTY HACZYK
B 24 1960g 7.0
20 Okoń Mariusz
Sensas II
C 31 1020g 7.0
21 Kulka Artur
Sensas Team
A 15 565g 7.0
22 Walczak Wiktor
TRAPER
B 23 1820g 8.0
23 Lach Paweł
NKS
A 8 525g 8.0
24 Milewski Zbigniew
Team Górek
C 36 290g 8.0
25 Kmieć Włodzimierz
Leszcz II
B 19 1540g 9.0
26 Groński Rafał
Fiume
A 3 490g 9.0
27 Maciak Tomasz
Garbolino
C 35 240g 9.0
28 Wacha Marcin
Robinson Team
B 25 925g 10.0
29 Strzeszyński Kamil
Leszcz II
A 14 320g 10.0
30 Wlazło Paweł
Robinson Team
C 38 220g 10.0
31 Górecki Kacper
Team Górek
B 28 605g 11.0
32 Radke Marek
Fiume Dees
C 37 5g 11.0
33 Ciesielski Szymon
Boland
A 5 210g 11.5
34 Sobusiak Kamil
Colmic Polandfishing
A 7 210g 11.5
35 Śmietanka Karol
Colmic Polandfishing
B 27 205g 12.0
36 Kłokowski Marcin
ZŁOTY HACZYK
A 11 205g 13.0
37 Dąbrowski Karol
NKS
C 32 0g 13.5
38 Pietrzak Daniel
ZŁOTY HACZYK
C 41 0g 13.5
39 Nowaczyk Krzysztof
Colmic Polandfishing
C 34 0g 13.5
40 Bielewicz Rafał
Fiume
C 39 0g 13.5
41 Dzikiewicz Kamil
Robinson Team
A 4 100g 14.0
42 Cieniawski Adam
Fiume Dees
B 26 0g 14.0
43 Sobolewski Bartłomiej
Boland
B 30 0g 14.0
44 Pamięta Jakub
NKS
B 29 0g 14.0
45 Kajda Kamil
Garbolino
A 9 0g 15.0


WYNIKI DRUŻYNOWE
1. Tilapia
Kędzierski Krzysztof
B18 6200g 3.0
Burda Grzegorz
C45 5990g 1.0
Paprocki Jędrzej
A2 795g 5.0
12985g
9 pkt
 
2. Sensas Team
Kulka Artur
A15 565g 7.0
Łapacz Mateusz
B21 7315g 2.0
Krzyżak Bartosz
C44 5965g 2.0
13845g
11 pkt
 
3. Leszcz
Górny Ariel
C33 2235g 4.0
Przytuła Adam
B17 8010g 1.0
Derlaga Jakub
A6 755g 6.0
11000g
11 pkt
 
4. TRAPER
Mazurczak Grzegorz
A10 3020g 3.0
Walczak Wiktor
B23 1820g 8.0
Kamiński Wojciech
C40 2095g 5.0
6935g
16 pkt
 
5. Sensas II
KALMUS ŁUKASZ
A13 1640g 4.0
Okoń Bartłomiej
B20 2685g 5.0
Okoń Mariusz
C31 1020g 7.0
5345g
16 pkt
 
6. Team Górek
Górecki Kacper
B28 605g 11.0
Milewski Zbigniew
C36 290g 8.0
Krawczyk Łukasz
A12 6940g 1.0
7835g
20 pkt
 
7. Leszcz II
Majewski Bogusław
C43 1675g 6.0
Kmieć Włodzimierz
B19 1540g 9.0
Strzeszyński Kamil
A14 320g 10.0
3535g
25 pkt
 
8. Fiume Dees
Cieniawski Adam
B26 0g 14.0
Panas Łukasz
A1 3350g 2.0
Radke Marek
C37 5g 11.0
3355g
27 pkt
 
9. Garbolino
Maciak Tomasz
C35 240g 9.0
Kajda Kamil
A9 0g 15.0
Kowalski Marcin
B16 5890g 4.0
6130g
28 pkt
 
10. Boland
Stańczyk Marcin
C42 3130g 3.0
Ciesielski Szymon
A5 210g 11.5
Sobolewski Bartłomiej
B30 0g 14.0
3340g
28.5 pkt
 
11. Fiume
Kubiak Justyna
B22 1980g 6.0
Groński Rafał
A3 490g 9.0
Bielewicz Rafał
C39 0g 13.5
2470g
28.5 pkt
 
12. ZŁOTY HACZYK
Prymas Robert
B24 1960g 7.0
Pietrzak Daniel
C41 0g 13.5
Kłokowski Marcin
A11 205g 13.0
2165g
33.5 pkt
 
13. Robinson Team
Wlazło Paweł
C38 220g 10.0
Dzikiewicz Kamil
A4 100g 14.0
Wacha Marcin
B25 925g 10.0
1245g
34 pkt
 
14. NKS
Lach Paweł
A8 525g 8.0
Dąbrowski Karol
C32 0g 13.5
Pamięta Jakub
B29 0g 14.0
525g
35.5 pkt
 
15. Colmic Polandfishing
Nowaczyk Krzysztof
C34 0g 13.5
Śmietanka Karol
B27 205g 12.0
Sobusiak Kamil
A7 210g 11.5
415g
37 pkt
 



Puchar Miejskiej Górki II tura
j.Balaton, Miejska Górka - 2020-10-04, Miejska Górka

SEKTOR A
LP Nazwisko Foto Stan. Waga Punkty
1 Prymas Robert
ZŁOTY HACZYK
A 1 2640 1
2 Stańczyk Marcin
Boland
A 10 1175 2
3 Nowaczyk Krzysztof
Colmic Polandfishing
A 12 605 3
4 Wacha Marcin
Robinson Team
A 2 485 4
5 Bielewicz Rafał
Fiume
A 3 120 5
6 Maciak Tomasz
Garbolino
A 11 75 6
7 Walczak Wiktor
TRAPER
A 15 10 7.5
8 Panas Łukasz
Fiume Dees
A 5 10 7.5
9 Majewski Bogusław
Leszcz II
A 7 0 12
10 Kulka Artur
Sensas Team
A 13 0 12
11 Derlaga Jakub
Leszcz
A 6 0 12
12 Okoń Bartłomiej
Sensas II
A 14 0 12
13 Pamięta Jakub
NKS
A 8 0 12
14 Burda Grzegorz
Tilapia
A 4 0 12
15 Górecki Kacper
Team Górek
A 9 0 12

SEKTOR B
LP Nazwisko Foto Stan. Waga Punkty
1 Kędzierski Krzysztof
Tilapia
B 20 6595 1
2 Krzyżak Bartosz
Sensas Team
B 17 4470 2
3 Wlazło Paweł
Robinson Team
B 22 4145 3
4 Lach Paweł
NKS
B 18 4080 4
5 Kajda Kamil
Garbolino
B 19 3060 5
6 Kmieć Włodzimierz
Leszcz II
B 23 2190 6
7 KALMUS ŁUKASZ
Sensas II
B 16 1790 7
8 Radke Marek
Fiume Dees
B 21 945 8
9 Górny Ariel
Leszcz
B 24 285 9
10 Kamiński Wojciech
TRAPER
B 29 0 12.5
11 Ciesielski Szymon
Boland
B 27 0 12.5
12 Kubiak Justyna
Fiume
B 28 0 12.5
13 Śmietanka Karol
Colmic Polandfishing
B 30 0 12.5
14 Milewski Zbigniew
Team Górek
B 26 0 12.5
15 Kłokowski Marcin
ZŁOTY HACZYK
B 25 0 12.5

SEKTOR C
LP Nazwisko Foto Stan. Waga Punkty
1 Krawczyk Łukasz
Team Górek
C 45 3005 1
2 Przytuła Adam
Leszcz
C 32 2870 2
3 Pietrzak Daniel
ZŁOTY HACZYK
C 43 1370 3
4 Łapacz Mateusz
Sensas Team
C 44 790 4
5 Mazurczak Grzegorz
TRAPER
C 42 660 5
6 Kowalski Marcin
Garbolino
C 38 575 6
7 Cieniawski Adam
Fiume Dees
C 33 485 7
8 Dzikiewicz Kamil
Robinson Team
C 41 355 8
9 Sobusiak Kamil
Colmic Polandfishing
C 40 225 9
10 Sobolewski Bartłomiej
Boland
C 39 180 10
11 Groński Rafał
Fiume
C 37 30 11
12 Paprocki Jędrzej
Tilapia
C 36 20 12
13 Strzeszyński Kamil
Leszcz II
C 34 0 14
14 Dąbrowski Karol
NKS
C 31 0 14
15 Okoń Mariusz
Sensas II
C 35 0 14

WYNIKI INDYWIDUALNE
LP Nazwisko Stan. Waga Punkty
1 Kędzierski Krzysztof
Tilapia
B 20 6595g 1.0
2 Krawczyk Łukasz
Team Górek
C 45 3005g 1.0
3 Prymas Robert
ZŁOTY HACZYK
A 1 2640g 1.0
4 Krzyżak Bartosz
Sensas Team
B 17 4470g 2.0
5 Przytuła Adam
Leszcz
C 32 2870g 2.0
6 Stańczyk Marcin
Boland
A 10 1175g 2.0
7 Wlazło Paweł
Robinson Team
B 22 4145g 3.0
8 Pietrzak Daniel
ZŁOTY HACZYK
C 43 1370g 3.0
9 Nowaczyk Krzysztof
Colmic Polandfishing
A 12 605g 3.0
10 Lach Paweł
NKS
B 18 4080g 4.0
11 Łapacz Mateusz
Sensas Team
C 44 790g 4.0
12 Wacha Marcin
Robinson Team
A 2 485g 4.0
13 Kajda Kamil
Garbolino
B 19 3060g 5.0
14 Mazurczak Grzegorz
TRAPER
C 42 660g 5.0
15 Bielewicz Rafał
Fiume
A 3 120g 5.0
16 Kmieć Włodzimierz
Leszcz II
B 23 2190g 6.0
17 Kowalski Marcin
Garbolino
C 38 575g 6.0
18 Maciak Tomasz
Garbolino
A 11 75g 6.0
19 KALMUS ŁUKASZ
Sensas II
B 16 1790g 7.0
20 Cieniawski Adam
Fiume Dees
C 33 485g 7.0
21 Panas Łukasz
Fiume Dees
A 5 10g 7.5
22 Walczak Wiktor
TRAPER
A 15 10g 7.5
23 Radke Marek
Fiume Dees
B 21 945g 8.0
24 Dzikiewicz Kamil
Robinson Team
C 41 355g 8.0
25 Górny Ariel
Leszcz
B 24 285g 9.0
26 Sobusiak Kamil
Colmic Polandfishing
C 40 225g 9.0
27 Sobolewski Bartłomiej
Boland
C 39 180g 10.0
28 Groński Rafał
Fiume
C 37 30g 11.0
29 Paprocki Jędrzej
Tilapia
C 36 20g 12.0
30 Majewski Bogusław
Leszcz II
A 7 0g 12.0
31 Burda Grzegorz
Tilapia
A 4 0g 12.0
32 Górecki Kacper
Team Górek
A 9 0g 12.0
33 Kulka Artur
Sensas Team
A 13 0g 12.0
34 Derlaga Jakub
Leszcz
A 6 0g 12.0
35 Okoń Bartłomiej
Sensas II
A 14 0g 12.0
36 Pamięta Jakub
NKS
A 8 0g 12.0
37 Śmietanka Karol
Colmic Polandfishing
B 30 0g 12.5
38 Kamiński Wojciech
TRAPER
B 29 0g 12.5
39 Milewski Zbigniew
Team Górek
B 26 0g 12.5
40 Kubiak Justyna
Fiume
B 28 0g 12.5
41 Kłokowski Marcin
ZŁOTY HACZYK
B 25 0g 12.5
42 Ciesielski Szymon
Boland
B 27 0g 12.5
43 Strzeszyński Kamil
Leszcz II
C 34 0g 14.0
44 Dąbrowski Karol
NKS
C 31 0g 14.0
45 Okoń Mariusz
Sensas II
C 35 0g 14.0


WYNIKI DRUŻYNOWE
1. Robinson Team
Wlazło Paweł
B22 4145g 3.0
Dzikiewicz Kamil
C41 355g 8.0
Wacha Marcin
A2 485g 4.0
4985g
15 pkt
 
2. ZŁOTY HACZYK
Prymas Robert
A1 2640g 1.0
Pietrzak Daniel
C43 1370g 3.0
Kłokowski Marcin
B25 0g 12.5
4010g
16.5 pkt
 
3. Garbolino
Maciak Tomasz
A11 75g 6.0
Kajda Kamil
B19 3060g 5.0
Kowalski Marcin
C38 575g 6.0
3710g
17 pkt
 
4. Sensas Team
Kulka Artur
A13 0g 12.0
Łapacz Mateusz
C44 790g 4.0
Krzyżak Bartosz
B17 4470g 2.0
5260g
18 pkt
 
5. Fiume Dees
Cieniawski Adam
C33 485g 7.0
Panas Łukasz
A5 10g 7.5
Radke Marek
B21 945g 8.0
1440g
22.5 pkt
 
6. Leszcz
Górny Ariel
B24 285g 9.0
Przytuła Adam
C32 2870g 2.0
Derlaga Jakub
A6 0g 12.0
3155g
23 pkt
 
7. Boland
Stańczyk Marcin
A10 1175g 2.0
Ciesielski Szymon
B27 0g 12.5
Sobolewski Bartłomiej
C39 180g 10.0
1355g
24.5 pkt
 
8. Colmic Polandfishing
Nowaczyk Krzysztof
A12 605g 3.0
Śmietanka Karol
B30 0g 12.5
Sobusiak Kamil
C40 225g 9.0
830g
24.5 pkt
 
9. Tilapia
Kędzierski Krzysztof
B20 6595g 1.0
Burda Grzegorz
A4 0g 12.0
Paprocki Jędrzej
C36 20g 12.0
6615g
25 pkt
 
10. TRAPER
Mazurczak Grzegorz
C42 660g 5.0
Walczak Wiktor
A15 10g 7.5
Kamiński Wojciech
B29 0g 12.5
670g
25 pkt
 
11. Team Górek
Górecki Kacper
A9 0g 12.0
Milewski Zbigniew
B26 0g 12.5
Krawczyk Łukasz
C45 3005g 1.0
3005g
25.5 pkt
 
12. Fiume
Kubiak Justyna
B28 0g 12.5
Groński Rafał
C37 30g 11.0
Bielewicz Rafał
A3 120g 5.0
150g
28.5 pkt
 
13. NKS
Lach Paweł
B18 4080g 4.0
Dąbrowski Karol
C31 0g 14.0
Pamięta Jakub
A8 0g 12.0
4080g
30 pkt
 
14. Leszcz II
Majewski Bogusław
A7 0g 12.0
Kmieć Włodzimierz
B23 2190g 6.0
Strzeszyński Kamil
C34 0g 14.0
2190g
32 pkt
 
15. Sensas II
KALMUS ŁUKASZ
B16 1790g 7.0
Okoń Bartłomiej
A14 0g 12.0
Okoń Mariusz
C35 0g 14.0
1790g
33 pkt
 



WYNIKI INDYWIDUALNE
PO 2 TURACH
LP Nazwisko Punkty Waga Ilość tur
1 Krawczyk Łukasz
Team Górek
2.0 9945 2
2 Przytuła Adam
Leszcz
3.0 10880 2
3 Kędzierski Krzysztof
Tilapia
4.0 12795 2
4 Krzyżak Bartosz
Sensas Team
4.0 10435 2
5 Stańczyk Marcin
Boland
5.0 4305 2
6 Łapacz Mateusz
Sensas Team
6.0 8105 2
7 Prymas Robert
ZŁOTY HACZYK
8.0 4600 2
8 Mazurczak Grzegorz
TRAPER
8.0 3680 2
9 Panas Łukasz
Fiume Dees
9.5 3360 2
10 Kowalski Marcin
Garbolino
10.0 6465 2
11 KALMUS ŁUKASZ
Sensas II
11.0 3430 2
12 Lach Paweł
NKS
12.0 4605 2
13 Burda Grzegorz
Tilapia
13.0 5990 2
14 Wlazło Paweł
Robinson Team
13.0 4365 2
15 Górny Ariel
Leszcz
13.0 2520 2
16 Wacha Marcin
Robinson Team
14.0 1410 2
17 Kmieć Włodzimierz
Leszcz II
15.0 3730 2
18 Maciak Tomasz
Garbolino
15.0 315 2
19 Walczak Wiktor
TRAPER
15.5 1830 2
20 Pietrzak Daniel
ZŁOTY HACZYK
16.5 1370 2
21 Nowaczyk Krzysztof
Colmic Polandfishing
16.5 605 2
22 Okoń Bartłomiej
Sensas II
17.0 2685 2
23 Paprocki Jędrzej
Tilapia
17.0 815 2
24 Kamiński Wojciech
TRAPER
17.5 2095 2
25 Majewski Bogusław
Leszcz II
18.0 1675 2
26 Derlaga Jakub
Leszcz
18.0 755 2
27 Kubiak Justyna
Fiume
18.5 1980 2
28 Bielewicz Rafał
Fiume
18.5 120 2
29 Radke Marek
Fiume Dees
19.0 950 2
30 Kulka Artur
Sensas Team
19.0 565 2
31 Kajda Kamil
Garbolino
20.0 3060 2
32 Groński Rafał
Fiume
20.0 520 2
33 Sobusiak Kamil
Colmic Polandfishing
20.5 435 2
34 Milewski Zbigniew
Team Górek
20.5 290 2
35 Okoń Mariusz
Sensas II
21.0 1020 2
36 Cieniawski Adam
Fiume Dees
21.0 485 2
37 Dzikiewicz Kamil
Robinson Team
22.0 455 2
38 Górecki Kacper
Team Górek
23.0 605 2
39 Strzeszyński Kamil
Leszcz II
24.0 320 2
40 Ciesielski Szymon
Boland
24.0 210 2
41 Sobolewski Bartłomiej
Boland
24.0 180 2
42 Śmietanka Karol
Colmic Polandfishing
24.5 205 2
43 Kłokowski Marcin
ZŁOTY HACZYK
25.5 205 2
44 Pamięta Jakub
NKS
26.0 0 2
45 Dąbrowski Karol
NKS
27.5 0 2



WYNIKI DRUŻYNOWE
PO 2 TURACH
1. Sensas Team
Kulka Artur
A15 565g 7.0
A13 0g 12.0
Łapacz Mateusz
B21 7315g 2.0
C44 790g 4.0
Krzyżak Bartosz
C44 5965g 2.0
B17 4470g 2.0
19105g
29 pkt
 
2. Tilapia
Kędzierski Krzysztof
B18 6200g 3.0
B20 6595g 1.0
Burda Grzegorz
C45 5990g 1.0
A4 0g 12.0
Paprocki Jędrzej
A2 795g 5.0
C36 20g 12.0
19600g
34 pkt
 
3. Leszcz
Górny Ariel
C33 2235g 4.0
B24 285g 9.0
Przytuła Adam
B17 8010g 1.0
C32 2870g 2.0
Derlaga Jakub
A6 755g 6.0
A6 0g 12.0
14155g
34 pkt
 
4. TRAPER
Mazurczak Grzegorz
A10 3020g 3.0
C42 660g 5.0
Walczak Wiktor
B23 1820g 8.0
A15 10g 7.5
Kamiński Wojciech
C40 2095g 5.0
B29 0g 12.5
7605g
41 pkt
 
5. Garbolino
Maciak Tomasz
C35 240g 9.0
A11 75g 6.0
Kajda Kamil
A9 0g 15.0
B19 3060g 5.0
Kowalski Marcin
B16 5890g 4.0
C38 575g 6.0
9840g
45 pkt
 
6. Team Górek
Górecki Kacper
B28 605g 11.0
A9 0g 12.0
Milewski Zbigniew
C36 290g 8.0
B26 0g 12.5
Krawczyk Łukasz
A12 6940g 1.0
C45 3005g 1.0
10840g
45.5 pkt
 
7. Sensas II
KALMUS ŁUKASZ
A13 1640g 4.0
B16 1790g 7.0
Okoń Bartłomiej
B20 2685g 5.0
A14 0g 12.0
Okoń Mariusz
C31 1020g 7.0
C35 0g 14.0
7135g
49 pkt
 
8. Robinson Team
Wlazło Paweł
C38 220g 10.0
B22 4145g 3.0
Dzikiewicz Kamil
A4 100g 14.0
C41 355g 8.0
Wacha Marcin
B25 925g 10.0
A2 485g 4.0
6230g
49 pkt
 
9. Fiume Dees
Cieniawski Adam
B26 0g 14.0
C33 485g 7.0
Panas Łukasz
A1 3350g 2.0
A5 10g 7.5
Radke Marek
C37 5g 11.0
B21 945g 8.0
4795g
49.5 pkt
 
10. ZŁOTY HACZYK
Prymas Robert
B24 1960g 7.0
A1 2640g 1.0
Pietrzak Daniel
C41 0g 13.5
C43 1370g 3.0
Kłokowski Marcin
A11 205g 13.0
B25 0g 12.5
6175g
50 pkt
 
11. Boland
Stańczyk Marcin
C42 3130g 3.0
A10 1175g 2.0
Ciesielski Szymon
A5 210g 11.5
B27 0g 12.5
Sobolewski Bartłomiej
B30 0g 14.0
C39 180g 10.0
4695g
53 pkt
 
12. Leszcz II
Majewski Bogusław
C43 1675g 6.0
A7 0g 12.0
Kmieć Włodzimierz
B19 1540g 9.0
B23 2190g 6.0
Strzeszyński Kamil
A14 320g 10.0
C34 0g 14.0
5725g
57 pkt
 
13. Fiume
Kubiak Justyna
B22 1980g 6.0
B28 0g 12.5
Groński Rafał
A3 490g 9.0
C37 30g 11.0
Bielewicz Rafał
C39 0g 13.5
A3 120g 5.0
2620g
57 pkt
 
14. Colmic Polandfishing
Nowaczyk Krzysztof
C34 0g 13.5
A12 605g 3.0
Śmietanka Karol
B27 205g 12.0
B30 0g 12.5
Sobusiak Kamil
A7 210g 11.5
C40 225g 9.0
1245g
61.5 pkt
 
15. NKS
Lach Paweł
A8 525g 8.0
B18 4080g 4.0
Dąbrowski Karol
C32 0g 13.5
C31 0g 14.0
Pamięta Jakub
B29 0g 14.0
A8 0g 12.0
4605g
65.5 pkt