W3.CSS
rodzaj łowiska: -jezioro-
ryba: -Karaś-Krąp-Płoć-Leszcz-
wędka: -bat-


producent: WWW.LESZCZ.PL
korpus: balsa
antena: plastik (pusta w środku)
kil: wł. szklane
gramatura: 3g
długość zestawu: 8m

Dobrze wyważony, nieplączący się zestaw do bata. Mocna konstrukcja spławika , korpus zrobiony z balsy, kil z włókna szklanego, a antenka - wielokolorowa, pusta w środku jest doskonale widoczna i wyporna. Spławik nadaje się do użycia większych przynęt, jak dendrobena, kukurydza, czy ciasto.

SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK

SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK Dobrze wyważony, nieplączący się spławik do bata.

SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK Korpus wykonany z balsy. Jego wydłużony kształt powoduje, że spławik ma mały przekrój i stawia niewielki opór rybie podczas brania.
Balsowy korpus pokryty jest nowoczesną farbą o bardzo drobnych cząstkach, dzięki czemu jest całkowicie wodoodporny.

SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK Kil z włókna szklanego, stosunkowo krótki, po założeniu koszulki silikonowej idealnie, mocno trzyma się na żyłce.

SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK Plastikowa Antenka, pusta w środku jest dostatecznie wyporna, żeby unieść większe przynęty, jak kukurydza, czy dendrobena. Wielokolorowe paski na antence nie tylko zwiększają jego widoczność, ale przede wszystkim pozwalają zauważyć nawet najdelikatniejsze brania.

SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK Na zestawie mocuje się ten spławik za pomocą sprężynki, która znajduje się na antence. Jest to dużo mocniejsze i trwalsze rozwiązanie, niż klasyczne oczko wklejone w korpus.

SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK Spławikiem tym możemy łowić zarówno z brzegu, jak i z łodzi. Kilka gramatur tego spławika pozwoli nam dopasować odpowiednio do różnych długości wędki, jak również do różnej głębokości łowiska.

SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK Zestaw do bata nie powinien być zbytnio skomplikowany. Obciążenie główne i śrucina sygnalizacyjna w zupełności wystarczą, żeby właściwie zasygnalizować branie,a za to taki prosty schemat ołowiu ograniczy ilość splątań do minimum! SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK

SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK Wszystkie nasze zestawy są robione przez zawodników z naszej drużyny, na świeżo, dopiero po zamówieniu. Przykładamy szczególną uwagę na precyzję i dokładność wykonania węzłów i równego zaciskania śrucin! SPŁAWIK DO BATA WWW.LESZCZ.PL BLUE BLEAK

Bogusław Majewski, 3-krotny Mistrz Polski Weteranów poleca zestawy robione przez ekipę WWW.LESZCZ.PL Bogusław Majewski 3-krotny Mistrz Polski Weteranów

Kliknij zdjęcie poniżej, żeby kupić produkt

Tabela zestawów według gramatury
Klikając na ikonę z koszykiem moższ zamówić zestaw w LESZCZ.EU
Numer
zestawu
Rodzaj i gramatura
spławika
żyłka
główna /
Przypon
Haczyk Długość
zestawu
SKLEP
992 Zestaw Blue Bleak
1.00g
0.00mm /
0.00mm
Owner HACZYKI OWNER HO-50286 nr.0 8m
993 Zestaw Blue Bleak
1.50g
0.00mm /
0.00mm
Owner HACZYKI OWNER HO-50286 nr.0 8m
994 Zestaw Blue Bleak
2.00g
0.00mm /
0.00mm
Owner HACZYKI OWNER HO-50286 nr.0 8m
995 Zestaw Blue Bleak
3.00g
0.00mm /
0.00mm
Owner HACZYKI OWNER HO-50286 nr.0 8m
 


kod zestawu: ZESTAW_L88XXX

Przejdź do tabeli wszystkich
naszych zestawów

Zobacz Realizacje i rekomendacje naszych zestawów

Wszystkie nasze zestawy są robione przez zawodników z naszej drużyny, na świeżo, dopiero po zamówieniu.

Bogusław Majewski, 3-krotny Mistrz Polski Weteranów poleca zestawy robione przez ekipę LESZCZ.PL