Uczestnicy: |
Pietrzak Daniel
sektor A stanowisko
11 waga
1865 miejsce w sektorze
1.0
|
Krystek Grzegorz
sektor A stanowisko
10 waga
1075 miejsce w sektorze
2.0
|
Kuchcicki Emil
sektor A stanowisko
7 waga
1035 miejsce w sektorze
3.0
|
Trzeciak Aleksandra
sektor A stanowisko
12 waga
875 miejsce w sektorze
4.0
|
Horemski Grzegorz
sektor A stanowisko
4 waga
830 miejsce w sektorze
5.0
|
Ćwiertniak Łukasz
sektor A stanowisko
14 waga
680 miejsce w sektorze
6.0
|
Starosta Bartek
sektor A stanowisko
3 waga
665 miejsce w sektorze
7.0
|
Boliński Jacek
sektor A stanowisko
1 waga
570 miejsce w sektorze
8.0
|
Prymas Robert
sektor A stanowisko
5 waga
540 miejsce w sektorze
9.0
|
Kędzierski Krzysztof
sektor A stanowisko
9 waga
515 miejsce w sektorze
10.0
|
Hejducki Andrzej
sektor A stanowisko
13 waga
405 miejsce w sektorze
11.0
|
Tomczak Sławomir
sektor A stanowisko
6 waga
400 miejsce w sektorze
12.0
|
Zachwyc Marceli
sektor A stanowisko
8 waga
260 miejsce w sektorze
13.0
|
Zaremba Przemysław
sektor A stanowisko
2 waga
170 miejsce w sektorze
14.0
|
Tęgos Andrzej
sektor B stanowisko
3 waga
1400 miejsce w sektorze
1.0
|
Horemski Tomasz
sektor B stanowisko
5 waga
1145 miejsce w sektorze
2.0
|
Marcińczak Lech
sektor B stanowisko
10 waga
1135 miejsce w sektorze
3.0
|
Sobczak Jan
sektor B stanowisko
13 waga
1110 miejsce w sektorze
4.0
|
Pułkownik Artur
sektor B stanowisko
6 waga
970 miejsce w sektorze
5.0
|
Wojtas Przemysław
sektor B stanowisko
1 waga
910 miejsce w sektorze
6.0
|
Kijek Roman
sektor B stanowisko
12 waga
880 miejsce w sektorze
7.0
|
Dziewieczyński Marek
sektor B stanowisko
8 waga
805 miejsce w sektorze
8.0
|
Bizan Daniel
sektor B stanowisko
2 waga
645 miejsce w sektorze
9.0
|
Dukarski Adam
sektor B stanowisko
7 waga
505 miejsce w sektorze
10.0
|
Barczak Janusz
sektor B stanowisko
11 waga
420 miejsce w sektorze
11.0
|
Kasprowiak Marek
sektor B stanowisko
4 waga
385 miejsce w sektorze
12.0
|
Wojtyczka Dariusz
sektor B stanowisko
9 waga
130 miejsce w sektorze
13.0
|
Dąbrowski Karol
sektor C stanowisko
2 waga
1575 miejsce w sektorze
1.0
|
Puzanow Mariusz
sektor C stanowisko
11 waga
1345 miejsce w sektorze
2.0
|
Woźny Ferdynand
sektor C stanowisko
3 waga
1335 miejsce w sektorze
3.0
|
Sitarek Natalia
sektor C stanowisko
12 waga
1290 miejsce w sektorze
4.0
|
Zimniak Mariusz
sektor C stanowisko
9 waga
1170 miejsce w sektorze
5.0
|
Przyszło Piotr
sektor C stanowisko
4 waga
1155 miejsce w sektorze
6.0
|
Kłokowski Marcin
sektor C stanowisko
8 waga
1130 miejsce w sektorze
7.0
|
Roszak Jacek
sektor C stanowisko
6 waga
895 miejsce w sektorze
8.0
|
Mikołajczak Sławomir
sektor C stanowisko
10 waga
770 miejsce w sektorze
9.0
|
Lazarowicz Grzegorz
sektor C stanowisko
5 waga
635 miejsce w sektorze
10.0
|
Romańczak Jan
sektor C stanowisko
1 waga
575 miejsce w sektorze
11.0
|
Dera Marek
sektor C stanowisko
7 waga
540 miejsce w sektorze
12.0
|
Hoppe Henryk
sektor C stanowisko
13 waga
535 miejsce w sektorze
13.0
|
Jeżyński Paweł
sektor D stanowisko
3 waga
2965 miejsce w sektorze
1.0
|
Pietrzak Sławomir
sektor D stanowisko
2 waga
2540 miejsce w sektorze
2.0
|
Walczak Maciej
sektor D stanowisko
12 waga
1400 miejsce w sektorze
3.0
|
Wojtas Dominik
sektor D stanowisko
8 waga
1195 miejsce w sektorze
4.0
|
Marcińczak Janusz
sektor D stanowisko
6 waga
1070 miejsce w sektorze
5.0
|
Łasiński Piotr
sektor D stanowisko
11 waga
920 miejsce w sektorze
6.0
|
Żuk Henryk
sektor D stanowisko
4 waga
870 miejsce w sektorze
7.0
|
Gierz Marek
sektor D stanowisko
13 waga
850 miejsce w sektorze
8.0
|
Nowak Rafał
sektor D stanowisko
1 waga
795 miejsce w sektorze
9.0
|
Młynarczyk Daniel
sektor D stanowisko
9 waga
665 miejsce w sektorze
10.0
|
Starosta Dariusz
sektor D stanowisko
5 waga
625 miejsce w sektorze
11.0
|
Grzymysławski Grzegorz
sektor D stanowisko
7 waga
245 miejsce w sektorze
12.0
|
Matysiak Tadeusz
sektor D stanowisko
10 waga
145 miejsce w sektorze
13.0
|
Zaremba Arkadiusz
sektor E stanowisko
10 waga
3000 miejsce w sektorze
1.0
|
Geisler Kamil
sektor E stanowisko
1 waga
2535 miejsce w sektorze
2.0
|
Morchel Maciej
sektor E stanowisko
14 waga
1810 miejsce w sektorze
3.0
|
Domański Krzysztof
sektor E stanowisko
8 waga
1535 miejsce w sektorze
4.0
|
Maćkowiak Sławomir
sektor E stanowisko
3 waga
1495 miejsce w sektorze
5.0
|
Pochylski Roman
sektor E stanowisko
13 waga
1215 miejsce w sektorze
6.0
|
Koźlarek Artur
sektor E stanowisko
12 waga
1105 miejsce w sektorze
7.0
|
Szczepaniak Wojciech
sektor E stanowisko
5 waga
905 miejsce w sektorze
8.0
|
Gałanik Andrzej
sektor E stanowisko
4 waga
795 miejsce w sektorze
9.0
|
Marchwacki Zbigniew
sektor E stanowisko
6 waga
785 miejsce w sektorze
10.0
|
Miller Arkadiusz
sektor E stanowisko
9 waga
775 miejsce w sektorze
11.0
|
Więcek Kamil
sektor E stanowisko
11 waga
705 miejsce w sektorze
12.0
|
Krzywda Mateusz
sektor E stanowisko
7 waga
500 miejsce w sektorze
13.0
|
Słomski Zbigniew
sektor E stanowisko
2 waga
315 miejsce w sektorze
14.0
|
Pływaczyk Piotr
sektor F stanowisko
2 waga
3155 miejsce w sektorze
1.0
|
Walczak Waldemar
sektor F stanowisko
9 waga
2455 miejsce w sektorze
2.0
|
Pochylski Szymon
sektor F stanowisko
7 waga
2120 miejsce w sektorze
3.0
|
Staszak Wojciech
sektor F stanowisko
5 waga
1500 miejsce w sektorze
4.0
|
Sibiński Paweł
sektor F stanowisko
11 waga
1320 miejsce w sektorze
5.0
|
Wajman Dawid
sektor F stanowisko
1 waga
1010 miejsce w sektorze
6.0
|
Wróblewski Patryk
sektor F stanowisko
3 waga
980 miejsce w sektorze
7.0
|
Jóska Dawid
sektor F stanowisko
6 waga
590 miejsce w sektorze
8.0
|
Stróżyńska Agnieszka
sektor F stanowisko
8 waga
500 miejsce w sektorze
9.0
|
Płóciennik Mateusz
sektor F stanowisko
4 waga
420 miejsce w sektorze
10.0
|
Stawowy Gracjan
sektor F stanowisko
10 waga
165 miejsce w sektorze
11.0
|