www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Maver Cup 2012
j,Zadębie,Skierniewice

j,Zadębie,Skierniewice
  2012-03-31, Skierniewice

Dawidziuk Sylwester
zwycięzca zawodów:

Dawidziuk Sylwester
waga ryb:
8300g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

178800g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

2980g

liczba uczestników:60


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi Maver Cup 2012 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Lange Janusz
A
3
5180
1.0
2
Jarosławski Mirosław
A
8
3985
2.0
3
Karczewski Leszek
A
4
3520
3.0
4
Pietrzak Leszek
A
1
3060
4.0
5
Żuber Marek
A
6
2765
5.0
6
Brzezowski Michał
A
5
2560
6.0
7
Tołoczko Jerzy
A
7
2245
7.0
8
Łuszcz Mariusz
A
9
1745
8.0
9
Walicki Dariusz
A
10
1420
9.0
10
Stachurski Arkadiusz
A
2
1045
10.0
1
Łuczyński Rafał
B
17
4545
1.0
2
Szczurtek Paweł
B
0
3835
2.0
3
Michalak Wojciech
B
13
3740
3.0
4
Grzyb Adam
B
12
3530
4.0
5
Mirowski Mirosław
B
18
3270
5.0
6
Kryszczak Adam
B
20
2835
6.0
7
Wrochna Marcin
B
15
2420
7.0
8
Dębowski Klaudiusz
B
11
2310
8.0
9
Sosnowski Daniel
B
10
1380
9.0
10
Przybylak Marek
B
19
1045
10.0
1
Dawidziuk Sylwester
C
29
8300
1.0
2
Rybiński Sebastian
C
26
5635
2.0
3
Roszkiewicz Bartłomiej
C
30
5365
3.0
4
Grotkowski Marcin
C
28
5100
4.0
5
Stompor Piotr
C
24
4415
5.0
6
Derlaga Jakub
C
20
4325
6.0
7
Kuczaj Andrzej
C
23
4050
7.0
8
Gierach Łukasz
C
22
3700
8.0
9
Karaś Piotr
C
25
2835
9.0
10
Żok Waldemar
C
27
1200
10.0
1
Matczak Artur
D
36
4840
1.0
2
Kępiński Zbigniew
D
34
3880
2.0
3
Kurczyński Mariusz
D
38
2610
3.0
4
Woźniel Robert
D
32
2210
4.0
5
Miszczyk Ryszard
D
37
2160
5.0
6
Dylczyk Radosław
D
39
1730
6.0
7
Bieliński Piotr
D
31
1460
7.0
8
Pieczko Karolina
D
33
1345
8.0
9
Kacik Lucjan
D
40
1160
9.0
10
Belica Łukasz
D
35
1000
10.0
1
Krupiński Tomasz
E
49
4790
1.0
2
Perka Patryk
E
50
4165
2.0
3
Bednarek Andrzej
E
47
3690
3.0
4
Woszczyk Sebastian
E
42
2670
4.0
5
Modliński Daniel
E
48
1835
5.0
6
Bukaty Rafał
E
43
1775
6.0
7
Olewniczak Artur
E
46
1520
7.0
8
OSTROWSKI MARCIN
E
44
1330
8.0
9
Krymski Janusz
E
41
1180
9.0
10
Kaczmarek Zbigniew
E
45
915
10.0
1
Mitrowski Maciej
F
61
5930
1.0
2
Maciak Tomasz
F
51
4440
2.0
3
Górecki Kacper
F
56
3575
3.0
5
Pieczko Zbigniew
F
53
3320
5.0
5
Pietrzak Zbigniew
F
54
3285
5.0
6
Korzeniewski Bogusław
F
43
2935
6.0
7
Kuczerawy Krzysztof
F
55
2285
7.0
8
Sobotka Sławomir
F
59
2245
8.0
9
Szacherski Krzysztof
F
60
2060
9.0
10
Dobrowolski Piotr
F
57
1100
10.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Pietrzak Leszek
3060g (4.0) 

A
2
Stachurski Arkadiusz
1045g (10.0) 

A
3
Lange Janusz
5180g (1.0) 

A
4
Karczewski Leszek
3520g (3.0) 

A
5
Brzezowski Michał
2560g (6.0) 

A
6
Żuber Marek
2765g (5.0) 

A
7
Tołoczko Jerzy
2245g (7.0) 

A
8
Jarosławski Mirosław
3985g (2.0) 

A
9
Łuszcz Mariusz
1745g (8.0) 

A
10
Walicki Dariusz
1420g (9.0) 

B
0
Szczurtek Paweł
3835g (2.0) 

B
10
Sosnowski Daniel
1380g (9.0) 

B
11
Dębowski Klaudiusz
2310g (8.0) 

B
12
Grzyb Adam
3530g (4.0) 

B
13
Michalak Wojciech
3740g (3.0) 

B
15
Wrochna Marcin
2420g (7.0) 

B
17
Łuczyński Rafał
4545g (1.0) 

B
18
Mirowski Mirosław
3270g (5.0) 

B
19
Przybylak Marek
1045g (10.0) 

B
20
Kryszczak Adam
2835g (6.0) 

C
20
Derlaga Jakub
4325g (6.0) 

C
22
Gierach Łukasz
3700g (8.0) 

C
23
Kuczaj Andrzej
4050g (7.0) 

C
24
Stompor Piotr
4415g (5.0) 

C
25
Karaś Piotr
2835g (9.0) 

C
26
Rybiński Sebastian
5635g (2.0) 

C
27
Żok Waldemar
1200g (10.0) 

C
28
Grotkowski Marcin
5100g (4.0) 

C
29
Dawidziuk Sylwester
8300g (1.0) 

C
30
Roszkiewicz Bartłomiej
5365g (3.0) 

D
31
Bieliński Piotr
1460g (7.0) 

D
32
Woźniel Robert
2210g (4.0) 

D
33
Pieczko Karolina
1345g (8.0) 

D
34
Kępiński Zbigniew
3880g (2.0) 

D
35
Belica Łukasz
1000g (10.0) 

D
36
Matczak Artur
4840g (1.0) 

D
37
Miszczyk Ryszard
2160g (5.0) 

D
38
Kurczyński Mariusz
2610g (3.0) 

D
39
Dylczyk Radosław
1730g (6.0) 

D
40
Kacik Lucjan
1160g (9.0) 

E
41
Krymski Janusz
1180g (9.0) 

E
42
Woszczyk Sebastian
2670g (4.0) 

E
43
Bukaty Rafał
1775g (6.0) 

E
44
OSTROWSKI MARCIN
1330g (8.0) 

E
45
Kaczmarek Zbigniew
915g (10.0) 

E
46
Olewniczak Artur
1520g (7.0) 

E
47
Bednarek Andrzej
3690g (3.0) 

E
48
Modliński Daniel
1835g (5.0) 

E
49
Krupiński Tomasz
4790g (1.0) 

E
50
Perka Patryk
4165g (2.0) 

F
43
Korzeniewski Bogusław
2935g (6.0) 

F
51
Maciak Tomasz
4440g (2.0) 

F
53
Pieczko Zbigniew
3320g (5.0) 

F
54
Pietrzak Zbigniew
3285g (5.0) 

F
55
Kuczerawy Krzysztof
2285g (7.0) 

F
56
Górecki Kacper
3575g (3.0) 

F
57
Dobrowolski Piotr
1100g (10.0) 

F
59
Sobotka Sławomir
2245g (8.0) 

F
60
Szacherski Krzysztof
2060g (9.0) 

F
61
Mitrowski Maciej
5930g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.








więcej zdjęć >>>