Warning: include(nawigaacja.php): failed to open stream: No such file or directory in /diagram.php on line 59

Warning: include(nawigaacja.php): failed to open stream: No such file or directory in /diagram.php on line 59

Warning: include(): Failed opening 'nawigaacja.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /diagram.php on line 59
 
Diagramy zestawów       
według: --rodzaj wędki --zawodnika --ryby --typu łowiska --łowiska

zestawy na: j.Rogozi��skie, Rogo��no :

autor zestawu:
Horemski Tomasz

gatunek ryby:


rodzaj wędki:
-bat-

dodatkowy opis:

producent: WWW.LESZCZ.PL
wędka: BAT
korpus: BALSA
antena: PLASTIK
kil: BAMBUS
gramatury: 1 - 2 - 3G
długość zestawu: 8m
łowisko: JEZIORO, KANAŁ

Łowienie batem to najłatwiejsza i najpopularniejsza technika spławikowa. Batem możemy łowić większość ryb karpiowatych, choć najczęściej łowi się płocie, krąpie, leszcze i karasie. ZESTAW ZE SPŁAWIKIEM WWW.LESZCZ.PL WHIP Aby robić to skutecznie, potrzebny nam jest odpowiedni zestaw. Mocny, z odpowiednio wyważonym spławikiem i mało skomplikowanym obciążeniem, aby w ogóle się nie plątał. ZESTAW ZE SPŁAWIKIEM WWW.LESZCZ.PL WHIP Zestawy do bata mają tendencję do plątania się, dlatego żeby tego uniknąć zakładamy mało skomplikowane obciążenie, składające się z obciążenia głównego oraz śruciny sygnalizacyjnej. Odległość pomiędzy tymi dwoma elementami zależy od głębokości łowiska. Im jest ono głębsze, tym wyżej powinno się znajdować obciążenie główne. ZESTAW ZE SPŁAWIKIEM WWW.LESZCZ.PL WHIP Spławik WWW_LESZCZ_PL WHIP zrobiony jest z balsy i wyposażony w węglowy kil oraz antenkę z bambusa. Korpus pokryty jest nowoczesną farbą o bardzo drobnych cząstkach, dzięki czemu jest całkowicie wodoodporny. Gruba i wyporna antenka nie tylko jest doskonale widoczna, ale również uniesie stosunkowo duże przynęty, jak dendrobena, kukurydza, czy kilka białych robaków. ZESTAW ZE SPŁAWIKIEM WWW.LESZCZ.PL WHIP Zestaw wykonany jest z dużą dbałością o szczegóły. Centrycznie założone śruciny, precyzyjne węzły i odpowiednio docięte koszulki, jak również żyłki dobrane do wielkości spławików. To wszystko powoduje, że zestaw się nie plącze i nie sprawia kłopotów podczas łowienia. ZESTAW ZE SPŁAWIKIEM WWW.LESZCZ.PL WHIP ZESTAW ZE SPŁAWIKIEM WWW.LESZCZ.PL WHIP ZESTAW ZE SPŁAWIKIEM WWW.LESZCZ.PL WHIP ZESTAW ZE SPŁAWIKIEM WWW.LESZCZ.PL WHIP ZESTAW ZE SPŁAWIKIEM WWW.LESZCZ.PL WHIP ZESTAW ZE SPŁAWIKIEM WWW.LESZCZ.PL WHIP

Wszystkie nasze zestawy są robione przez zawodników z naszej drużyny, na świeżo, dopiero po zamówieniu. Bogusław Majewski, 3-krotny Mistrz Polski Weteranów poleca zestawy robione przez ekipę WWW.LESZCZ.PL Bogusław Majewski 3-krotny Mistrz Polski Weteranówdata:

 
Aby wykonać dobry zestaw, należy zwrócić szczególną uwagę na poszczególne jego elementy. Ich jakość oraz precyzja połączenia są kluczem do sukcesu.
Tabela poniżej przedstawia sprawdzone, renomowane produkty, powszechnie używane przez najlepszych wędkarzy.

Żyłka główna powinna być mocna i nie posiadać pamięci.
Ołów przelotowy używany jest do cięższych zestawów. Może to być łezka, lub kulka.
Śruciny - istotne, aby były centrycznie nacięte i w miarę twarde, aby nie przesuwały się po żyłce.
Żyłka przyponowa powinna być miękka, aby gwarantować naturalne zachowanie się przynęty.
Haczyki najlepiej dobierać pod kątem przynęty, którą mamy uzbroić, dlatego przygotowaliśmy specjalną tabelę haczyków, ułożonych według przynęt, do jakich są przeznaczone.