www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Maver Cup Finał
Maver Cup Finał 2012

k.Żerański, Warszawa
  2012-09-02

Solka Tomasz
zwycięzca zawodów:

Solka Tomasz
waga ryb:
4240g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

78810g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

1545g

liczba uczestników:51


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - - Maver Cup Finał

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Solka Tomasz
A
8
4240
1.0
2
KALMUS ŁUKASZ
A
11
3765
2.0
3
Strąk Sławomir
A
17
3495
3.0
4
Małdachowski Włodzimierz
A
5
2885
4.0
5
Wlazło Paweł
A
7
2115
5.0
6
Dawidziuk Sylwester
A
12
1525
6.0
7
Wąsik Bogusław
A
1
1260
7.0
8
Grzyb Adam
A
9
1020
8.0
9
Bajno Zbigniew
A
2
990
9.0
10
Nowak Mariusz (Sosnowiec)
A
3
940
10.0
11
Woszczyk Sebastian
A
10
870
11.0
12
Chądzyński Adam
A
16
695
12.0
13
Dylczyk Radosław
A
14
620
13.0
14
OSTROWSKI MARCIN
A
13
570
14.0
15
Paurowicz Łukasz
A
4
440
15.0
16
Łacek Bogusław
A
15
245
16.0
17
Kuczaj Andrzej
A
6
50
17.0
1
Mazurczak Grzegorz
B
25
3010
1.0
2
Mirowski Mirosław
B
32
1535
2.0
3
Olewniczak Artur
B
33
2500
3.0
4
Grotkowski Marcin
B
35
2120
4.0
5
Roszkiewicz Bartłomiej
B
36
1925
5.0
6
Brzezowski Michał
B
23
1650
6.0
7
Bednarek Andrzej
B
22
1290
7.0
8
Lange Janusz
B
29
1270
8.0
9
Chomko Adam
B
37
1260
9.0
10
Wichrowski Krzysztof
B
34
1230
10.0
11
Migdalski Dariusz
B
24
1195
11.0
12
Rybiński Sebastian
B
30
840
12.0
13
Górecki Kacper
B
26
685
13.0
14
Dobrowolski Piotr
B
28
540
14.0
15
Krymski Janusz
B
21
495
15.0
16
Morchel Maciej
B
31
245
16.0
17
Perka Patryk
B
27
155
17.0
1
Cieślik Marek
C
41
3970
1.0
2
Wieczorek Czesław
C
53
3925
2.0
3
Kocikowski Artur
C
45
3340
3.0
4
Maciak Tomasz
C
43
2445
4.0
5
Zielonka Remigiusz
C
50
2050
5.0
6
Markowicz Wojciech
C
42
1950
6.0
7
Bukaty Rafał
C
46
1640
7.0
8
Szacherski Krzysztof
C
55
1620
8.0
9
Królikowski Artur
C
56
1540
9.0
10
Łuczyński Rafał
C
49
1375
10.0
11
Pietrzak Daniel
C
47
1350
11.0
12
Mamikonyan Vasyl
C
48
1290
12.0
13
Jarosławski Mirosław
C
57
1265
13.0
14
Tołoczko Jerzy
C
51
900
14.0
15
Kryszczak Adam
C
54
875
15.0
16
Korzeniewski Bogusław
C
44
825
16.0
17
Kaczmarek Zbigniew
C
52
780
17.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Wąsik Bogusław
1260g (7.0) 

A
2
Bajno Zbigniew
990g (9.0) 

A
3
Nowak Mariusz (Sosnowiec)
940g (10.0) 

A
4
Paurowicz Łukasz
440g (15.0) 

A
5
Małdachowski Włodzimierz
2885g (4.0) 

A
6
Kuczaj Andrzej
50g (17.0) 

A
7
Wlazło Paweł
2115g (5.0) 

A
8
Solka Tomasz
4240g (1.0) 

A
9
Grzyb Adam
1020g (8.0) 

A
10
Woszczyk Sebastian
870g (11.0) 

A
11
KALMUS ŁUKASZ
3765g (2.0) 

A
12
Dawidziuk Sylwester
1525g (6.0) 

A
13
OSTROWSKI MARCIN
570g (14.0) 

A
14
Dylczyk Radosław
620g (13.0) 

A
15
Łacek Bogusław
245g (16.0) 

A
16
Chądzyński Adam
695g (12.0) 

A
17
Strąk Sławomir
3495g (3.0) 

B
21
Krymski Janusz
495g (15.0) 

B
22
Bednarek Andrzej
1290g (7.0) 

B
23
Brzezowski Michał
1650g (6.0) 

B
24
Migdalski Dariusz
1195g (11.0) 

B
25
Mazurczak Grzegorz
3010g (1.0) 

B
26
Górecki Kacper
685g (13.0) 

B
27
Perka Patryk
155g (17.0) 

B
28
Dobrowolski Piotr
540g (14.0) 

B
29
Lange Janusz
1270g (8.0) 

B
30
Rybiński Sebastian
840g (12.0) 

B
31
Morchel Maciej
245g (16.0) 

B
32
Mirowski Mirosław
1535g (2.0) 

B
33
Olewniczak Artur
2500g (3.0) 

B
34
Wichrowski Krzysztof
1230g (10.0) 

B
35
Grotkowski Marcin
2120g (4.0) 

B
36
Roszkiewicz Bartłomiej
1925g (5.0) 

B
37
Chomko Adam
1260g (9.0) 

C
41
Cieślik Marek
3970g (1.0) 

C
42
Markowicz Wojciech
1950g (6.0) 

C
43
Maciak Tomasz
2445g (4.0) 

C
44
Korzeniewski Bogusław
825g (16.0) 

C
45
Kocikowski Artur
3340g (3.0) 

C
46
Bukaty Rafał
1640g (7.0) 

C
47
Pietrzak Daniel
1350g (11.0) 

C
48
Mamikonyan Vasyl
1290g (12.0) 

C
49
Łuczyński Rafał
1375g (10.0) 

C
50
Zielonka Remigiusz
2050g (5.0) 

C
51
Tołoczko Jerzy
900g (14.0) 

C
52
Kaczmarek Zbigniew
780g (17.0) 

C
53
Wieczorek Czesław
3925g (2.0) 

C
54
Kryszczak Adam
875g (15.0) 

C
55
Szacherski Krzysztof
1620g (8.0) 

C
56
Królikowski Artur
1540g (9.0) 

C
57
Jarosławski Mirosław
1265g (13.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.






więcej zdjęć >>>