Warning: include(nawigaacja.php): failed to open stream: No such file or directory in /diagram.php on line 59

Warning: include(nawigaacja.php): failed to open stream: No such file or directory in /diagram.php on line 59

Warning: include(): Failed opening 'nawigaacja.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /diagram.php on line 59
 
Diagramy zestawów       
według: --rodzaj wędki --zawodnika --ryby --typu łowiska --łowiska

zestawy na: j.Rogozi��skie, Rogo��no :

autor zestawu:
Horemski Tomasz

gatunek ryby:


rodzaj wędki:
-bat-

dodatkowy opis:

producent: WWW.LESZCZ.PL
wędka: BAT
korpus: BALSA
antena: PLASTIK
kil: WŁÓKNO SZKLANE
gramatura: 1g / 2g / 3g
długość zestawu: 8m
łowisko: JEZIORO

Łowienie batem jest najpopularniejszą metodą łowienia ryb metodą spławikową. Technika bardzo prosta i nie wymagająca skomplikowanego sprzętu. Zestaw WWW.LESZCZ.PL BAT Zestaw ze spławikiem BAT jest przeznaczony do łowienia teleskopem - batem. Prosty schemat obciążenia sprawia, że zestaw prawie się nie plącze i idealnie nadaje się do łowienia dużej ilości średniej wielkości ryb. Zestaw WWW.LESZCZ.PL BAT Zestaw WWW.LESZCZ.PL BAT Obciążenie tego zestawu składa się z dwóch elementów: śruciny sygnalizacyjnej oraz obciążenia głównego. Wielkość śruciny sygnalizacyjnej uzależniona jest od wielkości spławika, a odległość pomiędzy elementami obciążenia należy ustawić w zależności od głębokości łowiska. Im głębiej, tym ta odległość powinna być większa. Zestaw WWW.LESZCZ.PL BAT Spławik BAT, który jest głównym elementem tego zestawu, zrobiony jest z balsy. Ma wyporną antenkę z plastiku oraz metalowy kil, dzięki któremu spławik szybko się ustawia i doskonale wskazuje brania z opadu. Zestaw WWW.LESZCZ.PL BAT Zestaw wykonany jest z dużą dbałością o szczegóły. Centrycznie założone śruciny, precyzyjne węzły i odpowiednio docięte koszulki, jak również żyłki dobrane do wielkości spławików. To wszystko powoduje, że zestaw się nie plącze i nie sprawia kłopotów podczas łowienia. Najwyższa jakość śrucin pozwala na ich przesunięcie, bez obaw o zerwanie zestawu. Zestaw WWW.LESZCZ.PL BAT Zestaw WWW.LESZCZ.PL BAT Zestaw WWW.LESZCZ.PL BAT Zestaw WWW.LESZCZ.PL BAT Zestaw WWW.LESZCZ.PL BAT Zestaw WWW.LESZCZ.PL BATdata:

 
Aby wykonać dobry zestaw, należy zwrócić szczególną uwagę na poszczególne jego elementy. Ich jakość oraz precyzja połączenia są kluczem do sukcesu.
Tabela poniżej przedstawia sprawdzone, renomowane produkty, powszechnie używane przez najlepszych wędkarzy.

Żyłka główna powinna być mocna i nie posiadać pamięci.
Ołów przelotowy używany jest do cięższych zestawów. Może to być łezka, lub kulka.
Śruciny - istotne, aby były centrycznie nacięte i w miarę twarde, aby nie przesuwały się po żyłce.
Żyłka przyponowa powinna być miękka, aby gwarantować naturalne zachowanie się przynęty.
Haczyki najlepiej dobierać pod kątem przynęty, którą mamy uzbroić, dlatego przygotowaliśmy specjalną tabelę haczyków, ułożonych według przynęt, do jakich są przeznaczone.