www.leszcz.pl logo
STRONA GŁÓWNA     TERMINARZ    
Informacja o zawodach

Puchar Wielkopolski
Puchar Miejskiej Górki 2018
j.Balaton, Miejska Górka 2018-09-23
data zawodów: 2018-09-23 j.Balaton, Miejska Górka

zbiórka: 07:00:00

zawody: zamknięte
prawo startu: Tylko dla członków klubów i kół z Wielkopolski

organizator: Dawid Jóska
kontakt: 785 471 495
Prosimy o potwierdzenie udziału. Dotyczy to również drużyn i zawodników, którzy wcześniej wpłacili startowe. Trenować można od poniedziałku do piątku za opłatą 15zł. Więcej informacji na temat treningu u organizatora.

startowe: 15
Dodatkowa opłata za łowisko- 15 zł, płatna na miejscu podczas zgłaszania drużyn przez kapitana drużyny.

Obowiązuje regulamin PZW, łowimy na żywej rybie.

W sektorach A( od lasu) i D (od stadionu) dojazd autem do każdego stanowiska. W sektorach B i C (od pola) przydadzą się układy transportowe. Zawody będą rozgrywane na żywej rybie.

Opis Łowiska

Tabela



LISTA UCZESTNIKÓW:

Pietrzak Arkadiusz


Bielawska Radosława


Białowąs Bartosz


Danielewski Przemysław


Straszewski Zbigniew


Ślęzak Kamil


Lis Rafał


Borowiec Bartosz


Zawada Dariusz


Marcińczak Lech


Pietrzak Sławomir
(PW) Joker Famot

Kasztelan Maciej
(PW) Joker Famot

Horyza Marek
(PW) Joker Famot

Krystek Grzegorz
(PW) Joker Famot

Horemski Tomasz
(PW) www.leszcz.pl

Węcławiak Tomasz
(PW) www.leszcz.pl

Maćkowiak Przemysław
(PW) www.leszcz.pl

Horemski Grzegorz
(PW) www.leszcz.pl

Gabiś Marcin
Sensas Osieczna

Tórz Jacek
Sensas Osieczna

Gierz Marek
Sensas Osieczna

Awgul Ireneusz
Sensas Osieczna

Lipiecki Grzegorz
Match-Pro Milo Polska

Piątkowiak Arek
Match-Pro Milo Polska

Mrozik Paweł
Match-Pro Milo Polska

Kaj Michał
Match-Pro Milo Polska

Gałanik Andrzej
(PW) Lorpio

Roszak Jacek
(PW) Lorpio

Dukarski Adam
(PW) Lorpio

Barczak Janusz
(PW) Lorpio

Michalski Hubert
(pw) Browning Ostrzeszów

Kieroń Marcin
(pw) Browning Ostrzeszów

Kołodziej Marcin
(pw) Browning Ostrzeszów

WANKIEWICZ MARIUSZ
(pw) Browning Ostrzeszów

Meller Sławomir
Spławik Gniezno

Lewandowski Robert
Spławik Gniezno

SKUPIEWSKI BARTOSZ
Spławik Gniezno

Nowak Tomasz (G-no)
Spławik Gniezno

Majewski Bogusław
Winogrady Poznań

Kańduła Paweł
Winogrady Poznań

Peta Krzysztof
Winogrady Poznań

Kmieć Włodzimierz
Winogrady Poznań

Domański Krzysztof
(PW) Złoty Haczyk

Kucharski Tomasz
(PW) Złoty Haczyk

Prymas Robert
(PW) Złoty Haczyk

Marcińczak Janusz
(PW) Złoty Haczyk

Bielawski Kacper
(PW) Złoty Haczyk 2

Bielawski Jan
(PW) Złoty Haczyk 2

Kołomyjec Michał
(PW) Złoty Haczyk 2

Kłokowski Marcin
(PW) Złoty Haczyk 2

Kortus Dawid
Krewetka Gniezno

Konieczny Piotr
Krewetka Gniezno

Bociek Rafał
Krewetka Gniezno

Nowaczyk Robert
Krewetka Gniezno

Wilczyński Andrzej
Tilapia Konin 2

Chebda Bartosz
Tilapia Konin 2

Zalewski Bogumił
Tilapia Konin 2

Kamiński Adam
Tilapia Konin 2

Bilski Grzegorz
Joker Famot Pleszew 2

GABRYELCZYK RYSZARD
Joker Famot Pleszew 2

Gabryelczyk Damian
Joker Famot Pleszew 2

Marciniak Michał
Joker Famot Pleszew 2

Binkowski Dawid
Skimmers

Binkowski Dawid
Skimmers

Adamek Waldemar
Skimmers

Jóska Dawid
Skimmers

Modelski Karol
Skimmers II

Zieliński Piotr
Skimmers II

Ignaczak Mateusz
Skimmers II

Winiarski Mariusz
Skimmers II
Pietrzak Arkadiusz
Straszewski Zbigniew
Modelski Karol
Horyza Marek
Ignaczak Mateusz
Wilczyński Andrzej
Zawada Dariusz
Kortus Dawid
Lewandowski Robert
Bielawski Kacper
Nowak Tomasz (G-no)
Binkowski Dawid
Borowiec Bartosz
Roszak Jacek
Kasztelan Maciej
Majewski Bogusław
Winiarski Mariusz
Horemski Tomasz
Maćkowiak Przemysław
Gabryelczyk Damian
Pietrzak Sławomir
Dukarski Adam
Lipiecki Grzegorz
Horemski Grzegorz
Bielawski Jan
Białowąs Bartosz
Binkowski Dawid
Meller Sławomir
Kłokowski Marcin
Gałanik Andrzej
Nowaczyk Robert
Węcławiak Tomasz
Zieliński Piotr
Jóska Dawid
Kołodziej Marcin
Marcińczak Janusz
Marcińczak Lech
Kołomyjec Michał
Adamek Waldemar
Kucharski Tomasz
Prymas Robert
GABRYELCZYK RYSZARD
WANKIEWICZ MARIUSZ
Bociek Rafał
Mrozik Paweł
Zalewski Bogumił
Kieroń Marcin
Kmieć Włodzimierz
Barczak Janusz
Kańduła Paweł
Lis Rafał
Krystek Grzegorz
Kaj Michał
Domański Krzysztof
Tórz Jacek
SKUPIEWSKI BARTOSZ
Danielewski Przemysław
Marciniak Michał
Konieczny Piotr
Ślęzak Kamil
Bilski Grzegorz
Peta Krzysztof
Michalski Hubert
Bielawska Radosława
Piątkowiak Arek
Gabiś Marcin
Gierz Marek
Awgul Ireneusz
Chebda Bartosz
Kamiński Adam