www.leszcz.pl logo
STRONA GŁÓWNA     TERMINARZ    
Informacja o zawodach

GP Policji Wielkopolski
Puchar Poznania
j.Rogozińskie, Rogoźno 2017-09-30
data zawodów: 2017-09-30 j.Rogozińskie, Rogoźno

zbiórka: 07:00:00

zawody: zamknięte
prawo startu: na zaproszenie

organizator: KWP Poznań
kontakt: 618795092, sklep@leszcz.pl
Możliwość kupienia pozwolenia na trening u H.Smolińskiego: 509953244

regulamin PZW

Zapisy do 25 września 2017r.

autem dojedziemy do parkingu dalej sprzęt trzeba donieść (max 50m)

Opis Łowiska



LISTA UCZESTNIKÓW:

Stachowiak Andrzej


Walasik Łukasz


Kmieć Włodzimierz


Klefas Roman


Grupiński Franciszek


Boliński Jacek


Dąbrowski Dariusz


Horemski Grzegorz


Wawrzyniak Sebastian


Jóska Marek


Piel Sławomira


Dukarski Adam


Piel Anna


Mierzejewski Jacek


Pietrzak Arkadiusz
Poznań

Węcławiak Tomasz
Poznań

Horemski Tomasz
Poznań

Duda Arkadiusz
Międzychód

Mazana Mirosław
Międzychód

Pospieszny Maciej
Międzychód

Jóska Dawid
Miejska Górka

Awgul Ireneusz
Miejska Górka

Kaczmarek Dawid
Miejska Górka

Jagodziński Tomasz
Kościan

Maćkowiak Przemysław
Kościan


Kościan

Szymkowiak Arkadiusz
Kościan 2

Mocek Dominik
Kościan 2

Leciejewski Michał
Kościan 2

Kuflowski Bartosz
Poznań II

Potocki Łukasz
Poznań II

Majewski Bogusław
Poznań II

Kwita Sebastian
Kama Gostyń

Juskowiak Sylwester
Kama Gostyń

Bojański Piotr
Kama Gostyń

Kasprowiak Marek
Leszno

Bota Marek
Leszno

Gołąbek Eugeniusz
Leszno

Hudzik Łukasz
Leszno-2

Sadowczyk Jacek
Leszno-2

Sadowczyk Adam
Leszno-2

Franek Tomasz
Sensas Osieczna

Gabiś Marcin
Sensas Osieczna

Dwornik Jarosław
Sensas Osieczna

Mejza Mariusz
Rawicz

Niedźwiedź Dariusz
Rawicz

Ziętek Marcin
Rawicz


Rawicz II

Pilujski Michał
Rawicz II

Walczak Bartosz
Rawicz II

Mania Michał
Wolsztyn

Lewandowski Rafał
Wolsztyn

Ratajczak Erwin
Wolsztyn

Sibiński Paweł
Gostyń

Przybylak Wojciech
Gostyń

Kania Waldemar
Gostyń

Brudniewicz Marcin
Colmic Poznań

Begier Rafał
Colmic Poznań

Goman Dawid
Colmic Poznań
Jóska Marek
Sadowczyk Jacek
Grupiński Franciszek
Begier Rafał
Awgul Ireneusz
Niedźwiedź Dariusz
Lewandowski Rafał
Piel Sławomira
Jóska Dawid
Stachowiak Andrzej
Majewski Bogusław
Kmieć Włodzimierz
Przybylak Wojciech
Boliński Jacek
Kasprowiak Marek
Brudniewicz Marcin
Kwita Sebastian
Pilujski Michał
Walasik Łukasz
Sibiński Paweł
Franek Tomasz
Wawrzyniak Sebastian
Kuflowski Bartosz
Gołąbek Eugeniusz
Bota Marek
Maćkowiak Przemysław
Szymkowiak Arkadiusz
Jagodziński Tomasz
Gabiś Marcin
Pietrzak Arkadiusz
Dąbrowski Dariusz
Horemski Grzegorz
Kania Waldemar
Juskowiak Sylwester
Dwornik Jarosław
Bojański Piotr
Mierzejewski Jacek
Ratajczak Erwin
Mazana Mirosław
Leciejewski Michał
Klefas Roman
Goman Dawid
Węcławiak Tomasz
Hudzik Łukasz
Kaczmarek Dawid
Pospieszny Maciej

Walczak Bartosz
Mania Michał
Mocek Dominik
Potocki Łukasz
Ziętek Marcin
Mejza Mariusz
Sadowczyk Adam
Dukarski Adam

Duda Arkadiusz
Piel Anna
Horemski Tomasz