WWW.LESZCZ.PL
OBLICZANIE WYNIKÓW ZAWODÓW

Puchar Szymanowic I tura
j.Szymanowice - 2020-07-18, Szymanowice


SEKTOR A
LP Nazwisko FOTO Stan. Waga Punkty
1 Kulka Artur
Sensas Team
A 14 4210 1
2 Stańczyk Marcin
Boland
A 11 3270 2
3 Śmietanka Karol
Colmic Polandfishing
A 21 2775 3
4 Kędzierski Krzysztof
Tilapia
A 20 2530 4
5 Walczak Wiktor
TRAPER
A 10 2370 5
6 Przytuła Adam
Leszcz
A 12 2270 6
7 Groński Rafał
Fiume
A 13 2010 7
8 Cieniawski Adam
Fiume Dees
A 22 1980 8
9 Mirowski Mirosław
Sensas II
A 15 1795 9
10 Lach Paweł
NKS
A 19 1315 10
11 Kmieć Włodzimierz
Leszcz II
A 18 850 11
12 Wlazło Paweł
Robinson Team
A 17 825 12
13 Ziembicki Maciej
Garbolino
A 16 250 13
14 Fic Paweł
Team Górek
A 23 125 14

SEKTOR B
LP Nazwisko FOTO Stan. Waga Punkty
1 Strzeszyński Kamil
Leszcz II
B 35 5980 1
2 Białdyga Maciej
Boland
B 31 5160 2
3 Krzyżak Bartosz
Sensas Team
B 27 3365 3
4 Wacha Marcin
Robinson Team
B 33 2960 4
5 Orłowski Krzysztof
Tilapia
B 28 2765 5
6 Kamiński Wojciech
TRAPER
B 29 2460 6
7 Kijowski Grzegorz
Colmic Polandfishing
B 32 2445 7
8 Pamięta Jakub
NKS
B 26 1815 8
9 Chirowski Sylwester
Fiume
B 36 1810 9
10 Duda Zbigniew
Sensas II
B 24 1770 10
11 Derlaga Jakub
Leszcz
B 30 1105 11
12 Pasternak Tomasz
Fiume Dees
B 37 820 12
13 Maciak Tomasz
Garbolino
B 34 555 13
14 Górecki Kacper
Team Górek
B 25 180 14

SEKTOR C
LP Nazwisko FOTO Stan. Waga Punkty
1 Łapacz Mateusz
Sensas Team
C 43 11435 1
2 Górny Ariel
Leszcz
C 51 10595 2
3 Wieteska Dariusz
Robinson Team
C 42 9810 3
4 Mazurczak Grzegorz
TRAPER
C 50 6975 4
5 Kowalski Marcin
Garbolino
C 45 6895 5
6 Włoch Radosław
NKS
C 44 6810 6
7 Panas Łukasz
Fiume Dees
C 46 6635 7
8 Majewski Bogusław
Leszcz II
C 47 5310 8
9 KALMUS ŁUKASZ
Sensas II
C 38 4500 9
10 Burda Grzegorz
Tilapia
C 40 4210 10
11 Kuchciak Konrad
Boland
C 49 4165 11
12 Milewski Zbigniew
Team Górek
C 41 3055 12
13 Nowaczyk Krzysztof
Colmic Polandfishing
C 48 2650 13
14 Kubiak Justyna
Fiume
C 39 835 14

WYNIKI INDYWIDUALNE
LP Nazwisko FOTO Stan. Waga Punkty
1 Łapacz Mateusz
Sensas Team
C 43 11435g 1.0
2 Strzeszyński Kamil
Leszcz II
B 35 5980g 1.0
3 Kulka Artur
Sensas Team
A 14 4210g 1.0
4 Górny Ariel
Leszcz
C 51 10595g 2.0
5 Białdyga Maciej
Boland
B 31 5160g 2.0
6 Stańczyk Marcin
Boland
A 11 3270g 2.0
7 Wieteska Dariusz
Robinson Team
C 42 9810g 3.0
8 Krzyżak Bartosz
Sensas Team
B 27 3365g 3.0
9 Śmietanka Karol
Colmic Polandfishing
A 21 2775g 3.0
10 Mazurczak Grzegorz
TRAPER
C 50 6975g 4.0
11 Wacha Marcin
Robinson Team
B 33 2960g 4.0
12 Kędzierski Krzysztof
Tilapia
A 20 2530g 4.0
13 Kowalski Marcin
Garbolino
C 45 6895g 5.0
14 Orłowski Krzysztof
Tilapia
B 28 2765g 5.0
15 Walczak Wiktor
TRAPER
A 10 2370g 5.0
16 Włoch Radosław
NKS
C 44 6810g 6.0
17 Kamiński Wojciech
TRAPER
B 29 2460g 6.0
18 Przytuła Adam
Leszcz
A 12 2270g 6.0
19 Panas Łukasz
Fiume Dees
C 46 6635g 7.0
20 Kijowski Grzegorz
Colmic Polandfishing
B 32 2445g 7.0
21 Groński Rafał
Fiume
A 13 2010g 7.0
22 Majewski Bogusław
Leszcz II
C 47 5310g 8.0
23 Cieniawski Adam
Fiume Dees
A 22 1980g 8.0
24 Pamięta Jakub
NKS
B 26 1815g 8.0
25 KALMUS ŁUKASZ
Sensas II
C 38 4500g 9.0
26 Chirowski Sylwester
Fiume
B 36 1810g 9.0
27 Mirowski Mirosław
Sensas II
A 15 1795g 9.0
28 Burda Grzegorz
Tilapia
C 40 4210g 10.0
29 Duda Zbigniew
Sensas II
B 24 1770g 10.0
30 Lach Paweł
NKS
A 19 1315g 10.0
31 Kuchciak Konrad
Boland
C 49 4165g 11.0
32 Derlaga Jakub
Leszcz
B 30 1105g 11.0
33 Kmieć Włodzimierz
Leszcz II
A 18 850g 11.0
34 Milewski Zbigniew
Team Górek
C 41 3055g 12.0
35 Wlazło Paweł
Robinson Team
A 17 825g 12.0
36 Pasternak Tomasz
Fiume Dees
B 37 820g 12.0
37 Nowaczyk Krzysztof
Colmic Polandfishing
C 48 2650g 13.0
38 Maciak Tomasz
Garbolino
B 34 555g 13.0
39 Ziembicki Maciej
Garbolino
A 16 250g 13.0
40 Kubiak Justyna
Fiume
C 39 835g 14.0
41 Górecki Kacper
Team Górek
B 25 180g 14.0
42 Fic Paweł
Team Górek
A 23 125g 14.0


WYNIKI DRUŻYNOWE
1. Sensas Team
Kulka Artur
A14 4210g 1.0
Łapacz Mateusz
C43 11435g 1.0
Krzyżak Bartosz
B27 3365g 3.0
19010g
5 pkt
 
2. Boland
Stańczyk Marcin
A11 3270g 2.0
Białdyga Maciej
B31 5160g 2.0
Kuchciak Konrad
C49 4165g 11.0
12595g
15 pkt
 
3. TRAPER
Walczak Wiktor
A10 2370g 5.0
Mazurczak Grzegorz
C50 6975g 4.0
Kamiński Wojciech
B29 2460g 6.0
11805g
15 pkt
 
4. Leszcz
Przytuła Adam
A12 2270g 6.0
Górny Ariel
C51 10595g 2.0
Derlaga Jakub
B30 1105g 11.0
13970g
19 pkt
 
5. Robinson Team
Wieteska Dariusz
C42 9810g 3.0
Wlazło Paweł
A17 825g 12.0
Wacha Marcin
B33 2960g 4.0
13595g
19 pkt
 
6. Tilapia
Orłowski Krzysztof
B28 2765g 5.0
Kędzierski Krzysztof
A20 2530g 4.0
Burda Grzegorz
C40 4210g 10.0
9505g
19 pkt
 
7. Leszcz II
Strzeszyński Kamil
B35 5980g 1.0
Majewski Bogusław
C47 5310g 8.0
Kmieć Włodzimierz
A18 850g 11.0
12140g
20 pkt
 
8. Colmic Polandfishing
Nowaczyk Krzysztof
C48 2650g 13.0
Śmietanka Karol
A21 2775g 3.0
Kijowski Grzegorz
B32 2445g 7.0
7870g
23 pkt
 
9. NKS
Włoch Radosław
C44 6810g 6.0
Lach Paweł
A19 1315g 10.0
Pamięta Jakub
B26 1815g 8.0
9940g
24 pkt
 
10. Fiume Dees
Pasternak Tomasz
B37 820g 12.0
Panas Łukasz
C46 6635g 7.0
Cieniawski Adam
A22 1980g 8.0
9435g
27 pkt
 
11. Sensas II
Duda Zbigniew
B24 1770g 10.0
Mirowski Mirosław
A15 1795g 9.0
KALMUS ŁUKASZ
C38 4500g 9.0
8065g
28 pkt
 
12. Fiume
Kubiak Justyna
C39 835g 14.0
Groński Rafał
A13 2010g 7.0
Chirowski Sylwester
B36 1810g 9.0
4655g
30 pkt
 
13. Garbolino
Maciak Tomasz
B34 555g 13.0
Kowalski Marcin
C45 6895g 5.0
Ziembicki Maciej
A16 250g 13.0
7700g
31 pkt
 
14. Team Górek
Górecki Kacper
B25 180g 14.0
Milewski Zbigniew
C41 3055g 12.0
Fic Paweł
A23 125g 14.0
3360g
40 pkt
 



Puchar Szymanowic II tura
j.Szymanowice - 2020-07-19, Szymanowice

SEKTOR A
LP Nazwisko Foto Stan. Waga Punkty
1 Śmietanka Karol
Colmic Polandfishing
A 10 3865 1
2 Krzyżak Bartosz
Sensas Team
A 22 3650 2
3 Kędzierski Krzysztof
Tilapia
A 23 2990 3
4 Stańczyk Marcin
Boland
A 11 1990 4
5 Duda Zbigniew
Sensas II
A 13 1735 5
6 Wieteska Dariusz
Robinson Team
A 16 1385 6
7 Mazurczak Grzegorz
TRAPER
A 19 1140 7
8 Kowalski Marcin
Garbolino
A 14 750 8
9 Pamięta Jakub
NKS
A 18 700 9
10 Groński Rafał
Fiume
A 20 670 10
11 Górny Ariel
Leszcz
A 15 650 11
12 Kmieć Włodzimierz
Leszcz II
A 17 155 12
13 Fic Paweł
Team Górek
A 12 90 13
14 Cieniawski Adam
Fiume Dees
A 21 65 14

SEKTOR B
LP Nazwisko Foto Stan. Waga Punkty
1 Kulka Artur
Sensas Team
B 32 8235 1
2 Kuchciak Konrad
Boland
B 31 5750 2
3 Wacha Marcin
Robinson Team
B 25 3990 3
4 Derlaga Jakub
Leszcz
B 37 3765 4
5 Milewski Zbigniew
Team Górek
B 33 3540 5
6 Walczak Wiktor
TRAPER
B 26 2850 6
7 Orłowski Krzysztof
Tilapia
B 29 2585 7
8 Ziembicki Maciej
Garbolino
B 24 1580 8
9 Strzeszyński Kamil
Leszcz II
B 36 1330 9
10 Mirowski Mirosław
Sensas II
B 27 1245 10
11 Nowaczyk Krzysztof
Colmic Polandfishing
B 30 975 11
12 Lach Paweł
NKS
B 35 950 12
13 Chirowski Sylwester
Fiume
B 34 880 13
14 Pasternak Tomasz
Fiume Dees
B 28 230 14

SEKTOR C
LP Nazwisko Foto Stan. Waga Punkty
1 Górecki Kacper
Team Górek
C 51 4930 1
2 KALMUS ŁUKASZ
Sensas II
C 40 4625 2
3 Przytuła Adam
Leszcz
C 38 4280 3
4 Panas Łukasz
Fiume Dees
C 41 3640 4
5 Łapacz Mateusz
Sensas Team
C 49 2605 5
6 Majewski Bogusław
Leszcz II
C 48 2520 6
7 Białdyga Maciej
Boland
C 43 2515 7
8 Kubiak Justyna
Fiume
C 42 2160 8
9 Włoch Radosław
NKS
C 39 1385 9
10 Wlazło Paweł
Robinson Team
C 45 1320 10
11 Kijowski Grzegorz
Colmic Polandfishing
C 50 925 11
12 Maciak Tomasz
Garbolino
C 44 840 12
13 Kamiński Wojciech
TRAPER
C 47 365 13
14 Burda Grzegorz
Tilapia
C 46 90 14

WYNIKI INDYWIDUALNE
LP Nazwisko Stan. Waga Punkty
1 Kulka Artur
Sensas Team
B 32 8235g 1.0
2 Górecki Kacper
Team Górek
C 51 4930g 1.0
3 Śmietanka Karol
Colmic Polandfishing
A 10 3865g 1.0
4 Kuchciak Konrad
Boland
B 31 5750g 2.0
5 KALMUS ŁUKASZ
Sensas II
C 40 4625g 2.0
6 Krzyżak Bartosz
Sensas Team
A 22 3650g 2.0
7 Przytuła Adam
Leszcz
C 38 4280g 3.0
8 Wacha Marcin
Robinson Team
B 25 3990g 3.0
9 Kędzierski Krzysztof
Tilapia
A 23 2990g 3.0
10 Derlaga Jakub
Leszcz
B 37 3765g 4.0
11 Panas Łukasz
Fiume Dees
C 41 3640g 4.0
12 Stańczyk Marcin
Boland
A 11 1990g 4.0
13 Milewski Zbigniew
Team Górek
B 33 3540g 5.0
14 Łapacz Mateusz
Sensas Team
C 49 2605g 5.0
15 Duda Zbigniew
Sensas II
A 13 1735g 5.0
16 Walczak Wiktor
TRAPER
B 26 2850g 6.0
17 Majewski Bogusław
Leszcz II
C 48 2520g 6.0
18 Wieteska Dariusz
Robinson Team
A 16 1385g 6.0
19 Orłowski Krzysztof
Tilapia
B 29 2585g 7.0
20 Białdyga Maciej
Boland
C 43 2515g 7.0
21 Mazurczak Grzegorz
TRAPER
A 19 1140g 7.0
22 Kubiak Justyna
Fiume
C 42 2160g 8.0
23 Ziembicki Maciej
Garbolino
B 24 1580g 8.0
24 Kowalski Marcin
Garbolino
A 14 750g 8.0
25 Włoch Radosław
NKS
C 39 1385g 9.0
26 Strzeszyński Kamil
Leszcz II
B 36 1330g 9.0
27 Pamięta Jakub
NKS
A 18 700g 9.0
28 Wlazło Paweł
Robinson Team
C 45 1320g 10.0
29 Mirowski Mirosław
Sensas II
B 27 1245g 10.0
30 Groński Rafał
Fiume
A 20 670g 10.0
31 Nowaczyk Krzysztof
Colmic Polandfishing
B 30 975g 11.0
32 Kijowski Grzegorz
Colmic Polandfishing
C 50 925g 11.0
33 Górny Ariel
Leszcz
A 15 650g 11.0
34 Lach Paweł
NKS
B 35 950g 12.0
35 Maciak Tomasz
Garbolino
C 44 840g 12.0
36 Kmieć Włodzimierz
Leszcz II
A 17 155g 12.0
37 Chirowski Sylwester
Fiume
B 34 880g 13.0
38 Kamiński Wojciech
TRAPER
C 47 365g 13.0
39 Fic Paweł
Team Górek
A 12 90g 13.0
40 Pasternak Tomasz
Fiume Dees
B 28 230g 14.0
41 Burda Grzegorz
Tilapia
C 46 90g 14.0
42 Cieniawski Adam
Fiume Dees
A 21 65g 14.0


WYNIKI DRUŻYNOWE
1. Sensas Team
Kulka Artur
B32 8235g 1.0
Łapacz Mateusz
C49 2605g 5.0
Krzyżak Bartosz
A22 3650g 2.0
14490g
8 pkt
 
2. Boland
Stańczyk Marcin
A11 1990g 4.0
Białdyga Maciej
C43 2515g 7.0
Kuchciak Konrad
B31 5750g 2.0
10255g
13 pkt
 
3. Sensas II
Duda Zbigniew
A13 1735g 5.0
Mirowski Mirosław
B27 1245g 10.0
KALMUS ŁUKASZ
C40 4625g 2.0
7605g
17 pkt
 
4. Leszcz
Przytuła Adam
C38 4280g 3.0
Górny Ariel
A15 650g 11.0
Derlaga Jakub
B37 3765g 4.0
8695g
18 pkt
 
5. Team Górek
Górecki Kacper
C51 4930g 1.0
Milewski Zbigniew
B33 3540g 5.0
Fic Paweł
A12 90g 13.0
8560g
19 pkt
 
6. Robinson Team
Wieteska Dariusz
A16 1385g 6.0
Wlazło Paweł
C45 1320g 10.0
Wacha Marcin
B25 3990g 3.0
6695g
19 pkt
 
7. Colmic Polandfishing
Nowaczyk Krzysztof
B30 975g 11.0
Śmietanka Karol
A10 3865g 1.0
Kijowski Grzegorz
C50 925g 11.0
5765g
23 pkt
 
8. Tilapia
Orłowski Krzysztof
B29 2585g 7.0
Kędzierski Krzysztof
A23 2990g 3.0
Burda Grzegorz
C46 90g 14.0
5665g
24 pkt
 
9. TRAPER
Mazurczak Grzegorz
A19 1140g 7.0
Kamiński Wojciech
C47 365g 13.0
Walczak Wiktor
B26 2850g 6.0
4355g
26 pkt
 
10. Leszcz II
Strzeszyński Kamil
B36 1330g 9.0
Majewski Bogusław
C48 2520g 6.0
Kmieć Włodzimierz
A17 155g 12.0
4005g
27 pkt
 
11. Garbolino
Maciak Tomasz
C44 840g 12.0
Ziembicki Maciej
B24 1580g 8.0
Kowalski Marcin
A14 750g 8.0
3170g
28 pkt
 
12. NKS
Włoch Radosław
C39 1385g 9.0
Lach Paweł
B35 950g 12.0
Pamięta Jakub
A18 700g 9.0
3035g
30 pkt
 
13. Fiume
Kubiak Justyna
C42 2160g 8.0
Groński Rafał
A20 670g 10.0
Chirowski Sylwester
B34 880g 13.0
3710g
31 pkt
 
14. Fiume Dees
Pasternak Tomasz
B28 230g 14.0
Panas Łukasz
C41 3640g 4.0
Cieniawski Adam
A21 65g 14.0
3935g
32 pkt
 



WYNIKI INDYWIDUALNE
PO 2 TURACH
LP Nazwisko Punkty Waga Ilość tur
1 Kulka Artur
Sensas Team
2.0 12445 2
2 Śmietanka Karol
Colmic Polandfishing
4.0 6640 2
3 Krzyżak Bartosz
Sensas Team
5.0 7015 2
4 Łapacz Mateusz
Sensas Team
6.0 14040 2
5 Stańczyk Marcin
Boland
6.0 5260 2
6 Wacha Marcin
Robinson Team
7.0 6950 2
7 Kędzierski Krzysztof
Tilapia
7.0 5520 2
8 Wieteska Dariusz
Robinson Team
9.0 11195 2
9 Białdyga Maciej
Boland
9.0 7675 2
10 Przytuła Adam
Leszcz
9.0 6550 2
11 Strzeszyński Kamil
Leszcz II
10.0 7310 2
12 Panas Łukasz
Fiume Dees
11.0 10275 2
13 KALMUS ŁUKASZ
Sensas II
11.0 9125 2
14 Mazurczak Grzegorz
TRAPER
11.0 8115 2
15 Walczak Wiktor
TRAPER
11.0 5220 2
16 Orłowski Krzysztof
Tilapia
12.0 5350 2
17 Górny Ariel
Leszcz
13.0 11245 2
18 Kuchciak Konrad
Boland
13.0 9915 2
19 Kowalski Marcin
Garbolino
13.0 7645 2
20 Majewski Bogusław
Leszcz II
14.0 7830 2
21 Włoch Radosław
NKS
15.0 8195 2
22 Górecki Kacper
Team Górek
15.0 5110 2
23 Derlaga Jakub
Leszcz
15.0 4870 2
24 Duda Zbigniew
Sensas II
15.0 3505 2
25 Milewski Zbigniew
Team Górek
17.0 6595 2
26 Groński Rafał
Fiume
17.0 2680 2
27 Pamięta Jakub
NKS
17.0 2515 2
28 Kijowski Grzegorz
Colmic Polandfishing
18.0 3370 2
29 Mirowski Mirosław
Sensas II
19.0 3040 2
30 Kamiński Wojciech
TRAPER
19.0 2825 2
31 Ziembicki Maciej
Garbolino
21.0 1830 2
32 Kubiak Justyna
Fiume
22.0 2995 2
33 Chirowski Sylwester
Fiume
22.0 2690 2
34 Lach Paweł
NKS
22.0 2265 2
35 Wlazło Paweł
Robinson Team
22.0 2145 2
36 Cieniawski Adam
Fiume Dees
22.0 2045 2
37 Kmieć Włodzimierz
Leszcz II
23.0 1005 2
38 Burda Grzegorz
Tilapia
24.0 4300 2
39 Nowaczyk Krzysztof
Colmic Polandfishing
24.0 3625 2
40 Maciak Tomasz
Garbolino
25.0 1395 2
41 Pasternak Tomasz
Fiume Dees
26.0 1050 2
42 Fic Paweł
Team Górek
27.0 215 2



WYNIKI DRUŻYNOWE
PO 2 TURACH
1. Sensas Team
Kulka Artur
A14 4210g 1.0
B32 8235g 1.0
Łapacz Mateusz
C43 11435g 1.0
C49 2605g 5.0
Krzyżak Bartosz
B27 3365g 3.0
A22 3650g 2.0
33500g
13 pkt
 
2. Boland
Stańczyk Marcin
A11 3270g 2.0
A11 1990g 4.0
Białdyga Maciej
B31 5160g 2.0
C43 2515g 7.0
Kuchciak Konrad
C49 4165g 11.0
B31 5750g 2.0
22850g
28 pkt
 
3. Leszcz
Przytuła Adam
A12 2270g 6.0
C38 4280g 3.0
Górny Ariel
C51 10595g 2.0
A15 650g 11.0
Derlaga Jakub
B30 1105g 11.0
B37 3765g 4.0
22665g
37 pkt
 
4. Robinson Team
Wieteska Dariusz
C42 9810g 3.0
A16 1385g 6.0
Wlazło Paweł
A17 825g 12.0
C45 1320g 10.0
Wacha Marcin
B33 2960g 4.0
B25 3990g 3.0
20290g
38 pkt
 
5. TRAPER
Walczak Wiktor
A10 2370g 5.0
B26 2850g 6.0
Mazurczak Grzegorz
C50 6975g 4.0
A19 1140g 7.0
Kamiński Wojciech
B29 2460g 6.0
C47 365g 13.0
16160g
41 pkt
 
6. Tilapia
Orłowski Krzysztof
B28 2765g 5.0
B29 2585g 7.0
Kędzierski Krzysztof
A20 2530g 4.0
A23 2990g 3.0
Burda Grzegorz
C40 4210g 10.0
C46 90g 14.0
15170g
43 pkt
 
7. Sensas II
Duda Zbigniew
B24 1770g 10.0
A13 1735g 5.0
Mirowski Mirosław
A15 1795g 9.0
B27 1245g 10.0
KALMUS ŁUKASZ
C38 4500g 9.0
C40 4625g 2.0
15670g
45 pkt
 
8. Colmic Polandfishing
Nowaczyk Krzysztof
C48 2650g 13.0
B30 975g 11.0
Śmietanka Karol
A21 2775g 3.0
A10 3865g 1.0
Kijowski Grzegorz
B32 2445g 7.0
C50 925g 11.0
13635g
46 pkt
 
9. Leszcz II
Strzeszyński Kamil
B35 5980g 1.0
B36 1330g 9.0
Majewski Bogusław
C47 5310g 8.0
C48 2520g 6.0
Kmieć Włodzimierz
A18 850g 11.0
A17 155g 12.0
16145g
47 pkt
 
10. NKS
Włoch Radosław
C44 6810g 6.0
C39 1385g 9.0
Lach Paweł
A19 1315g 10.0
B35 950g 12.0
Pamięta Jakub
B26 1815g 8.0
A18 700g 9.0
12975g
54 pkt
 
11. Fiume Dees
Pasternak Tomasz
B37 820g 12.0
B28 230g 14.0
Panas Łukasz
C46 6635g 7.0
C41 3640g 4.0
Cieniawski Adam
A22 1980g 8.0
A21 65g 14.0
13370g
59 pkt
 
12. Team Górek
Górecki Kacper
B25 180g 14.0
C51 4930g 1.0
Milewski Zbigniew
C41 3055g 12.0
B33 3540g 5.0
Fic Paweł
A23 125g 14.0
A12 90g 13.0
11920g
59 pkt
 
13. Garbolino
Maciak Tomasz
B34 555g 13.0
C44 840g 12.0
Kowalski Marcin
C45 6895g 5.0
A14 750g 8.0
Ziembicki Maciej
A16 250g 13.0
B24 1580g 8.0
10870g
59 pkt
 
14. Fiume
Kubiak Justyna
C39 835g 14.0
C42 2160g 8.0
Groński Rafał
A13 2010g 7.0
A20 670g 10.0
Chirowski Sylwester
B36 1810g 9.0
B34 880g 13.0
8365g
61 pkt