www.leszcz.pl logo
  ZANĘTY - OFERTA   strona główna
oferta
zanęty
dodatki
atraktory
gliny
kleje
boostery / płyny
dipy
ziarna
melasy
www.leszcz.pl100000391www.leszcz.pl logo

www.leszcz.pl - Double Leam Czarna 2kg       wabi ryby: leszcz płoć okoń krąp
leszcz płoć okoń krąp
STRONA
GŁÓWNA

OFERTA
SKLEPU LESZCZ

ZANĘTY
DODATKI
ATRAKTORY
GLINY
KLEJE
BOOSTERY/PŁYNY
DIPY
ZIARNA
MELASY
MIESZANKI
ZANĘTOWE


www.leszcz.pl - Double Leam Czarna 2kg
L346046
waga: 2000
kolor: czarny
grubość: pył
smuga: nie smużący
pracuje: przy dnie
wiązanie: 5


Kup teraz
 Bardzo popularna mieszanka gliny rozpraszającej z klejem mineralnym, służąca do podawania jokersa na jeziorach i kanałach.
Czarna wersja na trudne łowiska, gdzie ryby biorą bardzo słabo i są niezwykle ostrożne.


"

DOUBLE LEAM

Na wolne rzeki i kanałyRazem z Adamem Przytułą testowaliśmy tą glinę na Noteci w miejscowości Białośliwie. Łowiliśmy w październiku, przy stosunkowo niskiej temperaturze i krystalicznie czystej wodzie.Rzeka Noteć w Białośliwiu ma około 2,5m głębokości i płynie bardzo wolno, zwłaszcza przy dnie, o czym świadczy duża ilość traw i szczątek roślinnych leżących na dnie, które wymyła by woda, jeśli przy dnie byłby spory uciąg.Właśnie dlatego gliny nie trzeba zbytnio doklejać. 50g bentonitu na 2kg gliny w zupełności wystarczy, aby otrzymać właściwą mieszankę na takie warunki.Po dodaniu bentonitu mieszankę należy dokładnie wymieszać. Robimy to mikserem, lub ręcznie. W tym drugim przypadku, po wymieszaniu, należy całość przetrzeć przez sito.Po dokładnym wymieszaniu, glinę należy lekko domoczyć.Po dodaniu wody glinę przecieramy przez sito. Im drobniejsze, tym lepiej, choć średnica oczek 4-5mm wydaje się być najlepsza.Dobrze przygotowana glina na rzekę powinna być dość wilgotna. Bez problemu uformujemy z niej kule zanętowe.Tak przygotowana glina idealnie nadaje się do podania jokersa,...jak również nadaje się do dociążenia i sklejenia zanęty.Double leam czarna jest gliną, bardzo często używaną w trudnych warunkach, kiedy ryby biorą słabo i kiedy liczy się precyzja i doskonała technika.

Adam podczas naszej próby całe nęcenie wykonał kubkiem.Nęcenie kubkiem gwarantuje dokładne położenie kul oraz koncentracje ryb w jednym miejscu, co ułatwia ich namierzenie i prezentację przynęty we właściwy sposób i w odpowiednim miejscu.Na zdjęciu tym widzimy efekt zastosowania gliny Double Leam . Adam łowiąc na rzece Noteci w Białośliwiu złowił blisko 10kg ryb, wśród których dominowały krąpie i płocie.
Relacje związane z tą zanętą:
Jesienna rzeka z Adamem Przytułą.
Ostatnio dodane do naszej strony zanęty.

Brown Crumb
Tabletki musujące do zanęty Czosnek 100g
Tabletki musujące do zanęty FishMix 100g
Tabletki musujące do zanęty Ser100g
Tabletki musujące do zanęty Truskawka 100g
Mikropellet Halibut 2,5mm 400g z atraktorem
Mikropellet PowerCarp 2,5mm 400g z atraktorem
Mikropellet Ananas 2,5mm 400g z atraktorem
?>