www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Grand Prix Polski eliminacje 2013
Puchar Częstochowy

  2013-06-23, Częstochowa

Niewiadomski Artur
zwycięzca zawodów:

Niewiadomski Artur
waga ryb:
3150g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

67240g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

851g

liczba uczestników:79


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - Grand Prix Polski eliminacje 2013 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Dróżdż Mateusz
J
73
2075
1.0
CzKWS Sensas Art-Fish
2
Michalak Adam
J
77
2055
2.0
WKS Gienek Gliny PL
3
Kaj Michał
J
79
1930
3.0
WKS Złoty Haczyk Ostrów
4
Kuchciak Konrad
J
74
1420
4.0
Wałbrzych
5
Glinka Mateusz
J
67
1365
5.0
WKS "Leszcz" Wyszków
6
Bąk Maciej
J
78
1265
6.0
WKS Katowice
7
Lach Tobiasz
J
66
715
7.0
WKS Bolesławiec
8
Sajkiewicz Bartek
J
71
690
8.0
Klub Złotej Rybki Mirage Wola
9
Wasiak Daniel
J
76
555
9.0
WKS Fala Szczecin
10
JANKOWIAK Mateusz
J
75
475
10.0
WKS Milo Match-Pro Leszno
11
Jaśkiewicz Dawid
J
70
470
11.0
WKS Kraków Gienek Gliny PL
12
Grabowski Radosław
J
72
340
12.0
WKS Toruń
13
Nowicki Błażej
J
69
250
13.0
WKS Milo Match-Pro Swarzędz
14
Torcz Andrzej
J
68
60
14.0
WKS Kormoran Jelenia Góra
1
SURMACZ Beata
K
64
1980
1.0
WKS Gienek Gliny PL
2
Idziak Magdalena
K
63
1520
2.0
WKS Kraków Gienek Gliny PL
3
Kondrusik Emilia
K
61
1195
3.0
WKS "Leszcz" Wyszków
4
Łój Mariola
K
65
1015
4.0
WKS Milo Match-Pro Swarzędz
5
Juszczyk Edyta
K
57
890
5.0
CzKWS Sensas Art-Fish
6
GÓRCZAK Ewelina
K
60
695
6.0
WKS Milo Match-Pro Leszno
7
Olkiewicz Barbara
K
52
500
7.0
WKS Toruń
8
Otawa Joanna
K
56
495
8.0
Klub Złotej Rybki Mirage Wola
9
DŁUGOSZ ALICJA
K
58
475
9.0
Wałbrzych
10
Mamikonyan Lena
K
55
435
10.0
WKS Katowice
11
Trzeciak Aleksandra
K
53
295
11.0
WKS Złoty Haczyk Ostrów
12
Nowak Teresa
K
54
120
12.0
WKS Kormoran Jelenia Góra
13
Rudyńska Krystyna
K
62
70
13.0
WKS Fala Szczecin
14
Rudnicka Natalia
K
59
60
14.0
WKS Bolesławiec
1
Stawski Kamil
S1
7
1855
1.0
WKS Gienek Gliny PL
2
Basiak Paweł
S1
1
1805
2.0
WKS Milo Match-Pro Leszno
3
Dąbrowski Karol
S1
11
1530
3.0
WKS Milo Match-Pro Swarzędz
4
Sindrewicz Krzysztof
S1
14
1290
4.0
WKS Fala Szczecin
5
Domański Krzysztof
S1
4
1235
5.0
WKS Złoty Haczyk Ostrów
6
Osiński Mieczysław
S1
17
1115
6.0
CzKWS Sensas Art-Fish
7
Zieliński Adam
S1
6
890
7.0
Klub Złotej Rybki Mirage Wola
8
Nowak Roman
S1
9
835
8.0
WKS Kormoran Jelenia Góra
9
Kowalczyk Artur
S1
5
700
9.0
WKS Katowice
10
Dubis Marek
S1
12
695
10.0
WKS Kraków Gienek Gliny PL
11
Kamiński Wojciech II
S1
16
625
11.0
WKS "Leszcz" Wyszków
12
Chyb Andrzej
S1
13
600
12.0
WKS Toruń
13
Żurakowski Maciej
S1
2
490
13.0
WKS Bolesławiec
14
Kasztelan Maciej
S1
8
480
14.0
Koło 22 Poznań
15
Janus Jacek
S1
10
430
15.0
Wałbrzych
16
Jurecki Andrzej
S1
3
285
16.0
WWKS Słupia
17
Nowakowski Sebastian
S1
15
240
17.0
Koszalin
1
Czyżowski Grzegorz
S2
30
2765
1.0
WKS Kraków Gienek Gliny PL
2
Krugiołka Adam
S2
18
1435
2.0
WKS Milo Match-Pro Swarzędz
3
Kaźmierczak Krzysztof
S2
19
1380
3.0
Wałbrzych
4
Oczki Mariusz
S2
21
1355
4.0
WKS Katowice
5
Pielka Henryk
S2
31
1110
5.0
CzKWS Sensas Art-Fish
6
Studniarz Dariusz
S2
29
1085
6.0
WKS "Leszcz" Wyszków
7
Suchocki Krzysztof
S2
23
1060
7.0
WKS Kormoran Jelenia Góra
8
Starczewski Leszek
S2
32
1035
8.0
WKS Gienek Gliny PL
9
Kłokowski Marcin
S2
24
1010
9.0
WKS Złoty Haczyk Ostrów
10
Masłowski Krzysztof
S2
33
930
10.0
WKS Marlin Wrocław
11
Makowski Karol
S2
22
665
11.0
WKS Toruń
12
Dwornik Jarosław
S2
20
555
12.0
WKS Milo Match-Pro Leszno
13
Wasiak Zbigniew
S2
26
475
13.0
WKS Fala Szczecin
14
Adamczyk Daniel
S2
28
280
14.0
Klub Złotej Rybki Mirage Wola
15
Dul Sylwester
S2
25
230
15.0
WKS Bolesławiec
16
Stanisławski Wojciech
S2
34
60
16.0
WKS Złoty Haczyk Ostrów
17
Frankiewicz Mariusz
S2
27
25
17.0
WKS Sensas Częstochowa
1
Niewiadomski Artur
S3
44
3150
1.0
WKS "Leszcz" Wyszków
2
Gajecki Piotr
S3
46
1970
2.0
CzKWS Sensas Art-Fish
3
Rybiński Sebastian
S3
41
1270
3.0
WKS Gienek Gliny PL
4
Długajczyk Grzegorz
S3
37
1120
4.0
WKS Katowice
5
Czubaj Mirosław
S3
35
1105
5.0
WKS Kraków Gienek Gliny PL
6
Biczysko Mirosław
S3
48
1035
6.0
Koszalin
7
Jakubowski Andrzej
S3
49
910
7.0
WKS Toruń
8
Pytkowski Piotr
S3
40
665
8.0
Okręg Mazowiecki
9
Karykowski Cezary
S3
42
570
9.0
WKS Bolesławiec
10
Wysocki Jacek
S3
38
360
10.0
Klub Złotej Rybki Mirage Wola
11
Lach Paweł
S3
51
260
11.0
WKS Milo Match-Pro Swarzędz
12
Sibik Andrzej
S3
45
255
12.0
WKS Kormoran Jelenia Góra
13
Prymas Robert
S3
50
200
13.0
WKS Złoty Haczyk Ostrów
14
Gołuchowski Grzegorz
S3
47
165
14.0
WKS Fala Szczecin
15
Jurczak Łukasz
S3
43
145
15.0
Wałbrzych
16
Gniewecki Andrzej
S3
39
50
16.0
WKS Marlin Wrocław
17
Hudzik Łukasz
S3
36
45
17.0
WKS Milo Match-Pro Leszno




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
J
66
Lach Tobiasz
715g (7.0) 

J
67
Glinka Mateusz
1365g (5.0) 

J
68
Torcz Andrzej
60g (14.0) 

J
69
Nowicki Błażej
250g (13.0) 

J
70
Jaśkiewicz Dawid
470g (11.0) 

J
71
Sajkiewicz Bartek
690g (8.0) 

J
72
Grabowski Radosław
340g (12.0) 

J
73
Dróżdż Mateusz
2075g (1.0) 

J
74
Kuchciak Konrad
1420g (4.0) 

J
75
JANKOWIAK Mateusz
475g (10.0) 

J
76
Wasiak Daniel
555g (9.0) 

J
77
Michalak Adam
2055g (2.0) 

J
78
Bąk Maciej
1265g (6.0) 

J
79
Kaj Michał
1930g (3.0) 

K
52
Olkiewicz Barbara
500g (7.0) 

K
53
Trzeciak Aleksandra
295g (11.0) 

K
54
Nowak Teresa
120g (12.0) 

K
55
Mamikonyan Lena
435g (10.0) 

K
56
Otawa Joanna
495g (8.0) 

K
57
Juszczyk Edyta
890g (5.0) 

K
58
DŁUGOSZ ALICJA
475g (9.0) 

K
59
Rudnicka Natalia
60g (14.0) 

K
60
GÓRCZAK Ewelina
695g (6.0) 

K
61
Kondrusik Emilia
1195g (3.0) 

K
62
Rudyńska Krystyna
70g (13.0) 

K
63
Idziak Magdalena
1520g (2.0) 

K
64
SURMACZ Beata
1980g (1.0) 

K
65
Łój Mariola
1015g (4.0) 

S1
1
Basiak Paweł
1805g (2.0) 

S1
2
Żurakowski Maciej
490g (13.0) 

S1
3
Jurecki Andrzej
285g (16.0) 

S1
4
Domański Krzysztof
1235g (5.0) 

S1
5
Kowalczyk Artur
700g (9.0) 

S1
6
Zieliński Adam
890g (7.0) 

S1
7
Stawski Kamil
1855g (1.0) 

S1
8
Kasztelan Maciej
480g (14.0) 

S1
9
Nowak Roman
835g (8.0) 

S1
10
Janus Jacek
430g (15.0) 

S1
11
Dąbrowski Karol
1530g (3.0) 

S1
12
Dubis Marek
695g (10.0) 

S1
13
Chyb Andrzej
600g (12.0) 

S1
14
Sindrewicz Krzysztof
1290g (4.0) 

S1
15
Nowakowski Sebastian
240g (17.0) 

S1
16
Kamiński Wojciech II
625g (11.0) 

S1
17
Osiński Mieczysław
1115g (6.0) 

S2
18
Krugiołka Adam
1435g (2.0) 

S2
19
Kaźmierczak Krzysztof
1380g (3.0) 

S2
20
Dwornik Jarosław
555g (12.0) 

S2
21
Oczki Mariusz
1355g (4.0) 

S2
22
Makowski Karol
665g (11.0) 

S2
23
Suchocki Krzysztof
1060g (7.0) 

S2
24
Kłokowski Marcin
1010g (9.0) 

S2
25
Dul Sylwester
230g (15.0) 

S2
26
Wasiak Zbigniew
475g (13.0) 

S2
27
Frankiewicz Mariusz
25g (17.0) 

S2
28
Adamczyk Daniel
280g (14.0) 

S2
29
Studniarz Dariusz
1085g (6.0) 

S2
30
Czyżowski Grzegorz
2765g (1.0) 

S2
31
Pielka Henryk
1110g (5.0) 

S2
32
Starczewski Leszek
1035g (8.0) 

S2
33
Masłowski Krzysztof
930g (10.0) 

S2
34
Stanisławski Wojciech
60g (16.0) 

S3
35
Czubaj Mirosław
1105g (5.0) 

S3
36
Hudzik Łukasz
45g (17.0) 

S3
37
Długajczyk Grzegorz
1120g (4.0) 

S3
38
Wysocki Jacek
360g (10.0) 

S3
39
Gniewecki Andrzej
50g (16.0) 

S3
40
Pytkowski Piotr
665g (8.0) 

S3
41
Rybiński Sebastian
1270g (3.0) 

S3
42
Karykowski Cezary
570g (9.0) 

S3
43
Jurczak Łukasz
145g (15.0) 

S3
44
Niewiadomski Artur
3150g (1.0) 

S3
45
Sibik Andrzej
255g (12.0) 

S3
46
Gajecki Piotr
1970g (2.0) 

S3
47
Gołuchowski Grzegorz
165g (14.0) 

S3
48
Biczysko Mirosław
1035g (6.0) 

S3
49
Jakubowski Andrzej
910g (7.0) 

S3
50
Prymas Robert
200g (13.0) 

S3
51
Lach Paweł
260g (11.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.








więcej zdjęć >>>