Warning: include(nawigaacja.php): failed to open stream: No such file or directory in /diagram.php on line 59

Warning: include(nawigaacja.php): failed to open stream: No such file or directory in /diagram.php on line 59

Warning: include(): Failed opening 'nawigaacja.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /diagram.php on line 59
 
Diagramy zestawów       
według: --rodzaj wędki --zawodnika --ryby --typu łowiska --łowiska

zestawy na: j.Rogozi��skie, Rogo��no :

autor zestawu:
Horemski Tomasz

gatunek ryby:
krąp-leszcz-płoć-

rodzaj wędki:
-tyczka-bat-

dodatkowy opis:

producent: WWW.LESZCZ.PL
wędka: TYCZKA, BAT
korpus: BALSA
antena: WŁÓKNO SZKLANE
kil: METAL
gramatura: 0,3 / 0,4 / 0,6 / 0,8 / 1 / 2 / 3 / 4G
długość zestawu: 8m
łowisko: RZEKA, KANAŁ

Płoć i krąp to najczęściej łowione ryby w naszych wodach, a ich skuteczne łowienie to bardzo często wysokie miejsce w zawodach wędkarskich. ZESTAW WWW.LESZCZ.PL CANAL PŁOĆ KRĄP
U podstawy sukcesu w zawodach zawsze leży właściwy zestaw, dobrany do głębokości łowiska, ruchów wody i intensywności brań ryb. ZESTAW WWW.LESZCZ.PL CANAL PŁOĆ KRĄP ZESTAW WWW.LESZCZ.PL CANAL PŁOĆ KRĄP Najpopularniejszy i najskuteczniejszy zestaw na płocie oraz krąpie składa się z obciążenia głównego i 3 śrucin poniżej niego. Taki schemat obciążenia stopniuje rybie opór podczas brania - ryba nie czuje od razu całego ciężaru, co sprawia, że brania są płynne i ostrożne ryby nie wypluwają przynęty. Haczyk dobieramy do wielkości przynęty, jednak nie powinien on być większy niż numer 14, a najpopularniejszy rozmiar to 18. ZESTAW WWW.LESZCZ.PL CANAL PŁOĆ KRĄP Spławik WWW_LESZCZ_PL Canal zrobiony jest z balsy i wyposażony w metalowy kil oraz antenkę z włókna szklanego. Korpus pokryty jest nowoczesną farbą o bardzo drobnych cząstkach, dzięki czemu jest całkowicie wodoodporny. ZESTAW WWW.LESZCZ.PL CANAL PŁOĆ KRĄP Żyłka przechodzi przez wnętrze korpusu. Dzięki temu rozwiązaniu nie tnie powierzchni spławika przy przesuwaniu gruntu, zaczepie, czy holu dużej ryby. ZESTAW WWW.LESZCZ.PL CANAL PŁOĆ KRĄP Zestaw wykonany jest z dużą dbałością o szczegóły. Centrycznie założone śruciny, precyzyjne węzły i odpowiednio docięte koszulki, jak również żyłki dobrane do wielkości spławików. To wszystko powoduje, że zestaw się nie plącze i nie sprawia kłopotów podczas łowienia. ZESTAW WWW.LESZCZ.PL CANAL PŁOĆ KRĄP ZESTAW WWW.LESZCZ.PL CANAL PŁOĆ KRĄPdata:

 
Aby wykonać dobry zestaw, należy zwrócić szczególną uwagę na poszczególne jego elementy. Ich jakość oraz precyzja połączenia są kluczem do sukcesu.
Tabela poniżej przedstawia sprawdzone, renomowane produkty, powszechnie używane przez najlepszych wędkarzy.

Żyłka główna powinna być mocna i nie posiadać pamięci.
Ołów przelotowy używany jest do cięższych zestawów. Może to być łezka, lub kulka.
Śruciny - istotne, aby były centrycznie nacięte i w miarę twarde, aby nie przesuwały się po żyłce.
Żyłka przyponowa powinna być miękka, aby gwarantować naturalne zachowanie się przynęty.
Haczyki najlepiej dobierać pod kątem przynęty, którą mamy uzbroić, dlatego przygotowaliśmy specjalną tabelę haczyków, ułożonych według przynęt, do jakich są przeznaczone.