www.leszcz.pl logo
  ZANĘTY - OFERTA   strona główna
oferta
zanęty
dodatki
atraktory
gliny
kleje
boostery / płyny
dipy
ziarna
melasy
www.leszcz.pl100000391www.leszcz.pl logo

www.leszcz.pl - Double Leam Czarna 2kg       wabi ryby: leszcz płoć okoń krąp
leszcz płoć okoń krąp
STRONA
GŁÓWNA

OFERTA
SKLEPU LESZCZ

ZANĘTY
DODATKI
ATRAKTORY
GLINY
KLEJE
BOOSTERY/PŁYNY
DIPY
ZIARNA
MELASY
MIESZANKI
ZANĘTOWE


www.leszcz.pl - Double Leam Czarna 2kg
L346046
waga: 2000
kolor: czarny
grubość: pył
smuga: nie smużący
pracuje: przy dnie
wiązanie: 5


Kup teraz
 Bardzo popularna mieszanka gliny rozpraszającej z klejem mineralnym, służąca do podawania jokersa na jeziorach i kanałach.
Czarna wersja na trudne łowiska, gdzie ryby biorą bardzo słabo i są niezwykle ostrożne.


"

DOUBLE LEAM

Na wolne rzeki i kanałyRazem z Adamem Przytułą testowaliśmy tą glinę na Noteci w miejscowości Białośliwie. Łowiliśmy w październiku, przy stosunkowo niskiej temperaturze i krystalicznie czystej wodzie.Rzeka Noteć w Białośliwiu ma około 2,5m głębokości i płynie bardzo wolno, zwłaszcza przy dnie, o czym świadczy duża ilość traw i szczątek roślinnych leżących na dnie, które wymyła by woda, jeśli przy dnie byłby spory uciąg.Właśnie dlatego gliny nie trzeba zbytnio doklejać. 50g bentonitu na 2kg gliny w zupełności wystarczy, aby otrzymać właściwą mieszankę na takie warunki.Po dodaniu bentonitu mieszankę należy dokładnie wymieszać. Robimy to mikserem, lub ręcznie. W tym drugim przypadku, po wymieszaniu, należy całość przetrzeć przez sito.Po dokładnym wymieszaniu, glinę należy lekko domoczyć.Po dodaniu wody glinę przecieramy przez sito. Im drobniejsze, tym lepiej, choć średnica oczek 4-5mm wydaje się być najlepsza.Dobrze przygotowana glina na rzekę powinna być dość wilgotna. Bez problemu uformujemy z niej kule zanętowe.Tak przygotowana glina idealnie nadaje się do podania jokersa,...jak również nadaje się do dociążenia i sklejenia zanęty.Double leam czarna jest gliną, bardzo często używaną w trudnych warunkach, kiedy ryby biorą słabo i kiedy liczy się precyzja i doskonała technika.

Adam podczas naszej próby całe nęcenie wykonał kubkiem.Nęcenie kubkiem gwarantuje dokładne położenie kul oraz koncentracje ryb w jednym miejscu, co ułatwia ich namierzenie i prezentację przynęty we właściwy sposób i w odpowiednim miejscu.Na zdjęciu tym widzimy efekt zastosowania gliny Double Leam . Adam łowiąc na rzece Noteci w Białośliwiu złowił blisko 10kg ryb, wśród których dominowały krąpie i płocie.
Relacje związane z tą zanętą:
Jesienna rzeka z Adamem Przytułą.
Ostatnio dodane do naszej strony zanęty.

Method Gel Ananas
Method Gel Carmel
Method Gel Truskawka
Method Gel Czosnek
Method Gel kałamarnica-ośmiornica
Method Gel Ser
Pop-Up mini boilies 12mm Kwas Masłowy
Pop-Up mini boilies 12mm Czosnek
?>