strona głowna     program pokazu     zanęty Lorpio     karta zawodnika     Lorpio.pl     banner
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na pokaz technik wędkarskich w wykonaniu najlepszego polskiego wędkarza Piotra Lorenca. Pokaz odbędzie się 14 maja 2011, na porcie rzeki Warty w Poznaniu w okolicach mostu Bolesława Chrobrego.
Piotr Lorenc Piotr Lorenc to najbardziej utytułowany wędkarz w naszym kraju. Drużynowy Mistrz Europy, indywidualny i drużynowy v-ce Mistrz Świata, dwukrotny indywidualny Mistrz Polski i wielokrotny zwycięzca Grand Prix Polski, jest dziś prawdziwą ikoną polskiego wędkarstwa spławikowego. U źródła jego sukcesów leży przede wszystkim doskonała znajomość biologii ryb, które łowi, ze szczególnym uwzględnieniem ich upodobań pokarmowych, które wykorzystuje w swoich kompozycjach zanętowych, jak również w technikach ich łowienia.

Już wkrótce Piotr Lorenc podzieli się swoimi wiadomościami w ekskluzywnym pokazie "Piotr Lorenc Show", podczas którego będzie można nie tylko zobaczyć Mistrza, ale również dotknąć i spróbować jego zanęty i sprzętu, jak również zadać pytanie dotyczące sztuki wędkarskiej.
Pierwsza część pokazu odbywać się będzie na basenie portu barek w Poznaniu , druga na rzece Warcie na wysokości poznańskiej Katedry.
Mapa poniżej dokładnie pokazuje miejsce pokazu, jak i lokalizację strzeżonego parkingu dla uczestników imprezy.


Pokaż Piotr Lorenc Show na większej mapie


Firma Lorpio, której Piotr Lorenc jest właścicielem ufundowała upominki dla wszystkich uczestników imprezy, którzy zgłoszą swój udział do dnia 5 maja 2011. Zgłoszenia należy dokonać na adres E-mail: tomek@leszcz.pl

Odbiór upominków w dniu imprezy nad wodą.

Organizator imprezy: www.leszcz.pl
Tomasz Horemski
kontakt: tomek@leszcz.pl
sklep@leszcz.eu