autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................


Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
Suma wag (g)
Dzień I / Dzień II
Id
zdjęcie
 1
 Lach Paweł
WKS MILO MATCH-PRO Swarzędz
 2.0
 18080
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
2
10310g
1.0
dzień2
C
10
7770g
1.0
 428
 2
 Dubis Marek
WKS GIENEK GLINY.pl Kraków
 2.0
 14100
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
6
7225g
1.0
dzień2
B
10
6875g
1.0
 520
 3
 Dworczak Jacek
WKS MILO MATCH-PRO Swarzędz
 4.0
 18085
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
5
7880g
3.0
dzień2
A
8
10205g
1.0
 3568
 4
 Niewiadomski Artur
WKS LESZCZ Wyszków
 5.0
 15945
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
7
9540g
1.0
dzień2
C
4
6405g
4.0
 93
 5
 Suchocki Krzysztof
WKS KORMORAN BOGATYNIA
 5.0
 15195
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
4
9105g
2.0
dzień2
B
6
6090g
3.0
 3561
 6
 Kasztelan Maciej
Koło 42 POZNAŃ
 6.0
 13985
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
8
6725g
4.0
dzień2
C
2
7260g
2.0
 451
 7
 Kamiński Wojciech II
WKS LESZCZ Wyszków
 6.0
 12200
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
11
6435g
2.0
dzień2
A
13
5765g
4.0
 2497
 8
 Dąbrowski Karol
WKS MILO MATCH-PRO Swarzędz
 6.0
 12130
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
10
5265g
4.0
dzień2
B
2
6865g
2.0
 2
 9
 Chyb Andrzej
WKS TORUŃ
 7.0
 13935
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
3
8410g
2.0
dzień2
C
9
5525g
5.0
 660
 10
 Baranowski Tomasz
WKS MILO MATCH-PRO POLSKA
 7.0
 13250
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
9
5160g
5.0
dzień2
A
14
8090g
2.0
 216
 11
 Długajczyk Grzegorz
OWKS KATOWICE
 7.0
 13090
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
12
7315g
4.0
dzień2
A
10
5775g
3.0
 244
 12
 Makowski Karol
WKS TORUŃ
 9.0
 12570
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
11
6885g
3.0
dzień2
A
7
5685g
6.0
 752
 13
 Oczki Mariusz
OWKS KATOWICE
 9.0
 11230
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
13
5845g
5.0
dzień2
B
4
5385g
4.0
 644
 14
 Basiak Paweł
WKS MILO MATCH-PRO Leszno
 9.0
 10770
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
5
5845g
3.0
dzień2
C
8
4925g
6.0
 182
 15
 Kłokowski Marcin
WKS ZŁOTY HACZYK Ostrów Wlkp
 10.0
 11720
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
9
7140g
5.0
dzień2
B
9
4580g
5.0
 873
 16
 Kałużny Krzysztof
WKS MILO MATCH-PRO POLSKA
 11.0
 11665
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
1
5030g
8.0
dzień2
C
6
6635g
3.0
 209
 17
 Tórz Jacek
WKS MILO MATCH-PRO Leszno
 13.0
 12050
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
4
6375g
6.0
dzień2
A
3
5675g
7.0
 914
 18
 Nowakowski Artur
WKS FALA Szczecin
 14.0
 10145
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
9
5490g
7.0
dzień2
C
11
4655g
7.0
 645
 19
 Prymas Robert
WKS ZŁOTY HACZYK Ostrów Wlkp
 15.0
 9790
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
2
4040g
10.0
dzień2
A
6
5750g
5.0
 1083
 20
 Kowalczyk Artur
OWKS KATOWICE
 15.0
 9620
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
13
5095g
6.0
dzień2
C
7
4525g
9.0
 33
 21
 Jurczak Łukasz
Okręg WAŁBRZYCH
 16.0
 9155
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
10
4850g
8.0
dzień2
A
4
4305g
8.0
 1010
 22
 Domański Krzysztof
WKS ZŁOTY HACZYK Ostrów Wlkp
 17.0
 9830
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
7
5495g
6.0
dzień2
C
13
4335g
11.0
 865
 23
 Masłowski Krzysztof
KW MARIN WROCŁAW
 17.0
 7835
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
4
4400g
8.0
dzień2
B
3
3435g
9.0
 3953
 24
 Urban Daniel
WKS ZŁOTY HACZYK Ostrów Wlkp
 18.0
 9205
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
8
4625g
7.0
dzień2
C
5
4580g
11.0
 2736
 25
 Sindrewicz Krzysztof
WKS FALA Szczecin
 18.0
 7825
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
14
3725g
12.0
dzień2
B
8
4100g
6.0
 1027
 26
 Dwornik Jarosław
WKS MILO MATCH-PRO Leszno
 18.0
 7680
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
6
4095g
10.0
dzień2
B
7
3585g
8.0
 221
 27
 Rybiński Sebastian
WKS GIENEK GLINY.pl
 19.0
 8225
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
7
4145g
9.0
dzień2
A
5
4080g
10.0
 1382
 28
 Studniarz Dariusz
WKS LESZCZ Wyszków
 19.0
 7925
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
5
3850g
12.0
dzień2
B
11
4075g
7.0
 111
 29
 Czyżowski Grzegorz
WKS GIENEK GLINY.pl Kraków
 20.0
 8125
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
14
4020g
11.0
dzień2
A
11
4105g
9.0
 4346
 30
 Pawlak Tadeusz
CzWKS SENSAS Art-Fish
 21.0
 7020
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
3
4565g
9.0
dzień2
B
12
2455g
12.0
 5381
 31
 Kaźmierczak Krzysztof
Okręg WAŁBRZYCH
 21.0
 6980
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
3
3800g
11.0
dzień2
B
5
3180g
10.0
 4898
 32
 Czubaj Mirosław
WKS GIENEK GLINY.pl Kraków
 22.0
 9710
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
13
5750g
7.0
dzień2
C
14
3960g
15.0
 4805
 33
 Jurecki Andrzej
WWKS SŁUPIA
 23.0
 7660
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
2
3140g
13.0
dzień2
C
3
4520g
10.0
 3554
 34
 Gajecki Piotr
CzWKS SENSAS Art-Fish
 23.0
 7380
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
11
4445g
9.0
dzień2
C
1
2935g
14.0
 932
 35
 Janus Jacek
Okręg WAŁBRZYCH
 24.0
 6880
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
10
3565g
11.0
dzień2
C
12
3315g
13.0
 2554
 36
 Jakubowski Andrzej
WKS TORUŃ
 24.0
 6780
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
12
3720g
13.0
dzień2
B
13
3060g
11.0
 2808
 37
 Stawski Kamil
WKS GIENEK GLINY.pl
 25.0
 6175
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
6
3685g
10.0
dzień2
C
0
2490g
15.0
 3889
 38
 Wasiak Zbigniew
WKS FALA Szczecin
 26.0
 7280
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
8
3285g
15.0
dzień2
A
12
3995g
11.0
 5236
 39
 Osiński Mieczysław
CzWKS SENSAS Art-Fish
 26.0
 2415
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
1
755g
14.0
dzień2
A
9
1660g
12.0
 3606
 40
 Warcholiński Eugeniusz
WKS GIENEK GLINY.pl
 13.0
 2715
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
12
2715g
13.0
 42




KKKKKKKKKKKKKKKKKK
Puchar Poznania 2013
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
Suma wag (g)
Dzień I / Dzień II
Id
zdjęcie
 1
 Kondrusik Emilia
 3.0
 21175
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
4
12540g
1.0
dzień2
K
2
8635g
2.0
 3573
 2
 Idziak Magdalena
 3.0
 20185
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
8
9690g
2.0
dzień2
K
9
10495g
1.0
 3959
 3
 Mamikonyan Lena
 6.0
 16360
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
1
8740g
3.0
dzień2
K
4
7620g
3.0
 5241
 4
 Łój Mariola
 8.0
 14490
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
5
7790g
4.0
dzień2
K
3
6700g
4.0
 477
 5
 Trzeciak Aleksandra
 10.0
 9520
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
7
5025g
5.0
dzień2
K
11
4495g
5.0
 971
 6
 Rudyńska Krystyna
 14.0
 7950
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
11
4815g
6.0
dzień2
K
6
3135g
8.0
 671
 7
 GÓRCZAK Ewelina
 13.0
 7865
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
9
3945g
7.0
dzień2
K
1
3920g
6.0
 4207
 8
 SURMACZ Beata
 16.0
 5480
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
6
2185g
9.0
dzień2
K
8
3295g
7.0
 4197
 9
 Juszczyk Edyta
 19.0
 5030
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
3
2345g
8.0
dzień2
K
10
2685g
11.0
 5242
 10
 Olkiewicz Barbara
 20.0
 4810
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
10
2060g
10.0
dzień2
K
5
2750g
10.0
 977
 11
 DŁUGOSZ ALICJA
 20.0
 4770
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
K
2
1990g
11.0
dzień2
K
7
2780g
9.0
 2365





Puchar Poznania 2013
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
Suma wag (g)
Dzień I / Dzień II
Id
zdjęcie
 1
 Nowicki Błażej
 3.0
 18435
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
1
9265g
2.0
dzień2
J
10
9170g
1.0
 426
 2
 Bąk Maciej
 4.0
 17225
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
11
9545g
1.0
dzień2
J
11
7680g
3.0
 5243
 3
 SZKLARZ SZYMON
 8.0
 14580
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
9
5560g
6.0
dzień2
J
6
9020g
2.0
 5337
 4
 Michalak Adam
 7.0
 13280
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
10
5890g
3.0
dzień2
J
9
7390g
4.0
 3523
 5
 Glinka Mateusz
 12.0
 12605
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
6
5530g
7.0
dzień2
J
5
7075g
5.0
 4686
 6
 Kołomyjec Michał
 10.0
 10520
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
2
5670g
4.0
dzień2
J
1
4850g
6.0
 3650
 7
 Kuchciak Konrad
 15.0
 8245
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
8
5660g
5.0
dzień2
J
3
2585g
10.0
 5244
 8
 JANKOWIAK Mateusz
 17.0
 7310
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
3
4025g
8.0
dzień2
J
2
3285g
9.0
 5165
 9
 Dróżdż Mateusz
 17.0
 7160
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
4
3150g
9.0
dzień2
J
7
4010g
8.0
 5120
 10
 Grabowski Radosław
 17.0
 6960
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
7
2225g
10.0
dzień2
J
4
4735g
7.0
 4233
 11
 Wasiak Daniel
 22.0
 4230
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
5
2120g
11.0
dzień2
J
8
2110g
11.0
 5245









GRAND PRIX POLSKI 2013

Wyniki poszczególnych
tur:

2013-06-22, Częstochowa
2013-06-23, Częstochowa
2013-08-17, Poznań
2013-08-18, Poznań


Klasyfikacja drużynowa


Wyniki poszczególnych
zawodów:

Puchar Częstochowy
Puchar Poznania 2013