autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

ZDJĘCIA:

2016-10-15, Piła

Przytuła Adam


2016-10-15, Piła





Pucar Wielkopolski 2016 - Zaproszenie na Puchar Piły
Pucar Wielkopolski 2016 - Zaproszenie na Puchar Piły
2016-10-15, Piła                      wyniki
j.Koszyce, Piła

KLUB WĘDKARSKI GELAM FISHING

Ma zaszczyt zaprosić Państwa na
Spławikowe Zawody Wędkarskie z cyklu Puchar Wielkopolski.

PUCHAR PIŁY 2016

Zawody odbędą się w dniach 15-16.10.2016r na jeziorze Koszyce w Pile.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu:

Kamil Geisler: 600 938 718,
Roman Kijek: 503 441 280

do dnia 12.10.2016r.

Opłata startowa wynosi 75,00 złotych senior oraz 10,00 złotych junior.
Opłatę należy wpłacić na konto:
75 2030 0045 1110 0000 0312 6520
W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko osoby, która dokonuje wpłaty, lub nazwę drużyny, za którą opłata zostaje dokonana.
Nie pobieramy opłaty dodatkowej za piątkowy trening.

Istnieje możliwość dokonania opłaty startowej bezpośrednio w dniu zawodów u organizatora, jednak zgłoszenia do zawodów trzeba dokonać do 12.10.2016roku.

Miejsce zawodów oraz drogi dojazdowe przedstawia poniższa mapa.



Regulamin zawodów - zgodnie z Zasadami Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego w Dyscyplinie Spławikowej.

Dojazd do każdego stanowiska samochodem. Ponieważ dojazd do łowiska wiedzie przez tereny spacerowe, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i ograniczenie prędkości do minimum!
Po wypakowaniu sprzętu samochód należy odprowadzić na parking




Szczegółowy opis łowiska znajduje się na naszej stronie >>> link >>>




HARMONOGRAM ZAWODÓW

POBIERZ DOKUMENT




SERDECZNIE ZAPRASZAMY







Uczestnicy:


Kijek Roman
sektor A
stanowisko 7
waga 5460
miejsce w sektorze 1.0


Korzeniowski Sebastian
sektor A
stanowisko 9
waga 4905
miejsce w sektorze 2.0


Pochylski Kamil
sektor A
stanowisko 10
waga 4125
miejsce w sektorze 3.0


Drewny Patryk
sektor A
stanowisko 4
waga 3805
miejsce w sektorze 4.0


Obarski Marek
sektor A
stanowisko 5
waga 3245
miejsce w sektorze 5.0


Dukarski Adam
sektor A
stanowisko 3
waga 2655
miejsce w sektorze 6.0


Kożuchowski Daniel
sektor A
stanowisko 1
waga 2650
miejsce w sektorze 7.0


Lis Rafał
sektor A
stanowisko 8
waga 1795
miejsce w sektorze 8.0


Wilczyński Andrzej
sektor A
stanowisko 2
waga 1490
miejsce w sektorze 9.0


Peta Krzysztof
sektor A
stanowisko 6
waga 825
miejsce w sektorze 10.0


Koźlarek Artur
sektor B
stanowisko 10
waga 6225
miejsce w sektorze 1.0


Piątkowiak Arek
sektor B
stanowisko 7
waga 5865
miejsce w sektorze 2.0


Górny Ariel
sektor B
stanowisko 6
waga 4970
miejsce w sektorze 3.0


Paprocki Jędrzej
sektor B
stanowisko 4
waga 2290
miejsce w sektorze 4.0


Barczak Janusz
sektor B
stanowisko 8
waga 1625
miejsce w sektorze 5.0


Laskowski Sylwester
sektor B
stanowisko 1
waga 1395
miejsce w sektorze 6.0


Zalewski Bogumił
sektor B
stanowisko 5
waga 1275
miejsce w sektorze 7.0


Krystek Grzegorz
sektor B
stanowisko 9
waga 1060
miejsce w sektorze 9.0


Kańduła Paweł
sektor B
stanowisko 3
waga 710
miejsce w sektorze 10.0


Horemski Tomasz
sektor C
stanowisko 4
waga 3645
miejsce w sektorze 1.0


Hoppe Henryk
sektor C
stanowisko 1
waga 3445
miejsce w sektorze 2.0


Dąbrowski Karol
sektor C
stanowisko 5
waga 3110
miejsce w sektorze 3.0


Horyza Marek
sektor C
stanowisko 3
waga 1790
miejsce w sektorze 4.0


Kędzierski Krzysztof
sektor C
stanowisko 7
waga 1340
miejsce w sektorze 5.0


Kmieć Włodzimierz
sektor C
stanowisko 6
waga 1140
miejsce w sektorze 6.0


Bucholz Rafał
sektor C
stanowisko 2
waga 905
miejsce w sektorze 7.0

Chebda Bartosz
sektor C
stanowisko 8
waga 40
miejsce w sektorze 8.0


Gałanik Andrzej
sektor C
stanowisko 9
waga 15
miejsce w sektorze 9.0


Pietrzak Sławomir
sektor D
stanowisko 10
waga 3535
miejsce w sektorze 1.0


Lach Paweł
sektor D
stanowisko 1
waga 2845
miejsce w sektorze 2.0


Przytuła Adam
sektor D
stanowisko 8
waga 1750
miejsce w sektorze 3.0


Włoch Radosław
sektor D
stanowisko 5
waga 1585
miejsce w sektorze 4.0


Burda Grzegorz
sektor D
stanowisko 6
waga 705
miejsce w sektorze 5.0


Larkowski Daniel
sektor D
stanowisko 9
waga 585
miejsce w sektorze 6.0


Boliński Jacek
sektor D
stanowisko 2
waga 525
miejsce w sektorze 7.0

Pochylski Roman
sektor D
stanowisko 3
waga 520
miejsce w sektorze 8.0

Bolczyk Jacek
sektor D
stanowisko 7
waga 145
miejsce w sektorze 9.0