www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
OFERTA SKLEPU LESZCZ
- OFERTA - SPŁAWIKI - KANAŁ-JEZIORO - Dik

Ignesti
Dik
ign-dik
powiększenie
SPRAWDŹ CENĘ


Perfekcyjnie wykonany włoski spławik z balsy, na węglowym kilu. Antenka plastikowa. Dostępne gramatury: 0,3-0,5-0,75-1-1,5-1,75-2gIGNESTI Dik ign-dik


Dik - szczegółowy opis


Ignest Dik to typowy spławik do łowienia w głębokich jeziorach.Jego długa antenka oraz kil powodują, że jest on niesłychanie stabilny, dzięki czemu przynęta założona na haczyk zachowuje się naturalnie i nie wykazuje gwałtownych ruchów.

Bardzo długa antenka jest również doskonałym rozwiązaniem na duże akweny, gdzie wiatr generuje olbrzymią fale. Stosunkowo nisko położony korpus spławika pozostaje pod wodą nawet przy największej fali, dzięki czemu prezentacja przynęty jest bardzo naturalna.Korpus spławika Ignesti Dik wykonany jest z balsy i ma smukły, opływowy kształt.
Antenka zrobiona jest z włókna szklanego, a kil z włókna węglowego.Dodatkowo w połowie antenki spławik Dik ma wypornościową kulkę, która ułatwia wyważenie spławika i umożliwia użycie większych przynęt przy zachowaniu dużej czułości.Spławik mocowany jest na zestawie za pomocą metalowego oczka w korpusieoraz 3 koszulek na kilu.Spławik ten idealnie nadaje się do łowienia jesiennych płoci na głębokich jeziorach.Poniżej schemat przykładowego zestawu na jezioro powyżej 4m głębokości.
Zobacz ten produkt w sklepieZobacz również:

Ignesti Zestaw ze spławikiem Ignesti Dik
Zestaw ze spławikiem Ignesti Dik


zdjęcia
tego produktu:
IGNESTI Dik ign-dik IGNESTI Dik ign-dik
IGNESTI Dik ign-dik IGNESTI Dik ign-dik
IGNESTI Dik ign-dik IGNESTI Dik ign-dik
IGNESTI Dik ign-dikPrzykładowy zestaw:IGNESTI Dik

Filmy YouTube
związane z tym
produktem: