Warning: include(nawigaacja.php): failed to open stream: No such file or directory in /diagram.php on line 59

Warning: include(nawigaacja.php): failed to open stream: No such file or directory in /diagram.php on line 59

Warning: include(): Failed opening 'nawigaacja.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /diagram.php on line 59
 
Diagramy zestawów       
według: --rodzaj wędki --zawodnika --ryby --typu łowiska --łowiska

zestawy na: k.��ledziowy, Cedry Ma��e :

autor zestawu:
Horemski Tomasz

gatunek ryby:
-Leszcz-Lin-Płoć-Krąp-

rodzaj wędki:
-match-

dodatkowy opis:

producent: CRALUSSO
wędka: MATCH
korpus: Twarda pianka PUR
antena: plastik/pusta w środku
kil: metal
gramatura: 20g
długość zestawu: 8m
rodzaj łowiska: jezioro
głębokość łowiska: do 3mm

Zestaw do łowienia odległościówką Spławik Cralusso UFO mocowany na stałe na żyłce. Większość obciążenia znajduje się na spławiku, natomiast tylko kilka śrucin na żyłce. Pozwala to na delikatne łowienie, słabo żerujących ryb. Powolny opad przynęty daje możliwość łowienia leszcza, płoci, ale i lina, jak i karasia. Doskonały na płytkie  łowiska, których dno porasta roślinność. Cralusso Ufo - zestaw spławikowy


Przeznaczony na łowiska o głębokości do 3m. Cralusso Ufo - zestaw spławikowy Głównym elementem zestawu jest spławik Cralusso UFO, zrobiony z twardej, odpornej na uszkodzenia pianki PUR. Cralusso Ufo - zestaw spławikowy Spławik UFO daje możliwość zmniejszania i zwiększania wyporności spławika, poprzez przesunięcie antenki względem korpusu. Cralusso Ufo - zestaw spławikowy Dodatkowa, wyczulająca antenka, pusta w środku, jest doskonale widoczna z daleka, ale równocześnie bardzo dobrze wskazuje brania. Cralusso Ufo - zestaw spławikowy Spławik mocowany na stałe,za pomocą profesjonalnego łącznika Cralusso. Cralusso Ufo - zestaw spławikowy Możliwość szybkiej wymiany przyponu dzięki agrafce Quick snap. Cralusso Ufo - zestaw spławikowy Zestaw zrobiony jest przez zawodników z drużyny klubu www.leszcz.pl, którzy są gwarancją jakości wykonania i mocy węzłów! Cralusso Ufo - zestaw spławikowydata:
2022-06-05
 
Aby wykonać dobry zestaw, należy zwrócić szczególną uwagę na poszczególne jego elementy. Ich jakość oraz precyzja połączenia są kluczem do sukcesu.
Tabela poniżej przedstawia sprawdzone, renomowane produkty, powszechnie używane przez najlepszych wędkarzy.

Żyłka główna powinna być mocna i nie posiadać pamięci.
Ołów przelotowy używany jest do cięższych zestawów. Może to być łezka, lub kulka.
Śruciny - istotne, aby były centrycznie nacięte i w miarę twarde, aby nie przesuwały się po żyłce.
Żyłka przyponowa powinna być miękka, aby gwarantować naturalne zachowanie się przynęty.
Haczyki najlepiej dobierać pod kątem przynęty, którą mamy uzbroić, dlatego przygotowaliśmy specjalną tabelę haczyków, ułożonych według przynęt, do jakich są przeznaczone.