www.leszcz.pl logo
  ZANĘTY - OFERTA   strona główna
oferta
zanęty
dodatki
atraktory
gliny
kleje
boostery / płyny
dipy
ziarna
melasy
www.leszcz.pl100000456www.leszcz.pl logo

Lorpio - Dumbels 10X7mm Pływające Pineapple       wabi ryby: karp lin karaś
karp lin karaś
STRONA
GŁÓWNA

OFERTA
SKLEPU LESZCZ

ZANĘTY
DODATKI
ATRAKTORY
GLINY
KLEJE
BOOSTERY/PŁYNY
DIPY
ZIARNA
MELASY
MIESZANKI
ZANĘTOWE


Lorpio - Dumbels 10X7mm Pływające Pineapple
DD-LO 751
waga: 50
kolor:
grubość: 10mm
smuga: nie smużący
pracuje: przy dnie
wiązanie: 1


Kup teraz
Kulka proteinowa o charakterystycznym kształcie, dostosowanym do przyponów włosowych zakończonych lateksowym pierścieniem. Intensywny zapach i jaskrawy kolor powodują, że jest to bardzo skuteczna przynęta do Metody.


Dumbells to nic innego jak kulka proteinowa o charakterystycznym kształcie, nieco przypominająca klepsydrę.

Firma Lorpio ma w swojej ofercie 4 różne Dumbellsy, w 4 kolorach i 4 różnych, bardzo intensywnych zapachach.

Czerwony - Buuble Gum (guma balonowa), Pomarańczowy - Coco Nut (orzech kokosowy), Żółty - Pineapple (ananas), Biały - Shelfish (skorupiak).Charakterystyczny kształt Dumbellsów został stworzony specjalnie pod lateksowe pierścienie, za pomocą których je zbroimy.

Oczywiście możemy to zrobić za pomocą przyponu włosowego, lub założyć gumkę na przynętę i zapiąć haczykiem, przy czym wskazany jest pierwszy sposób.Do założenia lateksowego pierścienia najlepiej użyć specjalnego przyrządu, który bardzo ułatwia życie, zwłaszcza nad wodą.W pierwszej kolejności zakładamy pierścień gumowy na ramiona naszego przyrządu.Naciskając guzik w tyle przyrządu rozwieramy ramiona, powiększając obwód lateksowego pierścienia.Luzujemy guzik, zaciskając gumkę na Dumbellu.Lekko ściągamy przynętę z przyrządu i gotowe! Lateksowa gumka doskonale trzyma się na przewężeniu w środkowej części Dumbella.Dzięki swojej barwie oraz intensywnemu zapachowi Dumbellsy Lorpio idealnie nadają się do Method Feeder.Są doskonale widoczne zarówno w zanęcie, jak i pellecie.Dumbellsy mają 10mm długości oraz 7 i 6mm średnicy.Występują w wersji tonącej (sinking) oraz pływającej (pop-up)Pozostaje dać rybom szansę i zarzucić wędki...Ostatnio dodane do naszej strony zanęty.

Method Gel Ananas
Method Gel Carmel
Method Gel Truskawka
Method Gel Czosnek
Method Gel kałamarnica-ośmiornica
Method Gel Ser
Pop-Up mini boilies 12mm Kwas Masłowy
Pop-Up mini boilies 12mm Czosnek
?>