Uczestnicy: |
Kwocz Kamil
sektor J1 stanowisko
9 waga
3580 miejsce w sektorze
1.0
|
Brąclik Łukasz
sektor J1 stanowisko
8 waga
3510 miejsce w sektorze
2.0
|
Wysocki Wojciech
sektor J1 stanowisko
11 waga
3425 miejsce w sektorze
3.0
|
Filocha Paweł
sektor J1 stanowisko
12 waga
2670 miejsce w sektorze
4.0
|
Nysztal Bartłomiej
sektor J1 stanowisko
2 waga
2515 miejsce w sektorze
5.0
|
Wilk Kamil
sektor J1 stanowisko
3 waga
2150 miejsce w sektorze
6.0
|
Turek Krzysztof
sektor J1 stanowisko
1 waga
2090 miejsce w sektorze
7.0
|
Jankowski Krzysztof
sektor J1 stanowisko
10 waga
1925 miejsce w sektorze
8.0
|
Schiele Marcin
sektor J1 stanowisko
6 waga
1760 miejsce w sektorze
9.0
|
Gryga Marcin
sektor J1 stanowisko
4 waga
1705 miejsce w sektorze
10.0
|
Mirowski Mirosław
sektor J1 stanowisko
14 waga
1690 miejsce w sektorze
11.0
|
Walczyk Marcin
sektor J1 stanowisko
19 waga
1660 miejsce w sektorze
12.0
|
Moska Bartłomiej
sektor J1 stanowisko
16 waga
1570 miejsce w sektorze
13.0
|
Gluza Łukasz
sektor J1 stanowisko
7 waga
1550 miejsce w sektorze
14.0
|
Miernik Maciej
sektor J1 stanowisko
15 waga
1510 miejsce w sektorze
15.0
|
Wojtas Dominik
sektor J1 stanowisko
13 waga
1405 miejsce w sektorze
16.0
|
Ciesielski Szymon
sektor J1 stanowisko
5 waga
1255 miejsce w sektorze
17.0
|
Białdyga Maciej
sektor J1 stanowisko
18 waga
1205 miejsce w sektorze
18.0
|
Rozpędzki Grzegorz
sektor J1 stanowisko
17 waga
630 miejsce w sektorze
19.0
|
Geisler Mikołaj
sektor J2 stanowisko
5 waga
3480 miejsce w sektorze
1.0
|
Skorzyński Stanisław
sektor J2 stanowisko
8 waga
2975 miejsce w sektorze
2.0
|
Dziedzic Michał
sektor J2 stanowisko
13 waga
2655 miejsce w sektorze
3.0
|
Batorski Przemysław
sektor J2 stanowisko
18 waga
2345 miejsce w sektorze
4.0
|
Nowicki Błażej
sektor J2 stanowisko
3 waga
2305 miejsce w sektorze
5.0
|
Zawada Jakub
sektor J2 stanowisko
6 waga
2260 miejsce w sektorze
6.0
|
Konieczny Grzegorz
sektor J2 stanowisko
14 waga
2180 miejsce w sektorze
7.0
|
Chłopecki Maciej
sektor J2 stanowisko
9 waga
2130 miejsce w sektorze
8.0
|
Stokłosa Michał
sektor J2 stanowisko
7 waga
2105 miejsce w sektorze
9.0
|
Bieńko Grzegorz
sektor J2 stanowisko
15 waga
1995 miejsce w sektorze
10.0
|
Kęsik Patryk
sektor J2 stanowisko
11 waga
1920 miejsce w sektorze
11.0
|
Turek Mateusz
sektor J2 stanowisko
19 waga
1890 miejsce w sektorze
12.0
|
Kubat Maciej
sektor J2 stanowisko
17 waga
1635 miejsce w sektorze
13.0
|
Dziubałtowski Kamil
sektor J2 stanowisko
2 waga
1440 miejsce w sektorze
14.0
|
Adamczyk Łukasz
sektor J2 stanowisko
12 waga
1245 miejsce w sektorze
15.0
|
Niemyjski Mariusz
sektor J2 stanowisko
1 waga
1240 miejsce w sektorze
16.0
|
Stępniewski Tomasz
sektor J2 stanowisko
10 waga
1150 miejsce w sektorze
17.0
|
Meller Mariusz
sektor J2 stanowisko
16 waga
1060 miejsce w sektorze
18.0
|
Niewczas Paweł
sektor J2 stanowisko
4 waga
655 miejsce w sektorze
19.0
|
Drgas Joanna
sektor K1 stanowisko
12 waga
3175 miejsce w sektorze
1.0
|
Roguska-Jurek Anna
sektor K1 stanowisko
8 waga
2925 miejsce w sektorze
2.0
|
Lach Justyna
sektor K1 stanowisko
11 waga
2730 miejsce w sektorze
3.0
|
Szulczewska Beata
sektor K1 stanowisko
4 waga
2085 miejsce w sektorze
4.0
|
Justa Kowalska Kamila
sektor K1 stanowisko
15 waga
2040 miejsce w sektorze
5.0
|
Tykwińska Patrycja
sektor K1 stanowisko
5 waga
1935 miejsce w sektorze
6.0
|
Wojtas patrycja
sektor K1 stanowisko
3 waga
1880 miejsce w sektorze
7.0
|
Rączka Anna
sektor K1 stanowisko
10 waga
1840 miejsce w sektorze
8.0
|
Miastkowska Beata
sektor K1 stanowisko
13 waga
1720 miejsce w sektorze
9.0
|
Zalewska Ewa
sektor K1 stanowisko
1 waga
1690 miejsce w sektorze
10.0
|
Gottwald Marta
sektor K1 stanowisko
14 waga
1665 miejsce w sektorze
11.0
|
Wiśniewska Patrycja
sektor K1 stanowisko
7 waga
1645 miejsce w sektorze
12.0
|
Siekiera Olga
sektor K1 stanowisko
9 waga
1620 miejsce w sektorze
13.0
|
Kańduła Agnieszka
sektor K1 stanowisko
6 waga
1595 miejsce w sektorze
14.0
|
Rudyńska Krystyna
sektor K1 stanowisko
16 waga
1280 miejsce w sektorze
15.0
|
Płowiec Natalia
sektor K1 stanowisko
2 waga
740 miejsce w sektorze
16.0
|
Bartosiewicz Ewelina
sektor K2 stanowisko
5 waga
2170 miejsce w sektorze
1.0
|
Krystecka Magdalena
sektor K2 stanowisko
10 waga
2130 miejsce w sektorze
2.0
|
Mach Elżbieta
sektor K2 stanowisko
7 waga
1960 miejsce w sektorze
3.0
|
Balcerek Agnieszka
sektor K2 stanowisko
11 waga
1925 miejsce w sektorze
4.0
|
Witkowska Natalia
sektor K2 stanowisko
1 waga
1535 miejsce w sektorze
5.0
|
Trzeciak Aleksandra
sektor K2 stanowisko
8 waga
1525 miejsce w sektorze
6.0
|
Wesołowska Małgorzata
sektor K2 stanowisko
16 waga
1475 miejsce w sektorze
7.0
|
Termina Bożena
sektor K2 stanowisko
6 waga
1400 miejsce w sektorze
8.0
|
Brodzik Sylwia
sektor K2 stanowisko
2 waga
1300 miejsce w sektorze
9.0
|
Kulka Lidia
sektor K2 stanowisko
13 waga
1185 miejsce w sektorze
10.0
|
Mamikonyan Nuna
sektor K2 stanowisko
4 waga
1085 miejsce w sektorze
11.0
|
Stasiak Krystyna
sektor K2 stanowisko
12 waga
995 miejsce w sektorze
12.0
|
Cieplińska Małgorzata
sektor K2 stanowisko
3 waga
965 miejsce w sektorze
13.0
|
Szymańska Danuta
sektor K2 stanowisko
15 waga
740 miejsce w sektorze
14.0
|
Niedorozow Wanda
sektor K2 stanowisko
9 waga
640 miejsce w sektorze
15.0
|
Łój Mariola
sektor K2 stanowisko
14 waga
415 miejsce w sektorze
16.0
|
Kosakowski Piotr
sektor S1 stanowisko
7 waga
2835 miejsce w sektorze
1.0
|
Ziobro sławomir
sektor S1 stanowisko
2 waga
1940 miejsce w sektorze
3.0
|
Długajczyk Grzegorz
sektor S1 stanowisko
13 waga
1635 miejsce w sektorze
3.0
|
Nowakowski Artur
sektor S1 stanowisko
3 waga
1500 miejsce w sektorze
4.0
|
Kulka Artur
sektor S1 stanowisko
5 waga
1405 miejsce w sektorze
5.0
|
Rybiński Sebastian
sektor S1 stanowisko
1 waga
1375 miejsce w sektorze
6.0
|
Siekiera Wiktor
sektor S1 stanowisko
9 waga
1305 miejsce w sektorze
7.0
|
Dzikiewicz Kamil
sektor S1 stanowisko
10 waga
1280 miejsce w sektorze
8.0
|
Dobrowolski Kazimierz
sektor S1 stanowisko
8 waga
1235 miejsce w sektorze
9.0
|
Studniarz Dariusz
sektor S1 stanowisko
15 waga
1145 miejsce w sektorze
10.0
|
Bednarski Robert
sektor S1 stanowisko
12 waga
1135 miejsce w sektorze
11.0
|
Rechowicz Marek
sektor S1 stanowisko
4 waga
1030 miejsce w sektorze
12.0
|
Pintal Gwidon
sektor S1 stanowisko
16 waga
725 miejsce w sektorze
13.0
|
Korzeniowski Sebastian
sektor S1 stanowisko
6 waga
695 miejsce w sektorze
14.0
|
Nowaczyk Krzysztof
sektor S1 stanowisko
14 waga
485 miejsce w sektorze
15.0
|
Cesarz Maciej
sektor S1 stanowisko
11 waga
385 miejsce w sektorze
16.0
|
Duda Zbigniew
sektor S2 stanowisko
29 waga
2245 miejsce w sektorze
1.0
|
Mazurczak Grzegorz
sektor S2 stanowisko
23 waga
2170 miejsce w sektorze
2.0
|
Przybylski Tomasz
sektor S2 stanowisko
18 waga
1635 miejsce w sektorze
3.0
|
Klasek Petr
sektor S2 stanowisko
25 waga
1460 miejsce w sektorze
4.0
|
Geisler Kamil
sektor S2 stanowisko
24 waga
1455 miejsce w sektorze
5.0
|
Rączka Janusz
sektor S2 stanowisko
21 waga
1410 miejsce w sektorze
6.0
|
Wojtak Radosław
sektor S2 stanowisko
30 waga
1390 miejsce w sektorze
7.0
|
Komorniczak Dariusz
sektor S2 stanowisko
28 waga
1340 miejsce w sektorze
8.0
|
Milewski Zbigniew
sektor S2 stanowisko
22 waga
1200 miejsce w sektorze
9.0
|
Rzepczyński Jakub
sektor S2 stanowisko
19 waga
1100 miejsce w sektorze
10.0
|
Górski Marian
sektor S2 stanowisko
20 waga
1035 miejsce w sektorze
11.0
|
Bartnicki Klaudiusz
sektor S2 stanowisko
27 waga
935 miejsce w sektorze
12.0
|
Pawlak Arkadiusz
sektor S2 stanowisko
31 waga
780 miejsce w sektorze
13.0
|
Łopata Maciej
sektor S2 stanowisko
17 waga
625 miejsce w sektorze
14.0
|
Lorenc Piotr
sektor S2 stanowisko
26 waga
620 miejsce w sektorze
15.0
|
Siewaszko Maciej
sektor S3 stanowisko
13 waga
2360 miejsce w sektorze
1.0
|
Kurowski Krzysztof
sektor S3 stanowisko
2 waga
2270 miejsce w sektorze
2.0
|
Wiórek Szymon
sektor S3 stanowisko
14 waga
2140 miejsce w sektorze
3.0
|
Masewicz Marian
sektor S3 stanowisko
4 waga
2005 miejsce w sektorze
4.0
|
Męcik Marek
sektor S3 stanowisko
3 waga
1425 miejsce w sektorze
5.0
|
Mizera Bartosz
sektor S3 stanowisko
8 waga
1290 miejsce w sektorze
6.0
|
Lis Stanisław
sektor S3 stanowisko
1 waga
1230 miejsce w sektorze
7.0
|
Górecki Kamil
sektor S3 stanowisko
6 waga
1215 miejsce w sektorze
8.0
|
Dheilly Philippe
sektor S3 stanowisko
9 waga
990 miejsce w sektorze
9.0
|
Przytuła Adam
sektor S3 stanowisko
12 waga
900 miejsce w sektorze
10.0
|
Graban Piotr
sektor S3 stanowisko
15 waga
895 miejsce w sektorze
11.0
|
Polański Tomasz
sektor S3 stanowisko
7 waga
865 miejsce w sektorze
12.0
|
Warcholiński Eugeniusz
sektor S3 stanowisko
10 waga
810 miejsce w sektorze
13.0
|
Maksajda Dariusz
sektor S3 stanowisko
11 waga
675 miejsce w sektorze
14.0
|
Chyb Andrzej
sektor S3 stanowisko
5 waga
435 miejsce w sektorze
15.0
|
Walczak Wiktor
sektor S4 stanowisko
25 waga
1760 miejsce w sektorze
1.0
|
Śmieszek Paweł
sektor S4 stanowisko
29 waga
1580 miejsce w sektorze
2.0
|
Mączka Sebastian
sektor S4 stanowisko
18 waga
1390 miejsce w sektorze
3.0
|
Zieliński Adam
sektor S4 stanowisko
21 waga
1350 miejsce w sektorze
4.0
|
Barański Dariusz
sektor S4 stanowisko
30 waga
1340 miejsce w sektorze
5.0
|
Jurek Bogusław
sektor S4 stanowisko
28 waga
1195 miejsce w sektorze
6.0
|
Łebkowski Michał
sektor S4 stanowisko
19 waga
1150 miejsce w sektorze
7.0
|
Gutkiewicz Ernest
sektor S4 stanowisko
16 waga
895 miejsce w sektorze
8.0
|
Niedorozow Antoliusz
sektor S4 stanowisko
26 waga
855 miejsce w sektorze
9.0
|
Pogonowski Bartłomiej
sektor S4 stanowisko
17 waga
790 miejsce w sektorze
10.0
|
Rzepczyński Marcin
sektor S4 stanowisko
24 waga
750 miejsce w sektorze
11.0
|
Krynicki Adam
sektor S4 stanowisko
23 waga
695 miejsce w sektorze
12.0
|
Szlachta Paweł
sektor S4 stanowisko
22 waga
610 miejsce w sektorze
13.0
|
Żok Waldemar
sektor S4 stanowisko
27 waga
590 miejsce w sektorze
14.0
|
Bukrak Krzysztof
sektor S4 stanowisko
20 waga
500 miejsce w sektorze
15.0
|
Kamiński Wojciech
sektor S5 stanowisko
8 waga
2170 miejsce w sektorze
1.0
|
Nysztal Tomasz
sektor S5 stanowisko
1 waga
1955 miejsce w sektorze
2.0
|
Niewiadomski Artur
sektor S5 stanowisko
3 waga
1895 miejsce w sektorze
3.0
|
Brud Bogusław
sektor S5 stanowisko
12 waga
1665 miejsce w sektorze
4.0
|
Niemiec Adam
sektor S5 stanowisko
11 waga
1555 miejsce w sektorze
5.0
|
Nowak Przemysław
sektor S5 stanowisko
13 waga
1190 miejsce w sektorze
6.0
|
Niewczas Tadeusz
sektor S5 stanowisko
15 waga
975 miejsce w sektorze
7.0
|
Zieliński Wiesław
sektor S5 stanowisko
10 waga
945 miejsce w sektorze
8.0
|
Kostrzyński Tomasz
sektor S5 stanowisko
14 waga
835 miejsce w sektorze
9.0
|
Szporko Tomasz
sektor S5 stanowisko
5 waga
765 miejsce w sektorze
10.0
|
Rabazel Mirosław
sektor S5 stanowisko
9 waga
720 miejsce w sektorze
11.0
|
Samol Krzysztof
sektor S5 stanowisko
6 waga
595 miejsce w sektorze
12.0
|
Jakubowski Andrzej
sektor S5 stanowisko
7 waga
540 miejsce w sektorze
13.0
|
Lichodziejewski Stanisław
sektor S5 stanowisko
4 waga
445 miejsce w sektorze
14.0
|
Piechocki Dariusz
sektor S5 stanowisko
2 waga
370 miejsce w sektorze
15.0
|
Zalewski Tadeusz
sektor S6 stanowisko
20 waga
3175 miejsce w sektorze
1.0
|
Pater Mariusz
sektor S6 stanowisko
24 waga
2875 miejsce w sektorze
2.0
|
Piasecki Wiesław
sektor S6 stanowisko
27 waga
2800 miejsce w sektorze
3.0
|
Stańczyk Marcin
sektor S6 stanowisko
30 waga
2535 miejsce w sektorze
4.0
|
Kozieł Piotr
sektor S6 stanowisko
17 waga
2140 miejsce w sektorze
5.0
|
Kasprowicz Paweł
sektor S6 stanowisko
25 waga
1960 miejsce w sektorze
6.0
|
Zielonka Remigiusz
sektor S6 stanowisko
28 waga
1950 miejsce w sektorze
7.0
|
Horemski Tomasz
sektor S6 stanowisko
18 waga
1855 miejsce w sektorze
8.0
|
Dywelski Łukasz
sektor S6 stanowisko
29 waga
1830 miejsce w sektorze
9.0
|
Brąclik Ryszard
sektor S6 stanowisko
19 waga
1600 miejsce w sektorze
10.0
|
Graban Maciej
sektor S6 stanowisko
23 waga
1470 miejsce w sektorze
11.0
|
Pacyna Karol
sektor S6 stanowisko
26 waga
1185 miejsce w sektorze
12.0
|
Marcińczyk Mateusz
sektor S6 stanowisko
16 waga
1150 miejsce w sektorze
13.0
|
Magdziak Ireneusz
sektor S6 stanowisko
21 waga
995 miejsce w sektorze
14.0
|
Bednarek Andrzej
sektor S6 stanowisko
22 waga
765 miejsce w sektorze
15.0
|