autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Kasztelan Maciej
 7.0
 7
 25965
 4
 25
 451
9170
4
16795
 2
 Chebda Bartosz
 7.0
 7
 20680
 4
 25
 6491
4790
4
15890
 3
 Michalski Hubert
 8.0
 8
 25760
 4
 26
 6222
3280
4
22480
 4
 Horemski Tomasz
 9.0
 9
 21790
 4
 27
 1
875
4
20915
 5
 Woźniak Konrad
 10.0
 10
 18260
 4
 28
 5429
5500
4
12760
 6
 Bociek Rafał
 11.0
 11
 24010
 4
 29
 6751
1310
4
22700
 7
 Pietrzak Sławomir
 12.0
 12
 22875
 4
 30
 872
5520
4
17355
 8
 Nowaczyk Robert
 14.0
 14
 27415
 4
 32
 6530
0
4
27415
 9
 Gabiś Marcin
 15.0
 15
 23060
 4
 33
 5495
1050
4
22010
 10
 Jóska Dawid
 15.0
 15
 22015
 4
 33
 982
3505
4
18510
 11
 Kortus Dawid
 15.0
 15
 17405
 4
 33
 6743
585
4
16820
 12
 Roszak Jacek
 17.0
 17
 17535
 4
 35
 836
465
4
17070
 13
 Kamiński Adam
 17.0
 17
 19140
 4
 35
 6494
3570
4
15570
 14
 Kłokowski Marcin
 17.0
 17
 13450
 4
 35
 873
345
4
13105
 15
 Ignaczak Mateusz
 18.0
 18
 20630
 4
 36
 6486
2735
4
17895
 16
 Konieczny Piotr
 18.0
 18
 16045
 4
 36
 6787
30
4
16015
 17
 Binkowski Dawid
 18.0
 18
 17360
 4
 36
 4775
1760
4
15600
 18
 Adamek Waldemar
 18.0
 18
 16280
 4
 36
 902
2230
4
14050
 19
 Zalewski Bogumił
 18.0
 18
 16230
 4
 36
 2927
3400
4
12830
 20
 Wilczyński Andrzej
 18.0
 18
 11295
 4
 36
 4189
1395
4
9900
 21
 Marcińczak Janusz
 18.5
 18.5
 17070
 4
 36.5
 880
2765
4
14305
 22
 Prymas Robert
 19.0
 19
 16875
 4
 37
 1083
650
4
16225
 23
 WANKIEWICZ MARIUSZ
 19.0
 19
 17220
 4
 37
 5264
5290
4
11930
 24
 Majewski Bogusław
 20.0
 20
 19080
 4
 38
 777
2950
4
16130
 25
 SKUPIEWSKI BARTOSZ
 20.0
 20
 14510
 4
 38
 2538
220
4
14290
 26
 Peta Krzysztof
 21.0
 21
 14920
 4
 39
 1205
885
4
14035
 27
 Awgul Ireneusz
 22.0
 22
 15020
 4
 40
 6215
1885
4
13135
 28
 Kmieć Włodzimierz
 23.0
 23
 9855
 4
 41
 1147
935
4
8920
 29
 Gałanik Andrzej
 24.0
 24
 18040
 4
 42
 881
3745
4
14295
 30
 Modelski Karol
 24.0
 24
 12525
 4
 42
 6490
1775
4
10750
 31
 Kołodziej Marcin
 25.0
 25
 13710
 4
 43
 2614
45
4
13665
 32
 Kieroń Marcin
 25.0
 25
 16700
 4
 43
 1222
6085
4
10615
 33
 Dukarski Adam
 25.0
 25
 9875
 4
 43
 632
1210
4
8665
 34
 Górny Ariel
 8.0
 8
 14925
 3
 44
 3923
0
4
14925
 35
 Horyza Marek
 8.0
 8
 12150
 3
 44
 4706
0
4
12150
 36
 Burda Grzegorz
 10.0
 10
 15380
 3
 46
 5497
0
4
15380
 37
 Laskowski Sylwester
 10.0
 10
 12810
 3
 46
 6673
0
4
12810
 38
 Meller Sławomir
 28.0
 28
 12905
 4
 46
 5500
480
4
12425
 39
 Bielawski Kacper
 28.0
 28
 6350
 4
 46
 6843
2195
4
4155
 40
 Piątkowiak Arek
 11.0
 11
 14655
 3
 47
 807
0
4
14655
 41
 Kucharski Tomasz
 29.0
 29
 13135
 4
 47
 6821
1925
4
11210
 42
 Marcińczak Lech
 29.5
 29.5
 10630
 4
 47.5
 899
1050
4
9580
 43
 Lewandowski Robert
 12.0
 12
 16855
 3
 48
 6534
0
4
16855
 44
 Przyszło Zbigniew
 12.0
 12
 9695
 3
 48
 6911
0
4
9695
 45
 Pochylski Kamil
 12.0
 12
 7120
 3
 48
 835
0
4
7120
 46
 Franek Tomasz
 13.0
 13
 12150
 3
 49
 5072
0
4
12150
 47
 Stocki Przemysław
 13.0
 13
 11975
 3
 49
 6699
0
4
11975
 48
 Kołomyjec Michał
 31.0
 31
 10535
 4
 49
 3650
1140
4
9395
 49
 Bilski Grzegorz
 14.0
 14
 11425
 3
 50
 6986
0
4
11425
 50
 Przytuła Adam
 14.0
 14
 11150
 3
 50
 7
0
4
11150
 51
 Drewny Patryk
 15.0
 15
 10995
 3
 51
 5519
0
4
10995
 52
 Boliński Jacek
 15.0
 15
 6915
 3
 51
 631
0
4
6915
 53
 Winiarski Mariusz
 16.0
 16
 10380
 3
 52
 6987
0
4
10380
 54
 
 17.0
 17
 19075
 3
 53
 3071
0
4
19075
 55
 Krystek Grzegorz
 17.0
 17
 13760
 3
 53
 904
0
4
13760
 56
 Mrozik Paweł
 18.0
 18
 12170
 3
 54
 2359
0
4
12170
 57
 Domański Krzysztof
 18.0
 18
 10845
 3
 54
 865
0
4
10845
 58
 Bielawski Jan
 37.0
 37
 6330
 4
 55
 6842
140
4
6190
 59
 Gierz Marek
 20.0
 20
 9050
 3
 56
 583
0
4
9050
 60
 Pochylski Roman
 20.0
 20
 7580
 3
 56
 764
0
4
7580
 61
 Wróblewski Mariusz
 20.0
 20
 6295
 3
 56
 6704
0
4
6295
 62
 Zieliński Piotr
 20.5
 20.5
 11610
 3
 56.5
 5430
0
4
11610
 63
 Grzelak Michał
 21.0
 21
 4910
 3
 57
 6822
0
4
4910
 64
 Rasztorf Łukasz
 22.0
 22
 4070
 3
 58
 6697
0
4
4070
 65
 Bielawska Radosława
 23.0
 23
 4325
 3
 59
 6988
0
4
4325
 66
 Kańduła Paweł
 24.0
 24
 8270
 3
 60
 1210
0
4
8270
 67
 Lis Rafał
 24.0
 24
 7225
 3
 60
 1230
0
4
7225
 68
 Borowiec Bartosz
 7.0
 7
 7350
 2
 61
 6814
0
4
7350
 69
 Łączkowski Bartosz
 25.0
 25
 5390
 3
 61
 6700
0
4
5390
 70
 Kędzierski Krzysztof
 8.0
 8
 9990
 2
 62
 876
0
4
9990
 71
 Węcławiak Tomasz
 8.0
 8
 8640
 2
 62
 441
0
4
8640
 72
 Kameduła Jakub
 26.0
 26
 2850
 3
 62
 6698
0
4
2850
 73
 GABRYELCZYK RYSZARD
 9.0
 9
 9725
 2
 63
 5271
0
4
9725
 74
 Śmiłowski Marcin
 27.0
 27
 6785
 3
 63
 6913
0
4
6785
 75
 Kulesza Dariusz
 9.0
 9
 5055
 2
 63
 4705
0
4
5055
 76
 Orszulak Piotr
 11.0
 11
 3910
 2
 65
 2491
0
4
3910
 77
 Nowak Tomasz (G-no)
 12.0
 12
 10165
 2
 66
 6927
0
4
10165
 78
 Danielewski Przemysław
 13.0
 13
 4295
 2
 67
 6915
0
4
4295
 79
 Wilczyński Piotr
 14.5
 14.5
 6435
 2
 68.5
 5498
0
4
6435
 80
 Zawada Dariusz
 15.0
 15
 7360
 2
 69
 6914
0
4
7360
 81
 Pietrzak Arkadiusz
 1.0
 1
 6860
 1
 73
 5915
0
4
6860
 82
 Białowąs Bartosz
 2.0
 2
 8770
 1
 74
 5691
0
4
8770
 83
 Korzeniowski Dariusz
 2.0
 2
 5740
 1
 74
 6613
0
4
5740
 84
 Kaj Michał
 3.0
 3
 7230
 1
 75
 3649
0
4
7230
 85
 Horemski Grzegorz
 3.0
 3
 6665
 1
 75
 294
0
4
6665
 86
 Barczak Janusz
 3.0
 3
 6100
 1
 75
 541
0
4
6100
 87
 Bolczyk Jacek
 3.0
 3
 4640
 1
 75
 6676
0
4
4640
 88
 Tórz Jacek
 4.0
 4
 5205
 1
 76
 914
0
4
5205
 89
 Lipiecki Grzegorz
 5.0
 5
 7680
 1
 77
 5021
0
4
7680
 90
 BARTCZAK MARCIN
 6.0
 6
 3800
 1
 78
 5273
0
4
3800
 91
 Gabryelczyk Damian
 7.0
 7
 6185
 1
 79
 6844
0
4
6185
 92
 Maćkowiak Przemysław
 7.0
 7
 5215
 1
 79
 867
0
4
5215
 93
 Lange Janusz
 7.0
 7
 4860
 1
 79
 201
0
4
4860
 94
 Marciniak Michał
 7.0
 7
 4010
 1
 79
 6998
0
4
4010
 95
 Bieganek Bogusław
 7.0
 7
 255
 1
 79
 5207
0
4
255
 96
 Straszewski Zbigniew
 8.0
 8
 6365
 1
 80
 6845
0
4
6365
 97
 Szefliński Michał
 8.0
 8
 3360
 1
 80
 6693
0
4
3360
 98
 Wolniak Marcin
 8.0
 8
 2830
 1
 80
 4851
0
4
2830
 99
 Larkowski Daniel
 8.0
 8
 1470
 1
 80
 5488
0
4
1470
 100
 Kołodziejczyk Rafał
 8.0
 8
 795
 1
 80
 6990
0
4
795
 101
 Grądziel Andrzej
 8.0
 8
 335
 1
 80
 6991
0
4
335
 102
 Woldański Grzegorz
 8.0
 8
 155
 1
 80
 6992
0
4
155
 103
 Piątek Igor
 9.0
 9
 2940
 1
 81
 4967
0
4
2940
 104
 MOTYL MAREK
 9.0
 9
 330
 1
 81
 5266
0
4
330







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /leszcz_wyniki_pw2.php on line 295

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /leszcz_wyniki_pw2.php on line 331
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie









Wyniki poszczególnych
tur:

2018-04-22, Gniezno
2018-08-19, Karsy
2018-08-19, kROTOSZYN
2018-09-23, Miejska Górka


Klasyfikacja drużynowa