autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................


Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
Suma wag (g)
Dzień I / Dzień II
Id
zdjęcie
 1
 Stawski Kamil
WKS Gienek Gliny PL
 4.0
 3065
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
40
1210g
3.0
dzień2
S1
7
1855g
1.0
 3889
 2
 Czyżowski Grzegorz
WKS Kraków Gienek Gliny PL
 6.0
 5090
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
1
2325g
5.0
dzień2
S2
30
2765g
1.0
 4346
 3
 Kaźmierczak Krzysztof
Wałbrzych
 6.0
 3950
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
7
2570g
3.0
dzień2
S2
19
1380g
3.0
 4898
 4
 Gajecki Piotr
CzKWS Sensas Art-Fish
 8.0
 8995
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
22
1330g
5.0
dzień2
S3
46
1970g
2.0
 932
 5
 Domański Krzysztof
WKS Złoty Haczyk Ostrów
 22.0
 5615
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
45
1570g
2.0
dzień2
S1
4
1235g
5.0
 865
 6
 Niewiadomski Artur
WKS "Leszcz" Wyszków
 8.0
 4965
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
6
1815g
7.0
dzień2
S3
44
3150g
1.0
 93
 7
 Krugiołka Adam
WKS Milo Match-Pro Swarzędz
 8.0
 3610
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
11
2175g
6.0
dzień2
S2
18
1435g
2.0
 4841
 8
 Dąbrowski Karol
WKS Milo Match-Pro Swarzędz
 8.0
 2525
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
44
995g
5.0
dzień2
S1
11
1530g
3.0
 2
 9
 Suchocki Krzysztof
WKS Kormoran Jelenia Góra
 10.0
 10140
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
17
3185g
1.0
dzień2
S2
23
1060g
7.0
 3561
 10
 Pielka Henryk
CzKWS Sensas Art-Fish
 13.0
 8465
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
8
2450g
4.0
dzień2
S2
31
1110g
5.0
 709
 11
 Rybiński Sebastian
WKS Gienek Gliny PL
 10.0
 2420
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
27
1150g
7.0
dzień2
S3
41
1270g
3.0
 1382
 12
 Jakubowski Andrzej
WKS Toruń
 11.0
 2270
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
18
1360g
4.0
dzień2
S3
49
910g
7.0
 2808
 13
 Sindrewicz Krzysztof
WKS Fala Szczecin
 12.0
 2025
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
41
735g
8.0
dzień2
S1
14
1290g
4.0
 1027
 14
 Basiak Paweł
WKS Milo Match-Pro Leszno
 13.0
 2570
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
31
765g
11.0
dzień2
S1
1
1805g
2.0
 182
 15
 Chyb Andrzej
WKS Toruń
 13.0
 2565
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
38
1965g
1.0
dzień2
S1
13
600g
12.0
 660
 16
 Masłowski Krzysztof
WKS Marlin Wrocław
 14.0
 2100
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
43
1170g
4.0
dzień2
S2
33
930g
10.0
 3953
 17
 Czubaj Mirosław
WKS Kraków Gienek Gliny PL
 14.0
 2060
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
20
955g
9.0
dzień2
S3
35
1105g
5.0
 4805
 18
 Osiński Mieczysław
CzKWS Sensas Art-Fish
 15.0
 1845
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
48
730g
9.0
dzień2
S1
17
1115g
6.0
 3606
 19
 Starczewski Leszek
WKS Gienek Gliny PL
 16.0
 2830
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
2
1795g
8.0
dzień2
S2
32
1035g
8.0
 942
 20
 Kowalczyk Artur
WKS Katowice
 16.0
 1460
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
49
760g
7.0
dzień2
S1
5
700g
9.0
 33
 21
 Długajczyk Grzegorz
WKS Katowice
 16.0
 1460
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
33
340g
12.0
dzień2
S3
37
1120g
4.0
 244
 22
 Jurczak Łukasz
Wałbrzych
 17.0
 1900
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
24
1755g
2.0
dzień2
S3
43
145g
15.0
 1010
 23
 Gołuchowski Grzegorz
WKS Fala Szczecin
 17.0
 1585
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
21
1420g
3.0
dzień2
S3
47
165g
14.0
 3553
 24
 Pytkowski Piotr
Okręg Mazowiecki
 18.0
 2130
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
13
1465g
10.0
dzień2
S3
40
665g
8.0
 5237
 25
 Oczki Mariusz
WKS Katowice
 18.0
 1990
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
12
635g
14.0
dzień2
S2
21
1355g
4.0
 644
 26
 Frankiewicz Mariusz
WKS Sensas Częstochowa
 25.0
 6680
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
19
3010g
1.0
dzień2
S2
27
25g
17.0
 3607
 27
 Hudzik Łukasz
WKS Milo Match-Pro Leszno
 19.0
 3035
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
3
2990g
2.0
dzień2
S3
36
45g
17.0
 3478
 28
 Biczysko Mirosław
Koszalin
 19.0
 1775
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
9
740g
13.0
dzień2
S3
48
1035g
6.0
 169
 29
 Studniarz Dariusz
WKS "Leszcz" Wyszków
 19.0
 1710
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
42
625g
13.0
dzień2
S2
29
1085g
6.0
 111
 30
 Zieliński Adam
Klub Złotej Rybki Mirage Wola
 19.0
 1520
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
36
630g
12.0
dzień2
S1
6
890g
7.0
 640
 31
 Lach Paweł
WKS Milo Match-Pro Swarzędz
 19.0
 1325
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
25
1065g
8.0
dzień2
S3
51
260g
11.0
 428
 32
 Kasztelan Maciej
Koło 22 Poznań
 20.0
 1775
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
23
1295g
6.0
dzień2
S1
8
480g
14.0
 451
 33
 Kamiński Wojciech II
WKS "Leszcz" Wyszków
 21.0
 1440
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
26
815g
10.0
dzień2
S1
16
625g
11.0
 2497
 34
 Wasiak Zbigniew
WKS Fala Szczecin
 22.0
 2065
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
5
1590g
9.0
dzień2
S2
26
475g
13.0
 5236
 35
 Makowski Karol
WKS Toruń
 23.0
 1430
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
15
765g
12.0
dzień2
S2
22
665g
11.0
 752
 36
 Nowakowski Sebastian
Koszalin
 23.0
 1010
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
35
770g
6.0
dzień2
S1
15
240g
17.0
 923
 37
 Wysocki Jacek
Klub Złotej Rybki Mirage Wola
 23.0
 570
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
32
210g
13.0
dzień2
S3
38
360g
10.0
 35
 38
 Nowak Roman
WKS Kormoran Jelenia Góra
 24.0
 970
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
37
135g
16.0
dzień2
S1
9
835g
8.0
 3104
 39
 Kłokowski Marcin
WKS Złoty Haczyk Ostrów
 25.0
 1055
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
30
45g
16.0
dzień2
S2
24
1010g
9.0
 873
 40
 Dubis Marek
WKS Kraków Gienek Gliny PL
 25.0
 945
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
39
250g
15.0
dzień2
S1
12
695g
10.0
 520
 41
 Dul Sylwester
WKS Bolesławiec
 25.0
 880
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
46
650g
10.0
dzień2
S2
25
230g
15.0
 3095
 42
 Janus Jacek
Wałbrzych
 26.0
 1065
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
51
635g
11.0
dzień2
S1
10
430g
15.0
 2554
 43
 Dwornik Jarosław
WKS Milo Match-Pro Leszno
 26.0
 940
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
50
385g
14.0
dzień2
S2
20
555g
12.0
 221
 44
 Karykowski Cezary
WKS Bolesławiec
 26.0
 840
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
10
270g
17.0
dzień2
S3
42
570g
9.0
 3101
 45
 Stanisławski Wojciech
WKS Złoty Haczyk Ostrów
 27.0
 1380
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
4
1320g
11.0
dzień2
S2
34
60g
16.0
 1221
 46
 Sibik Andrzej
WKS Kormoran Jelenia Góra
 27.0
 405
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
28
150g
15.0
dzień2
S3
45
255g
12.0
 5240
 47
 Prymas Robert
WKS Złoty Haczyk Ostrów
 27.0
 400
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
29
200g
14.0
dzień2
S3
50
200g
13.0
 1083
 48
 Adamczyk Daniel
Klub Złotej Rybki Mirage Wola
 30.0
 785
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
14
505g
16.0
dzień2
S2
28
280g
14.0
 5239
 49
 Żurakowski Maciej
WKS Bolesławiec
 30.0
 490
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S2
34
0g
17.0
dzień2
S1
2
490g
13.0
 3107
 50
 Kuziorowicz Ernest
.
 1.0
 9300
  sektor stanowisko waga miejsce
 5739
 51
 Nowak Mariusz (Sosnowiec)
 1.0
 7730
  sektor stanowisko waga miejsce
 6265
 52
 Momora Hubert
 1.0
 6500
  sektor stanowisko waga miejsce
 3528
 53
 Jambor Leszek
 1.0
 5995
  sektor stanowisko waga miejsce
 5588
 54
 Derlaga Jakub
 2.0
 6860
  sektor stanowisko waga miejsce
 4349
 55
 Puchała Adrian
 2.0
 5990
  sektor stanowisko waga miejsce
 5595
 56
 Baćko Bogdan
 2.0
 5440
  sektor stanowisko waga miejsce
 6033
 57
 Okoń Bartłomiej
 2.0
 4550
  sektor stanowisko waga miejsce
 4752
 58
 Dudek Dominik
 3.0
 6190
  sektor stanowisko waga miejsce
 543
 59
 Bystry Tomasz
 3.0
 5970
  sektor stanowisko waga miejsce
 6092
 60
 Bubel Kamil
 3.0
 5160
  sektor stanowisko waga miejsce
 3964
 61
 Moryl Andrzej
 3.0
 4575
  sektor stanowisko waga miejsce
 5609
 62
 Kasperek Piotr
 3.0
 4335
  sektor stanowisko waga miejsce
 4778
 63
 Ujma Piotr
 4.0
 5745
  sektor stanowisko waga miejsce
 1007
 64
 Sobczak Dariusz
 4.0
 5705
  sektor stanowisko waga miejsce
 731
 65
 Miszczyk Patryk
 4.0
 4265
  sektor stanowisko waga miejsce
 5119
 66
 Karpik Marian
 4.0
 4185
  sektor stanowisko waga miejsce
 277
 67
 Janik Grzegorz
 5.0
 5330
  sektor stanowisko waga miejsce
 711
 68
 Cyran Jacek
 5.0
 4880
  sektor stanowisko waga miejsce
 741
 69
 Kieroń Marcin
 5.0
 4155
  sektor stanowisko waga miejsce
 1222
 70
 Tombrzyński Grzegorz
 6.0
 5095
  sektor stanowisko waga miejsce
 6093
 71
 Kosendek Dariusz
 6.0
 4860
  sektor stanowisko waga miejsce
 3453
 72
 Pietrzyk Robert
 6.0
 4150
  sektor stanowisko waga miejsce
 497
 73
 PITERA DORIAN
 6.0
 4015
  sektor stanowisko waga miejsce
 2437
 74
 Śmietanka Karol
 6.0
 3925
  sektor stanowisko waga miejsce
 3560
 75
 Smal Mariusz
 6.0
 3750
  sektor stanowisko waga miejsce
 5561
 76
 Kalita Przemysław
 7.0
 5055
  sektor stanowisko waga miejsce
 6094
 77
 Szporko Tomasz
 7.0
 4855
  sektor stanowisko waga miejsce
 195
 78
 Bulwan Tomasz
 7.0
 3905
  sektor stanowisko waga miejsce
 6056
 79
 Sołtys Krzysztof
 7.0
 3645
  sektor stanowisko waga miejsce
 6017
 80
 Kazimierczak Sylwester
 8.0
 4985
  sektor stanowisko waga miejsce
 341
 81
 Stefańczyk Tomasz
 8.0
 4845
  sektor stanowisko waga miejsce
 340
 82
 Dawiec Paweł
 8.0
 3835
  sektor stanowisko waga miejsce
 6035
 83
 Sternal Stanisław
 8.0
 3525
  sektor stanowisko waga miejsce
 517
 84
 Łebkowski Jerzy
 8.0
 2625
  sektor stanowisko waga miejsce
 3756
 85
 Kobęza Tomasz
 9.0
 4970
  sektor stanowisko waga miejsce
 6095
 86
 Kowalewski Kamil
 9.0
 4440
  sektor stanowisko waga miejsce
 5342
 87
 Bednarczuk Paweł
 9.0
 3545
  sektor stanowisko waga miejsce
 5602
 88
 Miszczyk Ryszard
 9.0
 3390
  sektor stanowisko waga miejsce
 4821
 89
 Głąb Mikołaj
 9.0
 2560
  sektor stanowisko waga miejsce
 5553
 90
 Zeman Łukasz
 10.0
 4960
  sektor stanowisko waga miejsce
 5604
 91
 śMIGIEL WITOLD
 10.0
 4140
  sektor stanowisko waga miejsce
 2451
 92
 Duda Karolina
 10.0
 3495
  sektor stanowisko waga miejsce
 4747
 93
 Dąbrowski Patryk
 10.0
 3340
  sektor stanowisko waga miejsce
 6096
 94
 Momora Piotr
 10.0
 2235
  sektor stanowisko waga miejsce
 4776
 95
 Świącik Paweł
 11.0
 4955
  sektor stanowisko waga miejsce
 5583
 96
 Modliński Sylwester
 11.0
 4060
  sektor stanowisko waga miejsce
 2876
 97
 Siwek Jerzy
 11.0
 3445
  sektor stanowisko waga miejsce
 5597
 98
 WANKIEWICZ MARIUSZ
 11.0
 3330
  sektor stanowisko waga miejsce
 5264
 99
 Wrona Krzysztof
 11.0
 2110
  sektor stanowisko waga miejsce
 6055
 100
 Wrześniewski Przemysław
 12.0
 4565
  sektor stanowisko waga miejsce
 4164
 101
 Chomko Adam
 12.0
 3685
  sektor stanowisko waga miejsce
 4130
 102
 Rychter Krzysztof
 12.0
 3425
  sektor stanowisko waga miejsce
 6097
 103
 Larisch Bożena
 12.0
 3250
  sektor stanowisko waga miejsce
 710
 104
 Klupa Piotr
 12.0
 2065
  sektor stanowisko waga miejsce
 6098
 105
 Dydyna Bartłomiej
 13.0
 4455
  sektor stanowisko waga miejsce
 6031
 106
 Chirowski Sylwester
 13.0
 3395
  sektor stanowisko waga miejsce
 301
 107
 Przybylski Tomasz
 13.0
 3305
  sektor stanowisko waga miejsce
 247
 108
 BERNAT Jacek
 13.0
 2810
  sektor stanowisko waga miejsce
 5349
 109
 Ciuk Michał
 13.0
 1750
  sektor stanowisko waga miejsce
 6037
 110
 Przebięda Mateusz
 14.0
 3855
  sektor stanowisko waga miejsce
 6099
 111
 Zenon Nikodem
 14.0
 3045
  sektor stanowisko waga miejsce
 1226
 112
 Bubel Roman
 14.0
 3025
  sektor stanowisko waga miejsce
 5593
 113
 GARAS ZBIGNIEW
 14.0
 2695
  sektor stanowisko waga miejsce
 2299
 114
 Rozmus Radosław
 14.0
 1360
  sektor stanowisko waga miejsce
 6100
 115
 Stasiak Bartłomiej
 15.0
 3590
  sektor stanowisko waga miejsce
 6040
 116
 Oślizło Agnieszka
 15.0
 2930
  sektor stanowisko waga miejsce
 4904
 117
 Kurzepa Marcin
 15.0
 2065
  sektor stanowisko waga miejsce
 4763
 118
 Macuda Bogusław
 15.0
 1335
  sektor stanowisko waga miejsce
 532
 119
 Ziębiński Stanisław
 16.0
 3500
  sektor stanowisko waga miejsce
 6101
 120
 Banasiak Robert
 16.0
 2795
  sektor stanowisko waga miejsce
 6020
 121
 Kołodziej Marcin
 16.0
 2565
  sektor stanowisko waga miejsce
 2614
 122
 Opaliński Ireneusz
 16.0
 1580
  sektor stanowisko waga miejsce
 5606
 123
 Modliński Daniel
 16.0
 1330
  sektor stanowisko waga miejsce
 4681
 124
 Peca Łukasz
 17.0
 3445
  sektor stanowisko waga miejsce
 6022
 125
 Rupniewski Mateusz
 17.0
 2490
  sektor stanowisko waga miejsce
 6051
 126
 Majchrzak Filip
 17.0
 2350
  sektor stanowisko waga miejsce
 5686
 127
 Grajczak Dariusz
 17.0
 1540
  sektor stanowisko waga miejsce
 931
 128
 Błaszczyk Rafał
 17.0
 850
  sektor stanowisko waga miejsce
 6102
 129
 Kowalski Ryszard
 18.0
 2700
  sektor stanowisko waga miejsce
 5585
 130
 Cichorz Piotr
 18.0
 2155
  sektor stanowisko waga miejsce
 6023
 131
 Sacher Aleksander
 18.0
 1700
  sektor stanowisko waga miejsce
 5611
 132
 Byczkowski Artur
 18.0
 1290
  sektor stanowisko waga miejsce
 3139
 133
 Wójcik Adam
 18.0
 400
  sektor stanowisko waga miejsce
 6103
 134
 Florczyk Zygmunt
 19.0
 2420
  sektor stanowisko waga miejsce
 4806
 135
 Orzechowski Ireneusz
 19.0
 1445
  sektor stanowisko waga miejsce
 6104
 136
 Zemła Piotr
 19.0
 1265
  sektor stanowisko waga miejsce
 6105
 137
 Tragarz Bogdan
 19.0
 685
  sektor stanowisko waga miejsce
 5596
 138
 Stasiak Michał
 20.0
 2040
  sektor stanowisko waga miejsce
 5542
 139
 Gniewecki Andrzej
WKS Marlin Wrocław
 31.0
 645
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S1
16
595g
15.0
dzień2
S3
39
50g
16.0
 5238
 140
 Dróżdż Mateusz
 5.0
 4950
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
69
1855g
1.0
dzień2
J
73
2075g
1.0
 5120
 141
 Jurecki Andrzej
WWKS Słupia
 33.0
 325
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
S3
47
40g
17.0
dzień2
S1
3
285g
16.0
 3554




KKKKKKKKKKKKKKKKKK
Puchar Częstochowy
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
Suma wag (g)
Dzień I / Dzień II
Id
zdjęcie
 1
 SURMACZ Beata
 3.0
 3765
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
62
1785g
2.0
dzień2
K
64
1980g
1.0
 4197
 2
 Idziak Magdalena
 3.0
 3440
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
63
1920g
1.0
dzień2
K
63
1520g
2.0
 3959
 3
 GÓRCZAK Ewelina
 9.0
 2020
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
55
1325g
3.0
dzień2
K
60
695g
6.0
 4207
 4
 Kondrusik Emilia
 11.0
 1460
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
60
265g
8.0
dzień2
K
61
1195g
3.0
 3573
 5
 Juszczyk Edyta
 12.0
 1375
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
59
485g
7.0
dzień2
K
57
890g
5.0
 5242
 6
 Łój Mariola
 15.0
 1190
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
56
175g
11.0
dzień2
K
65
1015g
4.0
 477
 7
 Mamikonyan Lena
 15.0
 1135
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
61
700g
5.0
dzień2
K
55
435g
10.0
 5241
 8
 Trzeciak Aleksandra
 15.0
 1010
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
58
715g
4.0
dzień2
K
53
295g
11.0
 971
 9
 Rudyńska Krystyna
 19.0
 735
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
65
665g
6.0
dzień2
K
62
70g
13.0
 671
 10
 Olkiewicz Barbara
 17.0
 720
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
64
220g
10.0
dzień2
K
52
500g
7.0
 977
 11
 Otawa Joanna
 21.0
 645
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
53
150g
13.0
dzień2
K
56
495g
8.0
 1254
 12
 DŁUGOSZ ALICJA
 21.0
 630
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
52
155g
12.0
dzień2
K
58
475g
9.0
 2365
 13
 Nowak Teresa
 21.0
 350
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
54
230g
9.0
dzień2
K
54
120g
12.0
 3108
 14
 Rudnicka Natalia
 28.0
 60
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
57
0g
14.0
dzień2
K
59
60g
14.0
 4716





Puchar Częstochowy
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
Suma wag (g)
Dzień I / Dzień II
Id
zdjęcie
 1
 Dróżdż Mateusz
 2.0
 3930
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
69
1855g
1.0
dzień2
J
73
2075g
1.0
 5120
 2
 Bąk Maciej
 8.0
 3105
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
75
1840g
2.0
dzień2
J
78
1265g
6.0
 5243
 3
 Michalak Adam
 10.0
 2505
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
79
450g
8.0
dzień2
J
77
2055g
2.0
 3523
 4
 Glinka Mateusz
 11.0
 2365
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
76
1000g
6.0
dzień2
J
67
1365g
5.0
 4715
 5
 Kaj Michał
 16.0
 1930
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
73
0g
13.0
dzień2
J
79
1930g
3.0
 3649
 6
 Kuchciak Konrad
 13.0
 1815
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
77
395g
9.0
dzień2
J
74
1420g
4.0
 5244
 7
 Lach Tobiasz
 12.0
 1730
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
66
1015g
5.0
dzień2
J
66
715g
7.0
 3531
 8
 Nowicki Błażej
 16.0
 1605
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
78
1355g
3.0
dzień2
J
69
250g
13.0
 426
 9
 JANKOWIAK Mateusz
 14.0
 1595
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
72
1120g
4.0
dzień2
J
75
475g
10.0
 5165
 10
 Jaśkiewicz Dawid
 18.0
 1265
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
71
795g
7.0
dzień2
J
70
470g
11.0
 3522
 11
 Wasiak Daniel
 19.0
 930
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
68
375g
10.0
dzień2
J
76
555g
9.0
 5245
 12
 Sajkiewicz Bartek
 21.0
 690
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
67
0g
13.0
dzień2
J
71
690g
8.0
 5246
 13
 Grabowski Radosław
 23.0
 575
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
74
235g
11.0
dzień2
J
72
340g
12.0
 4233
 14
 Torcz Andrzej
 27.0
 60
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
ZJ
70
0g
13.0
dzień2
J
68
60g
14.0
 5247









GRAND PRIX POLSKI 2013

Wyniki poszczególnych
tur:

2013-06-22, Częstochowa
2013-06-23, Częstochowa
2013-08-17, Poznań
2013-08-18, Poznań


Klasyfikacja drużynowa


Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Częstochowy
Puchar Poznania 2013